Page 1 of 1

Gastro chat

Posted: 24 Jan 2012, 16:32
by blue
judolino » wrote: I da se zna: nemam ja ništa protiv vegetarijanaca. Oni se mogu kompletno i zdravo hraniti, a i ja jedem vegetarijanske obroke.
Baš bezveze :o
A taman sam ti htjela prijaviti post zbog govora mržnje prema prehrambenim manjinama :D :tuzni:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 24 Jan 2012, 16:48
by Pješčana
judolino » wrote: A gdje je za to predviđena tema, prosim lepo?
I da se zna: nemam ja ništa protiv vegetarijanaca. Oni se mogu kompletno i zdravo hraniti, a i ja jedem vegetarijanske obroke. Samo kaj mi nisu jasni veganci, niti mi je jasno raženo vrhnje, sojino mlijeko i šunka od paradajza.
ni ja ne razumijem vegane :o

ali tema je na vrhu: Prijedlozi, kritike, pohvale, pokloni moderatoricama :mig:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 24 Jan 2012, 18:12
by Potjeh
Pješčana » wrote: ni ja ne razumijem vegane :o
Živjeti život i ne nanositi bol nikome uključujući i životinje koje uzgajamo za hranu. Ako je to motiv onda je hvalevrijedan za mene s tim da nisam još tolikog uvjerenja da se i pridružim ali ima još godina ispred mene svašta se može dogoditi. :)

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 24 Jan 2012, 18:27
by judolino
Potjeh » wrote:
Živjeti život i ne nanositi bol nikome uključujući i životinje koje uzgajamo za hranu. Ako je to motiv onda je hvalevrijedan za mene s tim da nisam još tolikog uvjerenja da se i pridružim ali ima još godina ispred mene svašta se može dogoditi. :)
Aupičku...
I onda ćeš čista srca i mirne duše klati mrkvu, čerečiti salatu i skalpirati karfiol.
Zar nije onda smislenije i lakše shvatiti da u prirodi postoji hranidbeni lanac, a mi smo na vrhu?
Kome to baš jako smeta, nek skoči među krokodile.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 24 Jan 2012, 21:34
by ombia
judolino » wrote: Aupičku...
I onda ćeš čista srca i mirne duše klati mrkvu, čerečiti salatu i skalpirati karfiol.
Zar nije onda smislenije i lakše shvatiti da u prirodi postoji hranidbeni lanac, a mi smo na vrhu?
Kome to baš jako smeta, nek skoči među krokodile.

Naravno da ocu. Oli te mrkva ovako gleda? :trep:

:rofl:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 25 Jan 2012, 09:47
by Emericzy
ombia » wrote:

Naravno da ocu. Oli te mrkva ovako gleda? :trep:

:rofl:
Pa ni but me kod mesara ne gleda. Ni rebarca, ni flam. Kobasice još manje.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 25 Jan 2012, 09:52
by baja
judolino » wrote: Aupičku...
I onda ćeš čista srca i mirne duše klati mrkvu, čerečiti salatu i skalpirati karfiol.
Zar nije onda smislenije i lakše shvatiti da u prirodi postoji hranidbeni lanac, a mi smo na vrhu?
Kome to baš jako smeta, nek skoči među krokodile.
:cerek:
bilje isto cvili kad ga se trga samo decibelaža nije prilagođena našim finim ušesima :o

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 11:14
by karambol
zapravo...najjači su oni koji ne jedu ništa već stoje bosi na travi i "hrane" se suncem...e, to mi je najjače od svih. Vegani, vegetarijanci i ostali "anci" i "ani" su čista 0 u usporedbi s njima, sa čistoćom savjesti, odnosom prema mami prirodi i sklada sa svemirom u kojem živimo.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 11:33
by baja
karambol » wrote:zapravo...najjači su oni koji ne jedu ništa već stoje bosi na travi i "hrane" se suncem....
ja im čak i vjerujem
zapravo, nemam što ne vjerovati, žive ljudi na prani
i svi su mi "anci" :D ok dok ne počnu držati prosvjetiteljska predavanja

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 11:36
by Morticia
Meni je uopće presmiješna ta opsjednutost tuđim tanjurom. :ne zna:
U kojem god smijeru išla.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 12:41
by Pješčana
Morticia » wrote:Meni je uopće presmiješna ta opsjednutost tuđim tanjurom. :ne zna:
U kojem god smijeru išla.
za razliku od virenja u tuđe bankovne račune, krevete i stanove? :misli:
to narod radi .
ja ne kužim što si vegani rade, to jest, smatram da si zlo čine, ali ne pada mi na pamet ijednome to ići reći.
s druge strane, novonastali vegani/vegetarijanci/ sljedbenici određene prehrane podivljaju i krenu propovijedati svima okolo. to me smeta.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 12:44
by ombia
Morticia » wrote:Meni je uopće presmiješna ta opsjednutost tuđim tanjurom. :ne zna:
U kojem god smijeru išla.
Amen. :s

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 13:19
by Morticia
Pješčana » wrote: za razliku od virenja u tuđe bankovne račune, krevete i stanove? :misli:
to narod radi .
ja ne kužim što si vegani rade, to jest, smatram da si zlo čine, ali ne pada mi na pamet ijednome to ići reći.
s druge strane, novonastali vegani/vegetarijanci/ sljedbenici određene prehrane podivljaju i krenu propovijedati svima okolo. to me smeta.
To što to narod radi meni ne znači ništa. :zubo:

I ponovih- u kojem god smjeru ide.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 25 Jan 2012, 13:31
by vrrrlet
Potjeh » wrote:
Živjeti život i ne nanositi bol nikome uključujući i životinje koje uzgajamo za hranu. Ako je to motiv onda je hvalevrijedan za mene s tim da nisam još tolikog uvjerenja da se i pridružim ali ima još godina ispred mene svašta se može dogoditi. :)
Vegetarijanci i vegani su najobičniji rasisti koji smatraju da su životinje viša rasa od biljaka. Oni su, kao, dobri, suosjećajni, "svjesni", oni su dio rješenja, a ne problema... a sve to počiva na najobičnijem hitlerizmu. :rigo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:32
by baja
Pješčana » wrote: ja ne kužim što si vegani rade, to jest, smatram da si zlo čine, ali ne pada mi na pamet ijednome to ići reći.
je ne mislim da je zlo; može se i veganska prehrana fino izbalansirati da im ništa ne fali
čine si zlo jednako kao i nesavjesni svežderi
ali, nažalost, moram priznati da su, gotovo u pravilu, netolerantni prema drugim izborima

nedavno smo imali veganca na ručku i zahvaljiva se čovjek što sam bila tako uviđavna i pripremila veganski obrok
kad sam mu uzvratila da to nije nikakav problem i da bi zasigurno i on bio uviđavan prema meni svežderu, kiselo se nasmijao

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:39
by Nikolajevna
baja » wrote: je ne mislim da je zlo; može se i veganska prehrana fino izbalansirati da im ništa ne fali
čine si zlo jednako kao i nesavjesni svežderi
ali, nažalost, moram priznati da su, gotovo u pravilu, netolerantni prema drugim izborima

nedavno smo imali veganca na ručku i zahvaljiva se čovjek što sam bila tako uviđavna i pripremila veganski obrok
kad sam mu uzvratila da to nije nikakav problem i da bi zasigurno i on bio uviđavan prema meni svežderu, kiselo se nasmijao
Kad razmisliš malo, možda to i nije tako čudno.

Ako je netko hiperosjetljiv na životinjske jade :zubo: i uvjeren da se oni mogu suzbiti veganskom prehranom, normalno da mu mi svežderi diramo bolnu točku. Čovjek je uvjeren, možda i pati, ne može protiv toga... inače ne bi bio vegan. A nama, recimo, nema što smetati veganska prehrana...

Jasno, ne volim ni ja da mi netko zanovijeta dok jedem. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:47
by Pješčana
što uopće vegani konzumiraju?
nema mesa, nema mliječnih proizvoda, nema jaja ni riba, jel tako?
ok, nije mi jasno kako mlliječni proizvodi ozlijeđuju životnje, mislim da se jedna krava i koza muzara baš i ne bi dobro provele da im mlijeko ostane u njima.
što onda jedu? otkud im željezo? od tamnolisnatog povrća? ali to nije dovoljno!
hoću reći, ja sma se godinama zezala s tim, i znam koliko tamnozeleno povrće jest važno, ali liječnici su mi non stop tupili da treba jest i tamno meso za anemiju- teletinu, junetinu ( čak ne perad, to nema toliko željeza)

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:47
by baja
Nikolajevna » wrote: Jasno, ne volim ni ja da mi netko zanovijeta dok jedem. :zubo:
pustila sam ga da pojede :zubo:

ali, priznajem, volim propitivati granice tolerancije i poimanja raznih oblika života
... na kraju smo se gost i ja urotili protiv muža mi po pitanju crkve :D

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 25 Jan 2012, 14:52
by JPK
vrrrlet » wrote:
Vegetarijanci i vegani su najobičniji rasisti koji smatraju da su životinje viša rasa od biljaka. Oni su, kao, dobri, suosjećajni, "svjesni", oni su dio rješenja, a ne problema... a sve to počiva na najobičnijem hitlerizmu. :rigo:
Ovo je vrlo istinito. Evo jednog objektivnog prikaza vegetarijanstva Adolfa Hitlera: http://www.vegetariansareevil.com/hitler.html

Molim da se uoči da Hitler nije bio tek bilo kakav vegetarijanac, nego se borio za prava životinja općenito (osim nekih kategorija ljudi).

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:52
by Potjeh
Moje je iskustvo suprotno vašem. Svi vegani koje ja poznajem su tolerantni prema nama svejedima.

Iako, mogu sasvim razumijeti njihovu netoleranciju. Podsjetio me avatar Nikolajevne na starija vremena kada je robovlasništvo bilo legalno. Malo tko od nas danas bi bio tolerantan prema robovlasnicima iako su imali svo pravo izrabljivati svoje robove. Pitanje je kako bi reagirali ako bi robovlasnik zamolio da poštujete njegov izbor jer ima pravo na njega?

Što se vegana tiče, stvar nije puko živi i pusti živjeti.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:52
by Nikolajevna
Pješčana » wrote: ok, nije mi jasno kako mlliječni proizvodi ozlijeđuju životnje, mislim da se jedna krava i koza muzara baš i ne bi dobro provele da im mlijeko ostane u njima.
Možda zbog držanja životinja u lošim uvjetima, nisam sigurna.
baja wrote:
ali, priznajem, volim propitivati granice tolerancije i poimanja raznih oblika života
... na kraju smo se gost i ja urotili protiv muža mi po pitanju crkve :D
Istina, muževi su oblik života čije granice tolerancije često propitujemo...

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:52
by baja
Pješčana » wrote:...što onda jedu? otkud im željezo? od tamnolisnatog povrća? ali to nije dovoljno!
...
alge :zubo:

...U 10 grama praha spiruline postoji količina željeza koja odgovara 450 g kiselice ili 320 g jetre...

ne znam što je kiselica :misli:
Nikolajevna wrote:Istina, muževi su oblik života čije granice tolerancije često propitujemo...
čini mi se da su tolerantniji kuhani nego pečeni :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:57
by Morticia
I... Idemo... :kokice:

:zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:57
by Pješčana
Image
kiselica

što me zbunjuje, jer sam u djetinjstvu jela kiselice, a nisu bile to :D nego neke dugačke zelene biljke šupljeg stabla, koje smo grickali, i bile su, ajmo reći, blago kisele.

kako da prosječan vegan dođe do algi?

*ne napadam, propitujem. shvaćam ideju oko koje se veganstvo vrti, ne nanosi životnjama bol, ok, poštujem ideju. samo, nastavljajući ideju, zastajem na pitanju bilja.
isto tako, uzmimo da životinje imaju svijest, zašto im mi ljudi namećemo svoje ideje? kako mi znamo da oni baš ne žele biti hrana?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:57
by Potjeh
Pješčana » wrote: ok, nije mi jasno kako mlliječni proizvodi ozlijeđuju životnje, mislim da se jedna krava i koza muzara baš i ne bi dobro provele da im mlijeko ostane u njima.
Razmisli. Ljudi su također sisavci. Kada žena počne proizvoditi mlijeko? Kome je to mlijeko namijenjeno?
mladunčadi.
misliš li da produžetak laktacije izaziva neku bol u krava muzara i u koza?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:59
by vrrrlet
Potjeh » wrote:Pitanje je kako bi reagirali ako bi robovlasnik zamolio da poštujete njegov izbor jer ima pravo na njega?
Pa pustio bih ga na miru, nemamo prava zadirati u tuđe odluke. Robovlasnik je odlučio biti robovlasnik, robovi roblje, i svima dobro. Da robovima nije dobro, valjda bi se pobunili. :ne zna: A rob koji se ne buni i nije za drugo nego da služi. :niče:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 14:59
by Morticia
Postoje i oni koji ne jednu ni bilje dok npr. ne padne sa stabla, a dok hodaju ulicom ispred sebe metu malim metlicama da slučajno ne ozlijede kojeg mrava ili neko drugo malo biće.

:unda: :kokice:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:00
by Pješčana
Potjeh » wrote:
Razmisli. Ljudi su također sisavci. Kada žena počne proizvoditi mlijeko? Kome je to mlijeko namijenjeno?
mladunčadi.
misliš li da produžetak laktacije izaziva neku bol u krava muzara i u koza?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:01
by baja
Pješčana » wrote:kako da prosječan vegan dođe do algi?
ode u bijo bijo i kupi skupu bocu spiruline :D
kako mi znamo da oni baš ne žele biti hrana?
otimaju si kad ih želimo zaklati :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:02
by Morticia
Da, mislim, ovo pitanje da kako znamo da oni ne žele biti hrana je stvarno onako... :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:02
by JPK
Potjeh » wrote:Moje je iskustvo suprotno vašem. Svi vegani koje ja poznajem su tolerantni prema nama svejedima.
Takvi su i svi koje poznajem IRL, ali na Internetu je više poludjelih veganacista.
Iako, mogu sasvim razumijeti njihovu netoleranciju. Podsjetio me avatar Nikolajevne na starija vremena kada je robovlasništvo bilo legalno. Malo tko od nas danas bi bio tolerantan prema robovlasnicima iako su imali svo pravo izrabljivati svoje robove. Pitanje je kako bi reagirali ako bi robovlasnik zamolio da poštujete njegov izbor jer ima pravo na njega?
A kako bi ti reagirao da ti moja hipotetska organizacija sad kaže da u Star Trek društvu budućnosti neće postojati privatno vlasništvo, i da je ono izvor svog zla i vrhunac nemorala. Bi li donirao odmah sve u dobrotvorne svrhe, ili bi nastavio svojim primitivnim i neprosvijećenim putevima? :giggle:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:03
by Potjeh
Potjeh » wrote:
Razmisli. Ljudi su također sisavci. Kada žena počne proizvoditi mlijeko? Kome je to mlijeko namijenjeno?
mladunčadi.
misliš li da produžetak laktacije izaziva neku bol u krava muzara i u koza?
?! Zaigrala si se sa mod alatima? :rofl:

Nisi dovoljno razmislila. Gdje je to mladunče kome je mlijeko namijenjeno?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:03
by Nikolajevna
Pješčana » wrote:
isto tako, uzmimo da životinje imaju svijest, zašto im mi ljudi namećemo svoje ideje? kako mi znamo da oni baš ne žele biti hrana?
Koji cazzo? :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:09
by Pješčana
Potjeh » wrote:
?! Zaigrala si se sa mod alatima? :rofl:

Nisi dovoljno razmislila. Gdje je to mladunče kome je mlijeko namijenjeno?
:D je quote i edit su mi preblizu, ispravila sam već, sorry :mig:
pitao si me za kog je mlijeko. odgovorila sam ti.
ali ti meni nisi misliš li da su životinje time ozlijeđene, produženim stanjem laktacije

dakle, da pojasnim ovu svoju izjavu.
neka osoba smatra da životinje ne zaslužuju gori tretman od ljudi jer imaju svijest.
ako imaju svijest, onda misle svojom glavom, zar ne?
ako misle svojom glavom, ne znači nužno da misle jednake stvari.
ako jedna životinja bez imalo problema pojede pol livade trave, jer zna da joj je to potrebno za preživljavanje, ako je toliko svjesna, zašto mi mislimo da znamo njen stupanj svijesti?
možda jedna životinja smatra normalnim da bude dio prehrambenog lanca.
zašto mislite da je taj dio smiješan? zašto bi životinjska inteligencija imala iste obrasce razmišljanja?
zbog smrti?
u kršćanstvu, smrt je prijelaz u zagrobni život. po tome, ne bi se trebali bojati smrti.
dakle, čeka nas nešto bolje.
ako životinje imaju svijest, tko tvrdi da nisu svjesne situacije i što im se sprema, tko tvrdi da zaista ne misle da će svojim mesom nahraniti nekog čovjeka i time ispuniti svoj cilj ovdje?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:12
by Morticia
Rikavam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:13
by Pješčana
Morticia » wrote:Rikavam. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:ceka:

mogla bi se uključiti nekim svojim primjerom iz RL, znaš :D

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:13
by JPK
Pješčana » wrote: isto tako, uzmimo da životinje imaju svijest, zašto im mi ljudi namećemo svoje ideje? kako mi znamo da oni baš ne žele biti hrana?
Životinje nemaju želje, pogotovo ne želje u vezi sa završetkom njihovog života, jer životinje nemaju razum pa nisu svijesne da će im životu doći kraj, ni da su uzgajane za hranu, ni da životu kraj dolazi kad su dovoljno debele i gazda im dođe s nožem, a ni da postoji vrijeme koje protječe na tako dugačkim skalama.
Sve nabrojano su ljudski koncepti koji se neopravdano projiciraju na životinje.
A sve nabrojano je i dobar argument zašto jesti životinje (osim što su ukusne) - prilično su glupe. :D

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:14
by Tupelo
Potjeh » wrote:Gdje je to mladunče kome je mlijeko namijenjeno?
Selekcijom su dobivene pasmine goveda koje u laktaciji proizvode 35-40 litara mlijeka dnevno, a period laktacije im traje i do 550 dana.
Mlijeka ima sasvim dovoljno i za komercijalno iskorištavanje i za tele. Dodatno, nakon zasušivanja teleta u dobi od 3-6 mjeseci, laktacija se komercijalno koristi sve do suhostaja tj.zasušivanja krave.

Nakon toga telad ide u teleći raj :crying: ili u tov. :crying:
Krava ide na suhostaj i pripremu za iduću laktaciju.


Meni je zbilja čudno da ja i dalje jedem meso. :ne zna: :o

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:14
by Morticia
Pješčana » wrote: :ceka:

mogla bi se uključiti nekim svojim primjerom iz RL, znaš :D
A šta ja znam, obično već dobijem lešinu, ne koljem u kadi. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:14
by vrrrlet
Potjeh » wrote:
Razmisli. Ljudi su također sisavci. Kada žena počne proizvoditi mlijeko? Kome je to mlijeko namijenjeno?
mladunčadi.
misliš li da produžetak laktacije izaziva neku bol u krava muzara i u koza?
Pa da, ali ako pojedemo mladunčad, mlijeko će ostati nama. :ne zna: Ok, ako nije u redu jesti mladunčad, onda ne znam... ali što ako mladunčad umre nesretnim slučajem? Onda isto nije u redu piti mlijeko? Pa kravicu će boljeti ako je ne pomuzemo...

Pješčana je u pravu. Ja sam siguran da bar dio njih želi biti hrana. Većini im se vjerujem uopće ne sviđaju uvjeti u kojima ih drže, sigurno većina ne želi biti zaklana, ali dio sigurno želi. Pa ako postoje žene koje maštaju o tome kako ih siluje banda crnaca, onda postoji i jarić koji bi se praćakao u mojim ustima.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:17
by Morticia
Nesretnim slučajem kao npr. kad na Cresu SLUČAJNO udariš janjca autom? :kokice:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:18
by Pješčana
Tupelo » wrote:
Selekcijom su dobivene pasmine goveda koje u laktaciji proizvode 35-40 litara mlijeka dnevno, a period laktacije im traje i do 550 dana.
Mlijeka ima sasvim dovoljno i za komercijalno iskorištavanje i za tele. Dodatno, nakon zasušivanja teleta u dobi od 3-6 mjeseci, laktacija se komercijalno koristi sve do suhostaja tj.zasušivanja krave.
Tupelo, što bi se desilo kravama da se prestanu izdajati? pretpostavljam da tele ne može sve to pojest

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:19
by Eks
Zanimljivo. Ovo Pješčanino. A što je s mačkama, koja je njihova svrha? Znam da smo na Gastronomiji, ali eto. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:23
by Potjeh
Tupelo » wrote: Nakon toga telad ide u teleći raj :crying: ili u tov. :crying:
Na ovo sam ciljao cijelo vrijeme. Tele uglavnom ide u teleći raj. Valja se podsjetiti da velika većina sisavaca ima izražen majčinski instinkt.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:24
by Pješčana
mislim da se mačke u Kini jedu, kao i psi. možda biu Lastan znao više, on je tamo bio.

nemojte me krivo shvatiti, sad idem u krajnost jer pokušavam shvatiti argumente vegana.

s druge strane, ja bih rado da tovljene životnje imaju bolje životne uvjete, da trče po polju i livadi, da imaju prostranu štalu. ovo industrijsko je strašno. ali nemam trenutno ideje kako da ljudi budu siti i da su uvjeti takvi :(

mogla bih sad o dokumentarcima koje sam vidjela, o "prirodnom " uzgoju po francuskim alpama, gdje stada šeću većinu godine, vesela, sretna, zdravija, nisu puna antibiotika..ali to su rijetki primjeri

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:24
by vrrrlet
JPK » wrote: Životinje nemaju želje, pogotovo ne želje u vezi sa završetkom njihovog života, jer životinje nemaju razum pa nisu svijesne da će im životu doći kraj, ni da su uzgajane za hranu, ni da životu kraj dolazi kad su dovoljno debele i gazda im dođe s nožem, a ni da postoji vrijeme koje protječe na tako dugačkim skalama.
Sve nabrojano su ljudski koncepti koji se neopravdano projiciraju na životinje.
A sve nabrojano je i dobar argument zašto jesti životinje (osim što su ukusne) - prilično su glupe. :D
O da, životinje imaju želje. Laž je da nemaju želje. Psi recimo, žele keks. Sad ćeš reći da je to jer su žderonje. Ali zašto se onda moj pas želi voziti u autu? Tu ne dobiva, nego gubi kalorije. :ne zna:

A onaj magarac samoubojica s Palagruže? Taj je bio svjestan egzistencijalističkih problema, život mu se sastojao od tegljenja uzbrdo, i prvom prilikom kad se oslobodio užeta skočio je niz liticu. Vidija je tovar da na Palagruzi nema baš seksa.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:25
by Tupelo
Pješčana » wrote: Tupelo, što bi se desilo kravama da se prestanu izdajati? pretpostavljam da tele ne može sve to pojest
Ne, naravno da tele to ne može popiti.
Ako krava nije redovno mužena razvijaju se mastitisi, a može doći i do prsnuća vimena.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:26
by Potjeh
JPK » wrote: Životinje nemaju želje, pogotovo ne želje u vezi sa završetkom njihovog života, jer životinje nemaju razum pa nisu svijesne da će im životu doći kraj, ni da su uzgajane za hranu, ni da životu kraj dolazi kad su dovoljno debele i gazda im dođe s nožem, a ni da postoji vrijeme koje protječe na tako dugačkim skalama.
Sve nabrojano su ljudski koncepti koji se neopravdano projiciraju na životinje.
Sa ovim se potpuno slažem ali životinje osjećaju strah, stres, bol i patnju čega dožive u izobilju kada pričamo o modernom uzgoju. Dovoljno su svjesne da to mogu percipirati.

P.S. Zašto Morticia trola temu?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:31
by Potjeh
Pješčana » wrote: ali nemam trenutno ideje kako da ljudi budu siti i da su uvjeti takvi :(
U biti postoji opcija gdje je vuk sit a koza cijela ali je poprilično daleko ispred nas. Riječ je o proizvodnji mesa. Koncept je jednostavan: uzmeš komadić mesa, uroniš ga u hranjivu otopinu i ono naraste poput biljke kroz neko vrijeme.

Ova tehnologija se intezivno danas istražuje u medicinske svrhe (organi za transplataciju npr.) ali neki zagovaraju i širu viziju koja bi nas potpuno odvojila od potrebe za ubijanjem.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:33
by Morticia
Ja trolam temu? :confused:

Koji post je trolanje? :misli:

I btw, na četu smo, tako da ono... :B :trio:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:35
by Pješčana
Potjeh » wrote:
U biti postoji opcija gdje je vuk sit a koza cijela ali je poprilično daleko ispred nas. Riječ je o proizvodnji mesa. Koncept je jednostavan: uzmeš komadić mesa, uroniš ga u hranjivu otopinu i ono naraste poput biljke kroz neko vrijeme.

Ova tehnologija se intezivno danas istražuje u medicinske svrhe (organi za transplataciju npr.) ali neki zagovaraju i širu viziju koja bi nas potpuno odvojila od potrebe za ubijanjem.
prva vijest!
ček, komad mrtvog mesa umočiš u..što točno? što sadrži ta otopina?
to bi onda bilo kao ono na Star Treku :D replikator! nikad mi nije bilo jasno zašto od replikatora traže nekakav čaj od algi, a ne, recimo, burek

ovo je čet, tak da možemo ležernije ovdje :)

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:38
by vrrrlet
ex anais » wrote:Zanimljivo. Ovo Pješčanino. A što je s mačkama, koja je njihova svrha? Znam da smo na Gastronomiji, ali eto. :zubo:
Pa mačke su isto jestive. :ne zna: To što smo mi društvo obilja koje si može priuštiti držanje životinja bez hranjive funkcije je druga stvar.
Pješčana » wrote:mislim da se mačke u Kini jedu, kao i psi. možda biu Lastan znao više, on je tamo bio.

nemojte me krivo shvatiti, sad idem u krajnost jer pokušavam shvatiti argumente vegana.

s druge strane, ja bih rado da tovljene životnje imaju bolje životne uvjete, da trče po polju i livadi, da imaju prostranu štalu. ovo industrijsko je strašno. ali nemam trenutno ideje kako da ljudi budu siti i da su uvjeti takvi :(
Jednostavno je, treba smanjiti broj ljudi. Nama jednostavno treba jedna dobra kuga ili veliki rat da bismo ostali normalni ljudi. Ups, ne ostali, postali.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:40
by baja
vrrrlet » wrote: A onaj magarac samoubojica s Palagruže? Taj je bio svjestan egzistencijalističkih problema, život mu se sastojao od tegljenja uzbrdo, i prvom prilikom kad se oslobodio užeta skočio je niz liticu. Vidija je tovar da na Palagruzi nema baš seksa.
:cerek:
tog magarca sam se sjetila preko nekoliko puta tijekom porodiljnog :D
zbog veranja uzbrdo-nizbrdo po kući :o

rusi su eksperimentirali s biljkom i račićima u izoliranoj sobi gdje ih je mehanička ruka naizmjenice ranjavala
račići su reagirali na patnju biljke i obrnuto

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:41
by Morticia
vrrrlet » wrote:
Jednostavno je, treba smanjiti broj ljudi. Nama jednostavno treba jedna dobra kuga ili veliki rat da bismo ostali normalni ljudi. Ups, ne ostali, postali.
Pih, a kad sam ja to rekla dobila sam po nosu. :durica:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:41
by Eks
Morticia » wrote:
Pih, a kad sam ja to rekla dobila sam po nosu. :durica:
Da bi mogli jesti mačke, jel. :durica:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:42
by Morticia
Zašto bi onda jeli mačke? :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:43
by vrrrlet
Potjeh » wrote:
U biti postoji opcija gdje je vuk sit a koza cijela ali je poprilično daleko ispred nas. Riječ je o proizvodnji mesa. Koncept je jednostavan: uzmeš komadić mesa, uroniš ga u hranjivu otopinu i ono naraste poput biljke kroz neko vrijeme.

Ova tehnologija se intezivno danas istražuje u medicinske svrhe (organi za transplataciju npr.) ali neki zagovaraju i širu viziju koja bi nas potpuno odvojila od potrebe za ubijanjem.

To je protiv Boga. Ja prvi neću jesti takvo meso, fuj. Životinje bi trebale imati bolje uvjete, bez svake sumnje. Bez svake sumnje je da nije u redu nekoga osuditi na zanimanje poput mesara ili blagajnice, to bi svi trebali raditi par dana u godini, po rasporedu. I smetlari, onda bi ljudi manje smeća bacali.

Kao da bi u prirodi umrla prirodnom smrću, mo'š mislit'. Tri i pol životinje umiru prirodnom smrću, kajjaznam, medvjed, nosorog i tvor. Ostale se međusobno potamane.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:43
by Tupelo
Meni je sad žao teladi i magarca s Palagruže. :crying:

Isuse, nadam se da nisam opet trudna. :mama: :o

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:43
by Pješčana
meni su u gimnaziji pričali o eksperimentu gdje je skupina studenata prolazila pored niza biljaka. i onda je jedan student potrgao listove jednoj biljci.

nakon toga, sve su biljke reagirale na ovog biljoubojicu kad je ponovno prolazio pored njih


Tupelo, vibrali smo za Sašenku, jebemu. :rolleyes: :D

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:43
by Eks
Morticia » wrote:Zašto bi onda jeli mačke? :misli:
Pa ne bi bili društvo obilja, kako reče vrrlet i onda bi spali na to da jedemo i mačke. :misli: :zubo:
A i štakori su hranjivi. :E

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:44
by Potjeh
Morticia » wrote: I btw, na četu smo, tako da ono... :B :trio:
Isprike. Zaboravio sam na narav teme.
Pješčana wrote: prva vijest!
ček, komad mrtvog mesa umočiš u..što točno? što sadrži ta otopina?
Hranjive sastojke. Iste one koje se nalaze u našem krvotoku. Ali, jako pojednostavljeno sam stvar predstavio. Kompleksan je to problem. Laboratoriji su demonstrirali da se može ali ostaje pitanje hoće li biti ekonomično ikada.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:47
by Morticia
ex anais » wrote:
Pa ne bi bili društvo obilja, kako reče vrrlet i onda bi spali na to da jedemo i mačke. :misli: :zubo:
A i štakori su hranjivi. :E
Ne, ne, ne, krivo.
Onda bi nas bilo puno manje pa ne bi bilo potrebe ni da se toliko životinja drži u odvratnim uvjetima samo u svrhu toga da ih mi pretvorimo u hamburgere.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:51
by vrrrlet
baja » wrote: :cerek:
tog magarca sam se sjetila preko nekoliko puta tijekom porodiljnog :D
zbog veranja uzbrdo-nizbrdo po kući :o

rusi su eksperimentirali s biljkom i račićima u izoliranoj sobi gdje ih je mehanička ruka naizmjenice ranjavala
račići su reagirali na patnju biljke i obrnuto

Smatram da i kamen ima dušu. Ona naravno nije na razini biljke, životinje, a pogotovo ne čovjeka. Ali je ima. Doduše, ne može baš nešto napričati s njom, prilično je mutava.
Morticia » wrote:Zašto bi onda jeli mačke? :misli:
Pa pitanje je zašto ih ne jedemo, sigurno su fine.

Pješčana » wrote:meni su u gimnaziji pričali o eksperimentu gdje je skupina studenata prolazila pored niza biljaka. i onda je jedan student potrgao listove jednoj biljci.

nakon toga, sve su biljke reagirale na ovog biljoubojicu kad je ponovno prolazio pored njih


Tupelo, vibrali smo za Sašenku, jebemu. :rolleyes: :D
Mislim stvarno Tupelo, ukrala si Sašenkine vibrice. :rolleyes:


A ovo je isto tako dokaz koliki su vegetarijanci fašisti. Ja sam pravedan, jer želim da svi jednako pate zbog mojih prehrambenih navika, dok njima ne predstavlja ništa nanositi bol biljci. Nema oči. kažu. Jebo ih Bog, što onda ne jedu slijepce.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 15:58
by Morticia
A što je s kapetanom Kukom, npr.?

Ups, pardon, on ima oba oka. :o

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 16:02
by baja
vrrrlet » wrote:Doduše, ne može baš nešto napričati s njom, prilično je mutava.
pih, u hiperprostoru možeš općit s kim hoćeš :o

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 16:06
by vrrrlet
baja » wrote: pih, u hiperprostoru možeš općit s kim hoćeš :o
Nema dobne granice? :lux:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 16:52
by ombia
Igrom slucaja znam puno vegetarijanaca i nesto vegana. Nisu militantni i druzimo se i jedemo skupa i nista nam ne fali.
Mene zapravo cude vegetarijanci koji iz moralnih/etickih razlgoa ne jedu meso, ali bez problema jedu sir ili zivotinjske proizvode dobivene iz masovnog drzanja zivotinja.
Sto se zivotinjske inteligencije tice, prosjecna svinja je inteligentnija od prosjecnog alfa muzjaka.
Pješčana » wrote:
mogla bih sad o dokumentarcima koje sam vidjela, o "prirodnom " uzgoju po francuskim alpama, gdje stada šeću većinu godine, vesela, sretna, zdravija, nisu puna antibiotika..ali to su rijetki rimjeri
Nije ovo tako rijetko. Bilo je prije 10+ godina, sad je puno cesce.

E sad jel zivotinje osjecaju strah, stres itd. pa mjerljivo je razinom odredjenih hormona u odredjenim situacijama. To za one autisticne kojima takav dokaz treba.
Pješčana » wrote:meni su u gimnaziji pričali o eksperimentu gdje je skupina studenata prolazila pored niza biljaka. i onda je jedan student potrgao listove jednoj biljci.

nakon toga, sve su biljke reagirale na ovog biljoubojicu kad je ponovno prolazio pored njih
Kako?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 18:45
by judolino
vrrrlet » wrote: A ovo je isto tako dokaz koliki su vegetarijanci fašisti. Ja sam pravedan, jer želim da svi jednako pate zbog mojih prehrambenih navika, dok njima ne predstavlja ništa nanositi bol biljci. Nema oči. kažu. Jebo ih Bog, što onda ne jedu slijepce.
Majstore-e! :rofl:

Morat ću i ja ponoviti svoju misao: kome smeta što se nalazi na vrhu hranidbenog lanca, nek slobodno skoči među krokodile.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 18:51
by ombia
Nije ni to lako nac ovih dana. :ne zna: Osim na jelovniku. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 18:52
by judolino
ombia » wrote:Igrom slucaja znam puno vegetarijanaca i nesto vegana. Nisu militantni i druzimo se i jedemo skupa i nista nam ne fali.
Da, ništa vam ne fali dok jedeš po njihovom, zar ne? Zar ih ne smeta kad glođeš kost mrtve životinje?
Kaže Đepika da u RL poznaje nekakve miroljubive vege-nešto, dok su na forumu uglavnom vegenacisti.
Ja mislim da to mugu biti jedni te isti ljudi, samo kaj nemaju muda svoje stavove iznositi javno.
Mene zapravo cude vegetarijanci koji iz moralnih/etickih razlgoa ne jedu meso, ali bez problema jedu sir ili zivotinjske proizvode dobivene iz masovnog drzanja zivotinja.
A mene čude vegetarijanci koji jedu neke tamo zdrkane alge, a nisu ni svjesni koliko je biljaka i životinja izginulo da bi oni svojom usranom kreditnom karticom kupili te usrane alge u usranom bio-nebio-ubio dućanu. Vidio sam nekakve alge u Konzumu, u malim malim paketićima. izračunao sam da kila košta tri soma kuna.
Sto se zivotinjske inteligencije tice, prosjecna svinja je inteligentnija od prosjecnog alfa muzjaka.
A prosječna žena je inteligentnija od prosječne kokoši po tome što ima jednu moždanu vijugu više. Ista joj služi za to da ne sere po dvorištu.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 19:38
by ombia
Judolino daj se opusti. :facepalm: Osim sto ne glodjem kosti jer mi nisu fine (mislim kost?!), jedem odrezak pored njih i dal ih smeta ne znam jel mi ne kazu.
Kad ih zovem u goste ne spremam meso, dapace prosirili su izbor jela koje kuham i naucili me svasta.
Kod tebe vidim sad iskljucivost i to istu onu koju predbacujes vegetarijancima. :giggle:

Opcenito mi se ne svidja ideja ikoga pribijati na kriz i prozivati radi njegovih prehrambenih navika. Kad te napadnu i ako, brani se. :zubo: Pljuvati nekoga jer si sreo pet militantnih i to na netu, to je bezveze.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 22:17
by judolino
Glodati kosti je fraza. Zapravo se glođe meso s kostiju, a nekima (primjerice meni) to je jedan od najljepših dijelova pečenke.

Ne smeta meni ničiji jelovnik, ali mi smeta neznanje i glupost. A najviše mi smeta kad neznalice glume nekakve moralne autoritete i nameću svoj stil života drugima.
Ja imam rođu vegeterijanca (zna on tu i tamo klopnuti i ribe), ali nikad mu ne guram pred nos svoje ćevape. Niti on mene jebe da bih ja trebao biti vegos.

Eto, izgleda da su i ovi tvoji travopasci OK ako te ne jebu zato kaj jedeš odrezak u njihovom društvu.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 22:34
by JPK
judolino » wrote: A mene čude vegetarijanci koji jedu neke tamo zdrkane alge, a nisu ni svjesni koliko je biljaka i životinja izginulo da bi oni svojom usranom kreditnom karticom kupili te usrane alge u usranom bio-nebio-ubio dućanu.
To je glavni problem s tim samodopadnim pizdurinama.
Jedan od najboljih momenata je bio kad je profesor agronomije sa Oregon Statea izračunao da veganska prehrana ukupno ubija više živina (voluharica i sličnih poljskih) nego neke vrste mesne, veganacistička javnost se oko tog rezultata uzjebala više nego kad im se spomene da je Hitler bio vegetarijanac. :D

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 23:10
by Nikolajevna
judolino » wrote:
Kaže Đepika da u RL poznaje nekakve miroljubive vege-nešto, dok su na forumu uglavnom vegenacisti.
Pa dobro, što time želiš reći? Da postoji šansa da JPK u RL-u nije neurotični šizek? :D

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 23:12
by Moment
Poznajem nekoliko vegetarijanaca i jednog vegana.
Ovom zadnjem vec nekoliko godina nije palo na kraj jebene pameti zucnuti o prehrani u mojoj blizini.
Proglasio me ubojicom a ja njega salatožderom.
Mršav je i ispijen. Podsjeca me na anoreksicne manekenkice, vjecno umoran.
Njegova četverogodišnja kćer također. :(
Za njega mi puca kuki, ali zbog prehrambene fiksacije i neželje da se barem raspita jel maloj sto fali, zvala bih mu socijalnu doma.
Osobno me apsoštrumpfno nije briga za patnje kokoski i buducih pršuta, niti sklapanja nježnih listića mimoze za vazu.
I kako se to tocno pravi šunka od rajčice?

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 23:19
by ombia
judolino » wrote:Glodati kosti je fraza. Zapravo se glođe meso s kostiju, a nekima (primjerice meni) to je jedan od najljepših dijelova pečenke.

Ne smeta meni ničiji jelovnik, ali mi smeta neznanje i glupost. A najviše mi smeta kad neznalice glume nekakve moralne autoritete i nameću svoj stil života drugima.
Ja imam rođu vegeterijanca (zna on tu i tamo klopnuti i ribe), ali nikad mu ne guram pred nos svoje ćevape. Niti on mene jebe da bih ja trebao biti vegos.

Eto, izgleda da su i ovi tvoji travopasci OK ako te ne jebu zato kaj jedeš odrezak u njihovom društvu.
I sta imamo sad?
Ne jebe te taj tvoj rodjo. Ni mene ovi moji. Zasad te ne jebe ni jedan vegic na temi. Pa koji kuki se onda uzrujavas? :headbang:
Ne znam koji sadomazohist bi uopce prijateljevao sa ljudima koji mu popuju u vezi bilo cega.

Dapace jedna vegetarijanka prija je udana za svezdera. :zubo: I lijepo su se dogovorili da mali dobiva meso dok ne bude sam odlucio da nece. Zasad nije.
Drugi vegic ima psa i hrani ga sirovim, barfa. S normalnim ljudima lako. :)

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 23:20
by Nikolajevna
Gdje vi nađete te ljude?
Ja poznajem samo jednu vegetarijanku ali je toliko mila i draga osoba da bih prije pobrstila gredicu sirove blitve nego joj dala do znanja da se ne slažem s njezinim argumentima. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 23:23
by ombia
Nikolajevna » wrote:Gdje vi nađete te ljude?
Ja poznajem samo jednu vegetarijanku ali je toliko mila i draga osoba da bih prije pobrstila gredicu sirove blitve nego joj dala do znanja da se ne slažem s njezinim argumentima. :zubo:
:rofl:

A gdje ih nadjem? Pa ne trazim ih. :zubo: Naidju sami.
iako nikad dosad u zivotu nije bilo toliko vegetarijanaca/vegana oko mene, valjda su to nekakve faze. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jan 2012, 23:27
by Nikolajevna
Moment » wrote: Mršav je i ispijen. Podsjeca me na anoreksicne manekenkice, vjecno umoran.
Njegova četverogodišnja kćer također. :(
Bezveze. A kad je njemu trebalo, tj. kad je rastao i razvijao se, njega su njegovi roditelji sigurno hranili mesom. Tako mu reci.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 08:51
by baja
judolino » wrote: A mene čude vegetarijanci koji jedu neke tamo zdrkane alge, a nisu ni svjesni koliko je biljaka i životinja izginulo da bi oni svojom usranom kreditnom karticom kupili te usrane alge u usranom bio-nebio-ubio dućanu. Vidio sam nekakve alge u Konzumu, u malim malim paketićima. izračunao sam da kila košta tri soma kuna.
obzirom da sam uvela alge i njihovu skupoću u ovu priču, dugujem pojašnjenje:
meni su skupe jer su, u mom slučaju, samo dodatak prehrani
vegancima/vegetarijancima takve stvari spadaju u osnovne namirnice i za njih je takav trošak isto što i meni za teletinu
ne mislim da u konačnici troše išta više od sveždera

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 12:27
by judolino
Moment » wrote:Poznajem nekoliko vegetarijanaca i jednog vegana.
Ovom zadnjem vec nekoliko godina nije palo na kraj jebene pameti zucnuti o prehrani u mojoj blizini.
Proglasio me ubojicom a ja njega salatožderom.
Mršav je i ispijen. Podsjeca me na anoreksicne manekenkice, vjecno umoran.
Njegova četverogodišnja kćer također. :(
Za njega mi puca kuki, ali zbog prehrambene fiksacije i neželje da se barem raspita jel maloj sto fali, zvala bih mu socijalnu doma.
Osobno me apsoštrumpfno nije briga za patnje kokoski i buducih pršuta, niti sklapanja nježnih listića mimoze za vazu.
I kako se to tocno pravi šunka od rajčice?
I treba ga prijavit, to je zlostavljanje djeteta. Šta čekaš?
A ovo o patnjama kokoški... U mom selu kokoši veselo trčkaraju uokolo, dobivaju hranu, za desert u vidu crva, ličinki insekata i raznog bilja brinu se same na svježem zraku. Spavaju u toplim kokošinjcima i ne fali im ama baš ništa.
Naravno, dođe im sudnji dan, ali svima ionako dođe smrtna vura, ne?
E pa, pička mu materina, i one moraju nekako platiti taj luksuz koji smo im stavili na raspolaganje. Za koji kurac ja moram prevoditi imbecilne romane za sitnu lovu? Zato da bih mogao živjeti, ne? Zar bi te kurčeve kokoši i ostale životinje trebale biti bolje od mene?
Zar je itko toliko šašav da pretpostavi kako bi kokoši u divljini živjele duže i udobnije nego u mom selu?

A kad otkrijem kako se pravi šunka od rajčice budi sigurna da ti neću reći. Nisam lud otkriti poslovnu tajnu za zarađivanje na račun vegića...

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 12:29
by judolino
baja » wrote: obzirom da sam uvela alge i njihovu skupoću u ovu priču, dugujem pojašnjenje:
meni su skupe jer su, u mom slučaju, samo dodatak prehrani
vegancima/vegetarijancima takve stvari spadaju u osnovne namirnice i za njih je takav trošak isto što i meni za teletinu
ne mislim da u konačnici troše išta više od sveždera
O troše, bez brige.
Daj, ako nije tajna, koje to tvari unosiš u organizam jedući alge?

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 12:30
by Pješčana
mislim da je baja na početku spomenula alge kao zamjenu za meso koje sam ja navela kao bitan izvor željeza.

ovo sam zguglala:
http://www.ordinacija.hr/zdravi-tanjur/ ... nu-algama/

Spirulina spada u mikroalge i sadrži preko 100 hranljivih supstanci. Predstavlja najbogatiji i najpotpuniji izvor hrane, sadrži beta karoten, vitamin B12, hlorofil, aminokiseline, željezo, vitamine E i F, kalcij, proteine i antioksidanse.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 12:40
by baja
judolino » wrote: Daj, ako nije tajna, koje to tvari unosiš u organizam jedući alge?
eliksir mladosti :E :zubo:

Pješčana je već zguglala
ja to koristim prvenstveno zbog djeteta, u zimskim mjesecima kad je manje zelenja

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 12:49
by ombia
judolino » wrote: I treba ga prijavit, to je zlostavljanje djeteta. Šta čekaš?
A ovo o patnjama kokoški... U mom selu kokoši veselo trčkaraju uokolo, dobivaju hranu, za desert u vidu crva, ličinki insekata i raznog bilja brinu se same na svježem zraku. Spavaju u toplim kokošinjcima i ne fali im ama baš ništa.
Naravno, dođe im sudnji dan, ali svima ionako dođe smrtna vura, ne?
E pa, pička mu materina, i one moraju nekako platiti taj luksuz koji smo im stavili na raspolaganje. Za koji kurac ja moram prevoditi imbecilne romane za sitnu lovu? Zato da bih mogao živjeti, ne? Zar bi te kurčeve kokoši i ostale životinje trebale biti bolje od mene?
Zar je itko toliko šašav da pretpostavi kako bi kokoši u divljini živjele duže i udobnije nego u mom selu?

A kad otkrijem kako se pravi šunka od rajčice budi sigurna da ti neću reći. Nisam lud otkriti poslovnu tajnu za zarađivanje na račun vegića...
Pa ova kokosh koju si opisao i ne pati. :)
Zivi normalno.
Pate one koje napumpaju hormonima da bi im narasla prsa, jer prsa se najbolje prodaju, pa puze po podu i dobivaju rane, jer ih ta prsa vuku prema dolje jer su bolesno neproporcionalna. Ili kad stave na metar kvadratni toliko svinja da jedna maltene na drugima stoje i niti se okrenuti ne mogu i provedu zivot u mraku i blatu.

Meni ovo vidis nije normalno

http://img840.imageshack.us/img840/851/ ... 11581c.jpg

http://img85.imageshack.us/img85/4360/h ... ontier.jpg

:facepalm:

Oprez ova je gadna. Jesi ovakvo sto ikad vido na nekom seoskom imanju?

I takvo sto ti se moze dogoditi kad imas stotine svinja u mraku koje ni ne vidis prije klanja. Kome je ovo normalno nek jede takvo meso. Svakome njegovo.

http://img546.imageshack.us/img546/6418 ... muniqu.png

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 13:19
by Nikolajevna
Pješčana » wrote:gdje stada šeću većinu godine, vesela, sretna
judolino wrote: U mom selu kokoši veselo trčkaraju uokolo
Selo veselo!

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 13:25
by Emericzy
Nikolajevna » wrote:


Selo veselo!
Naravno. Praščići trčkaraju po dvorištu kao mala dječica. Mačke i psi love poslastice po poljima,, livadama i šumarcima, da si dopune dosadni kućni meni. Fazane i zečeve vidiš kroz prozor ako si strpljiv.

A i klanja su individualni rituali, a ne industrijski procesi. :)

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 14:20
by karambol
Emericzy » wrote: Naravno. Praščići trčkaraju po dvorištu kao mala dječica. Mačke i psi love poslastice po poljima,, livadama i šumarcima, da si dopune dosadni kućni meni. Fazane i zečeve vidiš kroz prozor ako si strpljiv.

A i klanja su individualni rituali, a ne industrijski procesi. :)
Možda sam malo zaglavio u urbanim sredinama, ali gdje toga još ima? :ne zna:

Volio bih odvesti dijete da doživi tu romantiku i sklad. To je vidjela samo u crtićima, nekim...

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 14:52
by judolino
baja » wrote: eliksir mladosti :E :zubo:

Pješčana je već zguglala
ja to koristim prvenstveno zbog djeteta, u zimskim mjesecima kad je manje zelenja
Eto, ja nisam toliko napredan, pa tijekom zimskih mjeseci jedem salatu, mladi luk i srijemuš (medvjeđi ili partizanski luk) u maslinjaku, kiselo zelje, špinat, blitvu itd.
Mislim ono - alge... Jebate, nisam kečiga!

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 14:54
by judolino
ombia » wrote:
Pa ova kokosh koju si opisao i ne pati. :)
Zivi normalno.
Pate one koje napumpaju hormonima da bi im narasla prsa, jer prsa se najbolje prodaju, pa puze po podu i dobivaju rane, jer ih ta prsa vuku prema dolje jer su bolesno neproporcionalna. Ili kad stave na metar kvadratni toliko svinja da jedna maltene na drugima stoje i niti se okrenuti ne mogu i provedu zivot u mraku i blatu.

Meni ovo vidis nije normalno

http://img840.imageshack.us/img840/851/ ... 11581c.jpg

http://img85.imageshack.us/img85/4360/h ... ontier.jpg

:facepalm:

Oprez ova je gadna. Jesi ovakvo sto ikad vido na nekom seoskom imanju?

I takvo sto ti se moze dogoditi kad imas stotine svinja u mraku koje ni ne vidis prije klanja. Kome je ovo normalno nek jede takvo meso. Svakome njegovo.

http://img546.imageshack.us/img546/6418 ... muniqu.png
Ma, fuj, naravno da sam kontra toga. I zato se protiv toga borim uzgojem svojih veselih životinja, a ne gutanjem tableta s nadomjescima. :p

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 14:57
by judolino
karambol » wrote:
Možda sam malo zaglavio u urbanim sredinama, ali gdje toga još ima? :ne zna:

Volio bih odvesti dijete da doživi tu romantiku i sklad. To je vidjela samo u crtićima, nekim...
Toga ima po cijeloj Hrvatskoj. Samo odeš nekoliko kilometara izvan grada. Ja živim u šumi, svega 17 km od Zagreba.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 15:14
by ombia
judolino » wrote: Ma, fuj, naravno da sam kontra toga. I zato se protiv toga borim uzgojem svojih veselih životinja, a ne gutanjem tableta s nadomjescima. :p
Svaka cast. :) I takvo meso onda i ima okus po mesu. Ovo galofak moras ubiti mirodijama da na nesto ima okus.

Kecigo :rofl:

Ovo za imanja, pa ima toga svuda, ono na selu. Moji baka i deda su do pred neku godinu tako drzali i svinje i guske i pure i kokosi.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 16:12
by Pješčana
judolino » wrote: Mislim ono - alge... Jebate, nisam kečiga!
:rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 17:24
by vrrrlet
judolino » wrote: Ma, fuj, naravno da sam kontra toga. I zato se protiv toga borim uzgojem svojih veselih životinja, a ne gutanjem tableta s nadomjescima. :p
Ti imaš životinja? Mislim, osim žene? Koje sve životinje imaš? Imaš li kozu? Ja razmišljam o kozi, za mlijeko i sir, a najviše da ne moram više kositi tu jebenu strminu. Moja labradorica popase sasvim malo. :ne zna:

I konja bih htio imati, da mogu ići svuda po šumi i krčiti puteve, govoriti "zagrabi Mando" i silovati kmetkinje.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 17:25
by judolino
ombia » wrote:
Svaka cast. :) I takvo meso onda i ima okus po mesu. Ovo galofak moras ubiti mirodijama da na nesto ima okus.
Pa to je to! Kad sam se počeo baviti kuhanjem, uopće nisam kužio u čemu je poanta svih tih silnih umaka za meso. Meni uz dobro meso ide samo sol, papar i salata, eventualno senf, majoneza (za prsa od peradi) ili hren (za kravu).
Kad vidim ona kupovna vodnjikava pureća prsa, bljuje mi se.
A u reklami za Zvijezdinu majonezu vidiš kako netko njome preliva pečeni batak... Katastrofa!

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 17:29
by judolino
vrrrlet » wrote:
Ti imaš životinja? Mislim, osim žene? Koje sve životinje imaš? Imaš li kozu? Ja razmišljam o kozi, za mlijeko i sir, a najviše da ne moram više kositi tu jebenu strminu. Moja labradorica popase sasvim malo. :ne zna:

I konja bih htio imati, da mogu ići svuda po šumi i krčiti puteve, govoriti "zagrabi Mando" i silovati kmetkinje.
Ja ću, ako bog da sreće i zdravlja, udomiti dvije koze. Samo, ja radim doma (kad radim, jebemu mater), pa ću ih valjda uspjeti održavati. Koze su zahtjevne u tom smislu da moraš biti uz njih, nemreš ih zaprt pa im davat sijeno.
Imam neke kokice za sebe, ali planiram im povećati broj. Svašta ja planiram, jebo ja sebe...

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 17:33
by vrrrlet
judolino » wrote: Ja ću, ako bog da sreće i zdravlja, udomiti dvije koze. Samo, ja radim doma (kad radim, jebemu mater), pa ću ih valjda uspjeti održavati. Koze su zahtjevne u tom smislu da moraš biti uz njih, nemreš ih zaprt pa im davat sijeno.
Imam neke kokice za sebe, ali planiram im povećati broj. Svašta ja planiram, jebo ja sebe...
Pa ja moram raditi, ali možda mogu pustiti psa da pazi na kozu dok me nema? Svejedno je kozi da li netko laje ili govori, šta ona zna. Vrt je ograđen i velik.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 18:21
by judolino
vrrrlet » wrote:
Pa ja moram raditi, ali možda mogu pustiti psa da pazi na kozu dok me nema? Svejedno je kozi da li netko laje ili govori, šta ona zna. Vrt je ograđen i velik.
A dobro, bit ćemo u kontaktu, tko prvi nabavi kozu, nek javi.

Re: Gastro chat

Posted: 26 Jan 2012, 20:43
by ombia
judolino » wrote: Pa to je to! Kad sam se počeo baviti kuhanjem, uopće nisam kužio u čemu je poanta svih tih silnih umaka za meso. Meni uz dobro meso ide samo sol, papar i salata, eventualno senf, majoneza (za prsa od peradi) ili hren (za kravu).
Kad vidim ona kupovna vodnjikava pureća prsa, bljuje mi se.
A u reklami za Zvijezdinu majonezu vidiš kako netko njome preliva pečeni batak... Katastrofa!
Na sve :s :s :s . Al bas sve. Majonezu za prsa bih i ja napisala. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 09:51
by baja
:rofl: :rofl: :rofl:

ja isto planiram nabaviti koze :o
judolino wrote:Mislim ono - alge... Jebate, nisam kečiga!
jeb'la te kečiga :zubo:

zašto ne alge? ili kopriva? naravno da se tamani i kiselo zelje, blitve i špinati ali držim da - što šarolikije to bolje :ne zna:
kuvala bi i kamen da nije tako tvrdoglav :D

Re: Kolači, sladoledi, kreme i ostali deserti!

Posted: 27 Jan 2012, 10:32
by vrrrlet
Zna li netko recept za sladoled s majčinim mlijekom? Frendica mi se oždrijebila, pa ću je probati nagovoriti da nam napravi sladoled.

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 11:03
by judolino
baja » wrote::rofl: :rofl: :rofl:

ja isto planiram nabaviti koze :o


jeb'la te kečiga :zubo:

zašto ne alge? ili kopriva? naravno da se tamani i kiselo zelje, blitve i špinati ali držim da - što šarolikije to bolje :ne zna:
kuvala bi i kamen da nije tako tvrdoglav :D
Ma problem s algama je taj što su preskupe, a reklamiraju se ko da su eliksir za rast kose i liječenje tuberkuloze i bradavica s Divljeg Zapada.
U našoj zemlji imamo obilje raznolike hrane koja može potpuno zadovoljiti naše potrebe u bilo koje godišnje doba. Znam da sam se šokirao kad sam prije desetak godina čuo koliko košta jebeni japanski krumpir. Kupovala ga neka makrobiotičarka koju sam poznavao. Rekoh, koji će ti to kurac? A onda ona meni počela srat po makrobiotici, kak je to zdravo, a ju ju pitam zakaj su onda ti Japanci svi neki grbavi i ćoravi?
To me tak raspizdilo da sam počeo čitati o makrobiotici i pazi kaj sam našel: da u principu trebaš jesti onu hranu koju ti nudi tvoje podneblje! Pa normalno da Japanci jedu kojekakve pizdarije kad na onom njihovom golom kamenu jedva da kaj i raste.
Čital sam i o nekoj poznatoj japanskoj makrobiotičarki koja se naprosto oduševila kiselim zeljem. Koja luzerica...

Inače ja mislim da sve treba probat, ali ne vidim neki razlog zašto bih skupo plaćao egzotičnu hranu koja i nije baš nešto (meni je, primjerice, papaja goli kurac u odnosu na naše voće).

Re: Kolači, sladoledi, kreme i ostali deserti!

Posted: 27 Jan 2012, 11:13
by Pješčana
vrrrlet » wrote:Zna li netko recept za sladoled s majčinim mlijekom? Frendica mi se oždrijebila, pa ću je probati nagovoriti da nam napravi sladoled.
mislim da bi išlo kao i s običnim. pola mlijeka, pola mineralne, brašno, jaja, sol, šećer, ulje

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 11:13
by karambol
judolino » wrote:
Inače ja mislim da sve treba probat, ali ne vidim neki razlog zašto bih skupo plaćao egzotičnu hranu koja i nije baš nešto (meni je, primjerice, papaja goli kurac u odnosu na naše voće).

Tako se zbori!! :s

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 11:17
by vrrrlet
judolino » wrote: Inače ja mislim da sve treba probat, ali ne vidim neki razlog zašto bih skupo plaćao egzotičnu hranu koja i nije baš nešto (meni je, primjerice, papaja goli kurac u odnosu na naše voće).
Ovo me sjetilo na "Borac, hoćeš papaju?". :cerek:

Re: Kolači, sladoledi, kreme i ostali deserti!

Posted: 27 Jan 2012, 11:22
by JPK
vrrrlet » wrote:Zna li netko recept za sladoled s majčinim mlijekom? Frendica mi se oždrijebila, pa ću je probati nagovoriti da nam napravi sladoled.
Majčino ima manje proteina i masti, pa ga moraš prvo kondenzirati do nivoa kravljeg, a onda po receptu za kravlje.
A planiraš li raditi i s očevim, ili to konzumiraš čisto?

Re: Kolači, sladoledi, kreme i ostali deserti!

Posted: 27 Jan 2012, 11:27
by vrrrlet
JPK » wrote: Majčino ima manje proteina i masti, pa ga moraš prvo kondenzirati do nivoa kravljeg, a onda po receptu za kravlje.
A planiraš li raditi i s očevim, ili to konzumiraš čisto?
Preferiram čisto, i to direktno u grlo, da se ne zarazi bacilima i mikrobima iz uzduha. Osim toga, ne treba trošiti energiju za zagrijavanje. Tako me mama naučila.

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 11:52
by judolino
vrrrlet » wrote:
Ovo me sjetilo na "Borac, hoćeš papaju?". :cerek:
Jebote, od kud je to? :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 11:54
by vrrrlet
judolino » wrote: Jebote, od kud je to? :misli:
Iz Lepa sela lepo gore, kada dođu narkići u posjet ranjenom prijatelju u komi, pa nude njegove suborce papajom. I javljaju im vijesti s ratišta da su Bugari ušli u Sofiju.

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 11:57
by ombia
vrrrlet » wrote:
Ovo me sjetilo na "Borac, hoćeš papaju?". :cerek:
:rofl:

Volim mango. Alge ne volim, al sam svojedobno poboljsava zeljezno spirulinom.

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 12:03
by baja
judolino » wrote: U našoj zemlji imamo obilje raznolike hrane koja može potpuno zadovoljiti naše potrebe u bilo koje godišnje doba. Znam da sam se šokirao kad sam prije desetak godina čuo koliko košta jebeni japanski krumpir. Kupovala ga neka makrobiotičarka koju sam poznavao. Rekoh, koji će ti to kurac? A onda ona meni počela srat po makrobiotici, kak je to zdravo, a ju ju pitam zakaj su onda ti Japanci svi neki grbavi i ćoravi?
al' su zato mnogo pametni :D
slažem se ja, načelno, s ovim što pišeš i uvijek ću dati prednost domaćoj namirnici
ali zbog praktičnosti ću posegnuti i u druge kulture jedenja
tako npr. ja ne stignem svom djetetu uvaliti dovoljno zdravih namirnica iz prostog razloga što se ne vidimo skoro čitav dan, a za to vrijeme ona u školi jede smeće
i onda joj lijepo zveknem u frape spiruline, sjemenja, peluda... i eto bombe :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 12:48
by judolino
Ma kurac su Japanci pametni! Jedino kaj fanatično šljakaju i kaj su veliki patrioti, al na glup način. Jebeš čoeka koji državu stavlja ispred sebe.
Japanci samo kradu tuđe ideje i onda ih štreberski permutiraju dok po zakonu velikih brojeva ne dođu do nečeg boljeg.
Jedino kaj su Japanci u povijesti izmislili to je katana, najsavršeniji mač. S njim je puno lakše rezat ljude, jebo ih izum...
Bolje živjet 100 godina ko Bosanac nego 150 ko Okinavac!

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 12:53
by *jezebel*
najte zameriti za prebacene postove, ali ja sam morala konacno nauciti kako se to radi. :zla: :moderatorska samovolja: :zla zla zla moderatorska samovolja:

vrlete, na desertima zeljno iscekujemo tvoj recept i slikicu sladoleda. :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 13:28
by Nikolajevna
ombia » wrote:
Alge ne volim, al sam svojedobno poboljsava zeljezno spirulinom.
Za željezo smiksaš cikle, mrkve, limuna i meda. To svi znaju. :D

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 13:49
by ombia
Nikolajevna » wrote:
Za željezo smiksaš cikle, mrkve, limuna i meda. To svi znaju. :D
Je i svi znaju da ciklu ne mogu ni nacrtanu vidjeti. Preodvratan mi je okus i kad sam se ne tako davno prisilila prevazici taj osjecaj povratila sam sve. :facepalm:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 14:01
by Pješčana
Nikolajevna » wrote:
Za željezo smiksaš cikle, mrkve, limuna i meda. To svi znaju. :D
ovo ne znadoh, zvuči fino i izvedivo, hvala! :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 14:14
by judolino
Nikolajevna » wrote:
Za željezo smiksaš cikle, mrkve, limuna i meda. To svi znaju. :D
To, mala, to!
Igraj mala na stolove
dat ću kola i volove
ja je pito i ona mi dala
a ujutro
miiciju zvala!

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 14:17
by judolino
ombia » wrote:
Je i svi znaju da ciklu ne mogu ni nacrtanu vidjeti. Preodvratan mi je okus i kad sam se ne tako davno prisilila prevazici taj osjecaj povratila sam sve. :facepalm:
jebote, cikla je odvratna, a alge su fine? Pa tko ti je djecu pravio , Aleksandar Beljajev?
Odvratan ti je okus cikle, a nije ti odvratan okus alge it nekog prokletog žutaćkog zaljeva gdej nebo ima boju televizora ugođenog na kanal gdje nema programa? Zagledaj se u svoje čizme i odi u Chiba City, jebote...

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 15:41
by blue
judolino, kakav je točno tvoj problem s time što netko drugi voli ili ne voli jesti?
Šopali su te kad si bio klinac nečime što nikako nisi volio, pa se glupost prenijela na sljedeću generaciju? :dr.phil: :D

:kokice:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 15:58
by JPK
blue » wrote:judolino, kakav je točno tvoj problem s time što netko drugi voli ili ne voli jesti?
Šopali su te kad si bio klinac nečime što nikako nisi volio, pa se glupost prenijela na sljedeću generaciju? :dr.phil: :D

:kokice:
Problem? Ja isto znam prokomentirati razne preseravačine s makrobiotikom i organskom i anorganskom hranom, no nemam problem s njom. :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 16:23
by blue
Dobro, ti laprdaš gdje stigneš i iz postova vrišti tvoja isključivost, zato pitanje nisam postavila tebi nego judolinu :D koji mi se u osnovi čini ok, pa me zanima od kud takavo osuđivanje izbora, ni manje ni više nego, eeeeej , hrane u tuđem tanjuru :s

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 22:06
by ombia
blue » wrote:Dobro, ti laprdaš gdje stigneš i iz postova vrišti tvoja isključivost, zato pitanje nisam postavila tebi nego judolinu :D koji mi se u osnovi čini ok, pa me zanima od kud takavo osuđivanje izbora, ni manje ni više nego, eeeeej , hrane u tuđem tanjuru :s
:rofl: blue :s

Judolino ciklom su me sopali ko malu jel sam bila slabokrvna i zamjerila mi se gadno. Alge smuckam s nekim shakeom i nista ne osjetim a tek ako sam kapsulu popila, nista.
Pila sam to jednom, ne pijem to svaki dan. :bicedobro:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 22:26
by JPK
blue » wrote:Dobro, ti laprdaš gdje stigneš i iz postova vrišti tvoja isključivost, zato pitanje nisam postavila tebi nego judolinu :D koji mi se u osnovi čini ok, pa me zanima od kud takavo osuđivanje izbora, ni manje ni više nego, eeeeej , hrane u tuđem tanjuru :s
Isključiv sam kad konverziram s pompoznim besadržajnim seratorima, žao mi je ako si se osjetila pogođenom ili prepoznala. :(

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 23:00
by blue
Joj micica, ma kakvi, ja sam ti tu vrlo objektivna, naime, volim ciklu, jako :D Ne volim npr. naranče.
Nego, zna se dogoditi da naletim na neki tvoj mentalni isprdak u obliku posta, pa se pitam - poše, poše, i to je kao pametan čovjek :zvrko: Image
Al i to je valjda ok, ljudi nisu isti :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 23:26
by JPK
blue » wrote:Joj micica, ma kakvi, ja sam ti tu vrlo objektivna, naime, volim ciklu, jako :D Ne volim npr. naranče.
Nego, zna se dogoditi da naletim na neki tvoj mentalni isprdak u obliku posta, pa se pitam - poše, poše, i to je kao pametan čovjek :zvrko: Image
Al i to je valjda ok, ljudi nisu isti :ne zna:
Daj molim te, da sam imalo pametan, ne bih se tu sad prepirao s debilima. :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Jan 2012, 23:33
by blue
Nepametan i iskrivljene percepcije stvarnosti :misli: Jesi na drozama? :D
Daj i meni malo :kokice:

Re: Kolači, sladoledi, kreme i ostali deserti!

Posted: 28 Jan 2012, 10:43
by Morticia
vrrrlet » wrote:Zna li netko recept za sladoled s majčinim mlijekom? Frendica mi se oždrijebila, pa ću je probati nagovoriti da nam napravi sladoled.
:facepalm:
Da, uvjerena sam da ce ona pristati, bas tako nekako izgleda, kao da bi joj to bio vrhunac zivota. :o

:zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 28 Jan 2012, 10:58
by judolino
JPK » wrote: Isključiv sam kad konverziram s pompoznim besadržajnim seratorima, žao mi je ako si se osjetila pogođenom ili prepoznala. :(
To, majstore! :S

Re: Gastro chat

Posted: 28 Jan 2012, 11:08
by judolino
blue » wrote:judolino, kakav je točno tvoj problem s time što netko drugi voli ili ne voli jesti?
Šopali su te kad si bio klinac nečime što nikako nisi volio, pa se glupost prenijela na sljedeću generaciju? :dr.phil: :D

:kokice:
Gledaj, moj problem je preseravanje i pomodarstvo koje isključuje upotrebu mozga. Idioti koji nasjedaju jeftinim reklamama omogućili su nastanak imbecilnog društva u kojemu je bitnije napikavati loptu ili isfuravati plastične sise od bilo kakvog konstruktivnog doprinosa boljitku društva u cjelini.
I ja sam svojedobno mislio da je sloboda kupiti u dućanu nekakav proizvod iz Tunguzije. Sad znam da nisam bio u pravu.
Slobodan čovjek uživa u pašticadi, ali i ajnpren juhi!

Dok sam bio klinac, jeo sam svega nekoliko banalnih namirnica i nisu me ničim šopali. Tek sam pred pubertet shvatio koja sam bio budala.
Ponavljam: jebe mi se živo što će tko jesti, ali ne volim kad mi isfuravaju nekakvo kurčevo vegeterijanstvo, makrobiotiku ili sangejzing. Zato jer to jednostavno nema smisla. Nitko, ali baš nitko ne može dokazati da je vegetarijanstvo bolje za zdravlje od prehrane koja uključuje meso u optimalnim količinama. Da, mrzim i Paola Kvelja i njegove obožavatelje.

Re: Kolači, sladoledi, kreme i ostali deserti!

Posted: 28 Jan 2012, 11:40
by baja
vrrrlet » wrote:... Frendica mi se oždrijebila, pa ću je probati nagovoriti da nam napravi sladoled.
poše tebe, što je ne nagovoriš na trke u ascotu?

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 11:48
by judolino
Potjeh » wrote:Danas sam se dočepao par svježih lignji. Prvotno sam planirao napuniti ih pa u pećnicu ali moja najdraža je bila gladna, gladna, gladna pa sam ih ispržio nabrzinu sa pomfriem. Čisti fast food.
Mačak, ti si jedinica za papučarstvo.

Re: Gastro chat

Posted: 28 Jan 2012, 15:37
by Emericzy
judolino » wrote:jebe mi se živo što će tko jesti, ali ne volim kad mi isfuravaju nekakvo kurčevo vegeterijanstvo, makrobiotiku ili sangejzing. Zato jer to jednostavno nema smisla. Nitko, ali baš nitko ne može dokazati da je vegetarijanstvo bolje za zdravlje od prehrane koja uključuje meso u optimalnim količinama. Da, mrzim i Paola Kvelja i njegove obožavatelje.
Potpisujem. Vegetarijanstvo eventualno prihvaćam kao moralni, nikako zdravstveno-smisleni, čin. Zdravstveno gledano, to je bedarija.

A s moralne strane, svakome svoje, ali moralnost vegetarijanstva u najmanju mi je ruku čudna. Životinje se može humano tretirati i onda ako ih rabimo za jelo.

Da, znam da se životinjama namijenjenima prehrani često rade grozne stvari, ali to nije posljedica mesožderstva nego mentalnog svinjstva, koje s prehrambenim navikama nema baš ništa. Svinjsko ponašanje rješava se kulturom i zakonodavstvom, a ne promjenom prehrane.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 21:22
by Potjeh
judolino » wrote: Mačak, ti si jedinica za papučarstvo.
Da... Shvatio sam da nakon 40-50 sati tjedno šefovanja mi treba nekakva kompezacija. :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 28 Jan 2012, 21:27
by Potjeh
Emericzy » wrote: Da, znam da se životinjama namijenjenima prehrani često rade grozne stvari, ali to nije posljedica mesožderstva nego mentalnog svinjstva, koje s prehrambenim navikama nema baš ništa. Svinjsko ponašanje rješava se kulturom i zakonodavstvom, a ne promjenom prehrane.
Grozni uvjeti držanja životinja je posljedica tržišne utakmice. Ali, slažem se da se to prvenstveno treba rješavati zakonodavstvom. Štoviše, dosta stroži propisi bi sasvim sigurno rezultirati kvalitetnijim i skupnjim mesom. Pozdravio bih takav smjer.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 21:31
by ombia
Potjeh » wrote:
Da... Shvatio sam da nakon 40-50 sati tjedno šefovanja mi treba nekakva kompezacija. :rofl:
:zubo:

Sta ima danas finoga?

Re: Gastro chat

Posted: 28 Jan 2012, 21:36
by JPK
Potjeh » wrote:
Grozni uvjeti držanja životinja je posljedica tržišne utakmice. Ali, slažem se da se to prvenstveno treba rješavati zakonodavstvom. Štoviše, dosta stroži propisi bi sasvim sigurno rezultirati kvalitetnijim i skupnjim mesom. Pozdravio bih takav smjer.
Netko tko ima hrpu djece i plaću od 3k kuna jamačno ne bi pozdravio takav smjer.

Re: Gastro chat

Posted: 28 Jan 2012, 22:22
by judolino
Potjeh » wrote:
Grozni uvjeti držanja životinja je posljedica tržišne utakmice. Ali, slažem se da se to prvenstveno treba rješavati zakonodavstvom. Štoviše, dosta stroži propisi bi sasvim sigurno rezultirati kvalitetnijim i skupnjim mesom. Pozdravio bih takav smjer.
Ma jebo zakonodavstvo, i jebo zakone uopće.
Ne možeš ti, mačak, zakonom propisat da ljudi budu čovječni. To se stiče u manjoj mjeri odgojem, a u daleko većoj mjeri samoodgojem. A i Đepika je napisao da bi sirotinja najebala. Manimo se kurčevog moralizma u svezi glede živine kad nam ljudi doslovno pred očima umiru od besparice.
Od Jehovinih svjedoka svojedobno sam dobio nekakvu brošuru gdje su nacrtani lavovi i koze kako bilateralno aktivno koegzistiraju jedni kraj drugih... Jebi se, Jahve.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 22:25
by judolino
ombia » wrote:
:zubo:

Sta ima danas finoga?
Eto, nahranila me žena čistom vegetarijanom - tijesto i saft od samog povrća.
E, jebiga, sad sam je pitao pa mi je rekla da je u saftu bilo špeka. A već sam pomislio da sam prosvijetlija ka sijalica...

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 22:51
by judolino
ombia » wrote:
Ja koristim margarin tu i tamo i nemam se sta iscudjavati tvom savjetu. Mene ono iskreno prenerazi kad oko mene sve slano rade na maslacu, a ne podnosim okus mesa pecenog na maslacu ili ribe. :facepalm:
Radila sam i kolace na margarinu i vlastita majka, ono alfa za kolace nije skuzila, jos je i komentirala da se vidi razlika i da je puno bolje ovako s maslacem. :zubo:
Kakva je to zerbo pita?

Ja cu danas svjezu tunu na naglo, za slatko strudlu od visanja s jogurtom.
S jogurtom? Zašto ne s margarinom? :gamulin - gama budi bog s nama:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:19
by ombia
judolino » wrote: S jogurtom? Zašto ne s margarinom? :gamulin - gama budi bog s nama:
A eto, subotom zivim zdravo. Sest dana se trujem i tako. :raspa:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:21
by judolino
ombia » wrote:
A eto, subotom zivim zdravo. Sest dana se trujem i tako. :raspa:
Hehehehe... A nisi me pitala tko je Gamulin AKA Gama?

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:23
by ombia
judolino » wrote: Hehehehe... A nisi me pitala tko je Gamulin AKA Gama?
A sta cu jadna. Ne zvuci mi bas zdravo. :zubo:
Valjda neka sprdnja na moj margarin. :zubo:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:28
by judolino
ombia » wrote:
A sta cu jadna. Ne zvuci mi bas zdravo. :zubo:
Valjda neka sprdnja na moj margarin. :zubo:
Ma to ti je neki šupak od kuhara čije su se kuharice prodavale uz novine. Frajer umobolno forsira margarin, jebo ga on da ga jebo. Maragarin njega. Ili on margarin? Ma isti kurac.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:32
by Bios
Gamina kuharica. :cerek:

Bolja mu je napisana spiza nego ona uživo (bila).

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:37
by judolino
Ajvi » wrote:Gamina kuharica. :cerek:

Bolja mu je napisana spiza nego ona uživo (bila).
Ma glup je ko kurac i prodaje tako banalne recepte da ih valjda zna i Nives Celzijus.
A kaj si to klopala nekaj kaj je on skuhal?

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 28 Jan 2012, 23:47
by Bios
Ma, da, kuhao je za događanja jednog sportskog kluba. S obzirom da je bio alkos pretjeravao je sa začinima.
Nije mu kuharica toliko loša ako već znaš kuhati. :D

Re: Gastro chat

Posted: 29 Jan 2012, 11:29
by baja
Potjeh » wrote:
Grozni uvjeti držanja životinja je posljedica tržišne utakmice. Ali, slažem se da se to prvenstveno treba rješavati zakonodavstvom. Štoviše, dosta stroži propisi bi sasvim sigurno rezultirati kvalitetnijim i skupnjim mesom. Pozdravio bih takav smjer.
judolino wrote:Ma jebo zakonodavstvo, i jebo zakone uopće.
Ne možeš ti, mačak, zakonom propisat da ljudi budu čovječni. To se stiče u manjoj mjeri odgojem, a u daleko većoj mjeri samoodgojem. A i Đepika je napisao da bi sirotinja najebala. Manimo se kurčevog moralizma u svezi glede živine kad nam ljudi doslovno pred očima umiru od besparice.
slažem se s judolinom
samo, teško je biti čovječan uz imperative kapitalizma koji, u ime brzog okretanja kapitala, proizvodi gomile smeća
nije čovjek, u takvom sustavu, ništa manje zlostavljan nego životinja
naravno, uz relativan odmak u definiranju zlostavljanja, ovisan o geografskoj širini i dužini

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 29 Jan 2012, 13:33
by judolino
Ajvi » wrote:Ma, da, kuhao je za događanja jednog sportskog kluba. S obzirom da je bio alkos pretjeravao je sa začinima.
Nije mu kuharica toliko loša ako već znaš kuhati. :D
Ma ja sam o njemu slušao sve u superlativima, ali njegova kuharica koju imam doma sadrži fakat banalne recepte tipa kuhane blitve i restanoga krumpira.
I s obzirom da znam kuhat, ne znam kaj bum s tom knjigom.

Re: Gastro chat

Posted: 30 Jan 2012, 16:14
by blue
judolino » wrote: Gledaj, moj problem je preseravanje i pomodarstvo koje isključuje upotrebu mozga. Idioti koji nasjedaju jeftinim reklamama omogućili su nastanak imbecilnog društva u kojemu je bitnije napikavati loptu ili isfuravati plastične sise od bilo kakvog konstruktivnog doprinosa boljitku društva u cjelini.
I ja sam svojedobno mislio da je sloboda kupiti u dućanu nekakav proizvod iz Tunguzije. Sad znam da nisam bio u pravu.
Slobodan čovjek uživa u pašticadi, ali i ajnpren juhi!

Dok sam bio klinac, jeo sam svega nekoliko banalnih namirnica i nisu me ničim šopali. Tek sam pred pubertet shvatio koja sam bio budala.
Ponavljam: jebe mi se živo što će tko jesti, ali ne volim kad mi isfuravaju nekakvo kurčevo vegeterijanstvo, makrobiotiku ili sangejzing. Zato jer to jednostavno nema smisla. Nitko, ali baš nitko ne može dokazati da je vegetarijanstvo bolje za zdravlje od prehrane koja uključuje meso u optimalnim količinama. Da, mrzim i Paola Kvelja i njegove obožavatelje.
A to tebe muči, što mišliš da ne doprinose boljitku društva u cjelini :S :rofl:
Ok, hvala na objašnjenju :top: Iako se ne možemo složiti, polazišta su nam različita.
Ja ne gledam na makrobiotičare, vegane i koga god kao na skupinu (ok, osim onih po medijima - ti jesu skupina :facepalm: )
Emericzy wrote: Da, znam da se životinjama namijenjenima prehrani često rade grozne stvari, ali to nije posljedica mesožderstva nego mentalnog svinjstva, koje s prehrambenim navikama nema baš ništa. Svinjsko ponašanje rješava se kulturom i zakonodavstvom, a ne promjenom prehrane.
Potpis ko kuća :top:
Blesavo je očekivati da će se uvjeti držanja životinja promijeniti jer je Todorića štrecnulo oko srca kad je vidio da u Agrokorovim kombinatima pilad stoje nagruvani jedni drugima na glavi, ali kad ga pukne kazna po džepu onda će im kupiti malo veći kavez. Bitan je rezultat, a to osjeća li se on senzibilizirano, pa ono - kog briga :ne zna:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 21:17
by blaze
judolino » wrote: Sve štima (dapače, super zvuči), ali ovo s rajčicom sereš bez veze. Otkuda ti rajčica u ovo doba?
isto odakle i patlidžan :ne zna:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 21:26
by judolino
blaze » wrote: isto odakle i patlidžan :ne zna:
Znači, iz škrinje? Jebeš odmrznuti paradjz. A ako je iz staklenika - i opet, jebeš takav paradajz.

Jer, koliko sam skužio, kanio je upotrijebiti svježi paradajz? :misli:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 21:28
by blaze
a jebeš i patlidžan u ovo doba

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 21:36
by Pješčana
što sad fali smrznutom paradajzu? pa fin je u umacima :ne zna:

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 21:36
by ElliQuinn
Je li ovo Devet i pol tjedana?

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 21:47
by judolino
Pješčana » wrote:što sad fali smrznutom paradajzu? pa fin je u umacima :ne zna:
Gle kaj je frajer napisal:
Ja ću patlidžane onako u komadu u pećnicu na najjače na pol sata da se istale iznutra, ohladit, izdubiti sadržaj u staklenu teću, dodati češnjaka, soli, papra i već nešto po inspiraciji s maslinovim uljem pa na prepečeni kruh uz bijelo vino...možda malo pršuta i pokoju rajčicu dodam, onako, ekstra...uf, sline mi cure....
Jasnije?

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 22:27
by Pješčana
previdjela sam post :D

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 30 Jan 2012, 23:18
by judolino
Pješčana » wrote:previdjela sam post :D
Dobro je, bolje neg tramvaj kad ideš prek šina... :D

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 05 Feb 2012, 20:46
by judolino
Morticia » wrote:Ja danas polpete od tikvica (s pestom genovese), gljive punjene ABC namazom i komadicima sunke, zapecene u rolu i posipane ribanim sirom na kraju (obicnom gaudom), a uz to smutila domacu majonezu s kiselim vrhnjem i malo cesnjaka, za tocat. :zubo:


Upravo jedem rizu na mlijeku s cimetom, ostalo od male. Mislim da mi je zlo. :o
:nono:
Ne "posipane", zlato, nego "posute".. Nećeš nakon sranja ispirati zahod, nego ćeš ga isprati, ne?
Sori, bejbi, al već sam lud od tog posipavanja. NHF.

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 05 Feb 2012, 21:00
by ombia
To su neki trpni glagoli ili sto bi to bilo?

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 05 Feb 2012, 21:32
by Morticia
Fala, dobro je znat, a kad ovako vidim i zvuci bolje. :top:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Feb 2012, 21:37
by Pješčana
kupila sam šarana od skoro kile i pol. razmišljam kako da ga spremim. jel ima netko ideju?
u komadu je, očišćen od utrobe

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 05 Feb 2012, 21:38
by judolino
ombia » wrote:To su neki trpni glagoli ili sto bi to bilo?
Koliko znam, svršeni i nesvršeni.
Ako ćeš kolač posuti šećerom, nakon toga ga možeš i servirati. Ali ako ćeš ga posipati, možeš ga posipati do sudnjeg dana (ove godine, valjda).

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 05 Feb 2012, 22:03
by ombia
Morticia » wrote:Fala, dobro je znat, a kad ovako vidim i zvuci bolje. :top:
Ak te sta tjesi ja bih napisala isto sto i ti. :ne zna:

Da ima smisla judolino, ovako kad napises. A koji bi to onda bio trpni glagol? :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 07 Feb 2012, 19:17
by A.P.
Glagolski pridjevi su trpni i radni (trpni je običan pasiv).

Re: Što kuhate? (recepti i sličke poželjni)

Posted: 07 Feb 2012, 19:43
by karambol
judolino » wrote: Znači, iz škrinje? Jebeš odmrznuti paradjz. A ako je iz staklenika - i opet, jebeš takav paradajz.

Jer, koliko sam skužio, kanio je upotrijebiti svježi paradajz? :misli:
Je, ide svjezi paradajz jer je nenadjebiv onako sitno isjeckan na kockice i savrsen kad ga se spoji s tim kremastim, ne kremiranim, patlidzanima....danke. :raspa: :zivili:

Re: Gastro chat

Posted: 12 Feb 2012, 22:39
by Pješčana
Ako vam išta znači, DM daje 20 % popusta na zdravu hranu.
pa sam ja posmicala s polica proso, lan i sezam i svašta nešto.

sad mi treba mužar da tučem to. alaj će biti kalcija i željeza! :mirko:

Re: Gastro chat

Posted: 12 Feb 2012, 22:50
by *jezebel*
Pješčana » wrote:Ako vam išta znači, DM daje 20 % popusta na zdravu hranu.
pa sam ja posmicala s polica proso, lan i sezam i svašta nešto.

sad mi treba mužar da tučem to. alaj će biti kalcija i željeza! :mirko:
ja zamijenila vec tri bona za popust. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 12 Feb 2012, 22:57
by judolino
Pješčana » wrote:Ako vam išta znači, DM daje 20 % popusta na zdravu hranu.
pa sam ja posmicala s polica proso, lan i sezam i svašta nešto.

sad mi treba mužar da tučem to. alaj će biti kalcija i željeza! :mirko:
Kalcij i željezo?
Jebote, izgledat ćeš ko križanac bildera i terminatora, al nema veze, imat ćeš jake kosti, a i endoskelet!

Re: Gastro chat

Posted: 12 Feb 2012, 23:09
by Pješčana
judolino » wrote: Kalcij i željezo?
Jebote, izgledat ćeš ko križanac bildera i terminatora, al nema veze, imat ćeš jake kosti, a i endoskelet!
:D

imam manjak željeza.
ne pijem mlijeko.

Re: Gastro chat

Posted: 12 Feb 2012, 23:18
by judolino
Pješčana » wrote: :D

imam manjak željeza.
ne pijem mlijeko.
Kaj, alergija ili si Kineskinja?

Re: Gastro chat

Posted: 12 Feb 2012, 23:26
by Pješčana
judolino » wrote: Kaj, alergija ili si Kineskinja?
alergična Kineskinja :zubo:
ne znam zašto imam manjak željeza :ne zna: oduvijek je tako.
a od mlijeka me buba tiba

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 10:42
by Emericzy
judolino » wrote:Jebote, izgledat ćeš ko križanac bildera i terminatora, al nema veze, imat ćeš jake kosti, a i endoskelet!
Valjda endokostur. Kaj si ti Srbin ili kaj? Četnik? Jugonostalgičar? Orjunaš? Komunjara? Prodao si domovinu za 25 kuna po kartici?

P.S. Sjebala me sudba. Ne da mi da izađem na pivo. :( I neću moć do polovice ožujka. A onda možda odem preko grane na dugo. :( Sranje.

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 10:56
by Pješčana
Emericzy, pa kamo? pa zašto? jel ima tamo internetsa?

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 11:01
by Emericzy
Pješčana » wrote:Emericzy, pa kamo? pa zašto? jel ima tamo internetsa?
Propao ovdje, pa sad trbuhom za kruhom po europama. (Ali možda -- ako stvarno ponude ono što tvrde da nude; čekam njihov odgovor na moj odgovor na njihov odgovor na moju ponudu na njihov upit. Može još sve past u vodu.) Poslodavac je internecka kompanija, pa mi nekako zvuči da onda ima internetsa i to.

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 11:40
by judolino
Emericzy » wrote: Propao ovdje, pa sad trbuhom za kruhom po europama. (Ali možda -- ako stvarno ponude ono što tvrde da nude; čekam njihov odgovor na moj odgovor na njihov odgovor na moju ponudu na njihov upit. Može još sve past u vodu.) Poslodavac je internecka kompanija, pa mi nekako zvuči da onda ima internetsa i to.
Pa ako ti zatreba sajdkik... :mirko: ...zovi, samo zovi!

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 11:52
by Pješčana
ljudi, jezebel nas je napustila.
nije umrla, samo je otišla s moderature.
stoga vas lijepo molim da imate razumijevanja u iduće neko vrijeme ako ne riješavam sve na vrijeme, jer mi je i kolegica zec na Čitanjima otišla s moderature.
hvala vam, kolegice, dajete mi prave izazove :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 14:26
by karambol
Pješčana » wrote:ljudi, jezebel nas je napustila.
nije umrla, samo je otišla s moderature.
stoga vas lijepo molim da imate razumijevanja u iduće neko vrijeme ako ne riješavam sve na vrijeme, jer mi je i kolegica zec na Čitanjima otišla s moderature.
hvala vam, kolegice, dajete mi prave izazove :zubo:
Dovraga i bestraga te jelenskih mu rogova!!! Drži se hrabro... :)

Re: Gastro chat

Posted: 13 Feb 2012, 14:39
by judolino
Pješčana » wrote:ljudi, jezebel nas je napustila.
nije umrla, samo je otišla s moderature.
stoga vas lijepo molim da imate razumijevanja u iduće neko vrijeme ako ne riješavam sve na vrijeme, jer mi je i kolegica zec na Čitanjima otišla s moderature.
hvala vam, kolegice, dajete mi prave izazove :zubo:
Odlično!
Sad se mogu vratit omiljenom mi zahodskom izričaju.

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2012, 11:13
by Morticia
Ajme, stiže nam ovih dana 4 kile domaćeg špeka, od sveki!!! :klopa: :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2012, 12:46
by Potjeh
Ovako, imam doma malo više od kile junećeg frikando-a ili šola ili falso bifteka kako ga neki zovu. Bubnite prijedlog kako spremiti. Raspoložen sam za nešto drugačije...

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2012, 12:50
by Morticia
Ne znam točno što je to, ali ako je biftek ili slično tome ja ga spremam tako da ga na par dana ostavim u pacu, a onda ga spečem na polukrvavo (ne volim kad je jako, jako krvav, iako znam da je to "grijeh" kad je biftek u pitanju), posolim i stavim preko maslac da se otopi.
Uz to možeš ili neku finu salatu ili krumpir pečen s maslacem ili njoke s malo umaka od gljiva, npr.

Majkomoja, idem danas kupit biftek, to ću za vikend! :klopa: :klopa: :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2012, 22:39
by Pješčana
ja imam domaći špek i kobaje, radi mi ćaća :D
jučer sam špek malo bacila na ulje i na to stavila kiselo zelje, bilo je prefino :klopa:

ono što sam htjela reći, a ne reklamiram DM, jest da ovaj popust za zdravu hranu možete podići do kraja veljače, a iskorištavati do kraja ožujka, danas mi rekla teta blagajnica

Re: Gastro chat

Posted: 16 Feb 2012, 10:32
by kukuriku
Pješčana » wrote:ja imam domaći špek i kobaje, radi mi ćaća :D
jučer sam špek malo bacila na ulje i na to stavila kiselo zelje, bilo je prefino :klopa:
kiseli kupus je miljon posto finiji ako se dinsta na svinjskoj masti umjesto ulja. :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Mar 2012, 00:42
by Bios
Htjedoh reći Mulici da ide k vragu. Danas ispadoh ebete smijući se na poriluk u dućanu. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Mar 2012, 10:03
by judolino
Šta se smiješ ko lud na poriluk? :D

Re: Gastro chat

Posted: 27 Mar 2012, 13:34
by Mulica
Bios » wrote:Htjedoh reći Mulici da ide k vragu. Danas ispadoh ebete smijući se na poriluk u dućanu. :zubo:
:rofl:

no, jesi ga kupila? :D

Re: Gastro chat

Posted: 27 Mar 2012, 13:36
by Bios
Jesam. I skuhala. Eno ti tamo na temi što kuhate. :D

Re: Gastro chat

Posted: 04 Apr 2012, 22:10
by blue
Nema pametnijeg mjesta pa evo tu...

Radim standardno, obično do 4 ili 5. Ne kuham svaki dan, vikendom više ako sam kod kuće i nemam drugih planova ili ako netko ne skuha :o Nemam djece i mislim da bi mi bio problem da moram kuhati svaki dan, valjda se zbog djece mora :misli: Mogla bi spremati ručak jedino da se ustanem jako rano ili da radim navečer za sljedeći dan, prvo nikako ne dolazi u obzir :gaah: a drugo mi je ok, ali ne svaki dan. Nekad navečer imam pametnijeg posla, nekad mi se jednostavno ne da.

Sad pitanja :zubo:


Vi koji kuhate svaki dan - kada kuhate? I jel imate neko uobičajeno radno vrijeme? Kuhate li zbog sebe ili zbog djece, tko je ima?

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 00:48
by blaze
da nemam djece, ne bih kuhala. ima pametnijih načina za iskoristiti vrijeme

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 07:57
by Emericzy
blaze » wrote:da nemam djece, ne bih kuhala. ima pametnijih načina za iskoristiti vrijeme
Da imam love, kuhao bih, recimo, dvaput tjedno. Žena bi mi kuhala recimo dvaput. I triput bismo jeli vani. To bi bilo to.

A tako je nekako i bilo kad smo imali love.

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 08:25
by Morticia
blue » wrote:Vi koji kuhate svaki dan - kada kuhate? I jel imate neko uobičajeno radno vrijeme? Kuhate li zbog sebe ili zbog djece, tko je ima?
Ne kuham svaki dan.
Kuham vikendom, preko tjedna mi kuha mama. :o :rofl:

Kad nisam imala dijete kuhala sam kako mi se dalo, nekad smo jeli vani, nekad bi sprčkala neku brzu hranu, tipa pašta i slično.

Ne, ne vjerujem da bih, ukoliko ne bih imala dijete i bila prisiljena sama kuhati, kuhala svaki dan, samo za nas dvoje.

Stvarno obožavam kuhati, ali ne toliko da bih se svaki dan lomila nad štednjakom, u cik zore ili kasno navečer. :nono: :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 09:29
by ombia
blue » wrote: Vi koji kuhate svaki dan - kada kuhate? I jel imate neko uobičajeno radno vrijeme? Kuhate li zbog sebe ili zbog djece, tko je ima?
Kuham skoro svaki dan. Nista sto dugo traje. Baciti ribu na naglo i salatu ne traje dugo. Sloziti neki slozenac :zubo: i baciti u pecnicu. Jer jesti moram, ne volim jesti bilo sto, pa mi drugo ne preostaje. :ne zna:
Kuham navecer pa je to vecera. I ako ostane za gablec drugi dan.
Vikendom volim pojesti vani. Ili spremiti neko jelo koje duze traje.
Kolace mi nikad nije tlaka spremiti. Ni radni dan ful kasno navecer. :o Svjeze nakon razvoda nisam kuhala neko vrijeme, kao ne isplati se za jednu osobu. Poslije sam dosla pameti. Ak se isplatilo i za njega sto se ne bi samo za mene? :raspa:
Volim kuhati, opusti me.
Da imam love, kuhao bih, recimo, dvaput tjedno. Žena bi mi kuhala recimo dvaput. I triput bismo jeli vani. To bi bilo to
Slicno smo mi zivjeli. Jedino dvaput vani. Prednost zivota u vezi je i da onda vise osoba kuha. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 09:43
by judolino
Emericzy » wrote: Da imam love, kuhao bih, recimo, dvaput tjedno. Žena bi mi kuhala recimo dvaput. I triput bismo jeli vani. To bi bilo to.

A tako je nekako i bilo kad smo imali love.
Da imam love, zaposlio bih pomoćnu kuharicu. Ja bih sjeckao luk, a ona bi mi pomagala pod stolom...

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 11:08
by blaze
Emericzy » wrote: Da imam love, kuhao bih, recimo, dvaput tjedno. Žena bi mi kuhala recimo dvaput. I triput bismo jeli vani. To bi bilo to.
eh. htjela bih samo napomenuti da pod kuhanjem ne podrazumijevam bacanje brokule u vodu i jaja na oko :zubo: kad ti se spuhne, nego redovitu strategiju&logistiku doručka, ručka, večere za ukućane

ja ne bih, ni da imam love, jela po restoranima radi utaživanja gladi. drugo su druženja i posebne prigode

kad sam bila solo i trebala birati između sendviča s muvanjem po gradu ili prtljanja s loncima i muvanja po kuhinji, ovo drugo mi nije padalo na pamet :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 11:14
by Pješčana
ja baš volim kuhati, i kuham u principu 3-4 puta na tjedan, s time da skuham za dva dana.
kad radim ujutro, onda nema smisla jer jedem na poslu, pa si skuham večeru, obično za dvaput.
nemam ništa protiv hrane u restoranima, ali volim znati što jedem i što sam sve u hranu stavila, a više tog znam kad je doma

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 11:40
by ombia
Mene je to lunjanje po gradu proslo. Draze mi je doci doma i napraviti si kakav takav svjezi obrok, a da nije sendvic i biti sa azdajama. :cerek: Ionako me premalo vide, pa ako cu svaki slobodan trenutak bjezati od kuce, zasto imam zivotinje?
Vikendom se nalunjam dosta. I opet sam poslije tridesete smanjila. :)

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 12:04
by Pješčana
hvala svima na prijavljenim postovima :D . selim određeni broj svaki put kad ulovim vremena.
imat ćemo pravu Kuvaricu s receptima ovdje! :cerek:
plan mi je, kako je netko već i napisao, razdvojiti na slane i slatke, i pod time mislim desertne i obročne recepte. jel vam to ok?

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 13:10
by ElliQuinn
Pješčana » wrote:hvala svima na prijavljenim postovima :D . selim određeni broj svaki put kad ulovim vremena.
imat ćemo pravu Kuvaricu s receptima ovdje! :cerek:
plan mi je, kako je netko već i napisao, razdvojiti na slane i slatke, i pod time mislim desertne i obročne recepte. jel vam to ok?
Zvuči odlično.

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 16:38
by Mulica
Pješčana » wrote:hvala svima na prijavljenim postovima :D . selim određeni broj svaki put kad ulovim vremena.
imat ćemo pravu Kuvaricu s receptima ovdje! :cerek:
plan mi je, kako je netko već i napisao, razdvojiti na slane i slatke, i pod time mislim desertne i obročne recepte. jel vam to ok?
ja sam predložila! pa se i slažem, jelte :zubo: :rofl:

nego, obzirom da sam picajzla :zubo: , jel možeš one postove na receptima spojit! slika s receptom u istom postu? i jel uopće možeš samo kopirat postove, umisto kvotanja? :misli:
prebaciš post s receptom, a ti editiraš i dodaš fotku? jel se može to? :D
ovako će sve bit puno kvotanih postova! :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 16:42
by Pješčana
Mulica » wrote: ja sam predložila! pa se i slažem, jelte :zubo: :rofl:

nego, obzirom da sam picajzla :zubo: , jel možeš one postove na receptima spojit! slika s receptom u istom postu? i jel uopće možeš samo kopirat postove, umisto kvotanja? :misli:
prebaciš post s receptom, a ti editiraš i dodaš fotku? jel se može to? :D
ovako će sve bit puno kvotanih postova! :zubo:
naravno.
sad radim, nakon toga sam uzela godišnji pa odlazim ča na neko vrijeme i neću biti na netu, ali kad se vratim nadam se da ću biti normalnija i napraviti to :D

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 16:53
by blue
Hvala za odgovore o (ne)svakodnevnom kuhanju, ja sam dobila (očito pogrešan :S ) dojam da svi kuhate svaki dan, pa me zanimalo kada i kako. Ovako mi je već jasno :)

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 17:49
by judolino
Ja kuham gotovo svakim radnim danom, žema vikendom.
I baš mi je to dobro.

Re: Gastro chat

Posted: 05 Apr 2012, 18:53
by Mulica
a, da i ja odgovorim o ovom kuhanju svaki dan!
ja ne radim, nezaposleno čeljade sam :zubo:, a moji rade kroz jutro, tako da sam sama doma! i skoro pa svaki dan kuham! ako radim (1-2 puta tjedno), onda kad dođem doma, spremim nešto na brzinu ili večer prije spremim umak, a kad dođem doma skuham paštu! ili salatu neku nabrzaka, ili dan prije juhu napravim i sl!
vikednom kuhaju moji! ako im se ne da...opet ja!

al ja to ne doživljavam kao nešto što moram...volim kuhat i petljat se po kuhinji pa mi je gušt provest 2 ure u kuhinji dok trešti radio :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 06 Apr 2012, 11:55
by ombia
blue » wrote:Hvala za odgovore o (ne)svakodnevnom kuhanju, ja sam dobila (očito pogrešan :S ) dojam da svi kuhate svaki dan, pa me zanimalo kada i kako. Ovako mi je već jasno :)
Mulia nam je digla prosjek i zavarala te. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 10 Apr 2012, 10:39
by Pješčana
hvala svima na prijavljenim postovima, prenijela sam sve recepte i slike koje ste prijavili :)
e sad, po meni je ok da ovo ostane na jednom mjestu ( slani i slatki kolači), a kad se pojave recepti za jela, otvorti ćemo i tu temu i razdvojiti.

Re: Gastro chat

Posted: 07 May 2012, 21:52
by blaze
kako se guli jebeni ananas?

Re: Gastro chat

Posted: 07 May 2012, 22:42
by Emericzy
blaze » wrote:kako se guli jebeni ananas?
Kao veliki krumpir. Oštrim nožem režeš uzdužne trake kore, široke recimo prst-dva, jednu po jednu, dok sve ne oguliš. Vrh i dno prerežeš popreko, centimetar-dva, kao da otvaraš novu salamu. I onda tu žutu srž dalje režeš kako ju već hoćeš servirati -- na ploške, kockice...

Re: Gastro chat

Posted: 07 May 2012, 22:50
by blue
blaze » wrote:kako se guli jebeni ananas?
:rofl:

Uhvatiš za čupavo, uspraviš ga i režeš koru nožem prema dolje :D
Gnjavaža je, al se isplati :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 07 May 2012, 22:51
by ombia
Ovo sigurno nije strucni nacin guljenja, ali ja razrezem na velike kriske (zarezem s lijeva i desna i izvadim nozem), prislonim na dasku za rezanje i samo odrezem koru. :zubo:
Tako ni ne gulim sav ananas, nego koliko mi treba za dorucak.
Volim ananas, a vise se ni ne porezem guleci. :cerek:
S tim da ovo sto Em zove srz je ono sto se zapravo ne jede, sredina je tvrda. :zubo: Nju se vadi ovim corerom:

Image

Ja to nemam pa sredinu jednostavno ostavim.

Re: Gastro chat

Posted: 07 May 2012, 22:59
by Emericzy
ombia » wrote:Ovo sigurno nije strucni nacin guljenja, ali ja razrezem na velike kriske (zarezem s lijeva i desna i izvadim nozem), prislonim na dasku za rezanje i samo odrezem koru. :zubo:
Tako ni ne gulim sav ananas, nego koliko mi treba za dorucak.
Volim ananas, a vise se ni ne porezem guleci. :cerek:
S tim da ovo sto Em zove srz je ono sto se zapravo ne jede, sredina je tvrda. :zubo: Nju se vadi ovim corerom:

Image

Ja to nemam pa sredinu jednostavno ostavim.
I ja. Režem iz svake ploške posebno.

Re: Gastro chat

Posted: 08 May 2012, 10:18
by judolino
Emericzy » wrote: I ja. Režem iz svake ploške posebno.
A ja grizem izvana sve dok ide.

Re: Gastro chat

Posted: 08 May 2012, 18:25
by Margarita
ombia » wrote: S tim da ovo sto Em zove srz je ono sto se zapravo ne jede, sredina je tvrda. :zubo:
Meni je ta sredina baš dobra. Hrskam je kao i sredinu iz kupusa, onaj kocen.

Re: Gastro chat

Posted: 08 May 2012, 19:01
by blaze
ma da, al kad zrežem tu koru imam osjećaj da na njoj ostane pola ananasa :crying:

Re: Gastro chat

Posted: 09 May 2012, 10:04
by judolino
blaze » wrote:ma da, al kad zrežem tu koru imam osjećaj da na njoj ostane pola ananasa :crying:
Je, ko i banane - kad baciš košticu, kurac ti ostane.

Re: Gastro chat

Posted: 09 May 2012, 11:36
by Emericzy
blaze » wrote:ma da, al kad zrežem tu koru imam osjećaj da na njoj ostane pola ananasa :crying:
Pa, isto kao kod krumpira, samo puno skuplje.

Re: Gastro chat

Posted: 09 May 2012, 11:39
by Margarita
Emericzy » wrote: Pa, isto kao kod krumpira, samo puno skuplje.
Mladi krumpir možeš samo izribati. Možeš doduše i mladi ananas samo nisi bog zna što dobio.

Re: Gastro chat

Posted: 09 May 2012, 11:40
by Emericzy
Margarita » wrote: Mladi krumpir možeš samo izribati. Možeš doduše i mladi ananas samo nisi bog zna što dobio.
Ma, mladi svašta mogu.

Re: Gastro chat

Posted: 10 May 2012, 23:04
by ElliQuinn
Margarita » wrote: Meni je ta sredina baš dobra. Hrskam je kao i sredinu iz kupusa, onaj kocen.
To se zove kocen? Mama mi je to uvijek davala da jedem - iz kupusa, kelja, karfiola. Fino je.

Re: Gastro chat

Posted: 10 May 2012, 23:13
by Margarita
ElliQuinn » wrote: To se zove kocen? Mama mi je to uvijek davala da jedem - iz kupusa, kelja, karfiola. Fino je.
Kocen je ono od kukuruza što ostane kad pojedeš zrnje. E, sad, je li mi baka rekla da je i sredina kupusa kocen ili sam sama izmislila, ne sjećam se. Glavno da je fino.

Re: Gastro chat

Posted: 11 May 2012, 09:30
by blue
I sredina od kupusa je kocen :)

Re: Gastro chat

Posted: 11 May 2012, 09:55
by Pješčana
mi to zovemo srčika, i ja to jako volim :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 11 May 2012, 10:42
by judolino
ElliQuinn » wrote: To se zove kocen? Mama mi je to uvijek davala da jedem - iz kupusa, kelja, karfiola. Fino je.
A i slično je.
A i tvrdo.

Re: Gastro chat

Posted: 11 May 2012, 10:43
by judolino
Pješčana » wrote:mi to zovemo srčika, i ja to jako volim :cerek:
- Idi bre, srči Dunav!
- More bre, glođi srčiku!

Re: Gastro chat

Posted: 11 May 2012, 10:46
by Pješčana
judolino » wrote: - Idi bre, srči Dunav!
- More bre, glođi srčiku!
hoćeš reć da sam ja Srpkinja? jel to hoćeš reći?

Re: Gastro chat

Posted: 11 May 2012, 19:54
by judolino
Pješčana » wrote: hoćeš reć da sam ja Srpkinja? jel to hoćeš reći?
Taman posla, samo mlogo volem da trolam... :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 13 May 2012, 12:09
by Pješčana
judolino » wrote: Taman posla, samo mlogo volem da trolam... :cerek:
:tuzni:

a mislila sam da bi moglo perje letit na Gastronomiji.. :D

Re: Gastro chat

Posted: 16 May 2012, 18:47
by Pješčana
vi koji berete medvjeđi luk, beware !

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakroni ... i-luk.html

Re: Gastro chat

Posted: 17 May 2012, 09:38
by Emericzy
Bila mi je jedna poznata dama u Ane Ugarković, u njezinoj novoj zalogajnici u Vlaškoj. Veli, klopa izvrsna, stvarno sjajna, cijene za 25% previsoke, a konobarica glupa kao kurac i totalno nezainteresirana i zrela da ju se nogom lupi u guzicu.

Re: Gastro chat

Posted: 17 May 2012, 09:45
by Mulica
Emericzy » wrote:Bila mi je jedna poznata dama u Ane Ugarković, u njezinoj novoj zalogajnici u Vlaškoj. Veli, klopa izvrsna, stvarno sjajna, cijene za 25% previsoke, a konobarica glupa kao kurac i totalno nezainteresirana i zrela da ju se nogom lupi u guzicu.
pogledaj tamo na gastronomiji temu o malom baru, sve vrvi kritikama! :rofl:
nisam mislila da će baš TAKO LOŠE počet :S

Re: Gastro chat

Posted: 22 May 2012, 19:35
by blue
Imam 5 jaja i rok im ističe prekosutra. Što da napravim, a da nije kolač? Ni ogroman omlet mi isto nije primamljiva ideja :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 22 May 2012, 19:54
by Pješčana
možeš ih umutiti sa solju ili šećerom, u plastičnu zdjelicu i u škrinju.

šnenokle. paradižot.
palačinke.
francuski krumpir.

Re: Gastro chat

Posted: 22 May 2012, 20:48
by ombia
Napravi ih kuhana sa matovilcem na salatu. :)

Re: Gastro chat

Posted: 23 May 2012, 23:56
by Mulica
blue » wrote:Imam 5 jaja i rok im ističe prekosutra. Što da napravim, a da nije kolač? Ni ogroman omlet mi isto nije primamljiva ideja :zubo:
pašta carbonare! :lux:

al za to tribaju samo žumanjci! :o 1dcl vrhnja za kuhanje, 1 žumanjak, šaka parmezana i malo slanine! + pašta...to je za jednu osobu!
bjelanjke slobodno zamrzni u plastičnoj čaši, i onda jednom od njih napravi puslice ili pavlovu...čula sam da selakše tuku u snijeg ako su prethodno bila smrznuta! :o

Re: Gastro chat

Posted: 24 May 2012, 09:05
by judolino
Mulica » wrote: pašta carbonare! :lux:

al za to tribaju samo žumanjci! :o 1dcl vrhnja za kuhanje, 1 žumanjak, šaka parmezana i malo slanine! + pašta...to je za jednu osobu!
bjelanjke slobodno zamrzni u plastičnoj čaši, i onda jednom od njih napravi puslice ili pavlovu...čula sam da selakše tuku u snijeg ako su prethodno bila smrznuta! :o
:nono:
Takve se stvari ne rade od starih jaja.

Re: Gastro chat

Posted: 24 May 2012, 09:08
by Morticia
Kao ni tiramisu, majoneza i slično. :eek:

Iako bi se jaje u carbonari trebalo "skuhati" od vrele pašte, al' pusti ti to, ako se već nečim moram otrovati radije biram rakiju od glupog jaja. :o
Ili barem neku dobru gljivu. :love:

Re: Gastro chat

Posted: 24 May 2012, 09:55
by Mulica
ahhh, sorry, zanemarila sam to da su stara :rofl:
ja sam mislila da ne znaš što bi s posve normalnim jajima! :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 24 May 2012, 23:19
by blue
Hvala na savjetima :lux:

U nedostatku vremena - inovativno sam ih skuhala na tvrdo :o Smazala 2, sad imam još 3 tvrdokuhana jajeta :mirko:


Hnjeee :zubo: Ako su skuhana produžuje li im se rok trajanja za dan, dva? :brukica:
Mulica » wrote:ahhh, sorry, zanemarila sam to da su stara :rofl:
ja sam mislila da ne znaš što bi s posve normalnim jajima! :zubo:
Ne bi ni najsvežija jaja samo umutila u paštu :eek: Ja se bojim salmonele :crying:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 09:57
by Beau
Zna li netko đe ima za kupiti gaspačo (gazpacho) juhe?
I kolko otprilike košta?

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 10:29
by Emericzy
BoDerek » wrote:Zna li netko đe ima za kupiti gaspačo (gazpacho) juhe?
I kolko otprilike košta?
Ne možeš to kupiti. To sam praviš. Mora biti friško, inače nema smisla.

http://allrecipes.com/recipe/gazpacho/

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 10:31
by Beau
Emericzy » wrote: Ne možeš to kupiti. To sam praviš. Mora biti friško, inače nema smisla.

http://allrecipes.com/recipe/gazpacho/
Kod nas očito ne možeš :o
Kako se u Belgiji može? :tuzni:
I svježe je i friško, ne može dugo stajati u frižideru. A kod mene ne bi ni da može :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 10:31
by baja
BoDerek » wrote:Zna li netko đe ima za kupiti gaspačo (gazpacho) juhe?
nisam to baš sretala u ponudi :ne zna:
što je zapravo čudno, sad kad pitaš, jer je prejednostavna za napraviti

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 10:33
by Beau
Pa i mene baš čudi.
Možda ima u Bio & Bio?

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 10:59
by baja
BoDerek » wrote: Možda ima u Bio & Bio?
koliko znam, ne
ne miksaju oni ništa, samo gotovi proizvodi

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:11
by Beau
Pa i ovo što sam ja jela (tj. pila) je gotov proizvod. Ko mlijeko, u tetrapaku. :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:15
by baja
BoDerek » wrote:Pa i ovo što sam ja jela (tj. pila) je gotov proizvod.
prvi put čujem
ja ga sama radim i hvala ti što si me podsjetila :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:16
by karambol
BoDerek » wrote:Pa i ovo što sam ja jela (tj. pila) je gotov proizvod. Ko mlijeko, u tetrapaku. :ne zna:
je, ima za kupiti...u delhaize-u ili GB-u... :D

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:17
by Beau
Jel ti se da stavit recept? Al neki što jednostavniji :o :rofl:
Jako mi je to fino. Baš bi mi pasalo na ove vrućine.
A uskoro će i pomidore iz vrta :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:19
by Beau
karambol » wrote:
je, ima za kupiti...u delhaize-u ili GB-u... :D
Super, hvala :madkava:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:22
by karambol
BoDerek » wrote: Super, hvala :madkava:
Ne srdi se... evo....

Gazpacho
1 kg svježih, mesnatih rajčica
1 svježi krastavac
2 paprike
2 glavice ljutike
2 režnja češnjaka
sol
papar
maslinovo ulje
2 kriške tostiranog bijelog kruha
1 žličica octa
malo peršina
Oprane rajčice prelijte vrelom vodom pa ogulite. Krastavcima izdubite sjemenke, narežite ih na komade. Paprike, ljutiku i češnjak sitno nasjeckajte. Svo povrće izmiksajte u blenderu (može i štapnim mikserom) pa dodajte sol, papar i ocat. Pospremite u hladnjak da se dobro ohladi.
Poslužite hladno, a prije posluživanja pokapajte maslinovim uljem, posipajte peršinom i ukrasite kriškama ili kockicama tostiranog bijelog kruha.

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:25
by ombia
2 crvene paprike
3 mesnata paradajza (pomidora jel)
1 krastavac
2 kriske toasta
2 reznja cesnjaka
2 zlice octa
120 ml maslinovog
sol, papar

Povrce narezati, toastu odrezati koru. Sve skupa staviti u blender (ono gdje bi spremala shakove) ili uzmes stapni mikser. Na kraju zacinis.

Ili ovako http://lespanola.com/images/ferrer-gazpacho.jpg

Al to je toliko brzo i jednostavno da je grijeh kupiti nesto sto je tjednima lezalo u ducanu.

edit: nista ne gulim i ne dubim, mikser sve to prebije na mrtvo ime.
Ima i verzija sa celerom itd.

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 11:30
by Beau
Ajme, fala vam :lux:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Jul 2012, 22:12
by zeleni zub
Lungići, gaspačo, sladoledi, rafioli- ne mogu ja čitati ovu gastronomiju, sline mi cure, a u frižideru jaja i dvije smokve.

Re: Gastro chat

Posted: 23 Jul 2012, 12:27
by Pješčana
Trebalo bi organizirati kakvu humanitarku kojom bi hrvatske bolnice dobile začine u svojim kuhinjama.
kad jednom izađem, otići ću u prvi dućan i kupit žive začine i žvakati ih do kraja dana. :facepalm:

ruku ću si posoliti i lizati putem

Re: Gastro chat

Posted: 25 Jul 2012, 20:03
by ombia
U bolnici si? Sta je Pjescana? Nadam se da nije nista ozbiljno! :)

Re: Gastro chat

Posted: 30 Jul 2012, 21:14
by Pješčana
ovako, ja bih lijepo molila recepte za brudet.
ja ga ne znam raditi, a treba mi .

molim vas, tips & tricks što i kako, koje su ribe dobre za to, s čime ga je dobro pripremati.
hvala svima!

ombia, duga priča, kad završi pričat ću

Re: Gastro chat

Posted: 30 Jul 2012, 21:34
by Margarita
Nikad nisam kužila razliku između buzare i brudeta osim što u prvo idu školjke i rakovi a u drugo ribe. Više volim prvo jer ne volim pljuckati namočene riblje kosti pomiješane sa žgancima (dobro, palentom). Bitno mi je da ima maslinovog i češnjaka, ostale kerefeke može i ne mora. Nisam ti pomogla, znam. A baš mora biti brudet?

Re: Gastro chat

Posted: 30 Jul 2012, 21:37
by Pješčana
pa, ne znam.

jelo od ribe :ne zna:
a neću ju baš svaki dan peći, dakle, morat ću je i kuvati. jel ime za to neki drugi naziv?
fiš?
ali mislim da to nije isto.

eh, da, savjete i za fiš molim. hvala

ja sam mislila da je buzara samo za školjke. :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 10:26
by blue
Koliko znam, za razliku od buzare, u brudet ide paradajz (passata).
Recept ne znam :o
Brudet je moja mama radila s oslićem, a tata, fiš sa riječnim ribama. U fiš idu i glave - bljak :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 10:50
by karambol
Za brudet ima onoliko recepata koliko ima i ljudi koji ga kuhaju tako da je moguće gloženje oko toga kaj ide i koliko čega dodati, oduzeti ili izostaviti... Preporučam neki od recept sajtova pa izabereš što ti se sviđa ili prilagodiš onome što možeš naći taj dan... :)

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 10:54
by Bios
Brudet može biti i s lignjama, rakovima, svačim.

Buzara je s češnjakom, maslinovim, peršinom i bijelim vinom (možda malo krušnih mrvica). I jako je brzo gotova, zato je mama obično kuhala za marendu. Najdraža mi je ona sa zabranjenim školjkama. :zubo:

Brudet je s lukom, maslinovim, pelatima, peršinom i lukom. Od ribe može škarpina, grdobina, ugor... A može biti i od liganja (moj omiljeni), hobe, grancigula...

Tips & tricks za brudet: ne smije se miješati nego samo tresti zdjelom i ne ide mljeveni nego papar u zrnu jer ovaj prvi "razbije" toč. Kuha se bez poklopca.

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 11:02
by Pješčana
hvala!

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 12:01
by Potjeh
Bamija. Ima li netko efektivni recept gdje je bamija kralj?

Nedavno sam je spremio tako što sam je dinstao sa lukom, češnjakom, rajčicama i paprikom. Ispalo je super ali nije bamija nije dala neki svoj obol okusu osim što se sve zasluzavila u svojoj najboljoj maniri...

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 12:18
by judolino
Margarita » wrote:Nikad nisam kužila razliku između buzare i brudeta osim što u prvo idu školjke i rakovi a u drugo ribe. Više volim prvo jer ne volim pljuckati namočene riblje kosti pomiješane sa žgancima (dobro, palentom). Bitno mi je da ima maslinovog i češnjaka, ostale kerefeke može i ne mora. Nisam ti pomogla, znam. A baš mora biti brudet?
:five:
Bogami, ni ja ne volim pljuckati namočene riblje kosti - a prženu riječnu ribu jedem bez problema makar bila koščata ko štupser.

Vrlo efikasan brudet može se napraviti tako da filete očišćene od kostiju uvaljaš u prezle i nabrzaka ispržiš.
Onda tradicionalno zdinstaš luk, ubaciš češnjak, paradajz, vinčeko, začine (tu su varijacije beskrajne, ali uglavnom ide peršin, ružmarin - ma gotovo sve kaj raste u Dalmaciji), par kolutića limuna i dodaš ribu da se kuha još koju minutu. Na kraju uliješ maslinjaka.
Eto, primjereno početnicima, a bogami i onima koji ne vole pljuckati razmočene kosti. :)

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 12:19
by judolino
Potjeh » wrote:Bamija. Ima li netko efektivni recept gdje je bamija kralj?

Nedavno sam je spremio tako što sam je dinstao sa lukom, češnjakom, rajčicama i paprikom. Ispalo je super ali nije bamija nije dala neki svoj obol okusu osim što se sve zasluzavila u svojoj najboljoj maniri...
Zar ti već nisi pitao za bamiju, a ja ti predložio begovu čorbu?

Mene osobno bamija uopće nije impresionirala, ali ako se sušena samelje, ima zanimljiv, ne pretjeran okus, a fino zgušnjava jelo.

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 15:58
by Potjeh
Isprike ako sam ponavio pitanje.

Goglao sam begovu čorbu. Stvar djeluje jako ukusno ali jelo bamiju tretira kao začin s obzirom na količinu koja se traži.

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 17:31
by judolino
Potjeh » wrote:Isprike ako sam ponavio pitanje.

Goglao sam begovu čorbu. Stvar djeluje jako ukusno ali jelo bamiju tretira kao začin s obzirom na količinu koja se traži.
Probaj onda ovo.

Re: Gastro chat

Posted: 31 Jul 2012, 18:57
by Emericzy
Arapi radi fine stvari od bamije. Jeo sam nekakvu jordansku ovčetinu dinstanu s bamijom i bila je senzacionalna. Jedino me jebe što mi Arapi uz to daju voćni sok. Jebo ih sok. Pa nismo djeca.

Re: Gastro chat

Posted: 01 Aug 2012, 00:34
by zeleni zub
Potjeh » wrote:Isprike ako sam ponavio pitanje.

Goglao sam begovu čorbu. Stvar djeluje jako ukusno ali jelo bamiju tretira kao začin s obzirom na količinu koja se traži.

Ima recept u Dobroj hrani od ove nedjelje. Ako je nisi kupio mogu ti prepisati, ali nemam pojma jel ok.

Re: Gastro chat

Posted: 01 Aug 2012, 00:38
by zeleni zub
Pješčana » wrote:pa, ne znam.

jelo od ribe :ne zna:
a neću ju baš svaki dan peći, dakle, morat ću je i kuvati. jel ime za to neki drugi naziv?
Oslić file je super kuhan. Voda i sol i to je to. A poslije može maslinovog, češnjaka, peršina. Ili s krumpirom kao bakalar.

Re: Gastro chat

Posted: 01 Aug 2012, 06:22
by Emericzy
zeleni zub » wrote:
Oslić file je super kuhan. Voda i sol i to je to. A poslije može maslinovog, češnjaka, peršina. Ili s krumpirom kao bakalar.
I svježi bakalar je divan kuhan. Radiš ga isto kao sušeni bakalar nakon namakanja. Fantastičan je; meni bolji od sušenog.

Re: Gastro chat

Posted: 01 Aug 2012, 09:40
by judolino
A moreš, bre, i makaze da mi skuvaš...
Samo nemojte mlogo da gi komplikujete.
Voda, so i svaki kurac Karapandža...

Re: Gastro chat

Posted: 16 Sep 2012, 15:56
by Pješčana
kupila sam kilu i pol divnih vrganja. dio sad ide u rižoto, ali dio planiram zamrznuti.
molim savjete kako najbolje zamrznuti vrganje, i dajte mi koji dobar recepat za njih!


fala :D

Re: Gastro chat

Posted: 16 Sep 2012, 18:42
by Euklid
Očisti ih nožem od smeća,

nareži na kockice

stavi u vrećicu za zamrzavanje

i u škrinju.

Svaki put kad ih koristiš samo zagrabiš i uzmeš kolko ti treba.

1 recept: https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f= ... 6&start=25

Inače su mi najbolji s jajima.
Prodinstaš vrganje na luku i kasnije dodaš razmućena jaja.
Začini po izboru i mogućnostima.

Re: Gastro chat

Posted: 17 Sep 2012, 08:19
by judolino
Pješčana, možeš ih i narezati na ploške od cca 7 mm.

Brko, jarane, kod mene još uvijek ništa...

Re: Gastro chat

Posted: 18 Sep 2012, 20:13
by zeleni zub
Zašto je moja turska kava odvratna? U kojem grmu leži zec?

Re: Gastro chat

Posted: 18 Sep 2012, 22:10
by judolino
zeleni zub » wrote:Zašto je moja turska kava odvratna? U kojem grmu leži zec?
Kak je kuhaš i koju kavu kuhaš?

Re: Gastro chat

Posted: 19 Sep 2012, 09:39
by Pješčana
judolino » wrote:Pješčana, možeš ih i narezati na ploške od cca 7 mm.
.
dio sam izrezala na tanke ploške, dio na kockice i bacila u led.
inače, od onog što nije išlo na zamrzavanje, radila sam rižoto s vrganjima, te varivo s vrganjima i tikvicom.
ispalo je iznenađujuće fino varivo, radila prvi put.

nisam znala da vrganji ne ipsuštaju toliko vode kako šampinjoni.

Re: Gastro chat

Posted: 19 Sep 2012, 09:42
by Pješčana
turska kava odvratna? pa što radiš s njom?

ovak, džezva, uliješ recimo šalicu vode, staviš na plin.

kad zakuha voda, stvai na jednu planiranu šalicu kave 2 čajne žlice kave, i to dupkom pune, pusti da se digne, skini s vatre.
probaj, meni je takva fina :mig:

Re: Gastro chat

Posted: 19 Sep 2012, 11:24
by Beau
Pješčana » wrote:turska kava odvratna? pa što radiš s njom?

ovak, džezva, uliješ recimo šalicu vode, staviš na plin.

kad zakuha voda, stvai na jednu planiranu šalicu kave 2 čajne žlice kave, i to dupkom pune, pusti da se digne, skini s vatre.
probaj, meni je takva fina :mig:
Ništa cukra?

Ja stavim kave kolko i ti, a cukra upola manje.
Turska kava mi je odvratna jedino ako je preslatka. I dobro, ako nema baš nimalo šećera.
Sve ostalo se može pit.

Re: Gastro chat

Posted: 19 Sep 2012, 20:09
by zeleni zub
Stavim cca 3.5dl vode, kad prokuha jedan filđan vode van, stavim sedam prepunih žlićica kave, dignem jednom, a onda ulijem natrag vodu. S tim da sam mijenjala tu količinu kave goredole, isto s dizanjem, kave sve redom rang franck i sl.. Ne šećerim kavu, nije do toga.

Re: Gastro chat

Posted: 19 Sep 2012, 20:23
by *jezebel*
a da probas kupit' neku drugu kavu? ja ne pijem tursku kavu (ako pijem kavu, onda uglavnom samo vani i u principu ne mogu popit' nista sto je slabije od illyjeve), ali onaj moj pije. nedavno je promijenio i puno mu je bolja. prije je pio franckovu ciglicu, a sad uzima isto od francka u ciglici, ali onu novu gvatemalu. duplo je skuplja, ali okus i miris puniji i nije onako grozno kisela.

jako dobre kave navodno imaju u franji (vlaska, ilica) i u onom elis kafeu (kod britanca). pretpostavljam da imaju i za tursku.

a mozda jednostavno turska nije za tebe? :ne zna: ja je stvarno ne mogu popit'.

Re: Gastro chat

Posted: 19 Sep 2012, 20:31
by zeleni zub
Turska mi je najfinija. Mijenjam te kave jer kad god kod nekog drugog popijem finu odmah uzmem tu koju su mi skuhali. Skuplje mi u principu ne dolaze u obzir, nekad pogledam lavazzu pa nikad nema vrste za tursku.

Dat ću šansu toj novoj frnack, ali kad ja kuham grand, franck, barcaffe, to je sve isto. A i nisam neko fino nepce.

Re: Gastro chat

Posted: 20 Sep 2012, 00:09
by Pješčana
Ja sam trenutno na Arabesci, inače pijem i Barcaffe.
Franck mi je onak :ne zna: bzveze
Jacobs je ok, škicam Illy i Lavazzu za kućne kave

Re: Gastro chat

Posted: 20 Sep 2012, 00:26
by *jezebel*
ja zapravo ni ne znam prepoznat' koje su sve za tursku. nest' sam malo citala, ima ovako mljevena, onako mljevena, slabije przena, jace przena... al' sve mi je isparilo.

frendica mi gusta u illyjevoj, ali ne radi tursku, nego ju priprema u onoj kafetijeri ili kak' se vec zove onaj cudni loncic za kavu.

pjescana, vidjela sam nekidan u muelleru da je snizena illy kava u onoj limenci, za nekih desetak kuna. bila je prazna polica :tuzni:, ali mozda bude opet (doduse, ti to mozda mozes potraziti i ako ides van zagreba, vjerojatno je manja navala).

Re: Gastro chat

Posted: 20 Sep 2012, 00:46
by Pješčana
hvala!

Re: Gastro chat

Posted: 20 Sep 2012, 12:33
by ombia
Sto godina ne popih tursku.
Dok me put opet ne nanese u krajeve gdje se po kaicima i hotelima sluzi pod gl. verziju.

Re: Gastro chat

Posted: 28 Sep 2012, 13:04
by Pješčana
ima li tko dobar savjet kako se radi kruh?
bez pekača, u rerni.

uzmite u obzir da radim s kukuruznim i rižinim brašnom, ali mislim da je postupak isti.

hvala!

Re: Gastro chat

Posted: 28 Sep 2012, 13:11
by Morticia
Pa klasično.

Ja ga recimo radim u plitkom loncu i poklopim ga, a otklopim samo zadnjih 20 minuta.

Re: Gastro chat

Posted: 28 Sep 2012, 13:16
by Pješčana
Morticia » wrote:Pa klasično.

Ja ga recimo radim u plitkom loncu i poklopim ga, a otklopim samo zadnjih 20 minuta.
fakat mi treba recept :mig:
ono, toliko i toliko brašna i toli germe i vode..niš ne znam :)

Re: Gastro chat

Posted: 28 Sep 2012, 13:21
by Morticia
Aha.

E to ti ne znam, kruh radim odokativno.

Re: Gastro chat

Posted: 29 Sep 2012, 18:59
by zeleni zub
Kažu da ne ide kruh od čistog kukuruznog brašna tako da nisam nikad pekla potpuno kukuruzni, već sam korisitla i pšenično uz njega. Navodno postoji nekakav starter s kojim bi se mogao napraviti čisti kukuruzni, a ima ga u dm-u.

Inače isto radim od oka i pečem otvoreno u protvanu jer mislim da ne bi bilo korice u lonac- protvanu. I potrošim valjda dva deci maslinovog za tijesto i premaz.

Domaći kruh je zlo. Pečem ga kad će ga jesti deset drugih ljudi. S tim i s knedlama ne možeš stati.

Re: Gastro chat

Posted: 29 Sep 2012, 19:21
by Pješčana
ma, meni kruh nije baš najbolje ispao, ali s obzirom da sam ga pekla prvi put, ok je.
miješala sma rižino i kukuzurno brašno u omjeru 1:1, dodala malo maslinova ulja, premalo soli, i vjerujem premalo svježe germe.


meni je on ok, ali tvrd je pun klinac, mislim da ću idući put morat povećat dozu rižinog brašna i germe.

idem ga sad prelomit i večerat s namazom od slanutka i malo tune i paprike povrh :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 29 Sep 2012, 21:17
by zeleni zub
Jesi germu prvo razmutila u mlakoj vodi i pustila da se digne?

Možeš raditi kruh i sa slanutkom.

Re: Gastro chat

Posted: 29 Sep 2012, 21:20
by Pješčana
pa, jesam stavila germu u vodu, ali mislim prekratko. kako misliš, digne? koliko malo vode mora biti? ja ulila dosta u zdjelu :facepalm:
sad jedem kruh otporan na metke s namazom od slanutka :D

Re: Gastro chat

Posted: 29 Sep 2012, 21:28
by zeleni zub
Onako da se zapjeni pa poveća volumen. Stvarno ne znam količine, ako ću gađati stavim germu na deci i pol vode, mlake. I mora ići i šećera malo. Ima i neka fora da ako premijesiš tijesto nakon dizanja vani i samo ga baciš u pleh- kruh će biti rupičastiji, a ako ga premijesiš prije bit će kompaktniji.

Pa prova mora biti tvrda, nisi ništa zeznula :D .

Re: Gastro chat

Posted: 30 Sep 2012, 16:04
by ombia
Pješčana » wrote:ima li tko dobar savjet kako se radi kruh?
bez pekača, u rerni.

uzmite u obzir da radim s kukuruznim i rižinim brašnom, ali mislim da je postupak isti.

hvala!
Imas na receptima onaj kukurzni u loncu od Mulice. :)

Re: Gastro chat

Posted: 01 Oct 2012, 21:48
by blue
Ako misliš sama peć kruh - pekač je vrhunsko rješenje :S
Samo dodaš sastojke, on sam izmiješa i ispeče, a kruh bude fin i vruć :klopa: :o ..... :sto kila: :tuzni: :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 01 Oct 2012, 22:16
by zeleni zub
Nemoj to zlo u kuću :stokila:.
:zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Oct 2012, 10:40
by judolino
blue » wrote:Ako misliš sama peć kruh - pekač je vrhunsko rješenje :S
Samo dodaš sastojke, on sam izmiješa i ispeče, a kruh bude fin i vruć :klopa: :o ..... :sto kila: :tuzni: :zubo:
Mi smo imali pekač, oduševili se, stalno pekli neki kurac (odnosno kruh) ovakav, onakav, s maslinama, s prženim lukom, sa sjebenkama...
A onda smo jednog dana bili sretni što se to zlo pokvarilo.
Premda se fakat isplati, možda ga uzmemo jope...

Re: Gastro chat

Posted: 03 Oct 2012, 11:13
by Emericzy
judolino » wrote: Mi smo imali pekač, oduševili se, stalno pekli neki kurac (odnosno kruh) ovakav, onakav, s maslinama, s prženim lukom, sa sjebenkama...
A onda smo jednog dana bili sretni što se to zlo pokvarilo.
Premda se fakat isplati, možda ga uzmemo jope...
: stokila:

Re: Gastro chat

Posted: 03 Oct 2012, 14:35
by Pješčana
mislim da će idući kruh ići na pečenje u pekač :zubo:

nego, kupila sam heljdinu kašu, a dosta ljudi mi je preporučilo heljdino brašno. problem je, heljdinog brašna baš i nema za kupiti. probala sam Interspar i Dionu. zna li netko di ga ima?

Re: Gastro chat

Posted: 03 Oct 2012, 17:11
by ali
Sad vidim ovo :zubo:

Pustila sam upravo post na Ječmencu. Uglavnom: Slo - Hofer i Mercator.

Re: Gastro chat

Posted: 03 Oct 2012, 22:49
by Pješčana
ali » wrote:Sad vidim ovo :zubo:

Pustila sam upravo post na Ječmencu. Uglavnom: Slo - Hofer i Mercator.
hvala, bila sam večeras u Ljubljani i pikla dve kile u Sparu :D
a plan mi je idući put u Hofer :mig:

Re: Gastro chat

Posted: 09 Oct 2012, 19:17
by zeleni zub
Milka ChocoMinis, ajme, ajme, ajme :cerek:.

Re: Gastro chat

Posted: 11 Oct 2012, 23:05
by blue
Pješčana » wrote:mislim da će idući kruh ići na pečenje u pekač :zubo:
Mic mic :D
Image
Mali, domaći, vruć, kukurzni :cerek:




Prevruć :mama: Nikad više :o

Re: Gastro chat

Posted: 12 Oct 2012, 15:41
by Pješčana
blue » wrote: Mic mic :D
Image
Mali, domaći, vruć, kukurzni :cerek:




Prevruć :mama: Nikad više :o
:rofl: :cerek:

jel iz pekača?

imam spremno kukuruzno, rižino i heljdino brašno za idući napad :klopa:

inače, danas sam imala lokarde za ručak, i posipala sam ih heljdinim brašnom pa na teflon, uz malo maslinova ulja, i ispalo je jako fino

Re: Gastro chat

Posted: 17 Oct 2012, 23:07
by Margarita
Za večeru sam pekla bijele tanke kobasice i štapiće lososa. Možda je malo čudna kombinacija ali ja volim miješati more, kopno, istok, zapad, rudnik, svemir. Razveselio me najmlađi sin, najsličniji je meni samo daleko bolja verzija. To je jeo sa sladoledom od vanilije i čokolade i kaže da je tako jako fino.

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 09:02
by karambol
Margarita » wrote:Za večeru sam pekla bijele tanke kobasice i štapiće lososa. Možda je malo čudna kombinacija ali ja volim miješati more, kopno, istok, zapad, rudnik, svemir. Razveselio me najmlađi sin, najsličniji je meni samo daleko bolja verzija. To je jeo sa sladoledom od vanilije i čokolade i kaže da je tako jako fino.
E, to je fusion kitchen udružena s gurmanskim avanturistom... :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 09:38
by judolino
Margarita » wrote:Za večeru sam pekla bijele tanke kobasice i štapiće lososa. Možda je malo čudna kombinacija ali ja volim miješati more, kopno, istok, zapad, rudnik, svemir. Razveselio me najmlađi sin, najsličniji je meni samo daleko bolja verzija. To je jeo sa sladoledom od vanilije i čokolade i kaže da je tako jako fino.
Sad sam se htio izrigat, a onda se sjetio da sam staru tražio da mi nareže luk uz štrudlu od jabuke...

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 09:41
by karambol
judolino » wrote: Sad sam se htio izrigat, a onda se sjetio da sam staru tražio da mi nareže luk uz štrudlu od jabuke...
Vidiš kako smo primjenjivali nekada ono što je danas moderno...i tko kaže da nismo inventivna i napredna nacija? Moj je buraz volio mlatiti kruh, maslac, pekmez i kisele krastavce... :zubo:

Za desert smo ga znali nagovoriti da pojede i kolonu mrava ispred zgrade... :nogica:

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 10:12
by baja
Margarita » wrote:... To je jeo sa sladoledom od vanilije i čokolade i kaže da je tako jako fino.
karambol wrote:Za desert smo ga znali nagovoriti da pojede i kolonu mrava ispred zgrade...
:rofl:

a baš razmišljam o gablecu.... :D

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 10:33
by Pješčana
Margarita » wrote:Za večeru sam pekla bijele tanke kobasice i štapiće lososa. Možda je malo čudna kombinacija ali ja volim miješati more, kopno, istok, zapad, rudnik, svemir. Razveselio me najmlađi sin, najsličniji je meni samo daleko bolja verzija. To je jeo sa sladoledom od vanilije i čokolade i kaže da je tako jako fino.
mene ovo podsjeća na nečije navale gladi usred noći nakon trave :kava: :D

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 10:51
by Margarita
Pješčana » wrote: mene ovo podsjeća na nečije navale gladi usred noći nakon trave :kava: :D
To što ti pišeš me podsjetilo da sam noćas kopala po ormarima i tražila čokoladu iako ja ne volim osobito čokoladu.

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 14:16
by Euklid
karambol » wrote: Za desert smo ga znali nagovoriti da pojede i kolonu mrava ispred zgrade... :nogica:
to je nekad bila normalna dječja igra

danas sigurno postoji neki termin koji bi vas tretirao kao zlostavljače :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 14:18
by Euklid
Margarita » wrote: To što ti pišeš me podsjetilo da sam noćas kopala po ormarima i tražila čokoladu iako ja ne volim osobito čokoladu.
Kojeg vraga skrivate čokolade po ormarima???

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 14:28
by Margarita
Euklid » wrote: Kojeg vraga skrivate čokolade po ormarima???
Ma ne skrivamo, nego me inače ne zanimaju pa se ne sjetim u kojem kuhinjskom elementu stoje.

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 14:37
by Euklid
Ahaaa, ja mislio u ormaru s kaputima...

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 14:50
by Margarita
Euklid » wrote:Ahaaa, ja mislio u ormaru s kaputima...
E, tamo držimo onu čokoladu s lavandom.

Re: Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 22:32
by judolino
Margarita » wrote: To što ti pišeš me podsjetilo da sam noćas kopala po ormarima i tražila čokoladu iako ja ne volim osobito čokoladu.
Što znači da si jedna ne obična, nego neobična luđakinja.
Bivši bi ti Lastan napisao to.
Ja nisam mali debeli samoljubivi gad, ali napisao sam to u njegovo ime.

Što je Kvisling za Norvešku, to je Lastan za Trkeljanje.

Jebi se, Vidkune.

A još više bih volio da uzvratiš, kotrljajući, nekad trkeljajući...

Gastro chat

Posted: 18 Oct 2012, 22:54
by Euklid
judolino wrote: Što znači da si jedna ne obična, nego neobična luđakinja.
Bivši bi ti Lastan napisao to...
Sta je Lastan bivsi od Margarite???

A, svega se nagledah po ovim forumima...

Re: Gastro chat

Posted: 19 Oct 2012, 10:04
by judolino
Euklid » wrote:
Sta je Lastan bivsi od Margarite???

A, svega se nagledah po ovim forumima...
Jok, bivši od ovog foruma.
A i kužim ga, nema se ovdje s kim svađati. Jebeš forum na kojemu je Hrobi najveći Ujo... :gaah:
Doduše, imamo neke šatro kosijanere koji trule u patikama a antiglobalistički dredloksi im zaprašuju ceste....

Re: Gastro chat

Posted: 24 Oct 2012, 10:22
by Pješčana
kupila sam muzgavce, i čoek ih je već namlatio.
kako da ih spremam? nikad nisam, a rada bih.

fala!

Re: Gastro chat

Posted: 24 Oct 2012, 10:32
by Margarita
Pješčana » wrote:kupila sam muzgavce, i čoek ih je već namlatio.
kako da ih spremam? nikad nisam, a rada bih.

fala!
Pa kako ti se jedu? Na salatu, rižot, s povrćem, krumpirom?

Re: Gastro chat

Posted: 24 Oct 2012, 10:36
by Pješčana
pa nisam ih nikad jela :)


uglavnom, našla sam na recept. brudet s palentom, pa budem to probala :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Nov 2012, 20:46
by Pješčana
kupila sam si Delimano wok.
u Dioni je akcija, ako kupite 3 proizvoda s Masterchef oznakom, imate mogućnost kupiti par Delimao proizvoda po 50 % manjoj cijeni.
kako se već neko vrijeme razmišljam o toj investiciji, jer mi se proso i žgance jako vole lijepiti, ovo je uletilo super.
ima li tko već Delimano, kako vam se čini?

Re: Gastro chat

Posted: 05 Nov 2012, 23:01
by blue
Nemam Delimano, ali imam keramikom presvučenu tavu, pa ako će pomoć -

izvrsna je :top:
Traži manje ulja, nikad mi se ništa nije zalijepilo . Manji je problem samo, da se tavu ne bi trebalo izgrebati, pa ja koristim silikonske lopatice ili kuhače. Meni, doduše, nije problem jer i inače koristim plastične ili silikonske kuhače, lopatice... :D

Re: Gastro chat

Posted: 05 Nov 2012, 23:18
by Pješčana
mda, i to treba kupiti :rolleyes:
za sad čitam uputstva, prvo nježno oprat toplom vodom, pa preći uljem po unutarnjoj površini...

Re: Gastro chat

Posted: 06 Nov 2012, 09:27
by Emericzy
I meni je mala, kupljena za probu, jako dobra. Razmišljam da kupim i veću. I nekakav (mislim njihov) keramički nož. Izvrsno za žilave i kilave stvari koje se pigaju pod nožem i ne daju rezati. Za jako tvrde stvari bolji je čelični.

Re: Gastro chat

Posted: 06 Nov 2012, 16:27
by blue
U čemu je kvaka kod keramičkog noža?

Vidjela sam da to postoji, ali čemu? :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 06 Nov 2012, 16:50
by Emericzy
blue » wrote:U čemu je kvaka kod keramičkog noža?

Vidjela sam da to postoji, ali čemu? :ne zna:
Oštar kao pasmater, a ne zatupljuje se.

Re: Gastro chat

Posted: 06 Nov 2012, 16:56
by karambol
Evo dućana...NOOOŽOOVII! NOŽOOOVII! 'PALJAAČII! FI-I-LIPS!! :zubo:

http://www.williams-sonoma.com/shop/cut ... _type=lnav

Re: Gastro chat

Posted: 06 Nov 2012, 17:02
by Emericzy
blue » wrote:U čemu je kvaka kod keramičkog noža?

Vidjela sam da to postoji, ali čemu? :ne zna:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ceramic_knife

Re: Gastro chat

Posted: 13 Nov 2012, 13:13
by blue
karambol » wrote:Evo dućana...NOOOŽOOVII! NOŽOOOVII! 'PALJAAČII! FI-I-LIPS!! :zubo:

http://www.williams-sonoma.com/shop/cut ... _type=lnav
Cijena - prava sitnica :zubo:
Oduvijek sam htjela sataru za skoro 4 soma kuna :D
Hvala! Vidim da ga mogu neopaženo unijeti i u avion - to bi moglo bit korisno :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 13 Nov 2012, 15:47
by Euklid
blue » wrote:

Hvala! Vidim da ga mogu neopaženo unijeti i u avion - to bi moglo bit korisno :raspa:
Šta, ono na pola puta Zagreb - Toronto ti vadiš špeka, kobaje, luka... :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 13 Nov 2012, 16:11
by karambol
Euklid » wrote:
Šta, ono na pola puta Zagreb - Toronto ti vadiš špeka, kobaje, luka... :rofl:
Tako su govorili i oni "piloti" iz Afganistana - ma, to mi je za samo malo sudžuka za narezat, mame mi... :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Nov 2012, 01:06
by Pješčana
karambol » wrote:
Tako su govorili i oni "piloti" iz Afganistana - ma, to mi je za samo malo sudžuka za narezat, mame mi... :zubo:
:rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 16 Nov 2012, 14:20
by blue
karambol » wrote:
Tako su govorili i oni "piloti" iz Afganistana - ma, to mi je za samo malo sudžuka za narezat, mame mi... :zubo:
Vidiš, tko zna, zna :five: Ako ikad shvatim da mi avion ne ide u željenom smjeru, bolje biti spreman :mirko:

Re: Gastro chat

Posted: 10 Dec 2012, 09:24
by Pješčana
zanima me koristite li neka druga brašna osim standardnih, i ako da, u kakvim jelima?
kupila sam slanutkovo, planiram ga ubaciti i u kruh koji napokon znam ispeć a da je jestiv, od kukuruznog i rižinog brašna.

Re: Gastro chat

Posted: 11 Dec 2012, 06:57
by Emericzy
Pješčana » wrote:zanima me koristite li neka druga brašna osim standardnih, i ako da, u kakvim jelima?
kupila sam slanutkovo, planiram ga ubaciti i u kruh koji napokon znam ispeć a da je jestiv, od kukuruznog i rižinog brašna.
Kako bi rekao mali Nikola iz Masterchefa, "samo nemoj neke divlje alge i krokodilove nogice".

Re: Gastro chat

Posted: 11 Dec 2012, 16:11
by blue
Pješčana » wrote:zanima me koristite li neka druga brašna osim standardnih, i ako da, u kakvim jelima?
kupila sam slanutkovo, planiram ga ubaciti i u kruh koji napokon znam ispeć a da je jestiv, od kukuruznog i rižinog brašna.
Koja su standardna?

Osim bijelog, koristim integralno i crno. Bijelo i crno za kolače, integralno za zgušnjavanje, nekad dodam malo u kolače (e sad, ili to ne ide ili nisam našla omjer, ali nije neka sreća) :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 12 Dec 2012, 14:33
by Pješčana
pa, po meni su standardna bijelo glatko i oštro, crno i kukuruzno.
ova sva ostala mu nisu :D

Re: Gastro chat

Posted: 14 Dec 2012, 17:28
by judolino
Uh što volem kad se oznojim od klope!
Recikliro sam grah od prekjučer pa je posto grah i zelje.
I ondak sam se prvi put oznoji dok sam miješo bijele žgance.
A kad sam ih skuho, ondak sam se drugi put oznojio! :klopa:

Gastro chat

Posted: 15 Dec 2012, 08:32
by Euklid
Grah i zelje... Leteca ima da uziva pored tebe kao nikad...

Re: Gastro chat

Posted: 27 Dec 2012, 20:03
by blue
Bi li valjao djumbir u kuhano vino? Ha? :misli:

Volim djumbir, ali ne zelim si mozda upropastit vino :zivili:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Dec 2012, 20:12
by Margarita
blue » wrote:Bi li valjao djumbir u kuhano vino? Ha? :misli:

Volim djumbir, ali ne zelim si mozda upropastit vino :zivili:
Ako ga imaš u prahu malo si ga dodaj u jednu šalicu pa probaj. Ne moraš odmah cijeli lonac zeznuti. Ako ti se svidi naribaš ga sirovog u sljedeću rundu kuhanja.

Re: Gastro chat

Posted: 27 Dec 2012, 20:16
by blue
Nije to ni losa ideja :brukica:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Dec 2012, 20:28
by judolino
Margarita » wrote: Ako ga imaš u prahu malo si ga dodaj u jednu šalicu pa probaj. Ne moraš odmah cijeli lonac zeznuti. Ako ti se svidi naribaš ga sirovog u sljedeću rundu kuhanja.
Sve štima, ali suhi i friški nemaju jedan veze s drugim.

Friški, Plava, metni isključio u bijelo.
A suhi je, manje-više, kurac.

Mislim, nije kurac suh pod obavezno, ali đumbir...


A u pičku! :gaah:

Re: Gastro chat

Posted: 27 Dec 2012, 20:43
by Pješčana
pijem prefin traminac. mislim da sam si našla bijelo vino do kraja godine :D
što je najbolje, u Kauflandu su mu dali krivu cijenu, i mada ne vjerujem da su skuplja vina nužno bolja, pijem vino od 29,99 koje u stvarnosti košta 83,99 :zubo:
baš mi je milo

jbga, da sam znala da će biti takav rasplet situacije, uzela bih više butelja :o

Re: Gastro chat

Posted: 28 Dec 2012, 08:32
by Potjeh
Pješčana » wrote:zanima me koristite li neka druga brašna osim standardnih, i ako da, u kakvim jelima?
Heljdino brašno ili sojino brašno će ti posve izmijeniti kruh čak i kada stavim manju količinu od 10-15% u odnosu na 'obično' brašno. Raženo brašno koristim već godinama, kruh ostane svježiji duže vrijeme, fakat oplemeni u manjim količinama.

Re: Gastro chat

Posted: 01 Jan 2013, 12:13
by Pješčana
nego, što ste sve jeli za doček? jestel se prežderali? i što ste spremali za jesti?

ja sam bila radna, pa sam više u hodu radila uobičajene stvari.
ručak piletina i šampinjoni na naglo, zelena salata s bučinim uljem.
večera varivo slanutak i kukuruznorižni kruh.

za Prvi Prvi će biti kuhani krumpir, dinsatno zelje i piletina na naglo, a za večeru onaj kruh već spomenuti, a slanutak ću spasirati i napraviti namaz od njega.

Re: Gastro chat

Posted: 01 Jan 2013, 12:21
by Euklid
Lakše bi mi bilo nabrojat šta nisam jeo...

Bojim se stat na vagu, mislim da sam prešao 90kg.

A čekaju me pripreme, stradat će mi koljena i zglobovi :(

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 20:54
by Pješčana
dobila sam kilu špinata.
ja dosad nikad nisam spremala svježi špinat. de mi dajte kakav dobar savjet što s njim.

fala! :)

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 21:10
by Margarita
Pješčana » wrote:dobila sam kilu špinata.
ja dosad nikad nisam spremala svježi špinat. de mi dajte kakav dobar savjet što s njim.

fala! :)
Što god voliš. Zeljanicu, popečke, na lešo, varivo, s bobom, na salatu, na naglo na maslinovom, s jajima,gratiniran sa sirom, s tjesteninom, njoke od špinata, punjene palačinke špinatom, s rižom, prosom, omotan oko lungića u tijestu... Ili najbolje, nahrani Popaja i čekaj rezulatat.

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 21:35
by Pješčana
naglo na maslinovom će biti.
što, da pofurim i prelijem s maslinovim?

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:11
by Margarita
Pješčana » wrote:naglo na maslinovom će biti.
što, da pofurim i prelijem s maslinovim?
Ne, nareži na rezance i baci na tavu s maslinovim. Ali, prazno je to. Da dodaš malo sira, pancete, češnjaka?
Kad već četam, sinoć sam večerala u Malom baru, minijaturnom restaću Ane Ugarković. I iako kritike pišu da su premale porcije, meni je bilo dovoljno. Do doma. Tamo sam još malo čalabrcnula. Prvo sam uzela paštetu od pilećih i gusjih jetrica, i bi dobro. Nije foie gras ali nit sam to očekivala niti je takva cijena, osim toga ja ih radim sama, da, hvalim se, jako dobro. Bilo je topljivo u ustima na prepečenom kruhu i dovoljno aromatično za moje žestokim stvarima naviknuto nepce. Onda je išla dimljena tuna. Nešto kao karpačo, tanke šnite s potočarkom i umakom od šafrana. Volim potočarku ali ne znam gdje da je kod nas kupim, trošila sam je kad sam kuhala u Londonu i St. Moritzu. U Americi i Francuskoj je isto nisam našla u najbližem dućanu, u daljim zemljama Afrike i Azije nemam povjerenja u dućane pa jedem u hotelu. OK, sad ne želim pričati o strasti za putovanjima nego o strasti za žderanjem. Umak je bio ljutkast pa sam pitala ima li u njemu hrena i ljubazna teta konobarica je rekla da ima. Nakon toga su išli prženi gavuni. Ribice ko ribice ali uz njih je bila zdjelica čudnovate smjese. I, najveće iznenađenje večeri, hrskavi listići peršina, Nisu bili čisti a nisu bili ni pohani, kao u nekoj jako rijetkoj tempuri koja ostavlja tanušni, jedva vidljivi sloj na njima. To stvarno nikad prije nisam jela i voljela bih ponoviti. Za umak u zdjelici mislila sam da je od sira začinjenog meni neprepoznatljivom dodatkom. Pa sam pitala. Uvijek pitam. To je bio češnjak kuhan četiri puta u mlijeku (otuda sirnomliječni okus) pa onda pasiran. Desert mi nije trebao jer ga uzimam samo prije jela ili ako nakon jela ostanem gladna ili ako imaju rožatu. Naravno, uzimam vino, i naravno crno. I bilo je dobro. Dovoljno jako za moj ukus i dovoljno pristojno da ne bude prenametljivo. Bila sam zadovoljna. Prije toga sam gledala film kojim sam također bila zadovoljna ali o tome ću vam pričati sutra.

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:19
by Pješčana
fala ti, ali ne mogu jest pancetu ni sir.
znači, na rezance i friško na maslinovo ulje? fala, sutra ću to za večeru :)

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:25
by karambol
E, pa Mardz...hvala ti lijepo na ovoj prici za laku noc...
:zubo:

Sad mi se otvorila crna rupa u zelucu i krenuo vodopad sline u ustima.
Sreca je da mi se ne da ustati i rostati po kuhinji pod izgovorom da ne probudim usnule zene...
:cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:27
by karambol
Pješčana » wrote:fala ti, ali ne mogu jest pancetu ni sir.
znači, na rezance i friško na maslinovo ulje? fala, sutra ću to za večeru :)
Poprzi prije malo pinjola na tavi pa na njih dodaj taj spinat...

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:34
by Margarita
karambol » wrote:
Poprzi prije malo pinjola na tavi pa na njih dodaj taj spinat...
Bosiljak, menta, parmezan (uh, ne smije sir), naribana korica limuna. Kuskus. I alkohol, Pješčana, ne reci da ne smiješ alkohol.

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:39
by karambol
jooooo....ajd ti vraze vecernji gastronomski :cerek: ....prestani.... :zubo:

Pjescana, ujutro cu ti pisati.... :cerek:

Sad sam zbog M :zvrko:

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 22:50
by Pješčana
Margarita » wrote: Bosiljak, menta, parmezan (uh, ne smije sir), naribana korica limuna. Kuskus. I alkohol, Pješčana, ne reci da ne smiješ alkohol.
smijem vino :cerek: malo, ali smijem.

znači, smijem začine. to je super. nešto sam čitala (išla sam večeras na Kulinariku) da je dno stabljike otrovno za ljude i da to treba odsjeć. Znači to maknem, i na ulje?
kako bi se špinat slagao s dimljenim lososom? jel tko možda probao?

Margarita, onaj opis gore o hrani kod Ane Ugarković, nije za čitanje prije spavanja!
dići ću se usred noći i ići spremati nešto :mama: : cure sline:

Re: Gastro chat

Posted: 17 Feb 2013, 23:18
by Margarita
Napravila bih balkanski suši. Rolat (rolada?) od riže, dimljenog lososa i špinata. Jel ti to kuhaš samo za sebe ili i kakvog muškića da ga obrlatiš? Stvar je samo u prezentaciji. Ženama je bitno da fino klizi a muškićima da dobro izgleda.

Re: Gastro chat

Posted: 22 Feb 2013, 18:40
by judolino
karambol » wrote:
Poprzi prije malo pinjola na tavi pa na njih dodaj taj spinat...
Jebeš pinjole, pinjoli su stopostotni ugljik. To sam skužio po cijeni. :gaah:

Pješčana, spanać upravo savršeno ide uz losos. Kad se tog najedeš, jača si od Karla Vikinga!

Nego, ja ne znam koji mi je kurac, ja sam poludio za ječmom. Paše mi u svim mogućim i nemogućim kombinacijama.
Možda zato što sam stari konj.

Skuhao sam orzoto s vrganjima i bio je apsolutno fantastičan. Isti kurac ko rižot, ali s ječmom.
Jesam li to već napisao? :misli:
Izgleda da sam ošo u kurac... :tuzni:

Re: Gastro chat

Posted: 21 Apr 2013, 22:23
by Euklid
Otvorio sezonu roštiljanja i nahranio 25 gladnih usta...

Image

e, da... blagoslovljena bila perilica suđa, danas se našljakala svjetski...

Re: Gastro chat

Posted: 22 Apr 2013, 14:19
by Beau
I ja jučer otvorila sezonju roštiljanja :klopa:

Blagoslovljeni bili pvc tanjuri i čaše, svjecki sam ih se nahitala u smeće :S

:zecoD:

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 20:27
by Pješčana
ne znam jel ikome išta znači, ali ja sam pronašla ajmoreći plantažu jagoda i bila danas u berbi jagoda :cerek:
znači, dođete tamo, dobijete kašetu i plastične zdjelice i krenete u berbu. na kraju donesete i važete.
kila je 10 kuna.

napunila sam ležerno 6 zdjelica, ispalo je 3,5 kile, oduzeo je težinu kašete i zdjelica i platila sam sve 25 kuna.
na štandova pored kojih prolazim jedna zdjelica je 10 kuna. ispalo bi 60.

eto, ako nekog zanima, da ode.
ja ću si sad pola baciti u škrinju, dio ću probati ukuhati u nešto pekmezasto.

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 21:43
by judolino
Djevojčica brala jagode.
Nešto je ubode.
Mislila je da je trava...

A sad bez zajebancije - odlična ideja! :top:
Nažalost, preskočit ću je jerbo posadih jagode svoje, a u okolici niču šumske... :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 21:44
by Blesava
Pješčana » wrote:ne znam jel ikome išta znači, ali ja sam pronašla ajmoreći plantažu jagoda i bila danas u berbi jagoda :cerek:
Ajme! :cerek: Gdje?
Nije mi toliko do uštede, koliko do činjenice da bi mi klinci vjerojatno uživali... NIje da misle da jagode rastu u zdjelicama, ali život u gradu bi se dao začiniti berbom jagoda...
BTW, pretpostavljam da se smiju jesti tijekom berbe? :misli:
Naime, ne vjerujem da bi odoljeli :D
eto, ako nekog zanima, da ode.
ja ću si sad pola baciti u škrinju, dio ću probati ukuhati u nešto pekmezasto.
Mene zanima, pa molim vrijeme i mjesto radnje. :)

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 21:54
by judolino
Blesava » wrote:
BTW, pretpostavljam da se smiju jesti tijekom berbe? :misli:
Pa, pička mu materina, kaj nismo živjeli u zemlji čiji je moto glasio - snađi se druže?! :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 22:02
by Blesava
judolino » wrote: Pa, pička mu materina, kaj nismo živjeli u zemlji čiji je moto glasio - snađi se druže?! :rofl:
Ajebemu... ne samo da im ne želim priuštiti nepotrebni stres, ne želim ih podržavati ni u svojevrsnoj krađi - ili je dozvoljeno ili nije. :o
Kako ću klincima reći "nije dozvoljeno, al' navalite kad nitko ne gleda"? :misli:

Jest da je sad to već za drugi PDF, ali ako to napravim onda se ne smijem čuditi niti im pizditi kad sami na isti način budu reagirali i na neke druge zabrane i ograničenja...

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 22:38
by Pješčana
smije se jesti dok se bere :)
to ti je pored Laništa, ideš u smjeru Brezovice.
kila jagoda= 10 kuna :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 23:32
by Blesava
Pješčana » wrote:smije se jesti dok se bere :)
:lux:
to ti je pored Laništa, ideš u smjeru Brezovice.
Pored Laništa u smjeru Brezovice? Hm...:misli:

Jel smiješ išta preciznije? Neću nikome reći :no: :D

Re: Gastro chat

Posted: 08 Jun 2013, 23:46
by Pješčana
znači, ja sam vako išla:
rotor, pa ideš u smjeru Jaske i Karlovca.
prije autoputa, u biti malo nakon Arene je s desna Inina pumpa na semaforu. e na tom semaforu ti ideš lijevo. i onda pičiš lijevo u smjeru Brezovice (postoje znakovi)
onda dođeš do malog raskršća i nastaviš desno recimo 2 km, nakon dva veća zavoja s desne strane je kiosk s jagodama, koji nema veze s plantažom. tu skreni na zemljani put, i nakon 2 minute vožnje si stigla:)

Re: Gastro chat

Posted: 09 Jun 2013, 11:02
by Blesava
Pješčana » wrote:znači, ja sam vako išla:
...
...nakon 2 minute vožnje si stigla:)
To te ja pitam. :D

Gastro chat

Posted: 21 Jul 2013, 19:09
by Euklid
Jelovnici izgubljenog vremena.

Meni je ta emisija napetija od nekih utakmica LP.

Re: Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 00:02
by karambol
Euklid » wrote:Jelovnici izgubljenog vremena.

Meni je ta emisija napetija od nekih utakmica LP.
I taj fakin barbijeri zna driblati s vinom i tanjurima... :cerek: :cerek: /

Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 00:15
by Euklid
Bome zna znanje...

Re: Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 10:51
by judolino
I još da ste vidjeli kako je popizdio kad je u 24 sata izašla Kuharica Frane Barbierija... :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 15:53
by Margarita
Ručali u Noštromu. Fino, jako fino, veliki sočni škampi. S pogledom na štandove s ribom. Satisfakcija za nikakav pogled na plaži. :)

Re: Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 17:59
by Emericzy
Margarita » wrote:Ručali u Noštromu. Fino, jako fino, veliki sočni škampi. S pogledom na štandove s ribom. Satisfakcija za nikakav pogled na plaži. :)
Noštromo je divan! Izvrstan!

Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 18:01
by Euklid
Margarita wrote:Ručali u Noštromu. Fino, jako fino, veliki sočni škampi. S pogledom na štandove s ribom. Satisfakcija za nikakav pogled na plaži. :)
Mozda si imala velika ocekivanja pa te pogled razocarao... :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 19:51
by Pješčana
Noštromo Vir ili Noštromo Malinska?

ja sam danas napravila prvi put smjesu od tikvica, heljde i prosenih pahuljica, i napravila palačinke.
odlično.
misli da ću ovo ljeto stavljati tikvice u sve.

Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 20:26
by Euklid
Meni vise ne daju da radim rostilj bez tikvica ;)

Re: Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 20:43
by Margarita
Euklid » wrote: Mozda si imala velika ocekivanja pa te pogled razocarao... :ne zna:
Baš sam komentirala kako je jedino dvadesetcentimetarsko što cijenim, škamp.
Pješčana » wrote:Noštromo Vir ili Noštromo Malinska?

ja sam danas napravila prvi put smjesu od tikvica, heljde i prosenih pahuljica, i napravila palačinke.
odlično.
misli da ću ovo ljeto stavljati tikvice u sve.
Split.
Tikvice uz sve idu.

Gastro chat

Posted: 22 Jul 2013, 20:45
by Euklid
Margarita wrote: Baš sam komentirala kako je jedino dvadesetcentimetarsko što cijenim, škamp.
Oli ovo drugo onda mora biti bar 25?

Nije ni cudo da ti se pogled na plazi nije dopao... :giggle:

Re: Gastro chat

Posted: 23 Jul 2013, 13:06
by Margarita
Euklid » wrote: Oli ovo drugo onda mora biti bar 25?
Niti da bi a kamoli ko da. Ni visceralno.
Eh, da, imali su fantastičnu rožatu. To je jedan od rijetkih kolača koje volim. Po tome nekad i biram restoran, idem tamo gdje je imaju. Bila je čvrsta a lagana, mirišljava. Karamel je bio pravi, ne ona neka smeđkasta vodica, gust, ljepljiv, zlaćan. Kao i uvijek sastrugala sam ga i maknula na kraj tanjura jer ja to ne volim, dovoljno slatko mi je ono što ostane na kolaču, ne volim slatko. Ali da volim, uživala bih. Ovako je to bio najbolji karamel koji nisam pojela.

Gastro chat

Posted: 05 Aug 2013, 18:01
by Euklid
Trebam savjet oko ciscenja ugora.

Sta, kako, odakle?

Jel ga treba namocit u mlijeko kao psa?

Nemam, takodjer, nista protiv dobrog recepta iako mislim da vec znam kako ce mali svrsit :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 05 Aug 2013, 21:16
by Margarita
Euklid » wrote:Trebam savjet oko ciscenja ugora.

Sta, kako, odakle?

Jel ga treba namocit u mlijeko kao psa?

Nemam, takodjer, nista protiv dobrog recepta iako mislim da vec znam kako ce mali svrsit :klopa:
Navodno ih se muze da kosti poistiskaš. Kad god, i kako god sam ga pravila uvijek sam uglavnom pljuckala kosti. Sad ga zaobilazim.

Re: Gastro chat

Posted: 05 Aug 2013, 21:22
by Pješčana
ja znam da se morski pas natapa u mlijeku da se odgorči.
jesam li ti pomogla?

Re: Gastro chat

Posted: 05 Aug 2013, 21:25
by blaze
da, grozan je, ni u brodet ga ne stavljam, jble ga kosti. ko da jedeš četku punu kose

Gastro chat

Posted: 06 Aug 2013, 00:17
by Euklid
A jel da mu derem kozu ili da ga samo narezem na komade pa u brudet?

Re: Gastro chat

Posted: 06 Aug 2013, 09:04
by karambol
blaze » wrote:da, grozan je, ni u brodet ga ne stavljam, jble ga kosti. ko da jedeš četku punu kose
:rofl: :rofl:

Re: Gastro chat

Posted: 23 Oct 2013, 11:53
by Euklid
Kardiolog priznaje da su bili u krivu! Ovo je pravi uzročnik srčanih bolesti

jeeeee, slobodno možemo jesti špeka i čvarkeeeee

Re: Gastro chat

Posted: 24 Oct 2013, 14:03
by Donna Sole
jeli smo i do sad

ah, koji je to "hod po rubu bio"



Nego, grah ili fažol, što neki kažu bažulj ...
Ne znam jesam li ovdje već to pisala, ali nije zgoreg ponovit...Ne kuham ga više kako sam kuhala i ne radim zapršku, bar ne onu klasičnu..
Dobro sdinstanu kapulu, češnjak, peršin smiksam štapnim mikserom i kad dobijem tu gustu smjesu u nju ulijem kuhan grah i suho po ukusu ( kost od pršuta, buncek, nogice, kožicu, kobasice što god) i to se onda još malo kuha sa začinima po ukusu ( crvena paprika na pr.)...Pred kraj dodam rižu i to dosta. Otkad sam otkrila rižu u grahu, svijet je ljepši...Puno nam je draži od tjestenine, a kad se zgusne bude ko rižot :klopa:...

Pa eto..u nedostatku inovativnijih ideja....

Re: Gastro chat

Posted: 29 Apr 2014, 12:32
by Donna Sole
šta je ovo, svi na dijeti ili ne jedete iz hira



Kuhala sam artičoke s bobom i bižima
punila ih fino s češnjakom i peršinom, krušnim mrvicama i očišćenim slanim srdelama..
Danas sam prvi put sve to stavila na dinstanu kapulu, kao za gulaš inače sam ih samo tako kuhala u vodi s bobom i bižima...Ovako su mi još nekako ukusnije i draže...udavila bi se u njima, udavila ...ne volim janjetinu u artičokima, ne znam zašto...

Re: Gastro chat

Posted: 29 Apr 2014, 22:57
by karambol
Chilli, a oklen ti artičoke? Kupuješ ili bereš?

Re: Gastro chat

Posted: 29 Apr 2014, 23:21
by Donna Sole
berem u vrtu svome :cerek:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 12:00
by Donna Sole
ovo je čet jebemu četanje bez četera kad sama sa čili četam i čilam
a jest mi fora, a :trep:


Kuham juhu , janjeću da preciziram...mislim se što ću za prilog...zelene salate imam, al ja bi još nešto...možda kakv lešo krumpirić? pa onako kuhanog posuti vlascem :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 13:10
by karambol
Chilimama » wrote:ovo je čet jebemu četanje bez četera kad sama sa čili četam i čilam
a jest mi fora, a :trep:


Kuham juhu , janjeću da preciziram...mislim se što ću za prilog...zelene salate imam, al ja bi još nešto...možda kakv lešo krumpirić? pa onako kuhanog posuti vlascem :misli:
A kad nitko ne kuha... :tuzni:

Zadnji put sam lešanu janjetinu mumao s krumpirom i šalšom uz zelenu salatu i predivan kruh...sad sam gladan... :gaah:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 13:25
by Emericzy
Lešo janjetina... Godinama ju nisam jeo. Sad sam gladan.

Mene čeka zadnja sarma. Sljedeća tek u prosincu.

Za Veliki Petak udrili smo po fantastičnoj klopi -- kći je naručila i financirala. Primo su bile jakopske kapice (kapesanti) zapečene s mrvicama, začinima i parmezanom, 4 po glavi stanovnika, pa onda hlap na buzaru sa zelenim rezancima, kila hlapa za 4 osobe, pa za desert šnenokle. Sve to uz fina vina. Dugo ćemo se sjećati. Jako dugo.

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 13:50
by Donna Sole
Ja sam za Veliki petak napravila juhu od suhog bakalara of kors , pa bakalar na bijelo i brudet od bakalara, štaću..
bio neki jako velik pa sam ga mogla podijelit na dva onako kuhanog...Bilo je i za susjede i meni je ostalo koji dan kasnije pa sam uživala...Inače, bakalar je moja omiljena riba...bez obzira na čudnu cijenu, ne baš malu, ja si ga priuštim jer mi u konačnici dođe isplativije nego neka druga riba...Doduše, ribu inače ne kupujem jer muž lovi, imamo dosta a imamo i svoje uzgajalište dagnji..malo doduše, ali i turisti se oslade, kradu, ko bi reko...


Sutra planiram neku veselicu al se dvoumim između graha na lovački i to kuhan u kotliću na vatri ili roštilj, klasični...
Prije par godina smo grah baš tako kuhali, bila ekipa i bilo je super...Samo da se zna, kiša nam ne bu smetala, imamo crnu kužinicu :mirko:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 13:51
by karambol
Emericzy » wrote:... šnenokle...
jesenti...! :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 13:55
by Donna Sole
Emericzy » wrote:....pa za desert šnenokle.

Jako volim to...Jel vi stavljate kekse u to ili bez?
ne znam koje su mi draže..
ja dodam malo cimeta na vrh i stavim puno vanilijinog šećera u jaja...

Baš bi to mogla ove dane...možda i večeras nešto smutim na brzake....

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 14:23
by karambol
Chilimama » wrote:

Jako volim to...Jel vi stavljate kekse u to ili bez?
ne znam koje su mi draže..
ja dodam malo cimeta na vrh i stavim puno vanilijinog šećera u jaja...

Baš bi to mogla ove dane...možda i večeras nešto smutim na brzake....
Kekse...uf...ajoj...ote vrit, sline mi curiju... :ckzubo: :ckzubo:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 16:33
by Margarita
Volim proljeće na placu. Hrpa zelenjave.
I ja sam kuhala artičoke s bobom (očišćenim). I juhu od artičoka ali je ispala preslana. I bob (u mahunama) s mladim lukom, koprivama i više se ne sjećam kakvo lišće sam stavila. I mješavinu pitomih i divljih šparoga, zaključila sam da su mi tako najbolje. Pitome daju hrskavost i masu a divlje aromu. I koprive, blitvu i mišanciju na varivo, klincima je bilo gorko a ja sam u to umakala pogačice od sira i bilo mi je super. Janjetinu sam pekla. Bakalar (svježi) u woku na kineski. Za Uskrs terinu od sira. http://dobrahrana.jutarnji.hr/recepti/terina-od-sira/
Šnenokle volim bezkeksne i bezcimetne. Što je još ono bilo? :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 16:39
by Emericzy
Chilimama » wrote:

Jako volim to...Jel vi stavljate kekse u to ili bez?
ne znam koje su mi draže..
ja dodam malo cimeta na vrh i stavim puno vanilijinog šećera u jaja...

Baš bi to mogla ove dane...možda i večeras nešto smutim na brzake....
Šnenokle bez ičega.

Onda si svatko napravi što hoće. Ja ih -- kad nisam u fazi brige oko kila -- prelijem preko čajnih kolutića. Ili ptibera. Jednom sam preko onih žitaričnih ne sjećam se više kojih, to je isto bilo jako fino.

Ali zapravo ne volim šnenokle jer su to u biti tekuće kremšnite, pa kad se već to radi, onda još korak-dva i imam nešto što puno više volim.

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 17:29
by Margarita
Kako ću u kremšnite nalit ruma? A i ne volim lisnato. Ni šlag ako je sladak.

Re: Gastro chat

Posted: 30 Apr 2014, 19:29
by Euklid
Odlicne leso janjetine s povrcem ima u Borju. Porcija je oko 40kn a natrpaju toliko da sam jedva pojeo.

A bio sam gladan...

Re: Gastro chat

Posted: 02 May 2014, 18:43
by judolino
Bog vas jebo da vas ne jebo, dolazi mi punica u nedjelju na ručak. Reko sam ženi da nam kupi mesine, a ona nije kupila niš. I sad si ja kontam kako moram sutra u mesnicu, a žena veli da je već dogovorila soparnik. Jebiga, punica prošvikala, samo neku zelenjavu muma...

A đubre neće probat gljive ni pod razno, pička li joj materina nordijska oprezna...

Re: Gastro chat

Posted: 02 May 2014, 18:57
by Euklid
Ako neće gljive stavi joj malo medvjeđeg luka u soparnik.

Ali budi neoprezan pri branju pa umjesto medvjeđeg luka uberi ono nešto jako slično, ti ćeš znati na šta mislim... :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 02 May 2014, 18:57
by miky0
judolino » wrote:Bog vas jebo da vas ne jebo, dolazi mi punica u nedjelju na ručak. Reko sam ženi da nam kupi mesine, a ona nije kupila niš. I sad si ja kontam kako moram sutra u mesnicu, a žena veli da je već dogovorila soparnik. Jebiga, punica prošvikala, samo neku zelenjavu muma...

A đubre neće probat gljive ni pod razno, pička li joj materina nordijska oprezna...
E, s punicom valja bit ulipe, al sta uradija da uradija, ne valja...nego, odjeba ti nas, a :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 17 Jul 2014, 23:33
by Euklid
Od 8 tamanimo ove dagnje na burazu i nikako ih potamanit.

A napravio sam ih nikad bolje...

Re: Gastro chat

Posted: 24 Jul 2014, 14:59
by blue
Ne znam jel pitanje više za ovdje ili za Psihologiju, al ajde ovde :o
Jedu mi se kolači :klopa:
I peku mi se kolači :mirko: Volim mrljat po padelema, miješati, presipavati,
miksati, slagati, pustiti si glazbu i natočit čašu vina :bliss: No, problem je što ne znam koji bi kolač radila, ni što mi se točno jede, pa sam u stanju zasjest za Coolinariku i slatke blogove, surfati satima i - odustati, jer sam vrijeme potrebno za nabavku i pripremu potrošila :zubo:
Zato:
a) što da napravim da je brzo i jednostavno, ne bi baš pekla trobiskvitne torte s kremama
b) kako odlučujete što ćete kuhati? Mene prevelik izbor smeta, jer moram vidjet sve recepte :gaah:

Re: Gastro chat

Posted: 24 Jul 2014, 15:55
by Beau
ne znam kakve najviše voliš. meni su najfiniji nešto ala ovo : http://www.coolinarika.com/recept/893535/

sočan biskvit od tamne čokoladne i tamna čokoladna glazura :klopa:
a jednostavno je :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 24 Feb 2016, 12:03
by Donna Sole
Kuham brudet od ugora. Bit će i palenta.


Nako po starinski.

Re: Gastro chat

Posted: 25 Feb 2016, 16:21
by blue
I kak je ispalo? :kokice:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Feb 2016, 20:54
by Euklid
pari mi da se tako prejela da je pala u ugor-brudet komu... jednu od najtezih ako ne i najtezu komu... :ne zna:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Feb 2016, 20:58
by miky0
:klopa: :klopa: :klopa: :klopa: :klopa:

Re: Gastro chat

Posted: 25 Feb 2016, 22:28
by Donna Sole
odlično ispalo, ko uvik moj brudet


to je jedno od jela koje mi ne omane

Re: Gastro chat

Posted: 30 Oct 2016, 13:44
by Donna Sole
Danas , uobičajeno fini ručak kad je riblji menu u pitanju.
Riba na gradele ( to nije riba , to je ona rešetka na koju se riba složi pa se peče iznad žeravice. Vele da se ne kaže žar je je žar nešto vezano s ljubavlju tj osjećajima a ona žerava od drva ili uglja je žeravica :p ), zelena salata i balancane ( patlidžan) pečen skupa s ribom . :) Predjelo juha s okruglicama ( mi rečemo njocima) od mljevenih sjemenki sezama i suncokreta .

Možda mi ne bi tako prijalo, da nisam popila prekonekoliko aperitiva domaće travarice i nakon obroka to fino sljubila s bijelim vinom od ove godine.

A sad , odoh u hrkanovce brzinom 350/h . Popodne idem na event sportskog karaktera. :o

Re: Gastro chat

Posted: 30 Oct 2016, 14:04
by Donna Sole
Jedu mi se palačinke .
brzinski sam sredila dvije s marmeladom.
Spasilo me gotovo tijesto od sinoć što sam ga spremila u frižider za upravo ovakav slučaj. :) :)

Re: Gastro chat

Posted: 30 Oct 2016, 17:51
by MmeTipfeler
Chilimama wrote: Spasilo me gotovo tijesto od sinoć što sam ga spremila u frižider za upravo ovakav slučaj. :) :)
Ali ne može se napraviti veća količina pa zamrznuti, jelda? Uvijek sam sanjarila o tome. Obožavam palačinke, ali dvije su i moja mjera, a nema tako malih jaja da možeš napraviti tijesto za dvije palačinke. :mig:

Re: Gastro chat

Posted: 30 Oct 2016, 18:16
by Donna Sole
Nisam probala smrzavati tijesto za palačinke, priznajem , ali mislim da ću prvom zgodom pokušati. Javim rezultate.

Re: Gastro chat

Posted: 28 Nov 2016, 19:57
by el_comandante_
Chilimama wrote:Danas , uobičajeno fini ručak kad je riblji menu u pitanju.
Riba na gradele ( to nije riba , to je ona rešetka na koju se riba složi pa se peče iznad žeravice. Vele da se ne kaže žar je je žar nešto vezano s ljubavlju tj osjećajima a ona žerava od drva ili uglja je žeravica :p ), zelena salata i balancane ( patlidžan) pečen skupa s ribom . :) Predjelo juha s okruglicama ( mi rečemo njocima) od mljevenih sjemenki sezama i suncokreta .

Možda mi ne bi tako prijalo, da nisam popila prekonekoliko aperitiva domaće travarice i nakon obroka to fino sljubila s bijelim vinom od ove godine.

A sad , odoh u hrkanovce brzinom 350/h . Popodne idem na event sportskog karaktera. :o
jel vino bilo barem čemu?

Re: Gastro chat

Posted: 29 Nov 2016, 02:13
by judolino
el_comandante_ wrote:jel vino bilo barem čemu?
Kaj nju pitaš, viš da rakiju doručkuje.
Bitno da puca... :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 29 Nov 2016, 05:43
by Donna Sole
el_comandante_ wrote:jel vino bilo barem čemu?


Dobro ti judolino veli, našao si me pitat poslije mjesec dana.
Dašta da je vino bilo dobro kad je domaće bez šećera , sama priroda..

Re: Gastro chat

Posted: 29 Nov 2016, 07:10
by el_comandante_
Chilimama wrote:Dobro ti judolino veli, našao si me pitat poslije mjesec dana.
Dašta da je vino bilo dobro kad je domaće bez šećera , sama priroda..
pa tu sam ima par dana, vidin da ima sladokusaca i ovdi.
bez šećera?
ako je zagorski kiseliš, čisto sumLJam :D

Re: Gastro chat

Posted: 29 Nov 2016, 07:11
by el_comandante_
judolino wrote:Kaj nju pitaš, viš da rakiju doručkuje.
Bitno da puca... :raspa:
opako je ovdje, vidin :)

Re: Gastro chat

Posted: 29 Nov 2016, 07:24
by Donna Sole
el_comandante_ wrote:pa tu sam ima par dana, vidin da ima sladokusaca i ovdi.
bez šećera?
ako je zagorski kiseliš, čisto sumLJam :D
koji kiseliš?
ovo je dalmatinsko vino, dalmatinsko grožđe, dalmatinska riba

a imam čuti i da su se zagorska vina popravila :misli:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 10:52
by Donna Sole
Pekla sam kruh. U špaheru na drva. Dodala sam maka u tijesto i kad je nabujalo podijelila sam u manje pogačice. Ljepljivost sam riješila bučnim uljem što je dalo dodatnu aromu.
Šteta što deblja.

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 11:03
by Beau
Chilimama wrote:
14 Feb 2017, 10:52
Šteta što deblja.
Totalno. Isuse domaći topli kruh...da sretnem zlatnu ribicu prva želja bi mi bila da sve vrste kruhova imaju nula ili vrlo malo kalorija :o

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 11:46
by Donna Sole
Beau wrote:
14 Feb 2017, 11:03
Totalno. Isuse domaći topli kruh...da sretnem zlatnu ribicu prva želja bi mi bila da sve vrste kruhova imaju nula ili vrlo malo kalorija :o
Ti blaga osoba, predmnijevam. Ja bi da ulovim zlatnu ribicu zaželila da gluten i laktoza ne postoje. :gaah:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 11:54
by Beau
Chilimama wrote:
14 Feb 2017, 11:46
Ti blaga osoba, predmnijevam. Ja bi da ulovim zlatnu ribicu zaželila da gluten i laktoza ne postoje. :gaah:
Istina, jako sam blaga :o

A na koji ti način gluten smeta?
edit: vjerojatno si već pisala, ali zaboravila sam...

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 12:14
by Donna Sole
Smeta mi na više načina a da ne naglašavam da me deblja .Kad se uspijem oduperijeti pecivima , pogačicama i općenito glutenskim namirnicama, počmem se ispuhivati i mršavim, ali ima jako malo namirnica koje mogu zamijeniti te užitke. I tako se stalno borim sama sa sobom.

Zapravo mi najgore pada doručak jer se ne mogu zadovoljiti smutijima ili voćem. Volim doručkovati slano, masno i lljuto a to su uglavnom krušne namirnice s namazima ili suhomesnatim. jbg, znam ja što smijem i što ne smijem, i što je zdravo i što nije ali slabe sam volje pa popustim i vrtim se u krug.
Pogotovo sad zadnja dva mjeseca kako sam dobila poštedu kretanja pa sam više boravila doma i iskušavala recepte. A bio je i Božić pa novogodišnji dani pa sve i svašta. Znam da su to samo isprike, ali ne znam kako da se nadjačam pa izdržim bez tih glutenskih delicija.

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 12:20
by Beau
Chilimama wrote:
14 Feb 2017, 12:14
Smeta mi na više načina a da ne naglašavam da me deblja .Kad se uspijem oduperijeti pecivima , pogačicama i općenito glutenskim namirnicama, počmem se ispuhivati i mršavim, ali ima jako malo namirnica koje mogu zamijeniti te užitke. I tako se stalno borim sama sa sobom.

Zapravo mi najgore pada doručak jer se ne mogu zadovoljiti smutijima ili voćem. Volim doručkovati slano, masno i lljuto a to su uglavnom krušne namirnice s namazima ili suhomesnatim. jbg, znam ja što smijem i što ne smijem, i što je zdravo i što nije ali slabe sam volje pa popustim i vrtim se u krug.
Vjerojatno bih se i ja počela ispuhivati i mršaviti, možda i općenito bolje osjećati, da izbacim te divote iz jelovnika. Nisam nikad probala, a moralo bi me gadno nešto strefit da se na to odlučim. Ne znam jest bez kruha :ne zna: . Također sam jako slaba na pekare mmmm :klopa:

Najviše volim doručkovati tostirani kruh s maslacem. I hladnim mlijeko (moram naglasiti mlijeko jer bez njega to naprosto nije taj doručak). Ako nemam vremena za to, onda pekara. Treće nema.

Za ručak i večeru trudim se pojesti manje kruha. Do jednu fetu.

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 12:22
by Beau
I da...za sve su pronašli dostojnu zdraviju zamjenu, i za kofein, cigare, pivo, meso, samo nikako za taj nesretni kruh :gaah:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 13:14
by Herbicidna
Beau wrote:
14 Feb 2017, 12:22
I da...za sve su pronašli dostojnu zdraviju zamjenu, i za kofein, cigare, pivo, meso, samo nikako za taj nesretni kruh :gaah:
Moji starci koji briju na ekstremno zdravu prehranu jedu nekakav kruh bez kvasca. Jes da ima okus po slanom brašnu i da moš nekom glavu razbit šnjin nakon ča se ohladi, al vele da je taj najzdraviji. :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 13:48
by Donna Sole
Herbicidna wrote:
14 Feb 2017, 13:14
Moji starci koji briju na ekstremno zdravu prehranu jedu nekakav kruh bez kvasca. Jes da ima okus po slanom brašnu i da moš nekom glavu razbit šnjin nakon ča se ohladi, al vele da je taj najzdraviji. :zubo:
Kruh bez kvasca ukoliko je brašno od pšenice,raži,ječma je kruh pun glutena samo što nema kvasca. kvasac je inače zdrava namirnica pun B vitamina : B1 - tiamin
B2 - riboflavin
B3 - niacin
B5 - pantotenska kiselina
B6 - piridoksin
B7 - biotin
B9 – folna kiselina
B12 – cijanokobalamin
kolin
inozitol
i kvasac pogotovo svježi se mora naći u prehrani . Za njegovo korištenje ne treba kruh. NO, ja teoretski sve znam o tome kako se zdravo hraniti, pri tom održavati zdravu težinu i uporna sam u savjetima drugima ali se sama ne pridržavam. :o Sramota me.
Uvijek i svaki dan sebi kažem da moram i da ću najkasnije sutra ali dođe taj doručak i ja poželim samo tako nešto.
Tijekom dana mogu kako god, a onda navečer poludim za šećerom. I etotigavraže... :gaah:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:00
by Herbicidna
Chilimama wrote:
14 Feb 2017, 13:48
Kruh bez kvasca ukoliko je brašno od pšenice,raži,ječma je kruh pun glutena samo što nema kvasca. kvasac je inače zdrava namirnica pun
Na gluten još ne briju. :misli:
A kvasac im je neprijatelj jer navodno sve gljivice = rak. :zvrko:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:24
by Euklid
Chilimama wrote:
14 Feb 2017, 13:48
Tijekom dana mogu kako god, a onda navečer poludim za šećerom. I etotigavraže... :gaah:
e, toooo... svaku večer mi šećer da do znanja ko je gazda u kući...

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:27
by Beau
Herbicidna wrote:
14 Feb 2017, 13:14
Moji starci koji briju na ekstremno zdravu prehranu jedu nekakav kruh bez kvasca. Jes da ima okus po slanom brašnu i da moš nekom glavu razbit šnjin nakon ča se ohladi, al vele da je taj najzdraviji. :zubo:
ma ja stvarno mogu svakakav kruh jest. čak i onaj tri dana star. uz neki namaz ili toć ništa mu ne fali.
vjerujem da bih se navikla i na te kojekakve verzije zdravog kruha.
ali važno mi je da je dostupan, da ga ne moram sama pripremati, ter da je jeftin.
ako imate kakvu preporuku koja zadovoljava ove kriterije, slušam :o

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:29
by Stitch
Jedi dvopek. :kava:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:29
by Beau
meni se i navečer jede kruh :( :zubo:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:29
by Beau
Stitch wrote:
14 Feb 2017, 14:29
Jedi dvopek. :kava:
pa to isto nije neko zdravlje, šta ne?

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 14:36
by Stitch
Beau wrote:
14 Feb 2017, 14:29
pa to isto nije neko zdravlje, šta ne?
Dvopek nema toliko masnoća, možeš ga pojesti bitno manje nego kruha, dulje ga jedeš pa ćeš biti mršavija jer su osobe koje brzo jedu u pravilu debele...

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 15:06
by Beau
Stitch wrote:
14 Feb 2017, 14:36
Dvopek nema toliko masnoća, možeš ga pojesti bitno manje nego kruha, dulje ga jedeš pa ćeš biti mršavija jer su osobe koje brzo jedu u pravilu debele...
e vidiš, ja JAKO brzo jedem. majkemi, nisam nikad bila na klopi s nekim, a da je taj brže potamanio tanjur od mene :rofl: ukuljučujući i muške.
ali svejedno nisam debela. ok, imam malo škembice :o
mislim da me spašava to što nemam međuobroke. jedem u pravilu kad sam gladna. grickalicama bez problema odlijevam.

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 16:57
by Leteća
Paradajz juhica se kuha. :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 18:39
by caramba
Beau wrote:
14 Feb 2017, 12:22
I da...za sve su pronašli dostojnu zdraviju zamjenu, i za kofein, cigare, pivo, meso, samo nikako za taj nesretni kruh :gaah:
:facepalm:
Ma kakvi surogati te spopali. Jesi li li se ikad zapitala kako je to napiti se od bezakoholnog piva dok pušiš elektronsku cigaretu razmišljajući o tome kako je onaj odrezak od soje mogao biti malo slaniji. :D
Herbicidna wrote:
14 Feb 2017, 13:14
Moji starci koji briju na ekstremno zdravu prehranu jedu nekakav kruh bez kvasca. Jes da ima okus po slanom brašnu i da moš nekom glavu razbit šnjin nakon ča se ohladi, al vele da je taj najzdraviji. :zubo:
Pa kako je zdrav ako možeš nekome glavu razbiti sa tim? :misli:
Stitch wrote:
14 Feb 2017, 14:29
Jedi dvopek. :kava:
Ma da jedu i koru sa drveća, džaba to. :rofl: Svi bi se vi meni pošteno oznojili a ne gledati serije i filmove pa samo ćopati ispred sebe. :rofl:
Nitko ne može pojest kol'ko mu na znojne žlijezde može izaći. :mudri:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 18:43
by Herbicidna
caramba wrote:
14 Feb 2017, 18:39
Pa kako je zdrav ako možeš nekome glavu razbiti sa tim? :misli:
Ne gađaju se, pitomi su od silne makrobiotike. :nogica:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 18:52
by caramba
Pa da ima tu nešto. :rofl: Blago njima kad si mogu to priuštiti. Mislim, hoću reći, da nije svega toga što kažu ne valja, nije zdravo, ne znam dal' bi mogao uopće funkcionirat u fizičkom smislu. Ja zasigurno ne.

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 20:29
by Leteća
Mesinu namlatila upravo. :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 20:46
by Donna Sole
Ja bome ribetine dobre s gradela i crno vino nakon, ko zarad boje crvene, jelte, dan ljubavi i to šućmuć

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 22:00
by Leteća
Jebe mi se, nema šanse da ikad više išta skuham, ovo ću dat pasu i mačkama. :(

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 22:17
by Donna Sole
što si zajebala ?

Re: Gastro chat

Posted: 14 Feb 2017, 23:28
by Euklid
paradajz juhicu... to je užasno teško za skuhati... :D

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 04:34
by judolino
Chilimama wrote:
14 Feb 2017, 22:17
što si zajebala ?
Zajebala se ko kad se ja zakartam. :ne zna:

S tim da su moji kartaški pajdaši mila majka naspram onih koje očajna kućanica opslužuje... :kava:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 08:25
by Euklid
šta? prošvikala ko ona luda catherine millet? :zvrko:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 08:34
by Donna Sole
Euklid wrote:
15 Feb 2017, 08:25
šta? prošvikala ko ona luda catherine millet? :zvrko:
Nije ona prošvikala, veli da je samo fascinirana brojevima. :zvrko:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 14:41
by Leteća
Chilimama wrote:
15 Feb 2017, 08:34
Nije ona prošvikala, veli da je samo fascinirana brojevima. :zvrko:
Je, brojevima značke. Ponudila sam ih juhicom. Nisu htjeli jer su se prepali tarota razbacanog po podu. Mesinu sam uvaljala u brašno, jaja, mrvice i sezam, ispekla jutros pa ću opet pičnut na tavu kad ispirjam neko povrće i nek fino sve malo krčka. :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 19:10
by Donna Sole
Upss, nisam se referirala na tvoje prošvikanje nit fascinaciju brojevima nego na spomenutu Millet...
ali drago mi je da si našla rješenje za ...juhicu? meso? tarot? štogod. go girl!! :yess:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 19:25
by Leteća
Chilimama wrote:
15 Feb 2017, 19:10
Upss, nisam se referirala na tvoje prošvikanje nit fascinaciju brojevima nego na spomenutu Millet...
ali drago mi je da si našla rješenje za ...juhicu? meso? tarot? štogod. go girl!! :yess:
Dobila sam kraljicu diskova, maga i pravdu. Papica je odlična, pa nek mi broji kome se broji. :raspa:

Re: Gastro chat

Posted: 15 Feb 2017, 19:35
by Donna Sole
Gataj meni , jebote, nemam predrasude prema brojevima :moli: :moli:

Re: Gastro chat

Posted: 31 Oct 2017, 09:39
by Donna Sole
Što je ovo onda bilo,neko Valentinovo a dans već noć vještica.. kako vrijeme leti

Nego , povodom toga ja spremam tortu od baternat tikve. Slatko nešto mora bit.

Kad bidne gotova onda ću se pohvalit i receptom.