WordPress

Mreža svih mreža
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

12 Sep 2021, 11:00

drug mile wrote:
12 Sep 2021, 07:50
Google mi ne da da promijenim vrstu zaštite nakon što sam odabrao v3.
Pokušaj s drugim mejlom. Svaka elektronička adresa ima svoj developerski račun.


Potpisi su za budale.
User avatar
drug mile
Posts: 177
Joined: 10 Jun 2012, 14:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times
Contact:

14 Sep 2021, 15:50

Stitch wrote:
12 Sep 2021, 11:00
Pokušaj s drugim mejlom. Svaka elektronička adresa ima svoj developerski račun.
Mislim da sam riješio, a nije bio problem u Google nego WP pluginu Contact Form 7. Ako se koristi verzija plugina 5.1 ili novija, on podržava samo recaptcha v3:
https://contactform7.com/recaptcha/

Vratio sam Contact Form 7 na zadnju verziju koja je podržavala Recaptcha V2, 5.0.5. Sada radi V2.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 Sep 2021, 17:11

Bravo. Treba li ti slati probne mejlove? :D

Provjeri i server. Default-sandučić, u koji ide sva neisporučena pošta usmjerena na tvoju domenu, vjerojatno je zatrpan glupostima. Trebao bi ga štititi MailScanner, SpamAssassin ili neki sličan alat, ovisno o tome što je hosting stavio na Apache, ali taj je softver teško dobro konfigurirati. Postoji rizik da ti ne stižu nikakvi mejlovi, a ne samo neželjeni. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Sep 2021, 05:17

Sajt na kojem nema praktički ničega, služi samo za internetski radio odnosno prenošenje glazbenih blokova, podcasta i emisija uživo, odjednom je prestao funkcionirati zbog navodnih problema s kriptiranim protokolom. Chrome i Edge spojit će se sa serverom naknadno, kad dopustite vezu sa stranicom koja se nalazi na vrhovnoj domeni .ba, ali Firefox ne dopušta ni to, ni klasična inačica ni Developer Edition. To stvara zanimljiv problem zato što smo dogovorili suradnju s prijateljskim BiH klubom, koji očito emitira sadržaj na starom http-protokolu, a mi bismo ga rado prenijeli, ali ne možemo. Budući da ne mogu od svakoga korisnika očekivati da napravi isto što i ja, tj. da olabavi sigurnosne postavke na svom uređaju, provjerio sam zilijun stvari - WP instalaciju, plugin za radio, SSL certifikate na serveru, firewall, sve čega sam se sjetio. Igrao sam se s time dosad - i ne radi. Nemam koga zvati, nisam čak ni siguran da je bosanska strana kriva, ali mi smo svoj program uredno emitirali pa nemam razloga misliti da su naše postavke pogrešne. WordPress na https-protokolu, sve standardno, bez videoklipova, fotografija, bilo kakvog teškog materijala.

Ništa, sutra je novi dan. Kažem to figurativno, počeo je prije nekoliko sati. :o
Potpisi su za budale.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

15 Nov 2021, 00:45

Mile, jesi li ažurirao WordPress? Ja bogme jesam. :zubeki:
Stitch
Post Reply