Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:25

nisi u pravu jedino ako slučajno upadneš u neku raspravu smenon, jer opće je poznato da san ja uvik u pravu


TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:27

Quark » wrote:nisi u pravu jedino ako slučajno upadneš u neku raspravu smenon, jer opće je poznato da san ja uvik u pravu
Mozda tamo, al ovdi...hmm nikako. Pitaj ih sve, pas vidit ;)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:28

alo svi... znal ovi miky išta... s obzirom da nesritnjak ipak nije ižbenka?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 14:37

miky0 » wrote:
Jel dobro a :zubo:
Kazanova ti nije do koljena. :trep:
MightyMe wrote: Ove ofenzive će se u školama učit ko one partizanske. :zubo:
:rofl:
Poslije će djeca imat natjecanja u Mikijevim stazama revolucije.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 15:23

Quark » wrote:
orak jes ti zainteresirana za rediscover 2015 :zubo:
a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit? :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 15:51

Orak » wrote:
a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit? :kokice:
Naravno, kad jednom prodje, prolazi uvik ;)
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 15:58

nina williams » wrote:
:rofl:
Poslije će djeca imat natjecanja u Mikijevim stazama revolucije.
:D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 20:47

Orak » wrote:
a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit? :kokice:
proćemo sve lekcije, ako triba i više od jedan put :D
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 26 Oct 2015, 08:37

ponavljanje je mayka znanja
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 26 Oct 2015, 08:58

il kako vele braca latini repete se uzima s gradela (ili tako nekako, sta oni znaju papci istrebljeni).
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 26 Oct 2015, 17:08

uglavnom da zaključimo: ja, orak i ništa robe :D
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 26 Oct 2015, 17:16

Oračice, ne vjeruj mu ništa! Ni-šta!
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 26 Oct 2015, 17:17

:kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 26 Oct 2015, 17:19

gledaj ove minerke... pa jel imaš svog karambola
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 26 Oct 2015, 17:20

a gledaj ovoga đubra šta se namistija s kokicama u prvi red
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 26 Oct 2015, 17:23

Quark » wrote:gledaj ove minerke... pa jel imaš svog karambola
Kad bih ja htjela minirati njezinu sreću, gurnula bih ti ju u zagrljaj.
Ovako samo štitim njezina prava.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 26 Oct 2015, 17:27

gđa Karambol » wrote: Kad bih ja htjela minirati njezinu sreću, gurnula bih ti ju u zagrljaj.
Ovako samo štitim njezina prava.
ja bi više volija da ne štitiš :D
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 26 Oct 2015, 17:30

A, vidi... Možemo mi do sutra o tome što bih ja više volila...
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 26 Oct 2015, 17:31

:hek:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 26 Oct 2015, 18:26

a gle ga kako se osokolio ovdje. :o
valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 26 Oct 2015, 22:10

Orak » wrote:a gle ga kako se osokolio ovdje. :o
valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
pa kad ste mi dragi :)

plus toga ode nema patuljaka i gutačica
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 26 Oct 2015, 22:11

gđa Karambol » wrote:A, vidi... Možemo mi do sutra o tome što bih ja više volila...
deder ti reci pa će striko kvark vit šta se da napravit
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 27 Oct 2015, 07:37

smisljam kako reagirat na ovo ljubimac, sveme strah sta radi vlastitom cucku ako je vaka samnom.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 27 Oct 2015, 09:31

vidi ga sad kako se pravi nevješt, da vakva kakva..
ponovit ću i ovdje, ja sam spremna na to da mi zbog tebe na trgu obriju glavu. ak to nije ljubav ne znam šta je.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 27 Oct 2015, 10:14

Orak » wrote:vidi ga sad kako se pravi nevješt, da vakva kakva..
ponovit ću i ovdje, ja sam spremna na to da mi zbog tebe na trgu obriju glavu. ak to nije ljubav ne znam šta je.
Ima fetiš na ćelavice? :zubo:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Applebot, Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests