Stare teme i začeci foruma
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:25
nisi u pravu jedino ako slučajno upadneš u neku raspravu smenon, jer opće je poznato da san ja uvik u pravu
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
miky0
- ST Leader
- Posts: 10946
- Joined: 29 Sep 2012, 09:38
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:27
Quark » wrote:nisi u pravu jedino ako slučajno upadneš u neku raspravu smenon, jer opće je poznato da san ja uvik u pravu
Mozda tamo, al ovdi...hmm nikako. Pitaj ih sve, pas vidit

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:28
alo svi... znal ovi miky išta... s obzirom da nesritnjak ipak nije ižbenka?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
nina williams
- Posts: 2968
- Joined: 13 Oct 2011, 18:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 2 times
Post
25 Oct 2015, 14:37
Kazanova ti nije do koljena.
MightyMe wrote:
Ove ofenzive će se u školama učit ko one partizanske.

Poslije će djeca imat natjecanja u
Mikijevim stazama revolucije.
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
25 Oct 2015, 15:23
Quark » wrote:
orak jes ti zainteresirana za rediscover 2015

a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit?

-
miky0
- ST Leader
- Posts: 10946
- Joined: 29 Sep 2012, 09:38
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 15:51
Orak » wrote:
a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit?

Naravno, kad jednom prodje, prolazi uvik

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 20:47
Orak » wrote:
a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit?

proćemo sve lekcije, ako triba i više od jedan put

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
Post
26 Oct 2015, 08:58
il kako vele braca latini repete se uzima s gradela (ili tako nekako, sta oni znaju papci istrebljeni).
AJ EM BAK!
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
26 Oct 2015, 17:08
uglavnom da zaključimo: ja, orak i ništa robe

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
26 Oct 2015, 17:19
gledaj ove minerke... pa jel imaš svog karambola
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
26 Oct 2015, 17:20
a gledaj ovoga đubra šta se namistija s kokicama u prvi red
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Post
26 Oct 2015, 17:23
Quark » wrote:gledaj ove minerke... pa jel imaš svog karambola
Kad bih ja htjela minirati njezinu sreću, gurnula bih ti ju u zagrljaj.
Ovako samo štitim njezina prava.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
26 Oct 2015, 17:27
gđa Karambol » wrote:
Kad bih ja htjela minirati njezinu sreću, gurnula bih ti ju u zagrljaj.
Ovako samo štitim njezina prava.
ja bi više volija da ne štitiš

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
26 Oct 2015, 18:26
a gle ga kako se osokolio ovdje.

valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
26 Oct 2015, 22:10
Orak » wrote:a gle ga kako se osokolio ovdje.

valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
pa kad ste mi dragi
plus toga ode nema patuljaka i gutačica
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
26 Oct 2015, 22:11
gđa Karambol » wrote:A, vidi... Možemo mi do sutra o tome što bih ja više volila...
deder ti reci pa će striko kvark vit šta se da napravit
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
Post
27 Oct 2015, 07:37
smisljam kako reagirat na ovo ljubimac, sveme strah sta radi vlastitom cucku ako je vaka samnom.
AJ EM BAK!
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
27 Oct 2015, 09:31
vidi ga sad kako se pravi nevješt, da vakva kakva..
ponovit ću i ovdje, ja sam spremna na to da mi zbog tebe na trgu obriju glavu. ak to nije ljubav ne znam šta je.
-
karambol
- Posts: 8126
- Joined: 09 Jan 2012, 12:55
Post
27 Oct 2015, 10:14
Orak » wrote:vidi ga sad kako se pravi nevješt, da vakva kakva..
ponovit ću i ovdje, ja sam spremna na to da mi zbog tebe na trgu obriju glavu. ak to nije ljubav ne znam šta je.
Ima fetiš na ćelavice?

-
Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot and 0 guests