Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
proćemo sve lekcije, ako triba i više od jedan putOrak » wrote:
a ne znam oću se sjetit išta, ipak je dvajspet godina prošlo. jel to kao biciklo vozit?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
il kako vele braca latini repete se uzima s gradela (ili tako nekako, sta oni znaju papci istrebljeni).
AJ EM BAK!
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Kad bih ja htjela minirati njezinu sreću, gurnula bih ti ju u zagrljaj.Quark » wrote:gledaj ove minerke... pa jel imaš svog karambola
Ovako samo štitim njezina prava.
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
ja bi više volija da ne štitišgđa Karambol » wrote: Kad bih ja htjela minirati njezinu sreću, gurnula bih ti ju u zagrljaj.
Ovako samo štitim njezina prava.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
A, vidi... Možemo mi do sutra o tome što bih ja više volila...
a gle ga kako se osokolio ovdje. 
valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
pa kad ste mi dragiOrak » wrote:a gle ga kako se osokolio ovdje.
valjda sam prelako došla za njim; al šta mogu kad sam naivna i ne znam te igre provalit, kao- oš doć i ja za dvije minute došla. samo ne razumijem što mi je i ova dva ljubimca doveo, samojaka i sedmicu.. bogćegaznat kakve su to opačine.
plus toga ode nema patuljaka i gutačica
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
smisljam kako reagirat na ovo ljubimac, sveme strah sta radi vlastitom cucku ako je vaka samnom.
AJ EM BAK!
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Baidu [Spider], Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
