Bit će, obolio sam od aundizmaombia » wrote:Isuse sto se ti opsirno ispucavas.
File sharing
- nina williams
- Posts: 2968
- Joined: 13 Oct 2011, 18:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 2 times
Nešto se tebi tu pobrkalo.Karl Jozef » wrote: Nisu i ne trebaju, nisu građani volonterska policija u funkciji zaštite korporacija. Bili bi obvezni prijaviti kakvu dječiju pornografiju ili kakve ne znam terorističke prijetnje i slično ovako nešto ne.
Da u ovom slučaju, al' namirišao sam da bi svaki građanin trebao imati obvezu prijaviti "kradljivca".nina williams » wrote: Nešto se tebi tu pobrkalo.INTERPOL je naletio na njih, ne građani.
judolino wrote:Svaka čast, vuneni!![]()
Pribjegla sam torrentima danas, ali nije mi svejedno 
Ajde, bar sam smanjila upload
Ajde, bar sam smanjila upload
But don't wait up
Just leave the light on
'Cause all the roads that I might take will all one day lead back to you
Just leave the light on
'Cause all the roads that I might take will all one day lead back to you
Dakle, vi ostali se BOJITE, tj. nije vam svejedno? Zašto ja jedina nisam znala da bi se TREBALA bojati
A kako makneš to da ne šeraš?Pješčana » wrote: skidam s torrenta, ali ne šeram
Je, je, evo baš guglam kak se to radiKarl Jozef » wrote: Mislim da se može samo smanjiti ne i skroz ugasiti.
To ti je nemogućePješčana » wrote: skidam s torrenta, ali ne šeram
But don't wait up
Just leave the light on
'Cause all the roads that I might take will all one day lead back to you
Just leave the light on
'Cause all the roads that I might take will all one day lead back to you
ma daj? imam opciju zaustavi. i onda se- zaustavi
i čim skinem, prebacim na hard i izbrišem torrent.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Ja odavno ne koristim torrente, jer je Sarkozy uveo fašistički "three strikes" zakon u Francuskoj. Ali zato skidam sa svih file hostera brzinom od 50 MB/s i planiram se pretplatiti na neki VPN proxy kao štp je strongVPN, koji omogućuje skroz anonimno korištenje svega, uključujući i torrente.
Dakle, što se tiče file sharinga - sa file hostera možete potpuno anonimno skidati i dalje, oni nemaju logove downloadera (a downloaderi ionako nikoga ne zanimaju, osim ako se radi o pedopornografiji), a puna funkcionalnost torrenta uz punu anonimnost je dostupna već od 6 eura mjesečno.
Dakle, što se tiče file sharinga - sa file hostera možete potpuno anonimno skidati i dalje, oni nemaju logove downloadera (a downloaderi ionako nikoga ne zanimaju, osim ako se radi o pedopornografiji), a puna funkcionalnost torrenta uz punu anonimnost je dostupna već od 6 eura mjesečno.
Biti i mniti svemiropolisno
Ti to ozbiljno?Pješčana » wrote: ma daj? imam opciju zaustavi. i onda se- zaustavi![]()
i čim skinem, prebacim na hard i izbrišem torrent.
Pa kad skidaš, istovremeno i 'dižeš', to je bit torrenata. Kad zaustaviš, zaustaviš i download i upload. Ali ne možeš downloadat bez da istovremeno i uploadaš, no.
But don't wait up
Just leave the light on
'Cause all the roads that I might take will all one day lead back to you
Just leave the light on
'Cause all the roads that I might take will all one day lead back to you
-
jednokratni klon
- Posts: 3535
- Joined: 19 Nov 2011, 07:45
Ček, a kako oni mogu znati da ja išta skidam?
Ne mislim prestati, briga me.
Ne mislim prestati, briga me.
Ukratko, ti svoje nule i jedinice šalješ onome tko ti daje internet, on to dalje šalje onome tko ima što ti želiš i onda tako natrag dobivaš nule i jedinice filmova, serija, .... Ako tvoj provider zna da je nešto ilegalno i da to netko od njegovih korisnika "povlači", samo pita svoju bazu podataka tko je tajjednokratni klon » wrote:Ček, a kako oni mogu znati da ja išta skidam?
-
jednokratni klon
- Posts: 3535
- Joined: 19 Nov 2011, 07:45
Ma mogu mi...Karl Jozef » wrote: Ti svoje nule i jedinice šalješ onome tko ti daje internet, on to dalje šalje onome tko ima što ti želiš i onda tako natrag dobivaš nule i jedinice filmova, serija, .... Ako tvoj provider zna da je nešto ilegalo i da to netko od njegovih korisnika "povlači", samo pita svoju bazu podataka tko je taj
Ali zašto bi to napravili? Pa nismo potpisali ACTU, ne? Ne pratim vijesti.
Ako se držiš privatnih trackera i kriptiraš promet, u principu ne.kajla » wrote:Jel se trebam na kraju bojati ako skidam torrente ili ne?
Ako pak skidaš dječju pornografiju i slično, pa te Interpol lovi i baš se trudi da te nađe, stvari nisu toliko jednostavne.
Doduše, ova povećana represija dovest će samo do toga da će se sve više prometa kriptirati, sve više stvari koje se danas normalno skidaju seliti u kakav darknet… barem će se ljudi priučiti enkripciji. Bilo je krajnje vrijeme da se prestanemo dopisivati dopisnicama kakva je e-mail, koji može pročitati svatko s administratorskim pristupom svakom serveru kroz koji mail prođe – a prođe ih kroz dosta.
A ako zagusti, možeš im ...jednokratni klon » wrote: Ma mogu mi...![]()
Nismo ali imamo zakon o zaštiti autorskih prava koji više manje radi isto. Problem s aktom je to što provideri postaju roblje kompanija a kompanije paramilitarne organizacije koje imaju čekpointe i prepipavaju što hoće kad hoće koliko hoće prepostavljajući da si kriminalac a onda te ucjenjujući nepoznatim tarifama da platiš zaštitu.Ali zašto bi to napravili? Pa nismo potpisali ACTU, ne? Ne pratim vijesti.
Ovako npr. Marko Perković Thompson mora reći da ga ti ex pljačkaš slušajući njegove pjesme i tužit te i dobiti naknadu. Nisi unaprijed kriminalac.
Otprilike nešto kao "pico" ili kako se već piše u Italiji
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
