Raspizdio me poso, hoću nekome nešto jebat!

Stare teme i začeci foruma
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Jan 2012, 17:29

Morticia » wrote:
Eh, sto bih ja dala za Simonicinu sisu... :tuzni:
Lovu, lovu, lovu?


Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 30 Jan 2012, 17:31

Morticia » wrote:
Eh, sto bih ja dala za Simonicinu sisu... :tuzni:
Da je to rekao neki muž...još bi shvatio, ali kaj tebi je??
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 17:33

A jebovasja, koji vam je?
Čoek dao otkaz. Naživciralo ga na poslu. Posvadio se s prijateljima. Dobijo čir.
Umjesto da pokušate pomoć, potapšete po leđima, il bar nasmijete, vi se skupili veselit što komšiji crkava krava.

Pa podjebajete.

A ondak krene priča o kruhu.
:confused:

Abogvasmazo.

Alo, slušaj vamo, vako to iđe:
U zadnje vrijeme pušu neki čudni vjetrovi. Čoek više jednostavno ne zna kud bi pišo.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Jan 2012, 17:34

Pa što ne čučne?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 30 Jan 2012, 17:40

:rofl: pa da. Il nek stisne malo.

Inače se slažem s onim što su napisali Đepika i mirza.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 17:52

m.za » wrote: Pa onda to prodaja kruha u pekarama NE dokazuje, a ne - dokazuje :D

Ombia je rekla da se ne prodaje ništa što nema marketing.
Običan kruh iz pekare to demantira.
To što se osim običnog prodaje i neobični kruh ne utječe na činjenicu da se ovaj prvi očito ipak prodaje masovno. I da ljudi i dalje traže običan jednostavan proizvod kojem marketing NIJE potreban niti ga ima.
Što demantira tvrdnju o apsolutno neizostavnom marketingu.

A sad...sjemenke...forneti...ima u pekarama i Cocacole pa to za ovu gore stvar još uvijek ne znači da je jebenoj običnoj "kili kruha" potreban marketing.


Uostalom, pričekajmo Faktotuma, on bi mogao bolje od nas to znati.
E sad ti nešto objasni rukometašu, a uz to i Bosancu!
Pa vic je u tome da "običnog" kruha NEMA. Obični kruh imao je čvrstu strukturu, trajao je više dana, izrađivan je od brašna, vode, soli i kvasca i prodavan je na kilograme, jebemu kru!
No dobro, negdje ga se i nađe, ali jebem ja taj pi ar i marketing kad se ja moram najebat ko Isus ne bi li kupio nekoć najbanalniji kruh!
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 17:53

m.za » wrote: Ako si po zanimanju komunikolog onda uopće nisi bio kvalificiran za taj posao, jer nemaš diplomu ekonomskog smjera.

I nemoj se ljutiti, ali prilično visoko pucaš za nekog tko nije još uspio savladati ni hrvatski jezik.


Mada mi nakon ovog pari da je zapravo riječ o klonu jednog trkeljaša kojemu je dosadno :zubo:
Diploma ekonomskog smjera za bavljenje organizacijskim komuniciranjem može proći samo u Hrvatskoj, i u sličnim, pseudokapitalističkim državicama. Otkad je to neko s ekonomije znao bolje komunicirati s javnošću od nekog s diplomom komunikacijskih zanosti. Kada se komunikolozi umesto ekonomista budu bavili budžetom, tada ću slobodno dozvoliti i da se ekonomisti bave internom i eksternom, organizacijskom komunikacijom. Goebels je sigurno imao diplomu ekonomskog smijera (firma: Drittes Reich). I Henry Kissinger (diplomacija u sprezi sa spinovanjem i PR-om). I Walter Lippmann. I William Randolph Hearst. Sigurno. A Maynard Keynes je na čelu američke politike fabricirao istinu o ratu u Vijetnamu, kako bi se invazija prikazala kao "obrana nacionalnih interesa". Ne, dragi moj Mirza, to je prava Džobma što pišeš. *A simpatičan je dečko pravo* :ne zna:

A ti, judolino, ne kenjaj, trebala bi ti biti čast što te porede s menon.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 17:57

nina williams » wrote:A jebovasja, koji vam je?
Čoek dao otkaz. Naživciralo ga na poslu. Posvadio se s prijateljima. Dobijo čir.
Umjesto da pokušate pomoć, potapšete po leđima, il bar nasmijete, vi se skupili veselit što je komšiji crkava krava.

Pa podjebajete.

A ondak krene priča o kruhu.
:confused:

Abogvasmazo.

Alo, slušaj vamo, vako to iđe:
U zadnje vrijeme pušu neki čudni vjetrovi. Čoek više jednostavno ne zna kud bi pišo.
Evo, sad ću i ja dobit čir što jedan kumunikolog manje radi za opće dobro. Kamo će ovaj svijet bez komunikologa?
Bog mu jebo mater, za koji sam ja kurac u školi učio hrvatski i engleski? Kaj mi sad treba komunikologija da bih znao čitati, pisati i razgovarati?
Evo, ja trenutno prevodim knjige, ali razmišljam o tome da dam otkaz. Rado bih bio ginekolog, astronaut, pljačkaš egipatskih grobova, vodič kipova na pišanje, a možda i predsjednik neke veće i bogatije države.
Ma šta ja glumim, koji kurac? Neću više prevodit, nemerem ja to izdurat, odo ja u nuklearne fizičare.
Đepika, javi onim svojim šupcima u kutama da će im sad doć novi šef!
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 30 Jan 2012, 18:03

judolino » wrote: Evo, sad ću i ja dobit čir što jedan kumunikolog manje radi za opće dobro. Kamo će ovaj svijet bez komunikologa?
Bog mu jebo mater, za koji sam ja kurac u školi učio hrvatski i engleski? Kaj mi sad treba komunikologija da bih znao čitati, pisati i razgovarati?
Evo, ja trenutno prevodim knjige, ali razmišljam o tome da dam otkaz. Rado bih bio ginekolog, astronaut, pljačkaš egipatskih grobova, vodič kipova na pišanje, a možda i predsjednik neke veće i bogatije države.
Ma šta ja glumim, koji kurac? Neću više prevodit, nemerem ja to izdurat, odo ja u nuklearne fizičare.
Đepika, javi onim svojim šupcima u kutama da će im sad doć novi šef!
judolino, ti izgrađuješ nove trendove...sviđa mi se tvoja inicijativa! Ova tri boldana bi i ja, ako ostaneš pri odluci da se transferiraš u nuklearne fizičare...I meni je pun kua ovog jebeno dosadnog, servilnog i neinspirativnog posla... :gaah:
User avatar
schmokljan
Posts: 2512
Joined: 18 Sep 2011, 16:19

Post 30 Jan 2012, 18:03

Dobro je, dobro je. :tulum:
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 18:09

Grrr...ćukomater.
Ti dobijo permu, skočijo tlak, otvorijo temu, dobijo tapš-tapš. :cerek:
Kad si dobivo pljus-pljus...nije bilo fino, a? :gaah:





E pa....




...nije ni njemu fino, jebemučavledrvene.

:zubo:
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 30 Jan 2012, 18:13

Isuse gdje ode tema. :facepalm:
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 18:13

judolino » wrote: Evo, sad ću i ja dobit čir što jedan kumunikolog manje radi za opće dobro. Kamo će ovaj svijet bez komunikologa?
Bog mu jebo mater, za koji sam ja kurac u školi učio hrvatski i engleski? Kaj mi sad treba komunikologija da bih znao čitati, pisati i razgovarati?
Evo, ja trenutno prevodim knjige, ali razmišljam o tome da dam otkaz. Rado bih bio ginekolog, astronaut, pljačkaš egipatskih grobova, vodič kipova na pišanje, a možda i predsjednik neke veće i bogatije države.
Ma šta ja glumim, koji kurac? Neću više prevodit, nemerem ja to izdurat, odo ja u nuklearne fizičare.
Đepika, javi onim svojim šupcima u kutama da će im sad doć novi šef!
Pa nisam ja dobio laganiji oblik ulcera zbog toga što više ne radim, već zbog toga što sam radio...:D

Ajde se malo informiraj o komunikologiji, oliti komunikacijskim zanostima http://www.communicationencyclopedia.co ... 58_ss106-1 , prije nego nastaviš u vrtićkoj maniri omalovažavati struku. Kaj si ti završio? Školu za profesionalnog jebivjetra? Možda jesi stariji, ali si i ružniji...;) Nabijem te u pank, da te nabijem...
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 30 Jan 2012, 18:21

Komunikolože, evo ti honorarni poslić, neš dobit čir, obećavam. Pomozi nam s podnaslovom za Medije, književnost, jezik. :D
User avatar
vrrrlet
Posts: 4076
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

Post 30 Jan 2012, 18:23

Morticia » wrote:
Eh, sto bih ja dala za Simonicinu sisu... :tuzni:
Mozak?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 18:25

Zekoslawa » wrote:Komunikolože, evo ti honorarni poslić, neš dobit čir, obećavam. Pomozi nam s podnaslovom za Medije, književnost, jezik. :D
A kaj imate problema s podnaslovom? Daj 'vamo prijedloge na sunce da odmah režem, križam, brišem, gužvam...obećavam da ćete dobti čir na želucu. :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 30 Jan 2012, 18:27

faktotum » wrote:
A kaj imate problema s podnaslovom? Daj 'vamo prijedloge na sunce da odmah režem, križam, brišem, gužvam...obećavam da će te dobiti čir na želucu. :D
Dođi dolje i vidi temu s prijedlozima. Skupit ćemo u škrabicu da ti platimo. :D
User avatar
vrrrlet
Posts: 4076
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

Post 30 Jan 2012, 18:31

Faktotum, a zašto ne pojebeš kćer bivšem šefu? :ne zna:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 30 Jan 2012, 18:33

Zekoslawa » wrote:Komunikolože, evo ti honorarni poslić, neš dobit čir, obećavam. Pomozi nam s podnaslovom za Medije, književnost, jezik. :D
To se zove volontiranje. :zubo: Honorarci se placaju. :zubo:
User avatar
blaze
Posts: 2374
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

Post 30 Jan 2012, 18:42

schmokljan » wrote:Meni se čini da je faktotum - selobirty-a.
i meni, al se nisam mogla sjetiti nicka

to bi bilo važno u jednom detaljčiću, a taj je da se donedavni posao ne može optužiti za popizditis :cerek:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 18:44

Zekoslawa » wrote: Dođi dolje i vidi temu s prijedlozima. Skupit ćemo u škrabicu da ti platimo. :D
Ajd da vidim.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 30 Jan 2012, 18:47

vrrrlet » wrote:
Mozak?
Sto? :trep:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 18:48

vrrrlet » wrote:
Mozak?
A nemreš dobit neš za niš, nije ni Simona više tak naivna... :cice:
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 30 Jan 2012, 18:51

O pizdo jedna, koju poganu jezicinu imas! Dabogda ti iduca zena imala istu takvu! :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 18:52

vrrrlet » wrote:Faktotum, a zašto ne pojebeš kćer bivšem šefu? :ne zna:
Nećemo o šefu; šef je, kao i ja, žrtva u koncima nesnosne sudbe...Šefu, naklon; a od ostalih zaklon...
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests