Virgo intacta

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Dec 2011, 19:09

nodens » wrote:
Nije mi nikad palo na pamet da nekome *muljam* o... svojoj situaciji.

Dapače, prvi impuls mi je da se izbrbljam, ali to nije zgodno jer se može doživjeti kao nekakav ružni oblik egzibicionizma. Nećeš nekome koga jedva poznaješ ići istrčavati s tako nekakvom informacijom.

Odgovara li to na tvoju dilemu o mogućim scenarijima, ili imaš još pitanja?
uopće nisi odgovorio undi


danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 19:11

kukuriku » wrote: Ne znam, ne mogu zapravo zamisliti tako zlobnog Boga koji bi nam dao tijelo i onda rekao : eeeeeeeeeeee, ali vi ste zapravo samo duhovna bića i samo tome trebate težiti.
Zaboravite tijela, tijela su tu tek da pate, dok se vi uzdižete.
Moram priznati da imam problem s time. :misli:
S tim svi ljudi imaju problema. Koji je to pravi omjer uživanja u tjelesnom i duhovnom odnosno da li uopće postoji spregnutost između toga dvoje. Ne znam možda se može dosegnuti 100% duha i tijela.
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

12 Dec 2011, 19:14

OliverZG » wrote:On preferira manifestaciju ljubavi kroz uzdržavanje od seksa...
Ovo nisam pročitao ni u jednom njegovom postu.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Dec 2011, 19:17

bliss » wrote:Ljubav jest osjećaj, a druga je stvar što ti sad govoriš da načinima iskazivanja ljubavi a ne o samom osjećaju. To što Oprah tvrdi da ljubav nije osjećaj nego djela mi ne znači ništa. Pa ne vrti se svijet oko Oprah. Očito si ju shvatio predoslovno jer meni njena rečenica govori da ona nečiju ljubav vidi u djelima. Dakle ona tom rečenicom ne priča o osjećaju ljubavi nego kako te osjećaje prepoznati u drugome, o izrazima ljubavi.
Ja se baš sjećam da su ona i neki lik onako sugestivno, cijeloj poslušnoj publici, kao u vrtiću, govorili:

Love... is not... a feeling..! It's ... what you ... do..! It's... your... actions...!

:rofl:

I dalje mi nisi ni pokušala objasniti što je to ljubav, kako se pojavi, kako je prepoznaš, koliko dugo traje, što je pojačava, što je smanuje... kako se manifestira... koje vrste ljubavi znaš, kakva je veza ljubavi i seksa itd. Ih, koliko divnih pitanja, a ti nijedno nećeš odgovoriti. Škrtice. :rofl:

bliss » wrote:Kakve veze moj doživljaj ljubavi ima s tvojim poimanjem djevičanstva i njegove vrijednosti. Cijela rasprava je počela tako da si djevičanstv proglasio vrijednošću, jer je rijetka i jer podrazumijeva izostanak nečega što nisi htio definirati.
Kratko ti je pamćenje, golubice. Nisam rekao da je vrijedna JER je rijetka. Nego da rijetkost samo povećava vrijednost - ali, da nije vrijedna i prije, ne bi se imalo što ni povećati.

A rekao sam i izostanak čega: iskustva. Sjećanja na prošle neke osjećaje, razočarenja, gubitke, lomove itd. Sjećanje na osjećaj nečijeg penisa... gdje već. I da, posebno za Lorda: svejedno je kakvog penisa: jel velikog, dugačkog, malog, tankog, grbavog, šugavog, lijepog, ružnog, smeđeg, crvenog, ružičastog, u obliku gljive, ili pinkala. Nikakve razlike mi nema, penis je penis. :rofl:

bliss » wrote:I nekolicina nas ovdje samo želi razumjeti što točno misliš i zašto. Kako se točno u tu priču uklapa moj doživljaj ljubavi kad trenutno pričamo o tebi a ne o meni? Aha, skretanje s teme. Zaboravila sam da toga ima u svakom postu :D
Nije, to je centralno pitanje. Ne želim se jebati s nekim koga ne volim, a ne volim nikog. :rofl:

Najdalje dokle sam došao jest osjećaj blagonaklone sućuti. Hmmm.

Ako ne računamo sirovu požudu, onako, na najnižoj razini. I to sam, naravno, osjetio mnogo puta.
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 19:17

Lord Byron » wrote: Ovo nisam pročitao ni u jednom njegovom postu.
Pa duh njegovih postova je da cijeni djevice odnosno djevojke koje nisu mjenjale previše partnera tj. nisu se davala svakome. Da bi to postigle očito su se morale uzdržavati od seksa.

Tu mogućnost da svladaju same sebe i "napadača" on gleda kao vrlinu. To što će eventualno pri tome žena ostati uskraćena za poznavanje neke poze mu je manji problem.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Dec 2011, 19:21

nodens » wrote:
Nikakve razlike mi nema, penis je penis. :rofl:
eto
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

12 Dec 2011, 19:26

OliverZG » wrote: Pa duh njegovih postova je da cijeni djevice odnosno djevojke koje nisu mjenjale previše partnera tj. nisu se davala svakome. Da bi to postigle očito su se morale uzdržavati od seksa.
Ne previše partnera, nego nijednog partnera.

Sama pomisao da je imala pa makar i jednog partnera mu je odbojna jer bi se mogla sjetiti nečijeg penisa. :rofl: Ali ne samo to - odbojno je, koliko vidim, i bilo kakvo iskustvo, pa i emotivno jer su spomenuta i ljubavna razočaranja. Ako sam dobro pohvatala, prihvatljiva je ona koja se nikad nije zaljubila niti imala ikakvo seksualno iskustvo.
nodens wrote:


I dalje mi nisi ni pokušala objasniti što je to ljubav, kako se pojavi, kako je prepoznaš, koliko dugo traje, što je pojačava, što je smanuje... kako se manifestira... koje vrste ljubavi znaš, kakva je veza ljubavi i seksa itd. Ih, koliko divnih pitanja, a ti nijedno nećeš odgovoriti. Škrtice. :rofl:
Tako je. Nisam. Niti namjeravam. Nema veze s ovom temom, već sam to rekla.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Dec 2011, 19:27

OliverZG » wrote: Tu mogućnost da svladaju same sebe i "napadača" on gleda kao vrlinu. To što će eventualno pri tome žena ostati uskraćena za poznavanje neke poze mu je manji problem.
problem je što bi i djevica mogla imati neke standarde :xzubo: npr. traži da je razdjeviči netko tko zna što je ljubav
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

12 Dec 2011, 19:31

nodens » wrote:Zaboga, mislio sam na fiziološki u smislu trljanja određenih osjetilnih tjelešaca.
A ja sam mislio na ono što sam napisao.
Praviš li se blesav ili misliš da sam ja?
Mislim da je odgovor na ovo pitanje i više nego očit. :kava:
Osim tih senzora oko glavića penisa i drugih erogenih zona, postoje i vizualni stimulansi. Naravno da se i oni interpretiraju u mozgu pa možeš, strogo gledajući, sve to skupa nazvati 'fiziologijom'. No to nije poanta. Osim vizualnih podražaja postoje i psihološki, pa onda emotivni, i na kraju možda čak i duhovni, ali o ovom zadnjem ne znam ništa.
Mhm. A emotivni nisu psihološki? Ili psihološki nisu emotivni? :misli:

Ne znaš ti ništa o mnogočemu.
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 19:36

bliss » wrote: Sama pomisao da je imala pa makar i jednog partnera mu je odbojna jer bi se mogla sjetiti nečijeg penisa. :rofl: Ali ne samo to - odbojno je, koliko vidim, i bilo kakvo iskustvo, pa i emotivno jer su spomenuta i ljubavna razočaranja. Ako sam dobro pohvatala, prihvatljiva je ona koja se nikad nije zaljubila niti imala ikakvo seksualno iskustvo.
Ja nisam tako shvatio, više kao da cijeni mogućnost svladavanja pred seksualnim porivom. Ekstrem toga je djevičanstvo stoga je kako sam ja razumio takav status najcjenjeniji. Isto tako razumio sam da fizička nevinost prema njemu najčešće znači i manju duhovnu razdjevičenosti odnosno manje emocionalnog tereta ili prtljage kako to ljudi vole nazivati.
blaze » wrote: problem je što bi i djevica mogla imati neke standarde :xzubo: npr. traži da je razdjeviči netko tko zna što je ljubav
Zapravo forumi kao referentno mjesto za sve životne probleme upućuje na to da je djevojkama drago da muško ima nešto ljubavnog iskustva. Dapače kao što se i ovdje vidi sprda se neimanje istoga.
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

12 Dec 2011, 19:41

OliverZG » wrote: Ja nisam tako shvatio, više kao da cijeni mogućnost svladavanja pred seksualnim porivom.
Ne znam. Meni njegov post govori drugačije. Pogle:
nodens wrote:

A rekao sam i izostanak čega: iskustva. Sjećanja na prošle neke osjećaje, razočarenja, gubitke, lomove itd. Sjećanje na osjećaj nečijeg penisa... gdje već.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Dec 2011, 19:41

OliverZG » wrote: Zapravo forumi kao referentno mjesto za sve životne probleme upućuje na to da djevojkama je drago da muško ima nešto ljubavnog iskustva.
ne mislim na "ljubavno iskustvo", nego baš na ljubav, za koju nodens opetovano tvrdi da ne zna što je. zašto bi ijedna djevica htjela završiti s emotivno hladnim i bezosjećanim tipom? s takvim ne žele biti ni ne-djevice, a kamoli djevice koje "imaju svoj san"
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 19:43

nodens » wrote:
Nije mi nikad palo na pamet da nekome *muljam* o... svojoj situaciji.

Dapače, prvi impuls mi je da se izbrbljam, ali to nije zgodno jer se može doživjeti kao nekakav ružni oblik egzibicionizma. Nećeš nekome koga jedva poznaješ ići istrčavati s tako nekakvom informacijom.

Odgovara li to na tvoju dilemu o mogućim scenarijima, ili imaš još pitanja?
pa nisam nista ni pitao osim mozda..zasto se zestis. :xd:

ne znam je li mi odgovara, odakle bi ja to znao? svasta bi se tu dalo opisat, zavisi samo kolka ti je masta.. :xzubo:
cuj, ne znam situaciju i nisam mislio na takvu iskrenost, ali cemu igre? fino ides od jedne do druge i pitas ih..koke, jel si se droljarila ili ima tu nesto za mene? ..sta znas, mozda ti koja i plati pivu, i na puno ludje stvari sam nailazio. :xzubo:

ne znam uopce s kakvom to informacijom bi se trebao istrcavat, zasto se ne bi trebao istrcavat i..zasto uopce koristiti tu rijec, istrcavanje?
nesto, dakle, krijes. pa nije to kao da imas sto milijuna necega i prvo sto nekoj kazes nakon sto namignes je da imas sto milijuna necega.
ok, mozes odmah poslije nadodat..mogu te kupit ako oces, ali samo ako si djevicanski nevina i cista. :xlux:
cuj, znam jednoga koji je curama kroz sofersajbu mahao lovom.. :xne zna:

a jel ima neki, taj, kako se zove..neverbalni jezik kojim mozes nekako docukat kakva je ona? ono, kako se oblaci, kako hoda, kako drzi noge dok sjedi, gdje drzi ruke, jel gestikulira, ima li na sebi neke porukice, privjescice..kuzis? sto te ono privuce da bi ti moglo uopce past na pamet..mozda bi to mogla bit ta. :trep:

sto je to sto ti primjetis, a da prepoznajes kao cednost, kao vrlinu, kao dobro, a da joj ti mozes sutra pokazat sto je to pohota i razvrat, narocito zato jer se prije u tome nije osladila, pa sta jadna zna.. :xd:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Dec 2011, 19:47

ombia » wrote:A kako to provjeris?
Pozoves ju na dejt, das joj upitnik, pitas ju jel probusena? Ako je, dignes se i odes?
Si uopce bio ikad u takvoj situaciji ili i to, teoretski?
Budući da djevičanstvo danas nije na cijeni, ženama općenito ne padne na pamet da treba skrivati činjenicu da imaju nekog iskustva.

ombia » wrote:K tome, stram te tvojih godina? A nije te sram ispitivati druge mnogo intimnije stvari?
Al godine su ono, Tajna.
Ti misliš da je to licemjerje, ili što? Nisam li više puta pitao - ako ti je neugodno, reci? Odakle ja znam što je nekome neugodno ili preintimno? Pojma nemam. Ali znam što je meni, pa to i kažem. Stoga, ako je tebi neko pitanje previše invazivno, pa upozori. :ne zna:

ombia » wrote:Al je bitno zasto je netko prekinuo s curom da ti shvatis, sta?
Al nije bitno za temu znati koliko ti imas godina, da te ljudi bolje shvate?
Mislim, da napises da ima 18 svak bi te razumio.
Imam previše godina, ne želim da svi popadate u nesvijest. :rofl:

Ili nedajbože da vam počnu padati na pamet kojekakve ideje, tipa da nisam možda nekakav manijak itd.

ombia » wrote:Ti bi instrukcije dzabe.
Ne bih, ja bih samo razgovor. Brijem da bi čak i nimfomanki moglo biti zanimljivo razgovarati sa mnom, onako, malo za promjenu od onog čime se inače bavi. :rofl:

ombia » wrote:Pa tvoj je izbor da ces se seksati samo sa djevicom. nije valjda moj ili Morticijin?
Ne razumiješ.

ombia » wrote:Zdravo je ne braniti si ono sto ti cini dobro a nikoga ne ostecuje. Jel ti lijepo kod seksa, pod pretpostavkom da si ga iskusio udvoje? Ma zaboravi...
Nikoga ne oštećuje, kažeš ti.

ombia » wrote:Naravno icicijalnim intervjuom ces saznati kako ce se djeva ponasati u krevetu, iako to ni ona sama jos ne zna. :facepalm:
Kako god da se ponaša. Nemam ja nekakav unaprijed formiran 'ukus' da bi me opterećivalo kako će se ponašati.

ombia » wrote:Naravno da bih. No to su ti ovdje vec mnogi objasnili. Vjerujem u serijsku monogamiju. Jedna zavrsi druga pocne i tako to.
A zbog čega? Što fali tome da budeš paralelno s više njih. Svjesna si da i takvi ljudi postoje, dapače, mnogi od njih zvuče vrlo zadovoljno i samopouzdano. Znam jednu ženu (iz druge ruke) u otvorenom braku: ima divnog muža, ali i cijelo čudo usputnih ljubavnika. I kaže da joj je super, a ja ne vidim zašto joj to ne bih povjerovao. Jesi li probala to ikada? Kome bi to štetilo? Zašto bi si to branila ako nikome ne šteti?

ombia » wrote:Da, zaboravila sam da tvoji postovi s realnoscu malo veze imaju.
Pa, mene je odavno pregazilo vrijeme. Sjeti me se kad i tebe pregazi.

ombia » wrote:Nikad ne brisem nista iz svojih postova. Lik zaviri malo na strane forume i odjednom je problem pisati materinji jezik, daj me naj.
Nije 'problem', imam tisuće postova na stranim forumima, i zaista mi je jednostavno u tom kontekstu pala prvo ta riječ na pamet. Nije mi se dalo prevoditi.

ombia » wrote:Ne znas sto je ljubav, nisi nikad sevio, pa jebemu ajmo onda skupiti neki prilog da imas cime kupiti jednu djevu negdje s bliskog istoka...
Ne brini ti za mene, ako želiš učiniti dobro djelo, onda daj neki prilog za gladnu i napuštenu djecu, a ne za starog beskorisnog konja poput mene. :rofl:

ombia » wrote:Nisi nikad volio mamu, brata?
Pa, nemam pojma. :ne zna: Stalo mi je do njih, želim im sve najbolje... skoro im ništa ne mogu odbiti... je li to 'ljubav'? Hmmm.

ombia » wrote: Pa ni jedno. Pocevsi od najbanalnijih.
Pa daj jedan primjer neodgovorenog pitanja.

ombia » wrote:Ne laskaj si.
Za razliku od tebe ja partneru dopustam i proslost i buducnost i sadasnjost ukoliko sam mu ja izbor skupa, ukoliko nisam, onda moze i to al odvjeno.
:rofl:

Sve mu dopuštaš, čak i da ima drugu osim tebe - ali onda neće imati tebe? Drugim riječima, kraćim - ti moraš biti jedina. Ako nisi jedina, ćao. Možeš li objasniti, zašto? Evo, Rosa Caracciolo je svom mužiću Roccu Siffrediju dopustila da se vrati svom biznisu, i neće ga zato napustiti. Vidiš ti što ti je prava žena i prava ljubav. :cerek:

ombia » wrote:a sto te ovog puta a prije toga ne, zaustavilo?
Hajde ti meni citiraj koji te je moj post najviše uvrijedio. Zbilja nisam znao da si tako osjetljiva.

ombia » wrote:Je a malo prije sam ti zvucala jos nekako pa se sve ispostavilo krivim.
Pa da. Možda je i ovaj put krivo. Je li krivo?
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Dec 2011, 19:48

..a unda » wrote:pa nisam nista ni pitao osim mozda..zasto se zestis. :xd:

ne znam je li mi odgovara, odakle bi ja to znao? svasta bi se tu dalo opisat, zavisi samo kolka ti je masta.. :xzubo:
cuj, ne znam situaciju i nisam mislio na takvu iskrenost, ali cemu igre? fino ides od jedne do druge i pitas ih..koke, jel si se droljarila ili ima tu nesto za mene? ..sta znas, mozda ti koja i plati pivu, i na puno ludje stvari sam nailazio. :xzubo:
To nije moj stil.

..a unda » wrote:sto je to sto ti primjetis, a da prepoznajes kao cednost, kao vrlinu, kao dobro, a da joj ti mozes sutra pokazat sto je to pohota i razvrat, narocito zato jer se prije u tome nije osladila, pa sta jadna zna.. :xd:
Interesantno ti funkcionira mozak...
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 19:49

bliss » wrote: Ne znam. Meni njegov post govori drugačije. Pogle:
Pa da djevica navodno nije bila jako izložena svemu tome i zbog toga je otvorenija ljubavi. Sa svakom vezom sve je više sjećanja, razočaranja, gubitaka jer prošla veza ne bi bila prošla da je zadovoljavajuća.

U tim njegovim željama jedini problem mi je što imam osjećaj da to sve želi zbog mogućnosti manipulacije djevojkom radi njenog ne znanja / ne iskustva a ne zbog čistoće ljubavi odnosno ljubavi bez primjesa prošlih trauma.
blaze » wrote: ne mislim na "ljubavno iskustvo", nego baš na ljubav, za koju nodens opetovano tvrdi da ne zna što je. zašto bi ijedna djevica htjela završiti s emotivno hladnim i bezosjećanim tipom? s takvim ne žele biti ni ne-djevice, a kamoli djevice koje "imaju svoj san"
S tim se mogu složiti.
Last edited by Anonymous on 12 Dec 2011, 19:51, edited 2 times in total.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Dec 2011, 19:50

blaze » wrote: problem je što bi i djevica mogla imati neke standarde :xzubo: npr. traži da je razdjeviči netko tko zna što je ljubav
Ili bar misli da zna, ili bar ona misli da on zna. Whatever, daleko od toga da ja nekome branim da ima svoje standarde. Ako neće - neće.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Dec 2011, 19:51

OliverZG » wrote: U tim njegovim željama jedini problem mi je što imam osjećaj da to sve želi zbog mogućnosti manipulacije djevojkom zbog ne znanja a ne zbog čistoće.
dobar ti je osjećaj
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 19:56

Majko mila. :facepalm:

Ti si opasan.
I kako to misliš imaš previše godina?

Dajte, priznajte tko se klonirao, meni je već žao te djevojke ako nodens postoji. :(
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Dec 2011, 19:56

bliss » wrote:Ne previše partnera, nego nijednog partnera.

Sama pomisao da je imala pa makar i jednog partnera mu je odbojna jer bi se mogla sjetiti nečijeg penisa. :rofl: Ali ne samo to - odbojno je, koliko vidim, i bilo kakvo iskustvo, pa i emotivno jer su spomenuta i ljubavna razočaranja. Ako sam dobro pohvatala, prihvatljiva je ona koja se nikad nije zaljubila niti imala ikakvo seksualno iskustvo.
Nije baš tako... to ja malo pretjerujem. Tko zna, možda bih pristao i na neki kompromis... no vjerojatno ne bih, jer 'kompromis' mi nekako zvuči tužno i prilično nekompatibilno s pojmom 'zaljubljenost'.

Znači, ja bih se samo htio 'zaljubiti'. Ako bi to nekako bilo moguće i sa nimfomankom koja je spavala sa 200 ljudi, a nekad i sa trojicom odjednom - sve bi bilo u redu. Jedino, nekako mi se čini da se u takvu ne mogu zaljubiti. Vidiš kako jednostavno. U što se ljudi uopće zaljubljuju? :ne zna: I ne razumijem zašto je nekome teško shvatiti da svako iskustvo ljude mijenja i samim time utječe na 'zaljubivost'. A intenzivna iskustva poprilično mijenjaju ljude. Sjećam se jedne iz srednje škole... hmm da, koliko je samo bilo očito što se dogodilo prošlog ljeta... :rofl:

bliss » wrote:Tako je. Nisam. Niti namjeravam. Nema veze s ovom temom, već sam to rekla.
A ja sam već rekao da je meni to neodvojivo jedno od drugog. Ne želim se jebati s nekim koga ne volim. Ergo, pitanje 'ljubavi' je tu očito krucijalno.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 Dec 2011, 19:58

ex_anais » wrote:Majko mila. :facepalm:

Ti si opasan.
I kako to misliš imaš previše godina?

Dajte, priznajte tko se klonirao, meni je već žao te djevojke ako nodens postoji. :(
Čekaj, koje djevojke? Moje nesuđene? :rofl:

I zašto sam opasan? Ma daaaj. :cerek: Da sam opasan, već biste čitali o tome u novinama. :rofl:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

12 Dec 2011, 20:00

nodens » wrote:Pa daj jedan primjer neodgovorenog pitanja.
Imam ja. Sjećaš se onog pitanja na koje ti se “nije dalo” odgovoriti?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 20:00

nodens » wrote:
To nije moj stil.
pa dobro, koji je tvoj stil? mislim, poduci malo..vidim da si u nekoj skoro pa misiji, zasto mislis da si u krivu i odmah neke rovove kopas. daj malo prakse, znam da imas.. :xzubo: :xd:



Interesantno ti funkcionira mozak...
..cuj, funkcionira. kako tako, al funkcionira. da je bolje, ko zna bi li valjalo.. :facepalm:

dakle, sto sam to lose rekao? mislim, kako mozes orgazmicki usrecit neku koja dobro zna sto je to orgazmicka sreca? tesko, jelda? doslovno se moras..nadjebavat, jelda? :kokice:
sta nije lakse nac neku curu kojoj ces ti pokazat ono sto ona mora znat da bi ti bio sretan? sta, sve je to legitimno..:kokice:

..i pusti mene, ti si glavni lik topika, imas razradjeni konstrukt, odgovras na pitanja kao u punionici kokakole, ali..sve je to nesto s rezervom tako da mi ne mozemo vidjet kako funkcionira zanimljivo tvoj mozak, a ocito zelis da to znamo, al nije tako? :kokice:
Last edited by ..a unda on 12 Dec 2011, 20:01, edited 2 times in total.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Dec 2011, 20:00

nodens » wrote:
Ne želim se jebati s nekim koga ne volim
ne voliš nikog, problem riješen, topic potrošen :xzubo:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 20:01

nodens » wrote:
Čekaj, koje djevojke? Moje nesuđene? :rofl:

I zašto sam opasan? Ma daaaj. :cerek: Da sam opasan, već biste čitali o tome u novinama. :rofl:
Ae.

Zašto u novinama? Postoji mnogo načina da ubiješ nekoga.

Nego, reci, kako bi je gledao nakon što je razdjevičiš?
Post Reply