o samoci..o usamljenosti.....you name it...

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Lord Byron
Posts: 3109
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

Post 10 Dec 2011, 14:08

ombia » wrote:lakse mi je uloviti vibru, dosta mi je 5 minuta uzivo da vidim jel mi osoba legla a na netu mi treba puno duze jer je ograniceno na divna ali ipak samo slova na ekranu.
To o (ne)mogućnosti (ili o brzini) "snimanja" virtualnih ljudi smo već puno puta pretresali "tamo".

Mogu samo reći: ah, kako je lijepo biti vještica. :hekla:


User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 10 Dec 2011, 14:43

Lord Byron » wrote: To o (ne)mogućnosti (ili o brzini) "snimanja" virtualnih ljudi smo već puno puta pretresali "tamo".

Mogu samo reći: ah, kako je lijepo biti vještica. :hekla:
Ja tu temu nisam nesto pretresala. Igdje. :misli:
Vise me cudi kako ikakvu akciju s druge strane ekrana smatras prakticki nemogucim kontekstom za nalazenje srodnih dusa za dovosobnu komunikaciju.
User avatar
Lord Byron
Posts: 3109
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

Post 10 Dec 2011, 18:57

ombia » wrote: Vise me cudi kako ikakvu akciju s druge strane ekrana smatras prakticki nemogucim kontekstom za nalazenje srodnih dusa za dovosobnu komunikaciju.
Mene još više čudi gdje si ovo pročitala kao neki moj stav. :D

Pisao sam konkretnoj osobi koja napominje da živi usred nigdine, bez love za putovanja i tako to. Za početak, s druge strane njenog ekrana nema nikoga - a to može biti stanovita poteškoća za dvoosobnu komunikaciju.
User avatar
Perzefona
Posts: 1977
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

Post 11 Dec 2011, 12:12

Lord Byron » wrote: Biti blizu nekog koga voliš, tko te voli - a nedostupni ste si? Ne znam za goru životnu muku. Onako, kao nekakva groteskna, ironična i zla kazna bogova (sad bi bilo vrlo intelektualno pretresti grčku mitologiju i navesti par prispodoba, ali bezveze mi je to); kao vječita, trajna i neuklonjiva muka s kojom valja živjeti.
Tantal.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 11 Dec 2011, 12:38

S obzirom na bol, i fizičku i psihičku - prije Prometej. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Perzefona
Posts: 1977
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

Post 11 Dec 2011, 12:54

Hekatonhir » wrote:S obzirom na bol, i fizičku i psihičku - prije Prometej. :D
Ja sam zapravo Byronu išla pomagati.

Mogu li i tebi kako? :grli:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 11 Dec 2011, 13:49

Ne treba, hvala. Neuništiv sam ti ja. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 11 Dec 2011, 14:15

Hekatonhir » wrote:Ne treba, hvala. Neuništiv sam ti ja. :)
Impliciraš da te svojom pomoćju ne bi uništila kao druge?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 11 Dec 2011, 14:42

Ne. Ne može Perze nikoga uništiti, ona samo puno priča. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 11 Dec 2011, 16:38

Slažem se gotovo sa svim što je Ombia napisala. Ne može mi nikakav net, ni čet ni forum zamijeniti prave ljude i pravi razgovor. Odnosno, dosad još nisam osjetila neku značajniju potrebu za povjeravanjem na netu. Iako imam i imala sam jako dobrih virtualnih frendova. Desi se i povjeravanje, ali samo kao spontana posljedica druženja i ćaskanja...Ljudi su ljudi, čovjek je društveno biće i ima potrebu za pravim ljudima. Na netu su također pravi ljudi, razumije se. Ali...Glas, smijeh, gestikulacija, dodir i pogled su neusporedivi sa slovima i smajlićima. A u mom slučaju, u momentima usamljenosti, net mi može samo pogoršati stvari. Al dobro, tako je kod mene, shvaćam da nismo svi isti.
A slažem se i što se tiče većih druženja uz kotlovinu. Takva druženja možda jesu površna, što opet ne mora biti nikakav minus, ali itekako pružaju mogućnost da se izrodi kakvo intimnije i dublje druženje u dvoje, troje.

Malo mi je čudno ovo što ex anais priča o ljudima i njihovim stavovima u RL. Pa kroz život, htio - ne htio, od djetinjstva, škola, poslova, ljubavi pokupiš prijetelje i poznanike različitih profila i stavova. Naravno da ih s vremenom sve više filtriraš, al ne nužno po životnim stavovima. Zar ne? Šta ja znam, kad imam jaku potrebu povjerit se, nisam izbirljiva unutar tog svog kruga prijatelja, frendova i znanaca. Probleme s deckima, obitelji, poslom i ostalim banalnostima može razumijeti i kumica s placa. Ukoliko je dobronamjerna. To ne znači da nisam izbirljiva kad su prijatelji u pitanju, jesam, ali susretala sam i okrojele hadezeovce u duši (ovo je samo banalan primjer covjeka s razlicitim stavovima) koji su bili i duhoviti i dobroćudni i pošteni. Pa i pametni :o Nemam potrebu takve neke ljude eliminirat iz života ukoliko zadovaljavaju neke druge, bitnije, kriterije. A ovisno o tim stavovima i svjetonazorima stvaram s njima način komunikacije i druženja. Tj, koristim ih na različite načine, ajmo tako reć.

Secret, čitavo vrijeme imam osjećaj da znam o čemu se radi kod tebe. Tj., da znam o kojoj je dijagnozi riječ. Vjerojatno se varam, a i nadam se da se varam. No nebitno. Lijepo pišeš, odnosno vrlo razumljivo.
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 11 Dec 2011, 19:36

BoDerek » wrote: ali susretala sam i okrojele hadezeovce u duši (ovo je samo banalan primjer covjeka s razlicitim stavovima) koji su bili i duhoviti i dobroćudni i pošteni. Pa i pametni :o Nemam potrebu takve neke ljude eliminirat iz života ukoliko zadovaljavaju neke druge, bitnije, kriterije. A ovisno o tim stavovima i svjetonazorima stvaram s njima način komunikacije i druženja. Tj, koristim ih na različite načine, ajmo tako reć.
Ja nisam. Zbilja nisam. Ne tvrdim da ne postoje, ali ja ih nisam susrela, obično su imali neku određenu zloću u sebi zbog koje se nisam mogla otvoriti. Moja bivša dugogodišnja prijateljica je bila fašist po svim parametrima. Nikad se nisam osjećala dovoljno ugodno da joj se povjerim i to mi je zamjerala, ali ja jednostavno nisam mogla. U ostalim aspektima, bila je duhovita, pametna, omiljena u društvu, ali jedan na jedan je kiksala. Ima i takvih s lijeve strane. Općenito mi je fanatizam odbojan, zagriženost, mržnja u bilo kojem smjeru.

Ne eliminiram ja. Barem ne u početku. Ali ako netko ne posjeduje civilizacijski minimum onda što očekivati od te osobe? Možda je dobra za kartanje. Dok ne pusti jezik.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 20:17

Hekatonhir » wrote:Ne. Ne može Perze nikoga uništiti, ona samo puno priča. :D
..unisti pricom? bilo bi bolje da suti i tepce? ..perze unistavateljica. :xlux:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 11 Dec 2011, 20:26

Zvučiš kao Bhagavadgita. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Perzefona
Posts: 1977
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

Post 11 Dec 2011, 21:45

..a unda » wrote:..unisti pricom? bilo bi bolje da suti i tepce? ..perze unistavateljica. :xlux:
Image
Napokon netko shvaća da sam fatalna. Sudbinska. Presudna. Kobna. :D
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 22:30

Hekatonhir » wrote:Zvučiš kao Bhagavadgita. :D
..izgledas kao siva. :xzubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 22:30

Perzefona » wrote:Image
Napokon netko shvaća da sam fatalna. Sudbinska. Presudna. Kobna. :D
..kome si do sad sve bila fatalna..osim sebi? :kokice:

cuj..a zasto se ti i hek ne bi sparili? :xne zna:

:kokice:
User avatar
Perzefona
Posts: 1977
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

Post 11 Dec 2011, 22:40

..a unda » wrote:..kome si do sad sve bila fatalna..osim sebi? :kokice:
:rofl:
cuj..a zasto se i i hek ne bi sparili? :xne zna:

:kokice:
On se toga trebao sjetiti, ne ti. Sad si sve pokvaril!

http://www.youtube.com/watch?v=uXFxyoQf ... re=related
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Lord Byron
Posts: 3109
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

Post 11 Dec 2011, 22:41

..a unda » wrote: zasto se i i hek ne bi sparili?
Da nastane hik? :D
User avatar
aisling
Posts: 4100
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

Post 11 Dec 2011, 22:41

Perzefona » wrote: :rofl:

On se toga trebao sjetiti, ne ti. Sad si sve pokvaril!

http://www.youtube.com/watch?v=uXFxyoQf ... re=related
:rofl:
Happy Easter!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 22:42

Lord Byron » wrote:Da nastane hik? :D
..ma, pusti..moderatori ili admini mi upadnu u post i brisu slova ili stavljaju neka viska..ne znam zasto to rade. :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 22:45

Perzefona » wrote:On se toga trebao sjetiti, ne ti. Sad si sve pokvaril!

http://www.youtube.com/watch?v=uXFxyoQf ... re=related
:xd:

..jel ovo o tebi ili o meni? :xzubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 22:47

aisling » wrote: :rofl:
..stas ti kliberis? nisam jos vidio takvog naboja i ogorcenijeg dinajla kao imedju tebe i djepike..:kokice:
User avatar
Perzefona
Posts: 1977
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

Post 11 Dec 2011, 22:47

..a unda » wrote: :xd:

..jel ovo o tebi ili o meni? :xzubo:
O meni. Ali gle, i ti si se prepoznao. :zubo:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
aisling
Posts: 4100
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

Post 11 Dec 2011, 22:48

..a unda » wrote: ..stas ti kliberis? nisam jos vidio takvog naboja i ogorcenijeg dinajla kao imedju tebe i djepike..:kokice:
:rofl:

:kokice:
Happy Easter!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 11 Dec 2011, 22:48

Perzefona » wrote:O meni. Ali gle, i ti si se prepoznao. :zubo:
..ko je sta ovdje rekao?

moderatori i admini, ne upadajte nam u postove. :gaah:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Baidu [Spider], ClaudeBot and 1 guest