Nisam, prenulo me je „urlikanje“ komentatora.
Svjetsko nogometno prvenstvo 2026.
- Pastir
- Posts: 1504
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 608 times
- Gender:
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19316
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 744 times
- Been thanked: 1367 times
- Gender:
Argentina je lako pobijedila Austriju (2:0), a za pola sata na travnjak istrčat će Francuzi i Iračani. I tu očekujem pobjedu favorita.
U dva ujutro igraju Norveška i Senegal, a u pet sati Jordan i Alžir.
U dva ujutro igraju Norveška i Senegal, a u pet sati Jordan i Alžir.
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19316
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 744 times
- Been thanked: 1367 times
- Gender:
- Pastir
- Posts: 1504
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 608 times
- Gender:
Francuska je pobijedila 3:0, a Norveška 3:2. Isplatilo se čekati. 
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19316
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 744 times
- Been thanked: 1367 times
- Gender:
Nije mi se dalo mučiti s tim. Odspavao sam nekoliko sati, umoran sam bio. 
Potpisi su za budale.
- Pastir
- Posts: 1504
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 608 times
- Gender:
Razumljivo. Ovdje si po cijele dane, od jutra do mraka. 
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Pastir
- Posts: 1504
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 608 times
- Gender:
Razočarali su me Englezi. Čekao sam gol. I čekao... 
Tih 0:0 s Gancima nije dobar rezultat.
Tih 0:0 s Gancima nije dobar rezultat.
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19316
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 744 times
- Been thanked: 1367 times
- Gender:
Lako za Engleze, što kažeš o nevjerojatnoj konfuziji u igri naše reprezentacije? 
Nisam htio ni zucnuti, da ne ureknem moguću pobjedu od 1:0 nad Panamom (koja je naposljetku i ostvarena), ali toliko prtljanja i povuci-potegni dugo već nisam vidio.
Dajbože da odemo daleko, ali skeptičan sam. Nisam to bio nakon početnoga poraza, smatrao sam da nismo bili toliko loši koliko rezultat sugerira.
Nisam htio ni zucnuti, da ne ureknem moguću pobjedu od 1:0 nad Panamom (koja je naposljetku i ostvarena), ali toliko prtljanja i povuci-potegni dugo već nisam vidio.
Dajbože da odemo daleko, ali skeptičan sam. Nisam to bio nakon početnoga poraza, smatrao sam da nismo bili toliko loši koliko rezultat sugerira.
Potpisi su za budale.
- Pastir
- Posts: 1504
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 608 times
- Gender:
Opet nas je spašavao Livaković, hvala mu od srca. Ali i promašivali smo, sve je moglo izgledati znatno bolje.
Nisam pesimist, usprkos svemu. Pobijedit ćemo Ganu i osvojiti ukupno šest bodova. A onda će ovo „pimplanje“ biti zaboravljeno. Tako su Talijani nekad igrali na „Mundijalu“ — u grupi nikako, u eliminacijama blistavo.
Nisam pesimist, usprkos svemu. Pobijedit ćemo Ganu i osvojiti ukupno šest bodova. A onda će ovo „pimplanje“ biti zaboravljeno. Tako su Talijani nekad igrali na „Mundijalu“ — u grupi nikako, u eliminacijama blistavo.
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19316
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 744 times
- Been thanked: 1367 times
- Gender:
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 2 guests
