Danas sam kupio/kupila kartu za...

Jer ja sam skitnica, daljine me vuku...
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 20 Apr 2017, 21:14

Zzzz


User avatar
natha
Posts: 72
Joined: 22 Feb 2017, 11:32

Post 21 Apr 2017, 19:12

Tyrion Lannister wrote:Danas sam kupio dio karata koje su nedostajale za vikend u Veneciji.
VCE-SPU za mene i dragu. Kompletirao drugo i treće putovanje u/preko Venecije.
Cijena 20 eura i 36 kredita.
Nije beg cicija! :klopa:
Čestitam...ja zakasnila i ne nalazim ništa baš povoljno....valjda nakon tvoje kupovine više ništa nije ostalo za nas obične smrtnike...

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

Post 21 Apr 2017, 19:38

bilo je svega, ali su jutros maknuli.
Digići pokupovali linije za Grčku.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
vave10
Posts: 17
Joined: 19 Apr 2017, 13:46

Post 22 Apr 2017, 12:52

CNX-BKK-URT 33E preko rumba.
User avatar
chillout23
Posts: 585
Joined: 22 Feb 2017, 08:48
Been thanked: 2 times

Post 23 Apr 2017, 21:27

Zg-Opo
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav

Ljudi se povremeno spotaknu o istinu, ali većina njih brzo ustane i otrči dalje, kao da se ništa nije dogodilo.
User avatar
Wob
Posts: 102
Joined: 26 Mar 2017, 01:24

Post 25 Apr 2017, 17:22

Ja upravo rezervira smjestaj u Trevisu . Planiram autom se dovuc gori pa radit ture vlakom , venezia , bolognia , verona , ferrara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
provinci alka
Posts: 199
Joined: 12 Apr 2017, 13:40

Post 11 May 2017, 17:35

Nisam danas kupila, al tek sam sad nasla ovu temu.
Singapur za novu godinu, letimo iz london sa A380 prvi put u zivotu!

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 11 May 2017, 18:43

Kad letite? Ja sam isto tamo za novu... :)
provinci alka
Posts: 199
Joined: 12 Apr 2017, 13:40

Post 11 May 2017, 19:12

28.12. do 9.1.
Ti??

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 11 May 2017, 19:15

Onda se vidimo u Zagrebu u lozi. :)
I J poljak fun club ide s nama.
provinci alka
Posts: 199
Joined: 12 Apr 2017, 13:40

Post 11 May 2017, 19:34

Opa! Veselim se.
Jednom sam, kad su me pitali koga bi htjela upoznati da mogu, odgovorila: Majku Terezu i Balasevica. I dodala, jednog Nukca za kojeg znate ako koristite forum


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
provinci alka
Posts: 199
Joined: 12 Apr 2017, 13:40

Post 11 May 2017, 19:35

P.s. a vidimo se i u loungeu u Lon i Kul ako stignemo uletiti nakratko

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 11 May 2017, 19:42

Mozemo vidit kako ubit 7 sati u Londonu. A i u Singapuru nesto iskombinirat.
provinci alka
Posts: 199
Joined: 12 Apr 2017, 13:40

Post 11 May 2017, 19:54

Nas ide 3 i obicno ubijemo vrijeme u loungeu lako.
Taman nam fali 4. za Allias
Ako j p f c ide solo moze kibicirati

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
User avatar
J.Poljak fan club
Posts: 317
Joined: 22 Feb 2017, 13:26
Been thanked: 1 time

Post 11 May 2017, 20:24

Vidim ja pola foruma u istom avionu. Bit ce to zanimljiv put :-)
J p f c ide solo pa vam mogu pive nosit. Dvije popijem jednu vam nosim :D


Sent from my SM-A310F using Tapatalk
During the war...
provinci alka
Posts: 199
Joined: 12 Apr 2017, 13:40

Post 15 May 2017, 09:31

Jpfc....deal! Meni malibu umjesto pive...thnx

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
User avatar
J.Poljak fan club
Posts: 317
Joined: 22 Feb 2017, 13:26
Been thanked: 1 time

Post 18 May 2017, 15:52

Kupljeno danas. Zg- Jakarta - Kuala Lumpur- ZG. 27.07.-13.08. s obzirom na datume ne tako loših 3.900kn. Emirates
Cilj je proći od Jakarte do Lomboka.
During the war...
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

Post 18 May 2017, 19:28

Danas sam kupio kartu Katowice-Split. 9. mjesec.
Isprsio se cijelih 41 zlot. Budući da je s Voloteom karta VCE-SPU besplatna ovo je jako skupo.
Sad još treba nekako doći do Poljske.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Gile
Posts: 1025
Joined: 23 Feb 2017, 14:20
Been thanked: 6 times

Post 18 May 2017, 22:50

Postao si rastrošan, sad već plaćaš karte pravim novcem...kuda to vodi. :nono:
A da se isprsiš i za odlaznu kartu Wizza iz Splita u Katowice ili Varšavu? Trenutno je oko 80€ :eek: što je vjerovatno tebi nedopustivo. Čekaj neku akciju pa možda bude i jeftinije.
Alternativa ti je ići u Veneciju kad već imaš pretplatu kod Volotee a iz Venecije se svašta nađe za Poljsku.
Ili iz Zadra u Berlin pa PolskiBus, on često zna izbaciti akcije za tvoj ukus tipa karta za 1zl.
Ili iz Venecije u Prag pa opet PolskiBus, tako sam ja išao jesenas, doduše ja sam želio prvo u Prag, ti ako si ograničen vremenom onda ti vjerovatno to i nije neka sreća ali pronjuškaj što se nudi. :ne zna:
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

Post 18 May 2017, 23:04

Naravno da je previše 80 eura. Ne ide se na Island s 4 leta. :zubo:
Cilj je KRK.
Karta za Veneciju je već u džepu.
Gledam 9i mjesec Treviso Wroclaw ili KRK. Karte su 20ak eura.
Ne izgleda to puno, ali opet radi se o Ryanu i nekako mi je 20 eura u 9om mjesecu puno.
Kupio bi je odmah kad ne bi morao čekati 24h let s aerodroma koji nema lounge. :mad:
Prag ne odgovara po datumima.
Split-Zadar-Split: gorivo, cestarina koštaju kao skoro sve karte. :nono:
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Gile
Posts: 1025
Joined: 23 Feb 2017, 14:20
Been thanked: 6 times

Post 18 May 2017, 23:13

A jesi tvrd. :D Nije 20€ puno, doduše možeš čekati akciju za 10€ ali opet tko zna da li ćete poklopiti datumi onako kako ti želiš.
Krakow je lijep, Katowice sam samo prošao ali ne izgledaju mi niti izbliza zanimljivo kao Krakow. Wroclaw isto svi kažu da je super ali to mi je ostalo za neki drugi put. Ciljaj na Krakow ako nisi bio. :mudri:
User avatar
Tyrion Lannister
Posts: 892
Joined: 22 Feb 2017, 09:15

Post 18 May 2017, 23:21

Mislio sam na Wroclaw za 23 eura, ostati jednu noć, a onda slijedeću večer otići za Krakow Polskim.
Najvažnije mi je uloviti akciju Polskog busa kad puste karte u optjecaj.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
User avatar
Gile
Posts: 1025
Joined: 23 Feb 2017, 14:20
Been thanked: 6 times

Post 18 May 2017, 23:40

Može i tako. A ni redovne cijene PolskogBusa nisu visoke, nije to daleko. Imam ti preporuku za smještaj u Krakowu ako hoćeš. Jel ideš u Auschwitz?
User avatar
Prolaznica
Posts: 840
Joined: 22 Feb 2017, 09:53
Has thanked: 6 times

Post 20 May 2017, 09:41

Ničim izazvani (osim povoljnim kartama), odlučili smo se za vikend u Bordeauxu. Listopad, VCE - BOD, Volotea


Sent from my iPhone using Tapatalk
collect moments, not things
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 20 May 2017, 10:32

Ja idem u Dusseldorf za cca 3 tjedna. :)
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 3 guests