Danas sam kupio/kupila kartu za...
Čestitam...ja zakasnila i ne nalazim ništa baš povoljno....valjda nakon tvoje kupovine više ništa nije ostalo za nas obične smrtnike...Tyrion Lannister wrote:Danas sam kupio dio karata koje su nedostajale za vikend u Veneciji.
VCE-SPU za mene i dragu. Kompletirao drugo i treće putovanje u/preko Venecije.
Cijena 20 eura i 36 kredita.
Nije beg cicija!
Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
- Tyrion Lannister
- Posts: 892
- Joined: 22 Feb 2017, 09:15
bilo je svega, ali su jutros maknuli.
Digići pokupovali linije za Grčku.
Digići pokupovali linije za Grčku.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
Ja sam samo Vagabundo.
- chillout23
- Posts: 585
- Joined: 22 Feb 2017, 08:48
- Been thanked: 2 times
Zg-Opo
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
Ljudi se povremeno spotaknu o istinu, ali većina njih brzo ustane i otrči dalje, kao da se ništa nije dogodilo.
Ljudi se povremeno spotaknu o istinu, ali većina njih brzo ustane i otrči dalje, kao da se ništa nije dogodilo.
-
provinci alka
- Posts: 199
- Joined: 12 Apr 2017, 13:40
Nisam danas kupila, al tek sam sad nasla ovu temu.
Singapur za novu godinu, letimo iz london sa A380 prvi put u zivotu!
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Singapur za novu godinu, letimo iz london sa A380 prvi put u zivotu!
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
-
provinci alka
- Posts: 199
- Joined: 12 Apr 2017, 13:40
28.12. do 9.1.
Ti??
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Ti??
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
-
provinci alka
- Posts: 199
- Joined: 12 Apr 2017, 13:40
Opa! Veselim se.
Jednom sam, kad su me pitali koga bi htjela upoznati da mogu, odgovorila: Majku Terezu i Balasevica. I dodala, jednog Nukca za kojeg znate ako koristite forum
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Jednom sam, kad su me pitali koga bi htjela upoznati da mogu, odgovorila: Majku Terezu i Balasevica. I dodala, jednog Nukca za kojeg znate ako koristite forum

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
-
provinci alka
- Posts: 199
- Joined: 12 Apr 2017, 13:40
P.s. a vidimo se i u loungeu u Lon i Kul ako stignemo uletiti nakratko 
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
-
provinci alka
- Posts: 199
- Joined: 12 Apr 2017, 13:40
Nas ide 3 i obicno ubijemo vrijeme u loungeu lako.
Taman nam fali 4. za Allias
Ako j p f c ide solo moze kibicirati
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Taman nam fali 4. za Allias

Ako j p f c ide solo moze kibicirati

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
- J.Poljak fan club
- Posts: 317
- Joined: 22 Feb 2017, 13:26
- Been thanked: 1 time
Vidim ja pola foruma u istom avionu. Bit ce to zanimljiv put :-)
J p f c ide solo pa vam mogu pive nosit. Dvije popijem jednu vam nosim
Sent from my SM-A310F using Tapatalk
J p f c ide solo pa vam mogu pive nosit. Dvije popijem jednu vam nosim
Sent from my SM-A310F using Tapatalk
During the war...
-
provinci alka
- Posts: 199
- Joined: 12 Apr 2017, 13:40
Jpfc....deal! Meni malibu umjesto pive...thnx 
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
- J.Poljak fan club
- Posts: 317
- Joined: 22 Feb 2017, 13:26
- Been thanked: 1 time
Kupljeno danas. Zg- Jakarta - Kuala Lumpur- ZG. 27.07.-13.08. s obzirom na datume ne tako loših 3.900kn. Emirates
Cilj je proći od Jakarte do Lomboka.
Cilj je proći od Jakarte do Lomboka.
During the war...
- Tyrion Lannister
- Posts: 892
- Joined: 22 Feb 2017, 09:15
Danas sam kupio kartu Katowice-Split. 9. mjesec.
Isprsio se cijelih 41 zlot. Budući da je s Voloteom karta VCE-SPU besplatna ovo je jako skupo.
Sad još treba nekako doći do Poljske.
Isprsio se cijelih 41 zlot. Budući da je s Voloteom karta VCE-SPU besplatna ovo je jako skupo.
Sad još treba nekako doći do Poljske.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
Ja sam samo Vagabundo.
Postao si rastrošan, sad već plaćaš karte pravim novcem...kuda to vodi.
A da se isprsiš i za odlaznu kartu Wizza iz Splita u Katowice ili Varšavu? Trenutno je oko 80€
što je vjerovatno tebi nedopustivo. Čekaj neku akciju pa možda bude i jeftinije.
Alternativa ti je ići u Veneciju kad već imaš pretplatu kod Volotee a iz Venecije se svašta nađe za Poljsku.
Ili iz Zadra u Berlin pa PolskiBus, on često zna izbaciti akcije za tvoj ukus tipa karta za 1zl.
Ili iz Venecije u Prag pa opet PolskiBus, tako sam ja išao jesenas, doduše ja sam želio prvo u Prag, ti ako si ograničen vremenom onda ti vjerovatno to i nije neka sreća ali pronjuškaj što se nudi.
A da se isprsiš i za odlaznu kartu Wizza iz Splita u Katowice ili Varšavu? Trenutno je oko 80€
Alternativa ti je ići u Veneciju kad već imaš pretplatu kod Volotee a iz Venecije se svašta nađe za Poljsku.
Ili iz Zadra u Berlin pa PolskiBus, on često zna izbaciti akcije za tvoj ukus tipa karta za 1zl.
Ili iz Venecije u Prag pa opet PolskiBus, tako sam ja išao jesenas, doduše ja sam želio prvo u Prag, ti ako si ograničen vremenom onda ti vjerovatno to i nije neka sreća ali pronjuškaj što se nudi.
- Tyrion Lannister
- Posts: 892
- Joined: 22 Feb 2017, 09:15
Naravno da je previše 80 eura. Ne ide se na Island s 4 leta. 
Cilj je KRK.
Karta za Veneciju je već u džepu.
Gledam 9i mjesec Treviso Wroclaw ili KRK. Karte su 20ak eura.
Ne izgleda to puno, ali opet radi se o Ryanu i nekako mi je 20 eura u 9om mjesecu puno.
Kupio bi je odmah kad ne bi morao čekati 24h let s aerodroma koji nema lounge.
Prag ne odgovara po datumima.
Split-Zadar-Split: gorivo, cestarina koštaju kao skoro sve karte.
Cilj je KRK.
Karta za Veneciju je već u džepu.
Gledam 9i mjesec Treviso Wroclaw ili KRK. Karte su 20ak eura.
Ne izgleda to puno, ali opet radi se o Ryanu i nekako mi je 20 eura u 9om mjesecu puno.
Kupio bi je odmah kad ne bi morao čekati 24h let s aerodroma koji nema lounge.
Prag ne odgovara po datumima.
Split-Zadar-Split: gorivo, cestarina koštaju kao skoro sve karte.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
Ja sam samo Vagabundo.
A jesi tvrd.
Nije 20€ puno, doduše možeš čekati akciju za 10€ ali opet tko zna da li ćete poklopiti datumi onako kako ti želiš.
Krakow je lijep, Katowice sam samo prošao ali ne izgledaju mi niti izbliza zanimljivo kao Krakow. Wroclaw isto svi kažu da je super ali to mi je ostalo za neki drugi put. Ciljaj na Krakow ako nisi bio.
Krakow je lijep, Katowice sam samo prošao ali ne izgledaju mi niti izbliza zanimljivo kao Krakow. Wroclaw isto svi kažu da je super ali to mi je ostalo za neki drugi put. Ciljaj na Krakow ako nisi bio.
- Tyrion Lannister
- Posts: 892
- Joined: 22 Feb 2017, 09:15
Mislio sam na Wroclaw za 23 eura, ostati jednu noć, a onda slijedeću večer otići za Krakow Polskim.
Najvažnije mi je uloviti akciju Polskog busa kad puste karte u optjecaj.
Najvažnije mi je uloviti akciju Polskog busa kad puste karte u optjecaj.
Ja ti sanjam let, bijelo jedro nasred mora, mene zove nova zora.
Ja sam samo Vagabundo.
Ja sam samo Vagabundo.
Može i tako. A ni redovne cijene PolskogBusa nisu visoke, nije to daleko. Imam ti preporuku za smještaj u Krakowu ako hoćeš. Jel ideš u Auschwitz?
- Prolaznica
- Posts: 840
- Joined: 22 Feb 2017, 09:53
- Has thanked: 6 times
Ničim izazvani (osim povoljnim kartama), odlučili smo se za vikend u Bordeauxu. Listopad, VCE - BOD, Volotea
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
collect moments, not things
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Baidu [Spider], ClaudeBot and 3 guests
