Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:21

karambol » wrote:
Mi smo poput Europe, bogati i nije nam problem primiti vas i hraniti. Nama izazov predstavlja integracija. Integrirati vas u trkeljanje, e to, a vidim da se sami vrlo dobro snalazite u tome.

:cerek:
ka san ja prirodno nadaren za sranje


TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:21

..drugim rijecima, sef je rekao da vas gleda. najzajebaniji je kad stavlja cereke. :kokice:

..a kad stavi ovaj smajlic.. :) ..ono, biz.. biz.. nema nikog na trkeljanju po tri dana.. :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:23

..a unda » wrote: eh, puno muke za pocirit malo.. :D

ali, sve je dobro dok samo gledas, cim pocnes pisat..jedan post..dva, nekoliko, docukaju oni odma.. :D
ma da ti pravo kažen u pravu si. a i nije me briga više. ode mi je dobro dobra je zafrkancija a ima i nešto žena.

---

nego... imal ko posudit 500 kn?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:23

..a unda » wrote:..drugim rijecima, sef je rekao da vas gleda. najzajebaniji je kad stavlja cereke. :kokice:

..a kad stavi ovaj smajlic.. :) ..ono, biz.. biz.. nema nikog na trkeljanju po tri dana.. :kokice:
onda odo ja dok nisan štoko zasra
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:25

Quark » wrote:
onda odo ja dok nisan štoko zasra
.. a stas sad, sad je gotovo. vidit ce3s sta ce bit, kao i svi.. :kokice:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 30 Oct 2015, 22:27

Quark » wrote:

---

nego... imal ko posudit 500 kn?
Sta si zbario neku? :zubo:

A Miky ti ima uvijek. Nesto se i hvali u zadnje vrijeme. Nova skoda, novi laktuk toshibakoludo i tko zna sto jos nije rekao.
:D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:27

Quark » wrote:
ma da ti pravo kažen u pravu si. a i nije me briga više. ode mi je dobro dobra je zafrkancija a ima i nešto žena.

---

nego... imal ko posudit 500 kn?
mozda imam dvi po 250. ..

bome..koji je danas.. 30? ..dobar si, svaka cast.. na trkeljanju pocne takva frka vec negdje ono, oko sestog, sedmog u mjesecu.. :D

ustvari, pitaj mikija.. :kokice:

:D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:27

..a unda » wrote: .. a stas sad, sad je gotovo. vidit ce3s sta ce bit, kao i svi.. :kokice:
a valjda ima koji popust za forumske guštere
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:29

..a unda » wrote: mozda imam dvi po 250. ..

bome..koji je danas.. 30? ..dobar si, svaka cast.. n atrkeljanju pocne takva frka vec negdje ono, oko sestog, sedmog u mjesecu.. :D
krivo si me svatija. meni triba posudit 500 kn jer san ovi misec ušpara 9500 pa san tija zaokružit
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:30

Quark » wrote:
a valjda ima koji popust za forumske guštere
..,ma nije no uopce tako los, ali ga uhvati koji put..ko zna sta mu bude.. sve potaraca. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:32

Quark » wrote:
krivo si me svatija. meni triba posudit 500 kn jer san ovi misec ušpara 9500 pa san tija zaokružit
..e, pa pitaj, mikija i on bi htio zaokrusit pa se mozete djorat.. :D

ono, dodjite poslije na trkeljanje kad zaokruzite i kazite..mi bi platili.. :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:34

ha ha ha ha ha :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 30 Oct 2015, 22:43

Quark » wrote:ha ha ha ha ha :S
Ti si munjen. Na ovakav odlican, uravnotezen i moralno poticajan prijedlog ti se smijes... :zubo:


:)


:D
User avatar
Bara huda
Posts: 3112
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

Post 31 Oct 2015, 06:57

..a unda wrote: ..,ma nije no uopce tako los, ali ga uhvati koji put..ko zna sta mu bude.. sve potaraca. :kokice:


A sta mu ostane koguli to mu sluzi ka municija za one najzilavije veleizdajnike. :D

karambol » wrote:
Ti si munjen. Na ovakav odlican, uravnotezen i moralno poticajan prijedlog ti se smijes... :zubo:


:)


:D
Ma bas. :rolleyes:
Umjesto da spoje ugodno s korisnim. :lux:
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 31 Oct 2015, 09:01

Quark » wrote:
ono na pzk (na kojem također imam parcijalu :facepalm: ) je reakcija na zadnje vrime moderiranja didija koji je nekoliko nas uzeja na nišan, a inače ga niko ne voli samo dok ja nisan prvi graknija svi su mučali ki pičkice. nakon toga je izbila pobuna protiv didija koja je ugušena u krvi. brisali su se postovi, cijele teme, teme na pžk itd itd. neki su permabanirani a nica me utirala u crveno sa kartonima. budući da san vidija (a i ostali) da tamo čovik koji misli svojon glavon nema šta tražit napravija san sve da popijen permu ali nije mi uspilo

uostalom vidiš i sam da je tamo sad pustinja. cuka otvori temu a didi mu lajka :facepalm:
i onda san priča na telefon sa gejem judom i on mi reka "pičkat materna glupa dođ na trkeljanje" i eto me
vidiga. ma gdje si ti bio kad smo pokojni Mazgov, Tudum, Vasily i ja dizali ustanke :bicedobro:

evo - http://www.forum.hr/showthread.php?t=817089
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 31 Oct 2015, 09:10

Samojako! » wrote:
vidiga. ma gdje si ti bio kad smo pokojni Mazgov, Tudum, Vasily i ja dizali ustanke :bicedobro:

evp - http://www.forum.hr/showthread.php?t=817089
dobri su van ustanci ka ja to nisan primjetija :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 31 Oct 2015, 09:20

kakvi su takvi su. naši su :durica:

Nego koji je razlog netrpeljivosti između tebe, Heda, Hoda i Didija? To mi je nekako promaklo ispod radara. znam da ste ga olajavali preko pp-a i otkrivali identitet :misli:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 31 Oct 2015, 09:28

Samojako! » wrote:kakvi su takvi su. naši su :durica:

Nego koji je razlog netrpeljivosti između tebe, Heda, Hoda i Didija? To mi je nekako promaklo ispod radara. znam da ste ga olajavali preko pp-a i otkrivali identitet :misli:
aj ne diži mi tlak. kako olajavanje i otkrivanje identiteta kad je glupanu 10 godina stalo u potpisu "Pivan na vinčanjima" i link na njegovu klapu http://klapapunti.webs.com/

ko je ikad reka njegovo ime i prezime na forumu i reka to je didi? šta san mu ja kriv šta ima prezime koje je uobičajena hrvatska riječ u govoru? šta znači neko se preziva npr. kolo i ti sad svaki put kad na pdf automobili napišeš kolo otkrivaš njegov identitet? ma kurca ti.

jedva čekan kad mi isteče ban da odem na gastronomiju i raspravljan o gradeljama i pečenjerama a on nek se napuši mog grbavog kurčića



head, hod i ja smo ekipa
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 31 Oct 2015, 09:38

Hed je opet počeo pisati na Mk. A znala sam. Život ide dalje.
Juuuuutrooo, bejbasi. :raspa:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 31 Oct 2015, 09:42

nema veze ko je di počeja pisati glavno da ti pišeš ode :)

pikova oš ić možda osmoga na biciklijadu u crikvenicu?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 31 Oct 2015, 09:53

Šta si popizdija. Ja ću ti sist na biciklu samo kad me mala natira da idemo na kupanje do Kolovara.
Da u Crikvenicu. Ima li ovdje fejspalm. :rofl:
Bolje bih razumjela da si me pozvao na vrući, nezaboravni seks. :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 31 Oct 2015, 09:55

pa jesan :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 31 Oct 2015, 09:56

El na seks? ahahaha :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 31 Oct 2015, 10:00

pikova imal foruma na kojem me nisi javno osramotila :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 31 Oct 2015, 10:02

Što sam ti sad napravila?
Kvarki, ali što bih ja radila dok bi ti trndekao po bicikletini? :rofl:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests