ka san ja prirodno nadaren za sranjekarambol » wrote:
Mi smo poput Europe, bogati i nije nam problem primiti vas i hraniti. Nama izazov predstavlja integracija. Integrirati vas u trkeljanje, e to, a vidim da se sami vrlo dobro snalazite u tome.
Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
ma da ti pravo kažen u pravu si. a i nije me briga više. ode mi je dobro dobra je zafrkancija a ima i nešto žena...a unda » wrote: eh, puno muke za pocirit malo..
ali, sve je dobro dok samo gledas, cim pocnes pisat..jedan post..dva, nekoliko, docukaju oni odma..
---
nego... imal ko posudit 500 kn?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
onda odo ja dok nisan štoko zasra..a unda » wrote:..drugim rijecima, sef je rekao da vas gleda. najzajebaniji je kad stavlja cereke.![]()
..a kad stavi ovaj smajlic....ono, biz.. biz.. nema nikog na trkeljanju po tri dana..
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
mozda imam dvi po 250. ..Quark » wrote:
ma da ti pravo kažen u pravu si. a i nije me briga više. ode mi je dobro dobra je zafrkancija a ima i nešto žena.
---
nego... imal ko posudit 500 kn?
bome..koji je danas.. 30? ..dobar si, svaka cast.. na trkeljanju pocne takva frka vec negdje ono, oko sestog, sedmog u mjesecu..
ustvari, pitaj mikija..
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
krivo si me svatija. meni triba posudit 500 kn jer san ovi misec ušpara 9500 pa san tija zaokružit..a unda » wrote: mozda imam dvi po 250. ..
bome..koji je danas.. 30? ..dobar si, svaka cast.. n atrkeljanju pocne takva frka vec negdje ono, oko sestog, sedmog u mjesecu..
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
..e, pa pitaj, mikija i on bi htio zaokrusit pa se mozete djorat..Quark » wrote:
krivo si me svatija. meni triba posudit 500 kn jer san ovi misec ušpara 9500 pa san tija zaokružit
ono, dodjite poslije na trkeljanje kad zaokruzite i kazite..mi bi platili..
..a unda wrote: ..,ma nije no uopce tako los, ali ga uhvati koji put..ko zna sta mu bude.. sve potaraca.
A sta mu ostane koguli to mu sluzi ka municija za one najzilavije veleizdajnike.
Ma bas.karambol » wrote:
Ti si munjen. Na ovakav odlican, uravnotezen i moralno poticajan prijedlog ti se smijes...![]()
![]()
Umjesto da spoje ugodno s korisnim.
vidiga. ma gdje si ti bio kad smo pokojni Mazgov, Tudum, Vasily i ja dizali ustankeQuark » wrote:
ono na pzk (na kojem također imam parcijalu) je reakcija na zadnje vrime moderiranja didija koji je nekoliko nas uzeja na nišan, a inače ga niko ne voli samo dok ja nisan prvi graknija svi su mučali ki pičkice. nakon toga je izbila pobuna protiv didija koja je ugušena u krvi. brisali su se postovi, cijele teme, teme na pžk itd itd. neki su permabanirani a nica me utirala u crveno sa kartonima. budući da san vidija (a i ostali) da tamo čovik koji misli svojon glavon nema šta tražit napravija san sve da popijen permu ali nije mi uspilo
uostalom vidiš i sam da je tamo sad pustinja. cuka otvori temu a didi mu lajka![]()
i onda san priča na telefon sa gejem judom i on mi reka "pičkat materna glupa dođ na trkeljanje" i eto me
evo - http://www.forum.hr/showthread.php?t=817089
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
dobri su van ustanci ka ja to nisan primjetijaSamojako! » wrote:
vidiga. ma gdje si ti bio kad smo pokojni Mazgov, Tudum, Vasily i ja dizali ustanke
evp - http://www.forum.hr/showthread.php?t=817089
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
aj ne diži mi tlak. kako olajavanje i otkrivanje identiteta kad je glupanu 10 godina stalo u potpisu "Pivan na vinčanjima" i link na njegovu klapu http://klapapunti.webs.com/Samojako! » wrote:kakvi su takvi su. naši su![]()
Nego koji je razlog netrpeljivosti između tebe, Heda, Hoda i Didija? To mi je nekako promaklo ispod radara. znam da ste ga olajavali preko pp-a i otkrivali identitet
ko je ikad reka njegovo ime i prezime na forumu i reka to je didi? šta san mu ja kriv šta ima prezime koje je uobičajena hrvatska riječ u govoru? šta znači neko se preziva npr. kolo i ti sad svaki put kad na pdf automobili napišeš kolo otkrivaš njegov identitet? ma kurca ti.
jedva čekan kad mi isteče ban da odem na gastronomiju i raspravljan o gradeljama i pečenjerama a on nek se napuši mog grbavog kurčića
head, hod i ja smo ekipa
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- Pikova dama
- Posts: 11
- Joined: 30 Oct 2015, 17:45
Hed je opet počeo pisati na Mk. A znala sam. Život ide dalje.
Juuuuutrooo, bejbasi.
Juuuuutrooo, bejbasi.
- Pikova dama
- Posts: 11
- Joined: 30 Oct 2015, 17:45
Šta si popizdija. Ja ću ti sist na biciklu samo kad me mala natira da idemo na kupanje do Kolovara.
Da u Crikvenicu. Ima li ovdje fejspalm.
Bolje bih razumjela da si me pozvao na vrući, nezaboravni seks.
Da u Crikvenicu. Ima li ovdje fejspalm.
Bolje bih razumjela da si me pozvao na vrući, nezaboravni seks.
- Pikova dama
- Posts: 11
- Joined: 30 Oct 2015, 17:45
Što sam ti sad napravila?
Kvarki, ali što bih ja radila dok bi ti trndekao po bicikletini?
Kvarki, ali što bih ja radila dok bi ti trndekao po bicikletini?
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Applebot, Baidu [Spider], Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
