Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 20:35

Quark » wrote:da mi je znati u koju si grupu mene ugura...
:rolleyes:

|quark> = 1/sqrt(5) * (2*|intelektualac> + |redikul>)

Evo čak san ti i normira stanje. :kokice:


User avatar
Ramanujan
Posts: 4
Joined: 26 Oct 2015, 17:23
Location: India

Post 30 Oct 2015, 20:37

Quark » wrote:
čak san i klona napravija
Ljudi obično naprave sina ili kćer.
Every positive integer is my personal friend.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:39

MightyMe » wrote: :rolleyes:

|quark> = 1/sqrt(5) * (2*|intelektualac> + |redikul>)

Evo čak san ti i normira stanje. :kokice:
znači ja di ko dođen budala....
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:39

Ramanujan » wrote:
Ljudi obično naprave sina ili kćer.
ti ne ser pičkat materna jer ću ti prominit password
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 20:54

Quark » wrote:
ono ko fol vi starosedioci ovde evropljani a mi pridošlice u gumenjacima :D

ali retko lepo ste nas primili
..ma daj ajde, sta se niste ostali tamo borit.. samo cekam kad cete ovdje pocet s vasom vjerom s muskog kutka, uzecete nam nase topike, viruse nam donijet, jest cete iz nasih posudica, spavat u nasim kreveticima.. :facepalm:

:D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:55

..a unda » wrote: ..ma daj ajde, sta se niste ostali tamo borit.. samo cekam kad cete ovdje pocet s vasom vjerom s muskog kutka, uzecete nam nase topike, viruse nam donijet, jest cete iz nasih posudica, spavat u nasim kreveticima.. :facepalm:

:D
kakoć se bort kasan poginija :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 21:11

..zene nase s trkeljanja cete nam poubijat, muskarce nam silovat.. :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 21:53

Quark » wrote:
kakoć se bort kasan poginija :brukica:
..isao sam malo gledat zasto te banalo.. pa nisi bio bas ono..necu rec fer, nego ono..bezvezno je. ko da ti je pet godina.. :D

jel to znaci da sad ne mos tamo gledat gole forumasice? :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 21:55

..a unda » wrote: ..iao sam malo gledat zasto te banalo.. pa nisi bio bas ono..necu rec fer, nego ono..bezvezno je. ko da ti je pet godina.. :D

jle to znaci da sad ne mos tamo gledat gole forumasice? :D
ne znan šta si vidija kad mi je pobrisano više manje 90% postova... al eto
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 21:56

al evo ode ima dosta ekipe od tamo pa nek ti kažu jesan li ok ili neok
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 21:56

Quark » wrote:
ne znan šta si vidija kad mi je pobrisano više manje 90% postova... al eto
pa vidio sam onaj na pzk, to je ostalo.. :D

a nepravedno ti izbrisali, jelda? :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 21:58

Quark » wrote:al evo ode ima dosta ekipe od tamo pa nek ti kažu jesan li ok ili neok
ma ne mora mi niko nista govorit, ne zanima me.. :D

ali, zar su toliko gadni modovi na muskom kutku? nisam ih tako bas dozivio..

enivej, nemos gledat gole forumasice, jelda, jelda? :D

os da odem ja , pa da ti ih opisujem? :kokice:
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 22:02

:rofl:
Budaletino. :zubo:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:04

..a unda » wrote: pa vidio sam onaj na pzk, to je ostalo.. :D

a nepravedno ti izbrisali, jelda? :kokice:
ono na pzk (na kojem također imam parcijalu :facepalm: ) je reakcija na zadnje vrime moderiranja didija koji je nekoliko nas uzeja na nišan, a inače ga niko ne voli samo dok ja nisan prvi graknija svi su mučali ki pičkice. nakon toga je izbila pobuna protiv didija koja je ugušena u krvi. brisali su se postovi, cijele teme, teme na pžk itd itd. neki su permabanirani a nica me utirala u crveno sa kartonima. budući da san vidija (a i ostali) da tamo čovik koji misli svojon glavon nema šta tražit napravija san sve da popijen permu ali nije mi uspilo

uostalom vidiš i sam da je tamo sad pustinja. cuka otvori temu a didi mu lajka :facepalm:
i onda san priča na telefon sa gejem judom i on mi reka "pičkat materna glupa dođ na trkeljanje" i eto me
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:05

..a unda » wrote: ma ne mora mi niko nista govorit, ne zanima me.. :D

ali, zar su toliko gadni modovi na muskom kutku? nisam ih tako bas dozivio..

enivej, nemos gledat gole forumasice, jelda, jelda? :D

os da odem ja , pa da ti ih opisujem? :kokice:
tis konj, pa iman klonova ki drva
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:07

MightyMe » wrote::rofl:
Budaletino. :zubo:
..pa, sta.. pa zasto.. pa, kako.. :ne zna:

..a bas dobro opisujem. inace, ono, jel.. :kokice:

jedino, ne da mi se sad nesto, ni mi je..

tj, cek...

..puaaaajme, piko..tj kvarce..ima novih slija..puaaastiga sta je to..steta sto ne mos vidit.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:10

Quark » wrote:
tis konj, pa iman klonova ki drva
..aj, pohvali se, pametnice. nek ti didi vidi ovo, nestajat ce ti klonovi ko zvizde u last kvescnu od asimova.. :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:13

..a unda » wrote: ..aj, pohvali se, pametnice. nek ti didi vidi ovo, nestajat ce ti klonovi ko zvizde u last kvescnu od asimova.. :kokice:
teško... ipak san ja neki kurčevi informatičar. ali ako slučajno ovo čita: didi, pozdravljam te. kvark
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:13

..a unda » wrote:..
..puaaaajme, piko..tj kvarce..ima novih slija..puaaastiga sta je to..steta sto ne mos vidit.. :kokice:

..kvarce, mislio sam da ne mos tamo na topik i da ne mos gledat, pa sam te isa, jebiga, zajebavat.. nisam ni ja bio tamo. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:14

Quark » wrote:
teško... ipak san ja neki kurčevi informatičar. ali ako slučajno ovo čita: didi, pozdravljam te. kvark
da, da, proksiji ce te spasit, torovi..ihh.. :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:15

..a unda » wrote:



..kvarce, mislio sam da ne mos tamo na topik i da ne mos gledat, pa sam te isa, jebiga, zajebavat.. nisam ni ja bio tamo. :D
a ja oden dikod da vidin teke forumskog mesa. ali otkad san popija kavu sa pikovon ne iden više nigdi :D
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:16

Quark » wrote:
a ja oden dikod da vidin teke forumskog mesa. ali otkad san popija kavu sa pikovon ne iden više nigdi :D
od straja? a lipo si je nahvalio, svaka ti cast, lipo bogami.. :kokice:

:D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 22:17

..a unda » wrote: da, da, proksiji ce te spasit, torovi..ihh.. :D
tv na legitimni pc u duseldorfu je samo jedna od opcija plus neki korisnici mi imaju fiksnu ip adresu plus...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 22:18

Quark » wrote:
tv na legitimni pc u duseldorfu je samo jedna od opcija plus neki korisnici mi imaju fiksnu ip adresu plus...
eh, puno muke za pocirit malo.. :D

ali, sve je dobro dok samo gledas, cim pocnes pisat..jedan post..dva, nekoliko, docukaju oni odma.. :D
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 30 Oct 2015, 22:18

Quark » wrote:
ono ko fol vi starosedioci ovde evropljani a mi pridošlice u gumenjacima :D

ali retko lepo ste nas primili
Mi smo poput Europe, bogati i nije nam problem primiti vas i hraniti. Nama izazov predstavlja integracija. Integrirati vas u trkeljanje, e to, a vidim da se sami vrlo dobro snalazite u tome.

:cerek:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Applebot, Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests