Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 17:59

..a unda » wrote: .. a di ti je piko? :kokice:
evo ovaj ispo tebe šta je posta


TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 18:00

Quark » wrote:
evo ovaj ispo tebe šta je posta
..ok, piko. :kokice:
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 30 Oct 2015, 18:05

..a unda » wrote: .. a di ti je piko? :kokice:
Nemam ga. :tuzni:
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 30 Oct 2015, 18:05

Quark » wrote:
ja sam najsretniji na svijetu :zubo:
El ti drago, a? :D
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 18:09

pih, a nadala sam se još malo bit sama s mladićima i sad je ova fatalna došla :mad:

bok pika :grli:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 18:09

Pikova dama » wrote: Nemam ga. :tuzni:
..ma i sta ce ti. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 18:11

Orak » wrote:pih, a nadala sam se još malo bit sama s mladićima i sad je ova fatalna došla :mad:

bok pika :grli:
..cuj, orak..jel ovo egzodus s muskog kutka? ..ono, u prolazu ili ocete azil? ko je od vas terorist?

..mislim, jel da stavljamo zicu ili..? :kokice:

:D
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 18:15

unda, ma kakva žica, odmah tuć s vatrenom silom. :rozi:
a i ne znam ti kome je kvark sve poslao pozivnicu. zabavlja me ovo, ja sam sklona intrigama i zavjerama.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 18:20

Orak » wrote:unda, ma kakva žica, odmah tuć s vatrenom silom. :rozi:
a i ne znam ti kome je kvark sve poslao pozivnicu. zabavlja me ovo, ja sam sklona intrigama i zavjerama.
..ma ti si sklona nekim tim, ono.. ma ti si kinki, eto.. :D

ne znam, mozda bi bilo dobro..mah, ne znam..

tj, mozda bi bilo dobro uskratit azil ovdje svakom onom ko je na onom forumu trkeljao da treba zatvorit granice i vojsku na granice. eto. :kokice:

..ja mislim da bi to bilo fer. :giggle:
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 30 Oct 2015, 18:21

Orkica moja. :cerek:
Ma zove mene Kvark od kad ga je ubanalo, al sam zafteljila sebi u glavu, da ću s Trkeljanjem, varati Muški kutak. :D
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 18:46

gle, znaš kako se svako varanje racionalizira: ne bi da nije bilo problema i oboje su krivi. pa možemo makar ovako virtualno kad smo već u životu fine i vjerne. :D
..a unda » wrote: ..ma ti si sklona nekim tim, ono.. ma ti si kinki, eto.. :D

ne znam, mozda bi bilo dobro..mah, ne znam..

tj, mozda bi bilo dobro uskratit azil ovdje svakom onom ko je na onom forumu trkeljao da treba zatvorit granice i vojsku na granice. eto. :kokice:

..ja mislim da bi to bilo fer. :giggle:
uf, ček da se sjetim šta sam pisala tamo. vojske i žice nisam sigurno spominjala.. i bila sam humana i humanitarna al bojim se da sam i ja sad suspektni fašist- ne samo zbog seksa.
jako se lako pofašistuje ljude u zadnje vrijeme. malo mi to na inverziju počinje bacat i nije mi ugodno. al dobro, valjda to nekome treba.

a ovo o kinki sklonostima.. ha, ja gledam dublje i šire i ispod i preko, bar se zavaravam da je tako, al neću sad u prostu proširenost jer će me sutra bit sram.. i ovako sam se ispružila i previše. etogac.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 19:01

Orak » wrote:..
a ovo o kinki sklonostima.. ha, ja gledam dublje i šire i ispod i preko, bar se zavaravam da je tako, al neću sad u prostu proširenost jer će me sutra bit sram.. i ovako sam se ispružila i previše. etogac.

meni se cini da se ti stalno nesto sramis. ono, kao da se volis sramit. :kokice:

:D
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 19:28

ma ne volim. al još manje volim glumit opaku frajericu kad nisam, a tako me često doživljavaju. sad se držim as is mantre, znaš koliko je lakše živit kad pokažeš i mekano.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:20

..a unda » wrote: ..cuj, orak..jel ovo egzodus s muskog kutka? ..ono, u prolazu ili ocete azil? ko je od vas terorist?

..mislim, jel da stavljamo zicu ili..? :kokice:

:D
ja popija parcijalu na MK a oni došli ode na moj nagovor, volimo se tipkati i čitati :D
a ja doša ode kad mi je cijenjeni i uvaženi homoseksualac judolino skrenija pozornost na postojanje ovog bisera interneta

e sad... nadam se da šupkolino i ja nismo bili nebezbedni šta smo doveli ode nekoliko gejeva i polovnjača sa MK odnosno nadam se da vam je drago šta smo došli jer ipak smo digli prosječni IQ za -31,4% :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:21

e, da, nismo u prolazu, bar ja nisan

možda se čak i oženin ode, ona gospođa karanbol trza na mene :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 20:22

:kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:23

Pikova dama » wrote:Orkica moja. :cerek:
Ma zove mene Kvark od kad ga je ubanalo, al sam zafteljila sebi u glavu, da ću s Trkeljanjem, varati Muški kutak. :D
aj kvaragu berlava ti i muški kutak... kaki je to muški kutak svi muški il banani il parcelizirani il odustali
na kraju ćeš ostat sama s onin patuljkon didijen
ode je ekipa :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:23

taman da ću napisat "a i admin je kul tip" ono se ti stvoriš :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 20:24

Quark » wrote:
taman da ću napisat "a i admin je kul tip" ono se ti stvoriš :S
0.01K :zubo:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:25

MightyMe » wrote:
0.01K :zubo:
a e... evo ode san desetak dana, još nisan osjetija negativnu vibru a čak san i klona napravija :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 20:27

Ae, kad smo ko mala birtija. Koja ima svoje i intelektualce i redikule i svima je dobro. :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:28

da mi je znati u koju si grupu mene ugura...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 20:30

Quark » wrote:
ja popija parcijalu na MK a oni došli ode na moj nagovor, volimo se tipkati i čitati :D
a ja doša ode kad mi je cijenjeni i uvaženi homoseksualac judolino skrenija pozornost na postojanje ovog bisera interneta

e sad... nadam se da šupkolino i ja nismo bili nebezbedni šta smo doveli ode nekoliko gejeva i polovnjača sa MK odnosno nadam se da vam je drago šta smo došli jer ipak smo digli prosječni IQ za -31,4% :brukica:
I tako, veliš, ništa više niste imali za dizat?
:kokice:


E usrećiste nas valaj.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 20:32

nina williams » wrote:
I tako, veliš, ništa više niste imali za dizat?
:kokice:


E usrećiste nas valaj.
ono ko fol vi starosedioci ovde evropljani a mi pridošlice u gumenjacima :D

ali retko lepo ste nas primili
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 20:33

Uskoro ćemo vas i udomaćit.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot, Google [Bot] and 0 guests