ja ka neman šta jebavat pojeben ženu7nationarmy » wrote:glavno je imat plan. ja vec znam da cu veceras opet skoro jebat.
Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
i ja bi al je gdja kvark daleko i vele na drugom vorumu da se to ne smije iz ovog ili onog razloga.
AJ EM BAK!
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
to mi i bivse uvijek govorile kad bi se pravio pijan i zaluto di sunce ne sja.
AJ EM BAK!
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
ae, pametno je slozit dodatnu uticnicu da obje makite mogu radit u isto vrijeme pa nek komsiluk pati.
AJ EM BAK!
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
vidis na to nisam pomislio, vjerojatno samo pitura drzi podrum na mjestu.
AJ EM BAK!
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
nisam vidio, fotkao je svetu pecinu?!?
AJ EM BAK!
aj bar imaš podrum. ja sam koristio ćaćin dok sam bio pod njegovom komandom. napravio sprave za teretanu (koje nikad nisam koristio) i stolni tenis...uf koji suse tu turniri znali održavat...frendu Zoki sam nabio frustracija i frustracija
nekad bilo sad se spominjalo
nekad bilo sad se spominjalo
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
fotkao je peder headbanger ovo lito i stavija na MK7nationarmy » wrote:nisam vidio, fotkao je svetu pecinu?!?
al tribaš sa vit... pari apoteka samo šta umisto andola i plivadona stoji informatičko-biciklističko-stolarsko-bravarsko-elektro servis
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Orak » wrote:ej samojače:
ej, maloprije je onaj doberman zalajo ispod balkona (nismo ga vidjeli od onda) odmah je cvileći uletila u dnevni i sakrlila se ispod stola...trebalo joj je dobrih 15 minuta da dođe sebi
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
hod više neće dolazit na forum hr ni na mk. trenutno ima puno posla ali moran ga nagovorit da dođe ode.Samojako! » wrote:Kvarče šta je sa Hodom? Oće on prelazit na dark sajd? Na f.hr je bojim se odsviro svoje.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- Pikova dama
- Posts: 11
- Joined: 30 Oct 2015, 17:45
Zašto se tako jako naljutio?Quark » wrote:
hod više neće dolazit na forum hr ni na mk. trenutno ima puno posla ali moran ga nagovorit da dođe ode.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
