Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 15:05

7nationarmy » wrote:glavno je imat plan. ja vec znam da cu veceras opet skoro jebat.
ja ka neman šta jebavat pojeben ženu


TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 15:08

i ja bi al je gdja kvark daleko i vele na drugom vorumu da se to ne smije iz ovog ili onog razloga.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 15:09

napuši se đžubre pedersko
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 15:11

to mi i bivse uvijek govorile kad bi se pravio pijan i zaluto di sunce ne sja.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 15:14

odo štoko radt u radijonu.... moran jedan kabao provuć na nasuprotni zid
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 15:17

ae, pametno je slozit dodatnu uticnicu da obje makite mogu radit u isto vrijeme pa nek komsiluk pati.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 15:23

:rofl:
šta još imaš po tom podrumu drkat kvarče nesretniče? raspast će ti se to sve.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 15:24

vidis na to nisam pomislio, vjerojatno samo pitura drzi podrum na mjestu.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 15:25

mene još progone fotografije s lokacije. kako je to sve uredno i spickano. osjećam se manje vrijedna kad se sjetim.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 15:27

nisam vidio, fotkao je svetu pecinu?!?
AJ EM BAK!
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 30 Oct 2015, 15:28

aj bar imaš podrum. ja sam koristio ćaćin dok sam bio pod njegovom komandom. napravio sprave za teretanu (koje nikad nisam koristio) i stolni tenis...uf koji suse tu turniri znali održavat...frendu Zoki sam nabio frustracija i frustracija :S

nekad bilo sad se spominjalo :tuzni:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 15:29

ej samojače :kiss:

7, mislim da je head pofotkao kad je bio u viziti.
ja imam garažu u koju auto nemre uć. toliko. :brukava:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 15:53

Orak » wrote: ja imam garažu u koju auto nemre uć. toliko. :brukava:
:kokice:


:facepalm:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 16:19

7nationarmy » wrote:nisam vidio, fotkao je svetu pecinu?!?
fotkao je peder headbanger ovo lito i stavija na MK :brukica:

al tribaš sa vit... pari apoteka samo šta umisto andola i plivadona stoji informatičko-biciklističko-stolarsko-bravarsko-elektro servis
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 30 Oct 2015, 16:19

Orak » wrote:ej samojače :kiss: :
:kiss: zajebava li te ova stoka? ako je samo reci. ću da legitimišem

ej, maloprije je onaj doberman zalajo ispod balkona (nismo ga vidjeli od onda) odmah je cvileći uletila u dnevni i sakrlila se ispod stola...trebalo joj je dobrih 15 minuta da dođe sebi
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 16:20

ka bude sve kako san zamislija, a biće brzo, to će biti hram tehnologije :D

ubiće me squaw :facepalm:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 16:21

evo upravo san kazetu "best '80" primota na početak :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 16:25

Hrom-Dioksid, C60
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 30 Oct 2015, 16:29

Kvarče šta je sa Hodom? Oće on prelazit na dark sajd? Na f.hr je bojim se odsviro svoje.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 16:35

Samojako! » wrote:Kvarče šta je sa Hodom? Oće on prelazit na dark sajd? Na f.hr je bojim se odsviro svoje.
hod više neće dolazit na forum hr ni na mk. trenutno ima puno posla ali moran ga nagovorit da dođe ode.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 30 Oct 2015, 17:50

Ja došla. Dobar dan. :xrolleyes:
User avatar
Frulica
Posts: 213
Joined: 05 Oct 2015, 03:01

Post 30 Oct 2015, 17:50

Dobar dan. :o
User avatar
Pikova dama
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2015, 17:45

Post 30 Oct 2015, 17:51

Quark » wrote:
hod više neće dolazit na forum hr ni na mk. trenutno ima puno posla ali moran ga nagovorit da dođe ode.
Zašto se tako jako naljutio? :tuzni:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 17:55

Pikova dama » wrote:Ja došla. Dobar dan. :xrolleyes:
.. a di ti je piko? :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 17:58

Pikova dama » wrote:Ja došla. Dobar dan. :xrolleyes:
ja sam najsretniji na svijetu :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot, Google [Bot] and 0 guests