Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 29 Oct 2015, 18:52

judolino » wrote: A ti, srolljoljo, ako si već informatćar, odi ovđe pa objasni ljudima da su kreteni jer ne vide slike koje sam posto.

E jebiga, zaboravio sam da ti nemreš tamo. Aj bar objasni Orakici, počela je prelazit na dark sajd...
ja? šta? dark sajd.. ma ništa ti ja to ne razumijem, mene samo njegovo tijelo zanima i prostote razne u vezi toga. :raspa:

a ovo drugo, jesi vidio šta sam stavila gore? američko predsjedničko sučeljavanje u izraelu, pa kao imaš izbor.. moš mislit slobodne volje i opcija raznih. :zvrko:
i kao nema veze s nama svima. ma, demokracija je najveća trolaža ikad.

{nevidljiva tinta mod-ak i odem na izbore (a išla sam do sad samo na prve i na pederski referendum) zoki mi je više seksi od ovog drugog, tak da će me to ponijet vjerojatno.
al nemoj me izdat sedmici, jesi čuo? :o }

joj, al što unda fino piše, baš mi je bio gušt ovu plahtu dolje sad pročitat. :cerek:


User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 29 Oct 2015, 18:57

Quark » wrote:ali san makinalno kliknija na tvoj link pa san oša jer san te drža za legitimnog postera :facepalm:
Pa jesil vidio moje slike?
Kaj ni dobro?
Si videl sebe?
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 19:05

judolino » wrote: Pa jesil vidio moje slike?
Kaj ni dobro?
Si videl sebe?
a jesan :)
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 29 Oct 2015, 19:22

A za ovo sam dobil karton, pa su mi zbrisali... :giggle:

Image
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 29 Oct 2015, 20:31

Quark » wrote:kupujen maslinovo uje... ako je dobro dajen 80 kn
Quark wrote:
reka san da plaćan 80 kn po litri nisan o količinama govorija. ali kad već pitaš uzeja bi 2-3 ml
Riješićese nešto, čin nabavin epruvetu.
judolino wrote: Kad budeš u ZG?
Idući tjedan.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 29 Oct 2015, 21:42

MightyMe » wrote:

Riješićese nešto, čin nabavin epruvetu.


Idući tjedan.
Aj, dvije litre, ak bude dobro, vidićemo. OK?
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 08:44

miky0 » wrote: Moje ti je tucepsko, i dobro je. Koliko bi litara? I bolje je od majtijevog ;)
aupizdu tucepsko, bando crvena jos ce ispast da se znamo :D
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 08:59

7nationarmy » wrote: aupizdu tucepsko, bando crvena jos ce ispast da se znamo :D
:rofl:

Mozda mi znades zenine, njezina je mater od tamo, i jesu, svi su crveni, al ono totalka :)
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 09:16

di ste to, oko makarske ona mjesta? znam neke podgorane, nemam pojma jesu crveni ili zeleni al promučurni bome jesu.
prevruće meni tamo, u brelima sam skoro crkla. mora stalno makar tramontana puhat, ovo ispod biokova stoji upečen zrak i ne mrda.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 09:24

uh podgora, igrane... njih bi ja preselio u brazil da objasnjavaju majmunima vaznost prasume. imat takav komad obale a bit pizda u dusi - mislim da su vise na sudovima od zagoraca :D
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 09:28

ma da? e to su te lokalne osobitosti o kojima pojma nemaš ovako turistički nevin.
to kao dole na otoku kad igraju nogomet mjesto a protiv mjesta b pa su neredi kao na maksimiru devedesete. ono, moraju duge cijevi doć.
a nitko ne vjeruje kad pričaš...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 09:30

Orak » wrote:di ste to, oko makarske ona mjesta? znam neke podgorane, nemam pojma jesu crveni ili zeleni al promučurni bome jesu.
prevruće meni tamo, u brelima sam skoro crkla. mora stalno makar tramontana puhat, ovo ispod biokova stoji upečen zrak i ne mrda.
Da, ta mista oko makarske, al inace sam iz splita, a tu i zivim :) ma kakav zagreb :koka:

Al di ti je ustaja zrak u brelima bogati, ma kako moze pod planinom ustajat zrak kad se vitar uvik spusta iz biokova, ili popodne kad zapuse maestral :ne zna:

I di si bila u brelima kad si bila, jelte?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 09:32

Orak » wrote:ma da? e to su te lokalne osobitosti o kojima pojma nemaš ovako turistički nevin.
to kao dole na otoku kad igraju nogomet mjesto a protiv mjesta b pa su neredi kao na maksimiru devedesete. ono, moraju duge cijevi doć.
a nitko ne vjeruje kad pričaš...
A to je, kad igra hajduk vele luka protiv blata, to je ono najgori derbi na svitu, kakav partizan-zvezda :)
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 09:37

miky0 » wrote:
A to je, kad igra hajduk vele luka protiv blata, to je ono najgori derbi na svitu, kakav partizan-zvezda :)
e to, to :rofl:
u maestralu smo bili

e: šta zbilja od bijelog vina rastu cice ili je to metforički? :o
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 09:43

Orak » wrote:
e to, to :rofl:
u maestralu smo bili
A kad s bila u maestralu?
Orak » wrote: e: šta zbilja od bijelog vina rastu cice ili je to metforički? :o
Al sam reka da sise rastu :misli:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 09:43

miky0 » wrote: A to je, kad igra hajduk vele luka protiv blata, to je ono najgori derbi na svitu, kakav partizan-zvezda :)
to je bila tucnjava za pamcenje prije koju godinu, bili u blatu na tekmi, mislim da je zmaj poveo i tako zavrsilo. kasnije isli do luke van jer ko je vidio ne izac na rivu vidit guzice i sise. a onda se srucilo sa svih strana, nema pobjednika, nista ne vidis samo lemas oko sebe i pokusavas se maknut od poludjelih otocana. drugi dan na kavi u blatu svi plavi i prepricavaju kako su lucani pickice :D
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 09:47

7nationarmy » wrote: to je bila tucnjava za pamcenje prije koju godinu, bili u blatu na tekmi, mislim da je zmaj poveo i tako zavrsilo. kasnije isli do luke van jer ko je vidio ne izac na rivu vidit guzice i sise. a onda se srucilo sa svih strana, nema pobjednika, nista ne vidis samo lemas oko sebe i pokusavas se maknut od poludjelih otocana. drugi dan na kavi u blatu svi plavi i prepricavaju kako su lucani pickice :D
:rofl:

Moj stari je od tamo, pa mi je prepricava kad je bija dite, i igrali jedni protiv drugih, popestali se ka pasi, a njegov zadatak je bija skupljat bovane za fajt :rofl: pa je njega i jos nekoliko milicajac u postaju odvea, i da mu 2 triske, pa je nakon toga sija za trajekt i dosa u split, di je i osta :)
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 09:49

najbolje je kako se drugi dan nakon tucnjave nadju blacani i lucani koji rade zajedno i smiju kako ce se drugi put jos bolje potuc. to ko nije dozivio na svoje oci ne vjeruje, lud otok.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 09:59

miki, a ima već koju godinu.. i više. ma lijepo je tamo, samo što nemreš disat. :D

7, pa da, skroz logično da ti piješ kavu u blatu :B
a ja sam bila dole u povijesnom momentu stvaranja blatskog hdz-a. jel to 90' bila... neko proljeće, pustara. bili u inkriminiranoj konobi taman u krucijanom momentu, ni krivi ni dužni. još s avisovim rentakarom bg tablica, skoro nas u splitu bacilo s rive u more skupa s autom.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 10:05

bogati pa necu pit kavu s komunjarama u luci, neka im oliver i galeb i sav taj pederluk. drazi mi bivsi udbasi u blatu, ti se bar zajebavaju na vlastiti racun.

el bio mercedes?
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 10:09

Orak » wrote:miki, a ima već koju godinu.. i više. ma lijepo je tamo, samo što nemreš disat. :D

7, pa da, skroz logično da ti piješ kavu u blatu :B
a ja sam bila dole u povijesnom momentu stvaranja blatskog hdz-a. jel to 90' bila... neko proljeće, pustara. bili u inkriminiranoj konobi taman u krucijanom momentu, ni krivi ni dužni. još s avisovim rentakarom bg tablica, skoro nas u splitu bacilo s rive u more skupa s autom.
A nisi odgovorila koji je tvoj otok?
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 10:12

oli sam trebala odgovorit? :o

7, nije bio mercedes, zašto pitaš? jel imaš neš za podijelit s nama? :D

ae, blato su kao gospari, luka težaci i ribari pa se zato klasno jebu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 10:13

ma kaki, nijedan mercedes beogradskih registracija nikad nije zavrsio u moru u makarskoj a ni u primostenu. nikad. jok.

jesu kurac, ista banda, zato se i ne vole - to je kao s turcima i grcima, ne znas koji je koji al se zato vole mlatit.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 10:20

ajme, huligan :o
e al zato nam je auto sa zg regama devedesetineke najebao u puli, dođemo na parking pred restaćem a on sav zasran. doslovno. baš jadan osjećaj.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 10:24

je, kovas tjero da idete u tu talijansku vukojebinu. meni u splitu grebe klinac autu, dojem ja blize i pitam treba li pomoc kad je vako fino usro autu kolegi dalmatincu na radu u zagrebu. htio se rasplakat pa sam ga odveo na pivu, jebemese sluzbeni auto.
AJ EM BAK!
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot, SemrushBot and 0 guests