ja? šta? dark sajd.. ma ništa ti ja to ne razumijem, mene samo njegovo tijelo zanima i prostote razne u vezi toga.judolino » wrote: A ti, srolljoljo, ako si već informatćar, odi ovđe pa objasni ljudima da su kreteni jer ne vide slike koje sam posto.
E jebiga, zaboravio sam da ti nemreš tamo. Aj bar objasni Orakici, počela je prelazit na dark sajd...
a ovo drugo, jesi vidio šta sam stavila gore? američko predsjedničko sučeljavanje u izraelu, pa kao imaš izbor.. moš mislit slobodne volje i opcija raznih.
i kao nema veze s nama svima. ma, demokracija je najveća trolaža ikad.
{nevidljiva tinta mod-ak i odem na izbore (a išla sam do sad samo na prve i na pederski referendum) zoki mi je više seksi od ovog drugog, tak da će me to ponijet vjerojatno.
al nemoj me izdat sedmici, jesi čuo?
joj, al što unda fino piše, baš mi je bio gušt ovu plahtu dolje sad pročitat.

