Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 15:11

gđa Karambol » wrote:
Ajde, ajde... Nemaš se čega sramiti. Samo hrabro. :cheer:



Pa, ovdje zalijepi. Možda će i Quark neći nešto za gđu Quark. A, vidi, 7 ih ima tri!
Mislis ovdi :misli: pa ne mogu Jumbomail upregnit da mi isposta post, odnosno slije :misli:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 15:13

7nationarmy » wrote:bijelo vino... tocno kad pomislis da nemere vise razocarat ko pripadnik muskog roda, on nadje novi nacin :D
U pravu si, bilo bas i ne volim, crno mi je puno draze, al me u zadnje vrime nekako pocelo pucat u glavu, a ovoga mogu vise popit a da ga ne osjetim :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 15:15

gđa Karambol » wrote:Samo se hvali da ima svog vina.
:)

Neman svoga vina, al bice moga, odnosno zeninoga ulja ;)
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 29 Oct 2015, 15:33

80kn/L, ako neko oće ulja. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 15:36

MightyMe » wrote:80kn/L, ako neko oće ulja. :kokice:
A oklen je ovo tvoje?
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 29 Oct 2015, 15:38

Istočno od Pojatnog. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 15:39

MightyMe » wrote:Istočno od Pojatnog. :kokice:
Oli ste ga vec ubrali?
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 29 Oct 2015, 16:25

Nismo sve, ali već ima ulja. :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 16:57

gđa Karambol » wrote:
Ajde, ajde... Nemaš se čega sramiti. Samo hrabro. :cheer:



Pa, ovdje zalijepi. Možda će i Quark neći nešto za gđu Quark. A, vidi, 7 ih ima tri!
squaw Quark mi je strogo zabranila da je više spominjem na blogu, na forumu i na fejsu :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 17:26

Dobro. Nemoj je spominjati.
A što si napravio da ti je zabranila?
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 17:30

miky0 » wrote:
Mislis ovdi :misli: pa ne mogu Jumbomail upregnit da mi isposta post, odnosno slije :misli:
Ovdje barem ima informatičara! Ima ovih sa školama, ovih bez škole... Pitaj za pomoć.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 17:44

Ajmo pomoc...kako mogu Jumbomailirat slije ovdi :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 17:46

Ima i kod mene ulja, aj navali narode :)

Majti, na koliko vam baca? Mojima 20% :)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:04

kupujen maslinovo uje... ako je dobro dajen 80 kn
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 29 Oct 2015, 18:09

MightyMe » wrote:Nismo sve, ali već ima ulja. :kokice:
Kad budeš u ZG?
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 29 Oct 2015, 18:10

Quark » wrote:kupujen maslinovo uje... ako je dobro dajen 80 kn
A ti, srolljoljo, ako si već informatćar, odi ovđe pa objasni ljudima da su kreteni jer ne vide slike koje sam posto.

E jebiga, zaboravio sam da ti nemreš tamo. Aj bar objasni Orakici, počela je prelazit na dark sajd...
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:16

judolino » wrote: A ti, srolljoljo, ako si već informatćar, odi ovđe pa objasni ljudima da su kreteni jer ne vide slike koje sam posto.

E jebiga, zaboravio sam da ti nemreš tamo. Aj bar objasni Orakici, počela je prelazit na dark sajd...
i da mogu nebi više tamo iša... sroljo :D
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:18

ali san makinalno kliknija na tvoj link pa san oša jer san te drža za legitimnog postera :facepalm:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:37

Quark » wrote:kupujen maslinovo uje... ako je dobro dajen 80 kn
Moje ti je tucepsko, i dobro je. Koliko bi litara? I bolje je od majtijevog ;)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:40

miky0 » wrote:
Moje ti je tucepsko, i dobro je. Koliko bi litara? I bolje je od majtijevog ;)
reka san da plaćan 80 kn po litri nisan o količinama govorija. ali kad već pitaš uzeja bi 2-3 ml
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:44

Quark » wrote:
reka san da plaćan 80 kn po litri nisan o količinama govorija. ali kad već pitaš uzeja bi 2-3 ml
Nisam ni reka da neplacas 80 kn/l, al 2-3 deca :misli:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:50

miky0 » wrote:
Nisam ni reka da neplacas 80 kn/l, al 2-3 deca :misli:
jeben ti gospu neuku otkad je ml dec?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:51

da san mod sa bi ban dobija
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:52

Quark » wrote:
jeben ti gospu neuku otkad je ml dec?
Al nije :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 18:52

Quark » wrote:da san mod sa bi ban dobija
Srica moja sta nisi :lux:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests