Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
ti stvarno godinama nisi ništa naućila omene... pravi gazda UZIMA pareOrak » wrote:sedam, parfemčiČ![]()
zato ja i ne glasam, tak svejedno. :zijev:
a pravi gazda je onaj tko daje pare, kao i u svakoj kući.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
a ti samo neshvaceni pedermiky0 » wrote: Nek se oni svadjaju ali nek mene ne uvlace u o'to. Jedni mi kazu da sam kradezeovac, a drugi da sam kukuleovac![]()
AJ EM BAK!
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
koji parfemcic jebemu, stasam propustijo?
AJ EM BAK!
Ja sam miky0, mislim da je sasvim dovoljnogđa Karambol » wrote:A kako bi ti sam sebe nazvao?
Nego, os da ti muzjaka bacimo u trosak
Ne bi bas reka da sam peder. Aj ti pojebi tolko picaka ka ja, imas broj negdi po forumu7nationarmy » wrote: a ti samo neshvaceni peder
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
kadja uletim znaces. etoga.Orak » wrote:7, a baš si panj.zajebavam te da bi mogao s nečim i uletit kad te već podržavam okolo.
ne brini, toje kumrovcanima difoltno stanje.e: evo ga na, i sad se judolino ljuti na mene.
AJ EM BAK!
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Nije ti to meni dovoljno.
Ja volim kad odmah vidim na čemu sam.
jel vam ovo interesantno? kad se već priča o izborima i... pa izborima?
http://www.huffingtonpost.com/natasha-s ... 67160.html
http://www.huffingtonpost.com/natasha-s ... 67160.html
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
nije sportski, nepokretne mete se samo sutne nogom niz liticu prema srpskom selu - onda njega okrivis ako strada koja naoruzana baba.Quark » wrote:neš ti judolina, take smo mi '91 prve striljali... na njima smo vježbali
AJ EM BAK!
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
daje meni iskaznica s iblerovog trga vjerojatno bi ija prcio po vukovini i spickovini. jebga.miky0 » wrote: Ne bi bas reka da sam peder. Aj ti pojebi tolko picaka ka ja, imas broj negdi po forumui nek tebi salju sise, ka meni, pa mi se javi
AJ EM BAK!
Ni na sdpeu, ni na ha de zeu
Jel zadovoljavajuce
Os slije koje ti muza mogu odvest u trosak?
Neobrazovanko, nemam ti ja iskaznicu s iblerovog trga7nationarmy » wrote:
daje meni iskaznica s iblerovog trga vjerojatno bi ija prcio po vukovini i spickovini. jebga.
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Za 20 minuti na bilom vinugđa Karambol » wrote:
Nego na čemu jesi?
A di cu ti poslatgđa Karambol » wrote:
Ajd.
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
tako i ja tvrdim da nemerem tri zemske odjednom opsluzivat al one inzistiraju. nema nam spasa.miky0 » wrote: Neobrazovanko, nemam ti ja iskaznicu s iblerovog trga
AJ EM BAK!
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
bijelo vino... tocno kad pomislis da nemere vise razocarat ko pripadnik muskog roda, on nadje novi nacin 
AJ EM BAK!
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Mlad je on još. Pusti ga da uči.7nationarmy » wrote:bijelo vino... tocno kad pomislis da nemere vise razocarat ko pripadnik muskog roda, on nadje novi nacin
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
ajde da je radler onda bi reko mlad lud, al bijelo vino. ta danasnja mladez.
AJ EM BAK!
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot, Google [Bot] and 0 guests
