Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 12:05

A kako bi ti sam sebe nazvao?


User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 29 Oct 2015, 12:05

sedam, parfemčiČ :ceka:
Quark » wrote:napušite se vi i politika. uostalom ka ćete prić u viši nivo postojanja i svatit da je hdz=sdp?
zato ja i ne glasam, tak svejedno. :zijev:
a pravi gazda je onaj tko daje pare, kao i u svakoj kući.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:08

Orak » wrote:sedam, parfemčiČ :ceka:



zato ja i ne glasam, tak svejedno. :zijev:
a pravi gazda je onaj tko daje pare, kao i u svakoj kući.
ti stvarno godinama nisi ništa naućila omene... pravi gazda UZIMA pare
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 12:19

miky0 » wrote: Nek se oni svadjaju ali nek mene ne uvlace u o'to. Jedni mi kazu da sam kradezeovac, a drugi da sam kukuleovac :facepalm: :gaah:
a ti samo neshvaceni peder :D
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 12:20

koji parfemcic jebemu, stasam propustijo?
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 29 Oct 2015, 12:23

Quark » wrote:
ti stvarno godinama nisi ništa naućila omene... pravi gazda UZIMA pare
životinja ljubavna sirotinja... nebitno. onaj kod kog je novčanik odlučuje. ove igre slova su predstava za raju, da se osjeća važnom.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 29 Oct 2015, 12:25

7, a baš si panj. :rolleyes: zajebavam te da bi mogao s nečim i uletit kad te već podržavam okolo.

e: evo ga na, i sad se judolino ljuti na mene. :tuzni:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:29

neš ti judolina, take smo mi '91 prve striljali... na njima smo vježbali
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:34

gđa Karambol » wrote:A kako bi ti sam sebe nazvao?
Ja sam miky0, mislim da je sasvim dovoljno ;)

Nego, os da ti muzjaka bacimo u trosak :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:39

7nationarmy » wrote: a ti samo neshvaceni peder :D
Ne bi bas reka da sam peder. Aj ti pojebi tolko picaka ka ja, imas broj negdi po forumu ;) i nek tebi salju sise, ka meni, pa mi se javi ;)
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 12:45

Orak » wrote:7, a baš si panj. :rolleyes: zajebavam te da bi mogao s nečim i uletit kad te već podržavam okolo.
kadja uletim znaces. etoga.
e: evo ga na, i sad se judolino ljuti na mene. :tuzni:
ne brini, toje kumrovcanima difoltno stanje.
AJ EM BAK!
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 12:45

miky0 » wrote:
Ja sam miky0, mislim da je sasvim dovoljno ;)
Nije ti to meni dovoljno. :D

Ja volim kad odmah vidim na čemu sam.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 29 Oct 2015, 12:45

jel vam ovo interesantno? kad se već priča o izborima i... pa izborima?
http://www.huffingtonpost.com/natasha-s ... 67160.html
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 12:46

Quark » wrote:neš ti judolina, take smo mi '91 prve striljali... na njima smo vježbali
nije sportski, nepokretne mete se samo sutne nogom niz liticu prema srpskom selu - onda njega okrivis ako strada koja naoruzana baba.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 12:47

miky0 » wrote: Ne bi bas reka da sam peder. Aj ti pojebi tolko picaka ka ja, imas broj negdi po forumu ;) i nek tebi salju sise, ka meni, pa mi se javi ;)
daje meni iskaznica s iblerovog trga vjerojatno bi ija prcio po vukovini i spickovini. jebga.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:52

gđa Karambol » wrote:
Nije ti to meni dovoljno. :D

Ja volim kad odmah vidim na čemu sam.
Ni na sdpeu, ni na ha de zeu :)

Jel zadovoljavajuce :ne zna:

Os slije koje ti muza mogu odvest u trosak? :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:55

7nationarmy » wrote:
daje meni iskaznica s iblerovog trga vjerojatno bi ija prcio po vukovini i spickovini. jebga.
Neobrazovanko, nemam ti ja iskaznicu s iblerovog trga :bicedobro:
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 12:57

miky0 » wrote:
Ni na sdpeu, ni na ha de zeu :)

Jel zadovoljavajuce :ne zna:
Nego na čemu jesi?
miky0 » wrote: Os slije koje ti muza mogu odvest u trosak? :zubo:
Ajd.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 13:00

gđa Karambol » wrote:
Nego na čemu jesi?
Za 20 minuti na bilom vinu :lux:
gđa Karambol » wrote:
Ajd.
A di cu ti poslat :ne zna:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 13:02

miky0 » wrote: Neobrazovanko, nemam ti ja iskaznicu s iblerovog trga :bicedobro:
tako i ja tvrdim da nemerem tri zemske odjednom opsluzivat al one inzistiraju. nema nam spasa.
AJ EM BAK!
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 13:07

miky0 » wrote:
Za 20 minuti na bilom vinu :lux:
Ajde, ajde... Nemaš se čega sramiti. Samo hrabro. :cheer:
miky0 » wrote:

A di cu ti poslat :ne zna:
Pa, ovdje zalijepi. Možda će i Quark neći nešto za gđu Quark. A, vidi, 7 ih ima tri!
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 13:08

bijelo vino... tocno kad pomislis da nemere vise razocarat ko pripadnik muskog roda, on nadje novi nacin :D
AJ EM BAK!
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 13:10

7nationarmy » wrote:bijelo vino... tocno kad pomislis da nemere vise razocarat ko pripadnik muskog roda, on nadje novi nacin :D
Mlad je on još. Pusti ga da uči.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 13:13

ajde da je radler onda bi reko mlad lud, al bijelo vino. ta danasnja mladez.
AJ EM BAK!
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 29 Oct 2015, 13:18

Samo se hvali da ima svog vina.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests