Stare teme i začeci foruma
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
25 Oct 2015, 13:48
evo, jesam rekla da mora u vezi mikija bit neka zen priča? ak ovo s pumpom nije, ne znam šta onda je.

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 13:53
orak dobar ti je avatar... jes to ti?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
25 Oct 2015, 13:57
jel dobar? dosadio mi je malo onaj s mužem.
nisam al kao da jesam; isto tjeme i zatiljak, a bogami i loreal i duljina.
-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
25 Oct 2015, 13:58
Pero » wrote:Prema predaji, judolino je u jednom periodu bio gazda. Onda se navodno uz učešće određene količine rakije gazda promijenio.
Oduvijek sam htio doći tiho i ući u legendu...

-
miky0
- ST Leader
- Posts: 10946
- Joined: 29 Sep 2012, 09:38
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:00
Orak » wrote:jel dobar? dosadio mi je malo onaj s mužem.
nisam al kao da jesam; isto tjeme i zatiljak, a bogami i loreal i duljina.
Jesil i ti negdi odavle ili si od gornje strane veleizdajnicke drzave
i btw, muz ti dosadio

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:02
Orak » wrote:jel dobar? dosadio mi je malo onaj s mužem.
nisam al kao da jesam; isto tjeme i zatiljak, a bogami i loreal i duljina.
dašta je nego dobar. nekužin ovo isti loreal i duljina
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:03
aaaaaa loreal, ono sranje za u kosu

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:03
jebemese ja san ispo brda, uzmore

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
25 Oct 2015, 14:04
miky0 » wrote:
Jesil i ti negdi odavle ili si od gornje strane veleizdajnicke drzave
i btw, muz ti dosadio

ma stari forumski avatar, nije pravi muž. nebitno.
ja sam u parazitskoj prijestolnici u kojoj živimo od para koje zarađuje turizam a posebno dalmacija .

-
miky0
- ST Leader
- Posts: 10946
- Joined: 29 Sep 2012, 09:38
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:06
Orak » wrote:
ma stari forumski avatar, nije pravi muž. nebitno.
ja sam u parazitskoj prijestolnici u kojoj živimo od para koje zarađuje turizam a posebno dalmacija .

Znaci da si dal'ko
onda jel imas muza ili nemas

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:06
Orak » wrote:
ma stari forumski avatar, nije pravi muž. nebitno.
ja sam u parazitskoj prijestolnici u kojoj živimo od para koje zarađuje turizam a posebno dalmacija .

jebem li ti tetku provokatorsku da nije bilo nas ižbenka pukla bi rvacka popolak ki cvrčak, a dis ti bila '91 pičkat materna
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Orak
- Posts: 169
- Joined: 22 Oct 2015, 13:06
Post
25 Oct 2015, 14:11
devedesprve sam ja otkrila seks. znam, baš sam našla kad ću.
miki, nemaš muža. ni pravog ni krivog.

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:14
Orak » wrote:devedesprve sam ja otkrila seks. znam, baš sam našla kad ću.
ha ha ha ha ha

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
MightyMe
- Posts: 5249
- Joined: 07 Oct 2011, 15:32
Post
25 Oct 2015, 14:14
nina williams » wrote:
Ma vid Mikija s apostrofom.
Opa, ovo je već ozbiljno upucavanje, level: expert.

Ove ofenzive će se u školama učit ko one partizanske.

-
miky0
- ST Leader
- Posts: 10946
- Joined: 29 Sep 2012, 09:38
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:14
Orak » wrote:devedesprve sam ja otkrila seks. znam, baš sam našla kad ću.
miki, nemaš muža. ni pravog ni krivog.

Znaci si slobodna ka tica

-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:16
Orak » wrote:devedesprve sam ja otkrila seks.
orak jes ti zainteresirana za rediscover 2015

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:18
ne smiji se vrag te plaka, jel viš da je skoro zbarena
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:22
je i ove žene uvatu se krivih stvari u krivo vrime, šta jes jes miki u pravu si
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
miky0
- ST Leader
- Posts: 10946
- Joined: 29 Sep 2012, 09:38
- Been thanked: 4 times
Post
25 Oct 2015, 14:24
Quark » wrote:je i ove žene uvatu se krivih stvari u krivo vrime, šta jes jes miki u
pravu si
Pitaj unda a kad nisam

-
Users browsing this forum: Baidu [Spider], ClaudeBot and 0 guests