Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 13:48

evo, jesam rekla da mora u vezi mikija bit neka zen priča? ak ovo s pumpom nije, ne znam šta onda je. :D


User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 13:53

orak dobar ti je avatar... jes to ti?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 13:57

jel dobar? dosadio mi je malo onaj s mužem.
nisam al kao da jesam; isto tjeme i zatiljak, a bogami i loreal i duljina.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 25 Oct 2015, 13:58

Pero » wrote:Prema predaji, judolino je u jednom periodu bio gazda. Onda se navodno uz učešće određene količine rakije gazda promijenio.
Oduvijek sam htio doći tiho i ući u legendu... :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:00

Orak » wrote:jel dobar? dosadio mi je malo onaj s mužem.
nisam al kao da jesam; isto tjeme i zatiljak, a bogami i loreal i duljina.
Jesil i ti negdi odavle ili si od gornje strane veleizdajnicke drzave :misli:

i btw, muz ti dosadio :ne zna:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:01

a di je granica?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:01

Quark » wrote:a di je granica?
Iza brda ;)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:02

Orak » wrote:jel dobar? dosadio mi je malo onaj s mužem.
nisam al kao da jesam; isto tjeme i zatiljak, a bogami i loreal i duljina.
dašta je nego dobar. nekužin ovo isti loreal i duljina
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:03

aaaaaa loreal, ono sranje za u kosu :facepalm:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:03

miky0 » wrote:
Iza brda ;)
jebemese ja san ispo brda, uzmore :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 14:04

miky0 » wrote:
Jesil i ti negdi odavle ili si od gornje strane veleizdajnicke drzave :misli:

i btw, muz ti dosadio :ne zna:
ma stari forumski avatar, nije pravi muž. nebitno. :)

ja sam u parazitskoj prijestolnici u kojoj živimo od para koje zarađuje turizam a posebno dalmacija . :raspa:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:06

Orak » wrote:
ma stari forumski avatar, nije pravi muž. nebitno. :)

ja sam u parazitskoj prijestolnici u kojoj živimo od para koje zarađuje turizam a posebno dalmacija . :raspa:
Znaci da si dal'ko :tuzni:

onda jel imas muza ili nemas :misli:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:06

Orak » wrote:
ma stari forumski avatar, nije pravi muž. nebitno. :)

ja sam u parazitskoj prijestolnici u kojoj živimo od para koje zarađuje turizam a posebno dalmacija . :raspa:
jebem li ti tetku provokatorsku da nije bilo nas ižbenka pukla bi rvacka popolak ki cvrčak, a dis ti bila '91 pičkat materna
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 14:11

devedesprve sam ja otkrila seks. znam, baš sam našla kad ću. :facepalm:

miki, nemaš muža. ni pravog ni krivog.



:o
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 14:11

miky0 » wrote:
Znaci da si dal'ko :tuzni:

onda jel imas muza ili nemas :misli:
Ma vid Mikija s apostrofom. :zubo:
Opa, ovo je već ozbiljno upucavanje, level: expert. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:13

nina williams » wrote:
Ma vid Mikija s apostrofom. :zubo:
Opa, ovo je već ozbiljno upucavanje, level: expert. :zubo:
Jel dobro a :zubo:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:14

Orak » wrote:devedesprve sam ja otkrila seks. znam, baš sam našla kad ću. :facepalm:
ha ha ha ha ha :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 14:14

nina williams » wrote:
Ma vid Mikija s apostrofom. :zubo:
Opa, ovo je već ozbiljno upucavanje, level: expert. :zubo:
Ove ofenzive će se u školama učit ko one partizanske. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:14

Orak » wrote:devedesprve sam ja otkrila seks. znam, baš sam našla kad ću. :facepalm:

miki, nemaš muža. ni pravog ni krivog.



:o
Znaci si slobodna ka tica :lux:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:16

Orak » wrote:devedesprve sam ja otkrila seks.
orak jes ti zainteresirana za rediscover 2015 :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:17

:rofl:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:18

ne smiji se vrag te plaka, jel viš da je skoro zbarena
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:22

Oracicu, pusti djavlu rucak, dodji vamo, imamo opasnu diskusiju :amen:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:22

je i ove žene uvatu se krivih stvari u krivo vrime, šta jes jes miki u pravu si
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 14:24

Quark » wrote:je i ove žene uvatu se krivih stvari u krivo vrime, šta jes jes miki u pravu si
Pitaj unda a kad nisam :zubo: :durica:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests