Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 00:53

Quark » wrote:mislija san da mene držiš odgovornin za nedostatak polovnih žena ode :brukica:
:rofl:

A možda i jesan. :kokice:


User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 07:34

MightyMe » wrote:
:rofl:

A možda i jesan. :kokice:

za ludu ti :rozi:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 25 Oct 2015, 08:44

Quark » wrote:
jebem li ti tetku peksinavu da ti nije mene nikad nebi posta član Vijeća mudraca TAMO :zubo:

u svakom slučaju drago mi je da se ode koti ekipa. a ti judo gejčino ova tema se triba zvat prelezak na svitlu stranu...
nije član VM nego precjednik moliću ljepo :o a članovi kud koji; većinu zbanalo, tudum sa crncima na đamajci, elema otele brkate feministice. uglavnom da nema mene i mojih nadljudskih napora ono bi se davno raspalo :o


E da, kolega ti se vratio iz prdekane.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 09:27

Samojako! » wrote:
nije član VM nego precjednik moliću ljepo :o a članovi kud koji; većinu zbanalo, tudum sa crncima na đamajci, elema otele brkate feministice. uglavnom da nema mene i mojih nadljudskih napora ono bi se davno raspalo :o


E da, kolega ti se vratio iz prdekane.
ja san siv jo 20 dana a i kad poplavim neće me biti
ode je bolje
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 10:47

Bara huda » wrote:Zdravi bili momci! :W

Poseban pozdrav Orak, nju jedinu 'znam' sa foruma. Samo kroz citanje, jelte. :D
Rijetko se na pucima i bespucima interneta nadje tako dobrohotna i duhovita osoba. :)
ajme, fala ti, lijepo je ovako neš pročitat. :) al sad imam tremu od velikih očekivanja i odmah mi se vratio ptsp od ispita. evo, počeo mi se trzat kapak, slano mi je u ustima, predviđam katastrofe, život pod mostom... ne pomaže ni ono zamisli profesora bez gaća ili neš takvo.
..a nisam pojma imala ni da sam quarka omađžijala :o
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 10:59

Orak » wrote:
ajme, fala ti, lijepo je ovako neš pročitat. :) al sad imam tremu od velikih očekivanja i odmah mi se vratio ptsp od ispita. evo, počeo mi se trzat kapak, slano mi je u ustima, predviđam katastrofe, život pod mostom... ne pomaže ni ono zamisli profesora bez gaća ili neš takvo.
..a nisam pojma imala ni da sam quarka omađžijala :o
Zato pametno na izborima ;)
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 11:06

gledam tvoj post, pa ovo šta ti piše u sigu, razmišljam jel se negdje skriva neka budistička pričica o učitelju, al sam si na kraju ipak jako, jako plava. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 11:11

Orak » wrote:gledam tvoj post, pa ovo šta ti piše u sigu, razmišljam jel se negdje skriva neka budistička pričica o učitelju, al sam si na kraju ipak jako, jako plava. :zubo:
:misli:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 25 Oct 2015, 11:15

miky0 » wrote:
:misli:
A Miky, jebga... Cuo si za onu da nije zanimljivo ono sto zene kazu vec je zanimljivo ono sto presute.

:D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 11:16

karambol » wrote:
A Miky, jebga... Cuo si za onu da nije zanimljivo ono sto zene kazu vec je zanimljivo ono sto presute.

:D
Mislis da kod ove nemam prolaza :misli:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 11:17

Orak » wrote:gledam tvoj post, pa ovo šta ti piše u sigu, razmišljam jel se negdje skriva neka budistička pričica o učitelju, al sam si na kraju ipak jako, jako plava. :zubo:
..pusti ti, neka tebe plave ovde, neka. svi smo mi ovdje sasvim dovoljno plave.. :D
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 25 Oct 2015, 11:45

jel jeste? onda će mi bit baš fino. :D
nego, da vas pitam. kakve ovo mjesto ima veze s judolinom?
User avatar
Pero
Posts: 2166
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

Post 25 Oct 2015, 11:57

Prema predaji, judolino je u jednom periodu bio gazda. Onda se navodno uz učešće određene količine rakije gazda promijenio.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 12:09

judolino je moj forumski duhovni vodja :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 12:13

miky0 » wrote:
Mislis da kod ove nemam prolaza :misli:
..ja mislim da bi imao da imas eplov mekbukpro laptop. s tom tosibicom od dvi iljade kuna mos imat prolaza samo kod, ne znam.. judolina npr.
ali sta, i to je nesto.. :kokice:
User avatar
Frulica
Posts: 213
Joined: 05 Oct 2015, 03:01

Post 25 Oct 2015, 12:14

Orak » wrote:jel jeste? onda će mi bit baš fino. :D
nego, da vas pitam. kakve ovo mjesto ima veze s judolinom?
Judolino je ovdje na neki način neka vrsta medicinske sestre tako da najčešće radi trijažu. Neke šalje u PM neke ne. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 12:20

Orak » wrote:jel jeste? onda će mi bit baš fino. :D
nego, da vas pitam. kakve ovo mjesto ima veze s judolinom?
prelazi na darksajd. danas. sto ce bit sutra, e to se vec ne zna.

ali, pusti sad to, jel ti znas da bi te miki htio upoznat?

miki ima apartmane.. :kokice:

i laptop novi.. :kokice:

..ima on i pumpu za vodu kojom pumpa vodu kad padne kisa i salije mu se u kucu koju su mu majstori radili po zanatu da mu se kisa nizbrdo slijeva u kucu, pa onda on pumpa tu vodu uzbrdo na cestu povise kuce i ta mu se voda onda opet slijeva zajedno s ovom novom vodom od kise i sad ce on uzet novu pumpu jer mu je ocito ta pumpa koju je prije uzeo, malog kapaciteta.. :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 12:22

bogami miki je prava prilika :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 25 Oct 2015, 12:23

Pa jel baš moraš odmah reć da miki ima malu pumpu?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 12:26

Eks » wrote:Pa jel baš moraš odmah reć da miki ima malu pumpu?
Nek je mala, bino je da pumpa :lux:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 12:29

Eks » wrote:Pa jel baš moraš odmah reć da miki ima malu pumpu?
nema malu, nego nedovoljnu. i tako krug.. :D

nisam joj uopce htio govorit da kad nema kise da miki po noci pumpa vodu iz bazena na cestu tako da ta voda ide veleizdajnickom susjedu i ta mu tako podlokava temelje i da ce ta kuca otklizat nizbrdo, nek je java crni nosi.

mislim, nije mikiju do veleizdajnickog susjeda, nego do pumpe, treba investiciju izamortizirat, najskuplja je pumpa koja ne radi.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 25 Oct 2015, 12:31

miky0 » wrote:
Nek je mala, bino je da pumpa :lux:
..eto, vidis..amortizacija, bdp, gdp, abs, gps..

bino je da si ti, vidim, marenda i da je po litra crnog otislo, to je bino, to..

:D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 12:34

..a unda » wrote: ..eto, vidis..amortizacija, bdp, gdp, abs, gps..

bino je da si ti, vidim, marenda i da je po litra crnog otislo, to je bino, to..

:D
Nije jos po' al do ure ce cila ishlapit ;)
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 25 Oct 2015, 12:35

Ajme, glava me boli kad se smijem. :rofl:

Samo da nije Kerumova kuća. Nju bi na rukama nosio ako treba. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 12:36

Eks » wrote:Ajme, glava me boli kad se smijem. :rofl:

Samo da nije Kerumova kuća. Nju bi na rukama nosio ako treba. :D
Ma kakav kerum...njemu je kuca na drugom dilu veleizdajnickog grada :)
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot and 0 guests