jel to dovoljno teatralan dolazak? ak nije samo recite, mogu ja i bolje
Pozdrav poštenim ljudima... i Kvarku.
nisam ni znao da ovo postoji, kontam deep net, CIA prisluškivanje i to, uglavnom mislim isto ko i Oraje što je samo još jedan od dokaza u nizu kolko je ona pametno čeljade.
I red je unaprijed da upozorim vlasnike i administraciju, imam to prokletstvo da se žene ljepu na mene, mk se zbog mene pretvorio u babinjak...pa ak se i ovdje dogodi isto skužajte...nije nešto na šta mogu utjecat
