Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
Samojako!
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2015, 07:47

Post 23 Oct 2015, 07:58

šta je pičke (nek oproste dame na izrazu) đe mi crveni tepih???

jel to dovoljno teatralan dolazak? ak nije samo recite, mogu ja i bolje :zubo:

Pozdrav poštenim ljudima... i Kvarku.

nisam ni znao da ovo postoji, kontam deep net, CIA prisluškivanje i to, uglavnom mislim isto ko i Oraje što je samo još jedan od dokaza u nizu kolko je ona pametno čeljade.

I red je unaprijed da upozorim vlasnike i administraciju, imam to prokletstvo da se žene ljepu na mene, mk se zbog mene pretvorio u babinjak...pa ak se i ovdje dogodi isto skužajte...nije nešto na šta mogu utjecat :o

:Pivo:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 23 Oct 2015, 08:02

:rofl:

:zivili:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 23 Oct 2015, 08:28

mene samo s politike oceralo, stace jadni nek se tapsu po jajima kako su lijepi i pametni - ja ionak volim zenske :D
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 23 Oct 2015, 10:23

ma ja sam sigurna da ti i dalje tamo pišeš samo što mi se gadi čitat to pa ne mogu odradit inteliđens da te skužim. al vidim da si se ovdje odmah uštekao. :D
al :no: nismo sami ovdje. trebalo se drugačije nazvat, kako ovak kanite revoluciju radit. konjine.

jeee! evo mi i omiljenog hercegovca! :kiss:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 23 Oct 2015, 10:30

ne pisem vise tamo, ne odem ni pogledat. neka ih, to partija najvise voli - jednoumlje i jeftinu cugu. nitko ih nije obavijestio da je tulum zavrsio prije 2 i kusur desetljeca.
AJ EM BAK!
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 23 Oct 2015, 12:15

Welkom.
User avatar
dexter
Posts: 1337
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

Post 23 Oct 2015, 15:23

MightyMe » wrote:Welkom.
jesi ti to isao na kurs engleskog kod onog sori admina :zubo:
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 23 Oct 2015, 16:13

Ke? :kokice:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 23 Oct 2015, 16:35

A je se bagre nakotilo...
Pozdrav, sine! :five:
User avatar
Bara huda
Posts: 3112
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

Post 23 Oct 2015, 22:18

Zdravi bili momci! :W

Poseban pozdrav Orak, nju jedinu 'znam' sa foruma. Samo kroz citanje, jelte. :D
Rijetko se na pucima i bespucima interneta nadje tako dobrohotna i duhovita osoba. :)
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 24 Oct 2015, 20:32

dexter » wrote:
jesi ti to isao na kurs engleskog kod onog sori admina :zubo:
Sori admin. :rofl:

Alaj kolko novih, mogle bi se i obistinit one undine želje o rušenju broja onlajn korisnika. :zubo:
Pozdrav svim novima i dobrodošli!
:w
User avatar
dexter
Posts: 1337
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

Post 24 Oct 2015, 21:16

Sori admin. :rofl:
admin koji je u nekom obavjestenju napisao sori (ili sorri :misli: ) :rofl:

i ja sam zaboravio da pozdravim nove clanove, i neka ih bude jos puno :xlux:
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 24 Oct 2015, 21:38

dexter » wrote:
admin koji je u nekom obavjestenju napisao sori (ili sorri :misli: ) :rofl:

i ja sam zaboravio da pozdravim nove clanove, i neka ih bude jos puno :xlux:
Je, znam, smiješan mi naziv sori admin.
Tejk it izi, dobra fora. :zubo:
User avatar
dexter
Posts: 1337
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

Post 24 Oct 2015, 22:37

nina williams » wrote:
Je, znam, smiješan mi naziv sori admin.
Tejk it izi, dobra fora. :zubo:
tako sam ga ja tada zapamtio :zubo:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 24 Oct 2015, 23:08

Samojako! » wrote:
Pozdrav poštenim ljudima... i Kvarku.
jebem li ti tetku peksinavu da ti nije mene nikad nebi posta član Vijeća mudraca TAMO :zubo:

u svakom slučaju drago mi je da se ode koti ekipa. a ti judo gejčino ova tema se triba zvat prelezak na svitlu stranu...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 00:09

Kvarće, di su ti ove pićke nestale? :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 00:28

MightyMe » wrote:Kvarće, di su ti ove pićke nestale? :kokice:
doće polako... brže su tektonske ploče od njih al kad krenu...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 00:30

admine jel ti to mene jebuckaš lagano s tim kokicama a? :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 00:32

..sta? :kokice:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 00:39

he he koji si ti krimos :)
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 00:41

:D

To izvorno zajebancija poštovanog ..a unde, kojem je to nezaobilazni smajlić kad napiše neku trolažu pa čeka reakciju. Men' se toliko svidilo da više manje refleksno to ubacujen u postove. :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 00:44

a to je onda drugi par postola. ja obožavan trolanje.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 25 Oct 2015, 00:45

Pa šta si mislia o čemu se radi? :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 00:47

mislija san da mene držiš odgovornin za nedostatak polovnih žena ode :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 25 Oct 2015, 00:49

mislin nije da nan sad tribaju da ono sve gori ali dobro ih je imat pri ruci za zajebavat jer se vataju na sve parangale :D
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot, SemrushBot and 0 guests