Forum (ni)je zajebancija

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Silajn
Posts: 1544
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

Post 22 Jul 2013, 19:51

Meni su se neki ljudi zgadili zbog toga što su napisali, vama nisu? Nisam, doduše, nikad nikog stavila na ignor, ali neke ljude jednostavno ne čitam. Uopće ne mora biti upućeno meni, uopće se ne mora raditi o temi koja mi je inače napeta :ne zna:


Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 22 Jul 2013, 19:53

Silajn » wrote:Meni su se neki ljudi zgadili zbog toga što su napisali, vama nisu? Nisam, doduše, nikad nikog stavila na ignor, ali neke ljude jednostavno ne čitam. Uopće ne mora biti upućeno meni, uopće se ne mora raditi o temi koja mi je inače napeta :ne zna:
Dešavalo se. Recimo, na onom forumu ima nekih koji mi se gade. I kad im vidim nick, rolajzam.

A i generalno, ne zaboravljam rečeno. Mana ili ne, jebiga.
User avatar
Silajn
Posts: 1544
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

Post 22 Jul 2013, 19:55

S druge strane, sasvim nezajebantski sam neke zavoljela. Baš jako zavoljela, samo kroz riječi. To mi je isto super :o
User avatar
Perzefona
Posts: 1977
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

Post 22 Jul 2013, 19:56

Silajn » wrote:Meni su se neki ljudi zgadili zbog toga što su napisali, vama nisu? Nisam, doduše, nikad nikog stavila na ignor, ali neke ljude jednostavno ne čitam. Uopće ne mora biti upućeno meni, uopće se ne mora raditi o temi koja mi je inače napeta :ne zna:
Da, i meni. Pa to je logično. Isto me tako razgale neki ljudi zbog nečeg što nije rečeno meni. Ni ja nisam nikog stavila na ignore. Ignoriram spontano.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 22 Jul 2013, 19:56

Da. Zato ne vidim neku pretjeranu razliku između RL i VL u smislu "ovo je samo VL".
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 22 Jul 2013, 20:37

višekratni slon wrote:
Stari se. :zubo:


Jel te ovo zec skolovala? :mad:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
ali
Posts: 5028
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

Post 22 Jul 2013, 20:59

Silajn wrote:S druge strane, sasvim nezajebantski sam neke zavoljela. Baš jako zavoljela, samo kroz riječi. To mi je isto super :o
I meni se, sad već poprilično virtualno mnoštvo, zgadilo.
Onih koje volim je deset puta manje, ali to što rade djeluje dvadeset puta jače od ovih prvih.

Često se znam ulovit dok čekam u redovima i sl. kako promatram ljude i pokušavam po fizionomiji dokučiti kojoj bi od te 2 grupe pripadali da su kojim slučajem forumaši :rofl:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 22 Jul 2013, 22:01

Meni se vecina ovdje svidja, a opet mi je lako kliknuti i otkantati one koji me snervaju...a bez diplomatskog smjeskanja i glupave pristojnosti. :D
User avatar
ali
Posts: 5028
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

Post 22 Jul 2013, 22:17

karambol » wrote:

No, moram tamo, u daleki svijet gdje su zgrade staklene, ulice musave, ljudi hladni, a hrana nespojiva s užitkom. Možda, ali samo možda dobro je pivo... :zubo:
Mislila sam da ti već jesi u Zagrebu :confused:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 22 Jul 2013, 22:45

ali » wrote: Mislila sam da ti već jesi u Zagrebu :confused:

:rofl:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 22 Jul 2013, 23:19

ja se dođem zabavit na forumu pa i kad sam na ozbiljnoj temi

neki mi likovi tj nikovi idu pomalo naživce ali ne zbog upisa upućenih meni nego drugima, al to bude onako, malo bezveze pa nekad pomislim da su takvi i u RL , a takve i u RL zaobilazim kad mogu jer mi se ne treba s nekim kačit zbog mišljenja

uvijek me čude uvrede i ne razumijem zašto neki vole sitničarit i provocirat...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Silajn
Posts: 1544
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

Post 23 Jul 2013, 09:10

Meni je unda ubio jednu od najvećih radosti u forumskom životu, a to je bilo zajebavat glupe ljude. Rekao mi je "pa svi smo glupi :ne zna: ". Kreten :(
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 23 Jul 2013, 09:12

višekratni slon » wrote:


Kako? Radije se kačiš s onima koji su ti bitni? Ja ne. :D
Ja da.

U RL se puno više kačim (s bliskim ljudima), nerviram i vičem :zubo:

Na forumu nekako nemam potrebe za tim. Moram te gledat u oči kad ti jebem mamicu :E :rofl:
Zapravo, žao mi je nepoznate ljude vrijeđat il šta već. Možda nema logike, al tako je :misli:
Tu uvijek ostane nešto neriješeno, nedorečeno, zategnuto.

A ja kad se svađam, ne svađam se zato jer mi ta osoba generalno nervira, nego trenutno.
I u životu nisam s nekim ne razgovarala nakon kačenja, kolko se god žestoko dohvatili.
Meni su to neki ljudit znali radit i, majkemi, to je nagore šta mi možeš napravit :gaah:
User avatar
schmokljan
Posts: 2512
Joined: 18 Sep 2011, 16:19

Post 23 Jul 2013, 12:40

Forum je ok, ali Korčula je bolja.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 23 Jul 2013, 12:54

Nisu ni drugi otoci za bacit...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
schmokljan
Posts: 2512
Joined: 18 Sep 2011, 16:19

Post 23 Jul 2013, 13:06

Bitno je otići. :Pop:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 23 Jul 2013, 13:11

BoDerek wrote::rolleyes:
Tebe nestrpljivo ocekujem.

Hormon je u frizideru... hladi se...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
schmokljan
Posts: 2512
Joined: 18 Sep 2011, 16:19

Post 23 Jul 2013, 13:22

Čuvao je hormon, postao je mormon.
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 23 Jul 2013, 13:27

stvarno ljudi postanu megaduhoviti na otim otocim...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 23 Jul 2013, 13:41

schmokljan wrote:Čuvao je hormon, postao je mormon.
to zbog poligamije ili zbog rime? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 23 Jul 2013, 17:15

BoDerek » wrote: Ja da.

U RL se puno više kačim (s bliskim ljudima), nerviram i vičem :zubo:

Na forumu nekako nemam potrebe za tim. Moram te gledat u oči kad ti jebem mamicu :E :rofl:
Zapravo, žao mi je nepoznate ljude vrijeđat il šta već. Možda nema logike, al tako je :misli:
Tu uvijek ostane nešto neriješeno, nedorečeno, zategnuto.

A ja kad se svađam, ne svađam se zato jer mi ta osoba generalno nervira, nego trenutno.
I u životu nisam s nekim ne razgovarala nakon kačenja, kolko se god žestoko dohvatili.
Meni su to neki ljudit znali radit i, majkemi, to je nagore šta mi možeš napravit :gaah:
Ja to ne merem, nervira me buka i bučni ljudi. :tuzni:

Ok, mogu s obitelji, to uvijek ide. :S :facepalm:

Ali za prijatelje biram manje lude. :zubo:

Na forumu nema slike, nema tona, pa ono. :rofl:
A i sumnjam da bih prije zaboravila pičkaranje uživo nego VL :misli:
Zapravo se ne sjećam kad sam se uživo posvađala, baš posvađala. Osim s obitelji. :rofl: Prijateljima daleko više trpim, dok trpim. :o
Whereabout
Posts: 1154
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

Post 25 Jul 2013, 20:57

Euklid » wrote: Ma sta bi se bojali zenskog cupanja :cerek:

Nego je problem sto se uvijek neka naduri i demonstrativno ode.

Aj fala bogu, kad su se ono zadnji put kokose pocupale nije nijedna otisla.

Iako sam se kladio da ce to biti where. Srecom pa me demantirala...
Baš lijepo da si me spomenuo. Čitam tvoj uvodni post i iskreno da ti kažem, mislim da nije tako. Mislim da tebi forumi (u množini) nisu samo zabava. Takav dojam sam stekla čitajući tvoje postove, a posebno neke današnje. Ispravi me ako griješim. Živio.
.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 25 Jul 2013, 21:09

U pravu si.

Volio bih da su uvijek zabava ali, na zalost, ponekad mi se otmu kontroli...
'if you fall, i'll be there' (floor)
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests