Tehnički, jednom kad se nešto nađe na internetu, više nije neobjavljeno.Herp » wrote:Slušam određenu vrstu muzike, blogeri su međusobno odlično umreženi, nađe se tu i bootlega i B-sideova za koje nisam znala ni da postoje. Postupak je jednostavan: na Google blog tražilici upišem ime benda, kliknem na prvi upotrebljivi blog koji mi ponudi i u roku od sat vremena skinem svih 10 albuma, zajedno s onim neobjavljenima.
Inače, sutra smo dvojica pirata u Briljanteenu.
Ne pitajte me kojom to logikom ide i hoćemo li uskoro doći i u Školski program.
Samo se nadam da nas neće Mišak zvati.
