Ja ne znam kakve gene imam. Moji roditelji su uvijek tvrdili da su me zamijenili u rodilištu
Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje
ako nekome iz zg-a treba preporuka za frizerski salon u kojem rade pristojno, a rade i vikendom, saljem pm. necu pisati preporuku ovdje jer sam bila samo jednom. a i kad se budu guglali, naici ce na mene pa ce znati sve o meni, a nije tesko skuzit' tko sam ja, a to mi nije ugodno kad sjedim na stolcu pred nekim tko mi poznaje svaku dlaku i poru na glavi, a uz to drzi skare u ruci. 
eh, btw, kol'ku vi napojnicu ostavljate frizerima? ostavljate li uopce? fala!
eh, btw, kol'ku vi napojnicu ostavljate frizerima? ostavljate li uopce? fala!
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
-
zeleni zub
- Posts: 494
- Joined: 29 Nov 2011, 01:35
Šta je s tom makadmijom, marokanskim uljem ili kakogod? Jeste pisale o tom?
sto ti je savrseno, ovo ili nesto drugo?klonka » wrote:Probaj se dočepat nekog testera pa vidi. Meni je savršeno, ali nema smisla davati tolike pare na neviđeno.
ja nisam probala, imam doma cisto ulje makadamije pa tu i tamo ako izgledam spaljeno nakon pranja kose vrlo malu kolicinu protrljam medju dlanovima i ovlas nanesem na kosu. moja kosa je toliko kratka da ne mogu znati ima li to ulje ikakvog efekta, ali znam da se dosta koristi za pakunge i sl. ulje makadamije je dosta lagano i lako se upija.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
eh, nekidan mi je frizerka stavila na kosu neku glinu za oblikovanje, mislim da je keune. ne koristim inace nikakve proizvode za styling, ali ovo mi je bilo bas kul. izgledala sam kul, inace ne izgledam.
pa si mislim, mozda bih mogla to tu i tamo stavit' na glavu. đe toga ima za kupit'? fala.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
20 kn da zaokružim*jezebel* » wrote: eh, btw, kol'ku vi napojnicu ostavljate frizerima? ostavljate li uopce? fala!
Za što savršeno? Suhu kosu, ispucale vrhove, velike kovrče?klonka wrote:Probaj se dočepat nekog testera pa vidi. Meni je savršeno, ali nema smisla davati tolike pare na neviđeno.
Grozomorna: 300-njak kuna za 100 ml, odnosno 100 za 30. Ako ti išta znači, troši se izuzetno sporo. Ja sam u rujnu na nekom frizerskom sajmu uzela dva testera od 10 ml i tek sad krećem na drugi, a nije baš da ga štedim, trošim ga nakon skoro svakog pranja. Jednostavno, kap ti je dovoljna. Ali kažem, s obzirom na cijenu, isplati se dočepati nekog testera prije. I mislim da ću kad to potrošim kupiti čisto arganovo u Kemigu, navodno je triput jeftinije.
gonj špadi
Dobila na poklon - inače ne kupujem prirodne kozmetike ni Lush, jer mi je skup, ali ovaj šampon mi je... spasio glavu, tri esa

Nakon serije blajhanja kosa mi jako ispadala i dlaka je bila sva spržena, svrbilo me vlasište, sto problema, ali otkako perem s njim, ne mogu vjerovati koliko mi je bolje, čak se i manje masti.
Jadna sam ako se navučem

Nakon serije blajhanja kosa mi jako ispadala i dlaka je bila sva spržena, svrbilo me vlasište, sto problema, ali otkako perem s njim, ne mogu vjerovati koliko mi je bolje, čak se i manje masti.
Jadna sam ako se navučem
Ja sam došla do zaključka da ću se morati ošišati na kratko
Problem je u tome što su meni sve kratke frizure ružne. Ima li netko kakvu ideju za lijepu kratku frizuru? Ne bih htjela koristiti gel, lak, pjenu niti išta slično, a kosa mi je prirodno skroz ravna.
Desire makes slaves out of kings.
Nisam imala neke srece sa lushovim samponima, k tome sam probala i one sapune za kosu, od svega mi je kosa bila ko slama.
Sad koristim loreal za bojanu kosu a ak mi hitno treba a njega nema uzmem herbal essences jer je skoro duplo jeftiniji, a mirise bolje i opet dobro.
Bitno mi je izbjegavati sve na bazi citrusa jer mi od toga boja strasno odlazi.
Bitno mi je izbjegavati sve na bazi citrusa jer mi od toga boja strasno odlazi.
Pa stvar je u tome da više ne želim farbati (odnosno kanirati) kosu. Trenutno imam nekih 5-6 cm izrasta i kosa mi počinje izgledati sve neurednije. Kosa mi prilično brzo raste pa sam mislila sačekati još mjesec -dva da još malo naraste i onda se taman prije ljeta ošišati.
Dakle dužine nekih 8-10 cm.
Dakle dužine nekih 8-10 cm.
Desire makes slaves out of kings.
Ima predivnih kratkih frizura. Ja se doduse ne vidim s kratkom kosom, mora biti barem do brade, ali ima divnih.Éowyn » wrote:Ja sam došla do zaključka da ću se morati ošišati na kratkoProblem je u tome što su meni sve kratke frizure ružne. Ima li netko kakvu ideju za lijepu kratku frizuru? Ne bih htjela koristiti gel, lak, pjenu niti išta slično, a kosa mi je prirodno skroz ravna.


http://4.bp.blogspot.com/-PworUrNaNXg/T ... 4%2529.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_AXukKMUyxMs/T ... r-2011.jpg



Neki kraći bob? Baci pogled na Hairstyle news, ravno se nosi, to ti je prednost. (I moja je prirodno potpuno ravna i ne stavljam nikakve gelove i pjene, ništa.)
gonj špadi
Zadnji put kad sam htjela kraći bob sam dobila nešto ovakvo na glavi http://www.sabor.hr/fgs.axd?id=9976
Dan danas se svi moji prijatelji prisjećaju moje bubikopf faze
Ovo ne izgleda loše, ali ne znam da li bi mi stajalo tako jer mi je kosa jako mekana
http://www.short-hair-style.com/image-f ... e_hair.jpg
Dan danas se svi moji prijatelji prisjećaju moje bubikopf faze
Ovo ne izgleda loše, ali ne znam da li bi mi stajalo tako jer mi je kosa jako mekana
http://www.short-hair-style.com/image-f ... e_hair.jpg
Desire makes slaves out of kings.
Tek sad vidim, a ti ne bi ful kratko? Jebiga ovo sto sam stavila je meni kratko.
Malo duze...
Inace dugo sam nosila nareckani bob.


http://1.bp.blogspot.com/-SRRbL_NBwUo/T ... carthy.jpg

Malo duze...
Inace dugo sam nosila nareckani bob.


http://1.bp.blogspot.com/-SRRbL_NBwUo/T ... carthy.jpg

-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot and 2 guests



