Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 16:16

Tako su u obitelji s mamine strane su svi počeli sijediti s preko 40 godina. Zato sam i bila u zabludi :ne zna:

Ja ne znam kakve gene imam. Moji roditelji su uvijek tvrdili da su me zamijenili u rodilištu :tuzni:


Desire makes slaves out of kings.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 18 Feb 2012, 20:51

ako nekome iz zg-a treba preporuka za frizerski salon u kojem rade pristojno, a rade i vikendom, saljem pm. necu pisati preporuku ovdje jer sam bila samo jednom. a i kad se budu guglali, naici ce na mene pa ce znati sve o meni, a nije tesko skuzit' tko sam ja, a to mi nije ugodno kad sjedim na stolcu pred nekim tko mi poznaje svaku dlaku i poru na glavi, a uz to drzi skare u ruci. :o

eh, btw, kol'ku vi napojnicu ostavljate frizerima? ostavljate li uopce? fala!
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 18 Feb 2012, 21:50

ja ostavljam desetak kuna
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 20 Feb 2012, 22:28

Šta je s tom makadmijom, marokanskim uljem ili kakogod? Jeste pisale o tom?
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 21 Feb 2012, 12:23

Probaj se dočepat nekog testera pa vidi. Meni je savršeno, ali nema smisla davati tolike pare na neviđeno.
gonj špadi
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 21 Feb 2012, 13:56

klonka » wrote:Probaj se dočepat nekog testera pa vidi. Meni je savršeno, ali nema smisla davati tolike pare na neviđeno.
sto ti je savrseno, ovo ili nesto drugo?

ja nisam probala, imam doma cisto ulje makadamije pa tu i tamo ako izgledam spaljeno nakon pranja kose vrlo malu kolicinu protrljam medju dlanovima i ovlas nanesem na kosu. moja kosa je toliko kratka da ne mogu znati ima li to ulje ikakvog efekta, ali znam da se dosta koristi za pakunge i sl. ulje makadamije je dosta lagano i lako se upija.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 21 Feb 2012, 14:04

eh, nekidan mi je frizerka stavila na kosu neku glinu za oblikovanje, mislim da je keune. ne koristim inace nikakve proizvode za styling, ali ovo mi je bilo bas kul. izgledala sam kul, inace ne izgledam. :rofl: pa si mislim, mozda bih mogla to tu i tamo stavit' na glavu. đe toga ima za kupit'? fala.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 21 Feb 2012, 14:26

Ovo, al mislim da je sve to tu negdje, možeš kupit i čisto arganovo.
gonj špadi
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 21 Feb 2012, 21:29

*jezebel* » wrote: eh, btw, kol'ku vi napojnicu ostavljate frizerima? ostavljate li uopce? fala!
20 kn da zaokružim :zubo:
klonka wrote:Probaj se dočepat nekog testera pa vidi. Meni je savršeno, ali nema smisla davati tolike pare na neviđeno.
Za što savršeno? Suhu kosu, ispucale vrhove, velike kovrče? :)
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 21 Feb 2012, 22:33

Za sve. Sjaj, boju, vrhove, peglanje, kovrčanje, you name it.
gonj špadi
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 22 Feb 2012, 12:34

klonka » wrote:Za sve. Sjaj, boju, vrhove, peglanje, kovrčanje, you name it.
Heee :cerek:
A cijena?
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 22 Feb 2012, 16:23

Grozomorna: 300-njak kuna za 100 ml, odnosno 100 za 30. Ako ti išta znači, troši se izuzetno sporo. Ja sam u rujnu na nekom frizerskom sajmu uzela dva testera od 10 ml i tek sad krećem na drugi, a nije baš da ga štedim, trošim ga nakon skoro svakog pranja. Jednostavno, kap ti je dovoljna. Ali kažem, s obzirom na cijenu, isplati se dočepati nekog testera prije. I mislim da ću kad to potrošim kupiti čisto arganovo u Kemigu, navodno je triput jeftinije.
gonj špadi
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 10 Mar 2012, 16:46

Dobila na poklon - inače ne kupujem prirodne kozmetike ni Lush, jer mi je skup, ali ovaj šampon mi je... spasio glavu, tri esa :S :S :S

Image

Nakon serije blajhanja kosa mi jako ispadala i dlaka je bila sva spržena, svrbilo me vlasište, sto problema, ali otkako perem s njim, ne mogu vjerovati koliko mi je bolje, čak se i manje masti.

Jadna sam ako se navučem :facepalm:
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 10 Mar 2012, 17:11

Divan je. :cerek:


Nećeš se navući, nakon par bočica istroši se kao i svaki drugi. :( Ali divan je. :cerek:
gonj špadi
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 10 Mar 2012, 18:02

klonka » wrote:Divan je. :cerek:


Nećeš se navući, nakon par bočica istroši se kao i svaki drugi. :( Ali divan je. :cerek:
Kupit ću sama još jednu, i valjda će mi ga se kosa dotad zasititi (kakva rečenica) :rofl:
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 10 Mar 2012, 19:59

Ja sam došla do zaključka da ću se morati ošišati na kratko :tuzni: Problem je u tome što su meni sve kratke frizure ružne. Ima li netko kakvu ideju za lijepu kratku frizuru? Ne bih htjela koristiti gel, lak, pjenu niti išta slično, a kosa mi je prirodno skroz ravna.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 10 Mar 2012, 20:01

Nisam imala neke srece sa lushovim samponima, k tome sam probala i one sapune za kosu, od svega mi je kosa bila ko slama. :ne zna: Sad koristim loreal za bojanu kosu a ak mi hitno treba a njega nema uzmem herbal essences jer je skoro duplo jeftiniji, a mirise bolje i opet dobro.
Bitno mi je izbjegavati sve na bazi citrusa jer mi od toga boja strasno odlazi.
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 10 Mar 2012, 20:01

Éowyn, meni su sve dobre. :zubo:


Koliko kratku? (Ima žena kojima je kratko do pola vrata, ja to pak nazivam dugačkim. :o)
gonj špadi
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 10 Mar 2012, 20:06

Pa stvar je u tome da više ne želim farbati (odnosno kanirati) kosu. Trenutno imam nekih 5-6 cm izrasta i kosa mi počinje izgledati sve neurednije. Kosa mi prilično brzo raste pa sam mislila sačekati još mjesec -dva da još malo naraste i onda se taman prije ljeta ošišati.
Dakle dužine nekih 8-10 cm.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 10 Mar 2012, 20:08

Éowyn » wrote:Ja sam došla do zaključka da ću se morati ošišati na kratko :tuzni: Problem je u tome što su meni sve kratke frizure ružne. Ima li netko kakvu ideju za lijepu kratku frizuru? Ne bih htjela koristiti gel, lak, pjenu niti išta slično, a kosa mi je prirodno skroz ravna.
Ima predivnih kratkih frizura. Ja se doduse ne vidim s kratkom kosom, mora biti barem do brade, ali ima divnih.

Image

Image

http://4.bp.blogspot.com/-PworUrNaNXg/T ... 4%2529.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_AXukKMUyxMs/T ... r-2011.jpg

Image

Image

Image
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 10 Mar 2012, 20:12

Neki kraći bob? Baci pogled na Hairstyle news, ravno se nosi, to ti je prednost. (I moja je prirodno potpuno ravna i ne stavljam nikakve gelove i pjene, ništa.)
gonj špadi
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 10 Mar 2012, 20:17

Zadnji put kad sam htjela kraći bob sam dobila nešto ovakvo na glavi http://www.sabor.hr/fgs.axd?id=9976

Dan danas se svi moji prijatelji prisjećaju moje bubikopf faze :facepalm:

Ovo ne izgleda loše, ali ne znam da li bi mi stajalo tako jer mi je kosa jako mekana

http://www.short-hair-style.com/image-f ... e_hair.jpg
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 10 Mar 2012, 20:23

Dorica Nikolić, neeee :rofl: :facepalm: :lol:


I ovoj na slici mi se čini kosa jako mekana. Zašto misliš da ti ne bi stajalo?
gonj špadi
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 10 Mar 2012, 20:24

Tek sad vidim, a ti ne bi ful kratko? Jebiga ovo sto sam stavila je meni kratko. :ne zna:
Malo duze...
Inace dugo sam nosila nareckani bob. :cerek:

Image

Image

http://1.bp.blogspot.com/-SRRbL_NBwUo/T ... carthy.jpg

Image
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 3 guests