File sharing

Mreža svih mreža
User avatar
Aristocat
Posts: 1106
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

Post 15 Feb 2012, 23:18

MightyMe » wrote:Lastane, pa malo glasnije! :gaah:
Dobar mi je bio i onaj Dubrovčanin. :D

btw. Ima li tko sa trkeljanja tko nije bio na televiziji :zubo:
(mene je bilo sram reći kad sam bio ja :D)

Ja sam sudjelovala u kvizu i pobijedila. Ali mislim da se to ne racuna. :D


User avatar
kukuriku
Posts: 2498
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

Post 15 Feb 2012, 23:18

MightyMe » wrote:Lastane, pa malo glasnije! :gaah:
Dobar mi je bio i onaj Dubrovčanin. :D

btw. Ima li tko sa trkeljanja tko nije bio na televiziji :zubo:
(mene je bilo sram reći kad sam bio ja :D)
Biće isto kad i ja. :facepalm:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Aristocat
Posts: 1106
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

Post 15 Feb 2012, 23:19

blaze » wrote: na netu je :cerek:
Ajde pliz, reci gdje. Zaista zelim vidjeti.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 15 Feb 2012, 23:19

MightyMe » wrote: Zato jer je svako malo: pali televiziju eno neki trkeljaš tamo. :D
Ali mi je ovo prvi put da sam nekoga uspio uhvatiti. :)
ok.
ja nisam :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1066
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

Post 15 Feb 2012, 23:20

MightyMe » wrote: Zato jer je svako malo: pali televiziju eno neki trkeljaš tamo. :D
Ali mi je ovo prvi put da sam nekoga uspio uhvatiti. :)
Tko je još bio od trkeljaša?

Ja sam bila ali prije dvadesetak godina. :zubo:
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 15 Feb 2012, 23:22

Nikolajevna » wrote:
Tko je još bio od trkeljaša?

Ja sam bila ali prije dvadesetak godina. :zubo:
Mislim da je netko spominjao da je jevgenija na televziji, ali tada je još bila tu (valjda :D )
Sve se računa :zubo:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 15 Feb 2012, 23:26

I ja bio na telki par puta.
Nego, veli moja žena da se vidi da je Lastana nacrtao Ivica Bednjanec, ali da više vuče na Nježnog nego na Lastana :zubo:
A tek kakva skaredna i blasfemična majica, puj, puj, puj.
Šteta što nije poveo mene da onog bezobraznog Talijana navučem za uši.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1066
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

Post 15 Feb 2012, 23:31

judolino » wrote:I ja bio na telki par puta.
Vjerujem da su stalno morali puštati onaj 'biip-biip' zvuk.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 15 Feb 2012, 23:34

mislim da su mu zamaglili usta, kao lica maloljetnoj djeci
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2374
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

Post 15 Feb 2012, 23:37

Nikolajevna » wrote:
Vjerujem da su stalno morali puštati onaj 'biip-biip' zvuk.
kladila bih se da je judolino bio s bendom na tv-u
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 15 Feb 2012, 23:44

Nikolajevna » wrote:
Vjerujem da su stalno morali puštati onaj 'biip-biip' zvuk.
Ma kakvi, to je još bilo u socijalizmu kad se ljudi nisu opterećivali formom nego sadržajem.
blaze wrote: kladila bih se da je judolino bio s bendom na tv-u

Pogodak.
I na kvizu (recimo).
A jednom sam i nešto muljao u ulozi tajnika firme, pa je diša popizdio od ljubomore. Jebiga, došla TV ekipa, a gazda bio na putu, xexexe...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 15 Feb 2012, 23:46

Pješčana » wrote:mislim da su mu zamaglili usta, kao lica maloljetnoj djeci
Jednom sam dofural nekog komada u kancelariju i taman kad smo krenuli jedno prema drugom, zazvonio je telefon. Kad sam nakon obavljenog razgovora spustio slušalicu, mala je bila totalno zabezeknuta.
Nije vjerovala da znam razgovaratii bez pičaranja.
A eto, dobro mi je došlo to što je zinula...
User avatar
Aristocat
Posts: 1106
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

Post 16 Feb 2012, 03:24

Lastane,

Cestitke. :)
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1942
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

Post 16 Feb 2012, 10:39

Gdje je bio Lastan, ima li kakav piracki snimak ili nešto na stranici od hrta?
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 16 Feb 2012, 10:45

Na Otvorenom, vjerojatno ima na HRT-ovoj na stranici.

edit: Evo našao sam: http://hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnew ... 5ffa325f26
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19284
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1343 times
Gender:

Post 16 Feb 2012, 10:46

Emisija je bila katastrofa, ništa nisi propustila. Togonal po običaju površan i nepripremljen. Sfeci lud ko puška. Obradović zabavan, ali isto lud.

Lastan je bio dobar, ali tih. :D No sve u svemu, još jedno besmisleno Otvoreno.
Potpisi su za budale.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 16 Feb 2012, 10:52

Stitch » wrote:Emisija je bila katastrofa, ništa nisi propustila. Togonal po običaju površan i nepripremljen. Sfeci lud ko puška. Obradović zabavan, ali isto lud.

Lastan je bio dobar, ali tih. :D No sve u svemu, još jedno besmisleno Otvoreno.
Meni je žao što Lastan nije poveo Vucu da zašamara onog lajavog Talijana.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19284
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1343 times
Gender:

Post 16 Feb 2012, 10:57

Pitao sam Lastana na Fejsu je li bio pijan, izgledalo mi da jest. A Lastan kao nepušač ima dobar nos. :D

No veli da nije. Da je prirodno blesav.
Potpisi su za budale.
User avatar
Emericzy
Posts: 3996
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

Post 16 Feb 2012, 10:59

Lastan » wrote:Zašto država ne bi imala hardver i softver te vrste? I profesionalce koji će prikupljati i obrađivati informacije.
Pa, u teoriji ima. Ali, jebiga, kad to i radi, ne radi to u korist naroda. Nije toliko problem tehnologija koliko motivacija i interesi.
dovedeš li demokraciju na razinu anarhije, nemaš više demokraciju. A direktna demokracija, kako je mnogi danas pokušavaju izvesti, u principu nije različita od anarhista u Španjolskom građanskom ratu. Onih koji su imali vojne odrede koji bi raspravljali i glasali o zapovijedima. Pitam se zašto se to nije održalo. :kava:

No recimo, bilo bi dobro da uvedemo – kao, mislim, Island – kaznenu odgovornost za neispunjavanje predizbornih obećanja. Jer i u financijama i u politici imamo sustav koji ne kažnjava neodgovorno ponašanje.
Primitivna direktna demokracija je, naravno, sranje. Zato me i zanima što to smišljaju Occupy-ovci, a što navodno funkcionira bolje.

Islandski pristup mi se sviđa. Uvijek sam zagovarao nejednakost u primjeni zakona. Jednakost pred zakonom jedna je od najvećih prevara u povijesti zapadne kulture. Besmislica prve klase. Zapravo, smislica, za one koji imaju moć i utjecaj.

Ako imaš vlast, mora ti se na ramena natovariti i odgovornost za nju. Inače ćeš, recimo, usrati stvar bez posljedica. Ako si na vrhu države, onda ćeš usrati cijelom jednom narodu i cijeloj državi. I što onda? Ništa, oni će izabrati nekog drugog, a ti ćeš fino odšetati kući pjevajući. Mogu ti ga popušiti, kao što su ti ga pušili dok si bio na vlasti. Idiotarija. Ja bih za promašaje mlatio. Makar u prenesenom značenju.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1066
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

Post 16 Feb 2012, 11:01

Stitch » wrote: Lastan je bio dobar, ali tih.
Lastan je vjerovao u civiliziranost debate i sugovornika pa je mirno čekao svoj red. Čak i nakon što mu je voditelj sugerirao da se mora boriti za riječ, on je bio siguran da će njegova strpljivost ipak biti nagrađena. Zajebalo ga.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 16 Feb 2012, 11:05

da, problem s Otvorenim nije samo što je stvar govora pojedinca, nego se svi ponašaju ko na vašaru.
da je bilo kroz postove..:D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1066
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

Post 16 Feb 2012, 11:05

Emericzy » wrote:
Uvijek sam zagovarao nejednakost u primjeni zakona.
Pih, koja glupost.
Ti se tu zapravo igraš riječima. Nema u ovome što si opisao nikakve nejednakosti pred zakonom već su jednostavno zakonom bolje regulirana kako prava, tako i odgovornosti.
User avatar
Emericzy
Posts: 3996
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

Post 16 Feb 2012, 11:14

Nikolajevna » wrote:
Pih, koja glupost.
Ti se tu zapravo igraš riječima. Nema u ovome što si opisao nikakve nejednakosti pred zakonom već su jednostavno zakonom bolje regulirana kako prava, tako i odgovornosti.
Nije riječ toliko o zakonu koliko sustavu, ali od zakona počinje. Moćni i nemoćni nisu jednaki pred sustavom. Da bi se to izjednačilo, zakon bi (pa onda posljedićno tome i sustav) trebao predviđati različite sankcije za moćne i za nemoćne. Znači, tko je moćniji, taj bi trebao i više najebati ako (namjerno ili nenamjerno) pogriješi. Moć i odgovornost moraju biti u međusobnom skladu. Sada nisu.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19284
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1343 times
Gender:

Post 16 Feb 2012, 11:15

Ima stara kineska koja veli da je zakon poput paukove mreže - velike muhe prolete kroz nju, a male se uhvate.

Oduvijek je tako, moj Emere.
Potpisi su za budale.
User avatar
kukuriku
Posts: 2498
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

Post 16 Feb 2012, 11:16

Jako vam je ova rasprava zanimljiva, o demokraciji i sustavima i slično.Mislim da bi ju trebalo izdvojiti.
Nek(v)arljiva.
  • Information