Da, zarade malo po CD-u, ali malo po malo...
Jer koliko se kupuju albumi ako se stvari skidaju s neta?
Znaci isti bi trebali zaradjivati samo od koncerata?
Zasto?
Ovi ulicni, njih cujes oces neces, i nude sami.
Po pjesmu/cijeli album online odes sama i bez da ti je izvodjac sam ista besplatno ponudio. Neopisiva razlika.
Kao sto rekoh ni u ducan ne odem po cipele pa platim koliko mislim da vrijede. Platim kolika im je cijena. Ili ne kupim.
Iako da, ima restorana na taj princip, odlicni su, platis koliko mislis da je hrana vrijedila.
Knjiznica? Bash i ne. Volim kupiti knjigu, ak mi je preskupa kupiti cu ju rabljenu. Tj. jednom citanu, ne smeta mi.
Ovo sto mi za posao treba to mi omoguci poslodavac, nije bas besplatno, a k tome ako ih citiram, jos imaju i promidzbu pride.
