Mislis ovdigđa Karambol » wrote:
Ajde, ajde... Nemaš se čega sramiti. Samo hrabro.![]()
Pa, ovdje zalijepi. Možda će i Quark neći nešto za gđu Quark. A, vidi, 7 ih ima tri!
Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
U pravu si, bilo bas i ne volim, crno mi je puno draze, al me u zadnje vrime nekako pocelo pucat u glavu, a ovoga mogu vise popit a da ga ne osjetim7nationarmy » wrote:bijelo vino... tocno kad pomislis da nemere vise razocarat ko pripadnik muskog roda, on nadje novi nacin
gđa Karambol » wrote:Samo se hvali da ima svog vina.
Neman svoga vina, al bice moga, odnosno zeninoga ulja
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
squaw Quark mi je strogo zabranila da je više spominjem na blogu, na forumu i na fejsugđa Karambol » wrote:
Ajde, ajde... Nemaš se čega sramiti. Samo hrabro.![]()
Pa, ovdje zalijepi. Možda će i Quark neći nešto za gđu Quark. A, vidi, 7 ih ima tri!
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Dobro. Nemoj je spominjati.
A što si napravio da ti je zabranila?
A što si napravio da ti je zabranila?
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Ovdje barem ima informatičara! Ima ovih sa školama, ovih bez škole... Pitaj za pomoć.
Ima i kod mene ulja, aj navali narode
Majti, na koliko vam baca? Mojima 20%
Majti, na koliko vam baca? Mojima 20%
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
i da mogu nebi više tamo iša... sroljojudolino » wrote: A ti, srolljoljo, ako si već informatćar, odi ovđe pa objasni ljudima da su kreteni jer ne vide slike koje sam posto.
E jebiga, zaboravio sam da ti nemreš tamo. Aj bar objasni Orakici, počela je prelazit na dark sajd...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
