Page 1 of 1

Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 16:49
by karambol
Mnogo puta sam u pričama i ispovjedima preljubničkim (i ljubavničkim) čuo kako je netko zakoračio, prešao ili redovito prelazi na mračnu stranu time što čini preljub. Ne razumijem, zašto mračna strana?
Zar nije preljubnicima lijepo kad čine to što čine? Zar nisu razlozi zašto se preljub čini nesretnost svake vrste, nezadovoljstvo zakonitim partnerom u bilo kojem obliku i voljno činjenje preljuba tj. seksa s nekim koga si sam izabrao/la?
Zašto se nešto lijepo naziva tako ružno? Zbog čega je to uvriježeni pojam u preljubničkom svijetu?
Savjest ili nešto drugo?
Hajde pojasnite mi... :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 16:56
by Beta ženka
:facepalm:

Ajd, evo da ti probam objasniti - jer vodi dvostruki život u kojem nešto taji svojem bračnom partneru, a time daje lažnu sliku o sebi tom istom partneru koji ga/ju čak možda i voli (dakle, voli nekog tko ne postoji), umjesto da izađe iz nesretnog braka.

Mada, meni je "mračnija" odlika karaktera ostajanje s nekim s kim nisi sretan niti zadovoljan.
Osim, naravno, ako oboma tako paše - na svašta se ljudi pale, ima puno mazohista i tako to... :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 16:59
by karambol
Beta ženka » wrote::facepalm:

Ajd, evo da ti probam objasniti - jer vodi dvostruki život u kojem nešto taji svojem bračnom partneru, a time daje lažnu sliku o sebi tom istom partneru koji ga/ju čak možda i voli (dakle, voli nekog tko ne postoji), umjesto da izađe iz nesretnog braka.

Mada, meni je "mračnija" odlika karaktera ostajanje s nekim s kim nisi sretan niti zadovoljan.
Osim, naravno, ako oboma tako paše - na svašta se ljudi pale, ima puno mazohista i tako to... :ne zna:
Dakle, faza "isprobavanja" i uštimavanja novog leptirić makera je faza kada si na mračnoj strani?
Dok ne postaneš siguran/na u svoju odluku o promjeni onoga tko te usrećuje? Ili te samo malo više usrećuje od postojećeg s kojim ne misliš raskinuti vezu...? :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 19:48
by Lastan
Kad Jedi vitez prijeđe na mračnu stranu, to ne znači da se ne osjeća bolje. Slobodnije. Sretnije.
Ali je prešao na mračnu stranu i sad može neprijatelje pržiti munjama, među inim.

Nitko ne kaže da se ne osjećaš dobro. Radiš sranja drugima, doduše, ali te boli kurac jer je tebi dobro.
To je mračna strana.

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 20:17
by ombia
Kakva mracna strana? :E

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 20:21
by nodens
Lastan » wrote:Kad Jedi vitez prijeđe na mračnu stranu, to ne znači da se ne osjeća bolje. Slobodnije. Sretnije.
Ali je prešao na mračnu stranu i sad može neprijatelje pržiti munjama, među inim.

Nitko ne kaže da se ne osjećaš dobro. Radiš sranja drugima, doduše, ali te boli kurac jer je tebi dobro.
To je mračna strana.

Darth Malak: I suppose... I suppose you speak the truth. I alone must accept responsibility for my fate. I wanted to be Master of the Sith and ruler of the galaxy. But that destiny was not mine, Revan. It might have been yours, perhaps... but never mine. And in the end, as the darkness takes me... I am nothing.

:cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 20:44
by Morticia
Bojim se da ne razumijem ovu temu. :confused:

Mislim, imam osjecaj kao da pitas sto je u tome lose.

Pa, lose je osobi s kojom dijelis zivot lagati u oci oko tako bitne stvari.
I vjerujem da to moze pozderati i najhladnokrvnijeg preljubnika, ako ima i trunke savjesti.

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 20:54
by vrrrlet
Ovisi o kontekstu. Neki preljubi čine ovaj svijet u konačnici boljim. Naravno, ti su u manjini.

Primjerice, ako neka lijepa žena počini preljub sa mnom, to je super. Ako počini sa susjedom, to je loše. Pošto sam ja jedan, a susjeda ima oko 3.500.000.000, preljub je većinom mračna strana.

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 20:58
by ombia
Lose je lagati onog kog volis. A ostale svi lazu svo vrijeme. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 21:02
by blackcoffee
karambol » wrote:Mnogo puta sam u pričama i ispovjedima preljubničkim (i ljubavničkim) čuo kako je netko zakoračio, prešao ili redovito prelazi na mračnu stranu time što čini preljub. Ne razumijem, zašto mračna strana?

Hajde pojasnite mi... :ne zna:
Tebe više brine naziv, ime tog čina nego sam čin? Kad se preljuba ne bi zvala mračna strana nego zelena grana, sve bi bilo u redu?
Da sam ja preljubnica ne bih se brinula oko imena, samo bih to radila i uživala u istom. Koga briga za imena...

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 21:09
by vrrrlet
blackcoffee » wrote:
Da sam ja preljubnica ne bih se brinula oko imena, samo bih to radila i uživala u istom. Koga briga za imena...
Tako je, koga briga za imena, bitno je da dobro izgledaju. Pa ne biraš vino po imenu, nego po tome kako udara.

Re: Mračna strana?

Posted: 26 Mar 2012, 21:13
by kuki
Ja nikad nisam čula da netko ide na mračnu stranu time što vara partnera si. A ŽUD me, jadna li sam, odgojio. :D

Možda mi je samo promaklo. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:19
by karambol
blackcoffee » wrote: Tebe više brine naziv, ime tog čina nego sam čin? Kad se preljuba ne bi zvala mračna strana nego zelena grana, sve bi bilo u redu?
Da sam ja preljubnica ne bih se brinula oko imena, samo bih to radila i uživala u istom. Koga briga za imena...
Pa, o tome se radi. Uživaš, a zoveš to mračnom stranom kao da činiš nešto u čemu ne uživaš. Meni je mračna strana znakovita za nešto što je ružno, a seks to nije, zapravo, ne bi trebao biti. Npr. kaže neka preljubnica kako njen muž ne bi nikada prešao na mračnu stranu i učinio preljub poput nje i usput se pravio kao da je sve u njihovoj vezi u najboljem redu...??? Pitanje je - je li mračna strana osjećaj koji uzgajaš tako što od svog partnera radiš majmuna? Ili je mračna strana onaj dio života koji posvećuješ svom ljubavniku, ljubavnici, prijatelju s povlasticama u krevetu?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:19
by Beau
karambol » wrote:Zar nisu razlozi zašto se preljub čini nesretnost svake vrste, nezadovoljstvo zakonitim partnerom u bilo kojem obliku
Ne, ne mora biti.
To je većinom, zapravo, samo glupi izgovor. Čak i kad je nesretnost u vezi točna, to je i dalje izgovor.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:23
by Beau
karambol » wrote:
Pa, o tome se radi. Uživaš, a zoveš to mračnom stranom kao da činiš nešto u čemu ne uživaš. Meni je mračna strana znakovita za nešto što je ružno, a seks to nije, zapravo, ne bi trebao biti. Npr. kaže neka preljubnica kako njen muž ne bi nikada prešao na mračnu stranu i učinio preljub poput nje i usput se pravio kao da je sve u njihovoj vezi u najboljem redu...??? Pitanje je - je li mračna strana osjećaj koji uzgajaš tako što od svog partnera radiš majmuna? Ili je mračna strana onaj dio života koji posvećuješ svom ljubavniku, ljubavnici, prijatelju s povlasticama u krevetu?
Mračno bi trebalo biti to što se sam sebi gadiš zbog toga što radiš, koliko god uživao u samom činu preljuba. Jer užitak ne traje dugo, a ostatak vremena je rezervirano za laganja, muljanje, grižnju savjesti i tako svašta mračnoga :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:26
by karambol
BoDerek » wrote: Mračno bi trebalo biti to što se sam sebi gadiš zbog toga što radiš, koliko god uživao u samom činu preljuba. Jer užitak ne traje dugo, a ostatak vremena je rezervirano za laganja, muljanje, grižnju savjesti i tako svašta mračnoga :o
Čemu onda sve to? To si kao i svaki narkić, ne?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:29
by Beau
karambol » wrote:
Čemu onda sve to? To si kao i svaki narkić, ne?
E bravo. Ka narkić.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:30
by Morticia
karambol » wrote:
Čemu onda sve to? To si kao i svaki narkić, ne?
Poše, Poše, pa ti kao da s Marsa padaš. :o
A odrastao čovjek. :o :zubo:

Ljudi su uglavnom jadni slabići.
I onda, umjesto da izađu iz nečeg što ih ne čini sretnima, po nekoj inerciji i navici, iz sigurnosti, ostaju u tome, a istovremeno se jebu sa strane, tražeći u takvim odnosima mrvice neke sreće koju nemaju doma.
Što ne znači da su sretni, ni kući, ni sa ljubavnikom ni igdje.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:36
by karambol
Lastan » wrote:
Nitko ne kaže da se ne osjećaš dobro. Radiš sranja drugima, doduše, ali te boli kurac jer je tebi dobro.
To je mračna strana.
Sebičnost i zločestoća. Tako bi to nazvao, a osjećaj da si na mračnoj strani i da joj pripadaš, čini mi se, ide na račun savjesti. Jer, otprilike, kradeš mami iz novčanika lovu i praviš se da nisi ti, ne priznaješ i uvjeravaš ju da je to netko drugi, neki crni vrag, valjda...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:39
by karambol
Morticia » wrote:
Poše, Poše, pa ti kao da s Marsa padaš. :o
A odrastao čovjek. :o :zubo:

Ljudi su uglavnom jadni slabići.
I onda, umjesto da izađu iz nečeg što ih ne čini sretnima, po nekoj inerciji i navici, iz sigurnosti, ostaju u tome, a istovremeno se jebu sa strane, tražeći u takvim odnosima mrvice neke sreće koju nemaju doma.
Što ne znači da su sretni, ni kući, ni sa ljubavnikom ni igdje.
Ma, jasno mi je to, ali mi nije jasno - zašto? Zašto zavaravanje, varanje sebe i činjenje partnera budalom, zašto mrvice...?
Čemu igra skrivača? Hormoni, midlife crisis?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:42
by Morticia
Po treći put- SLABOST.

Ljudi su uglavnom slabići.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:44
by karambol
Morticia » wrote:Po treći put- SLABOST.

Ljudi su uglavnom slabići.
Ajde dobro, da ne prođem k'o judolino... :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:44
by baja
karambol » wrote:Mnogo puta sam u pričama i ispovjedima preljubničkim (i ljubavničkim) čuo kako je netko zakoračio, prešao ili redovito prelazi na mračnu stranu time što čini preljub. Ne razumijem, zašto mračna strana?

mračna je zato što se sastaju, u tajnosti, po mračnim i opskurnim mjestima :D
Zar nije preljubnicima lijepo kad čine to što čine?
jest al' lijepo je i džankeru dok se bode
Zar nisu razlozi zašto se preljub čini nesretnost svake vrste, nezadovoljstvo zakonitim partnerom u bilo kojem obliku i voljno činjenje preljuba tj. seksa s nekim koga si sam izabrao/la?
Zašto se nešto lijepo naziva tako ružno? Zbog čega je to uvriježeni pojam u preljubničkom svijetu?
Savjest ili nešto drugo?
Hajde pojasnite mi... :ne zna:
iskreno, prvi put čujem za ovaj pojam pa tako ne znam da je uvriježen
svejedno ne kužim što je lijepo u laganju svom partneru (čak i ako preljub, kao povod laganju, stavimo na stranu)

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:46
by Morticia
karambol » wrote:
Ajde dobro, da ne prođem k'o judolino... :zubo:
:rofl: :rofl:

Nećeš, ti nisi zaslužio. :raspa:
Zasad. :E

Samo mi je čudno što je u tome tebi toliko čudno?
Pa pogledaj oko sebe, čini li ti se uistinu da su ti koji varaju sretni ljudi?
Mislim, barem u tim svojim jadnim i polovičnim odnosima koje održavaju s mužem, ljubavnikom, sobom.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 09:47
by Beau
karambol » wrote: Čemu igra skrivača? Hormoni, midlife crisis?
Ili jednostavno - bivanje čovjekom?? :ne zna:
Niti je čovjeku lako voljenoj osobi reći da je gad i sjebat joj život, niti mu se lako oduprijeti leptirićima ili čemu već.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:01
by karambol
Morticia » wrote:
:rofl: :rofl:

Nećeš, ti nisi zaslužio. :raspa:
Zasad. :E

Samo mi je čudno što je u tome tebi toliko čudno?
Pa pogledaj oko sebe, čini li ti se uistinu da su ti koji varaju sretni ljudi?
Mislim, barem u tim svojim jadnim i polovičnim odnosima koje održavaju s mužem, ljubavnikom, sobom.
Ništa mi na ovom svijetu nije čudno. Dugo sam tu prisutan i svuda sam bio te svašta vidio i doživio. No, najčudnije i ono što me, zaista, uvijek iznova intrigira su ljudi i njihovi odnosi. Motivi koji ih pokreću na sve što rade i podražaji koji proizvode emocije.
Možda sam pretjerao s uvriježenim nazivom koji nije, očito, tako uvriježen, ali mi se učinio dosta često korištenim. Mračna strana. Pitao sam se zbog čega se koristi tako ružan naziv za nešto što bi trebalo biti lijepo ili barem put ka nečemu lijepom, u svojoj konačnici.
Ne varaju uvijek duboko nesretni već i oni kojima je dosadno, koji su se uvjerili kako im je dosadno i bezizlazno, predvidljivo i žabokrečinasto u njihovoj vezi... Jasno, sto ljudi - sto razloga, tristotinjak zubića.... :D
Čudno mi je da se netko od 3-4 banke, s djecom, u nekakvoj "normalno-dosadnoj" vezi odluči svoj korak ka promjeni u vlastitom životu (a to svakako je kad tražiš nekoga i nađeš ga) nazivati prelaskom na mračnu stranu. Umjesto na svjetliju, ne? Ideš tamo gdje će ti biti bolje, ljepše, gdje si sretniji/a, gdje se konačno stvorio tvoj soulmate i ti kaj...?
Pa, reci - bok, zbogom, doviđenja, adio...a ne zdvajati nad situacijom i nabijati si mračnu stranu ma nos kao neko kajanje...? Ha?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:09
by nodens
BoDerek » wrote: Mračno bi trebalo biti to što se sam sebi gadiš zbog toga što radiš, koliko god uživao u samom činu preljuba. Jer užitak ne traje dugo, a ostatak vremena je rezervirano za laganja, muljanje, grižnju savjesti i tako svašta mračnoga :o
Ja mislim da ovo gore uopće nije nužno, ljudi su dosjetljivi i teoretski im je moguće izmisliti okvir unutar kojega to nije ništa poebno loše. Uostalom, pa imamo (najmanje) jednog takvog ovdje na forumu, čudno kako vam nije neugodno ovako pričati zbog njega. :ne zna:

Meni je tu ipak mnogo interesantnija današnja društvena shizofrenija i prozirna izmotavanja. :zubo: Navodno - 'problem' s preljubom proizlazi iz laganja? How yes no, LOL. Da je problem s preljubom SAMO u laganju, onda nitko ne bi imao ništa protiv da bude u posve otvorenoj vezi. Nije lijepo da ti lažem? Pa OK, nema problema, sve ću ti priznat. :rofl: No, ako sve lijepo priznam, onda u čemu je točno problem, ako i dalje želim biti s tobom (između ostalog? :E )

Stvar je u tome da uopće nije problem u laganju, nego je činjenica laganja pokazatelj da je čovjeku jasno da *radi* nešto 'pogrešno'. E sad, zašto je 'pogrešno' - to je već pitanje za debatu, i nekako nisam uvjeren da 100% liberalni svjetonazor ima ikakvo suvislo objašnjenje zašto je to 'loše'. :zubo: No ovo laganje je, rekoh, čisto izmotavanje, brkanje uzroka i posljedica.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:16
by Beau
nodens » wrote:
Ja mislim da ovo gore uopće nije nužno, ljudi su dosjetljivi i teoretski im je moguće izmisliti okvir unutar kojega to nije ništa poebno loše. Uostalom, pa imamo (najmanje) jednog takvog ovdje na forumu, čudno kako vam nije neugodno ovako pričati zbog njega. :ne zna:
Naravno da nije nužno, i mnogi se ne osjećaju uopće loše varajući. Ali ja sam tražila možebitne razloge zbog čega bi se to nazivalo mračnom stranom. Nekima to zbilja je mračna strana. Zbog razloga koje sam navela.
Meni je tu ipak mnogo interesantnija današnja društvena shizofrenija i prozirna izmotavanja. :zubo: Navodno - 'problem' s preljubom proizlazi iz laganja? How yes no, LOL. Da je problem s preljubom SAMO u laganju, onda nitko ne bi imao ništa protiv da bude u posve otvorenoj vezi. Nije lijepo da ti lažem? Pa OK, nema problema, sve ću ti priznat. :rofl: No, ako sve lijepo priznam, onda u čemu je točno problem, ako i dalje želim biti s tobom (između ostalog? :E )

Stvar je u tome da uopće nije problem u laganju, nego je činjenica laganja pokazatelj da je čovjeku jasno da *radi* nešto 'pogrešno'. E sad, zašto je 'pogrešno' - to je već pitanje za debatu, i nekako nisam uvjeren da 100% liberalni svjetonazor ima ikakvo suvislo objašnjenje zašto je to 'loše'. :zubo: No ovo laganje je, rekoh, čisto izmotavanje, brkanje uzroka i posljedica.
Slažem se. Pogrešno je jer zna da će taj preljub jako, jako povrijediti osobu do koje mu je stalo, te da će ga ta osoba smatrati gadom i zbog toga mu činiti gadne stvari i time mu kvariti put ka sreći.
To u slučaju da želi ostaviti partnera i ići preljubniku/ici.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:19
by nodens
baja » wrote:iskreno, prvi put čujem za ovaj pojam pa tako ne znam da je uvriježen
svejedno ne kužim što je lijepo u laganju svom partneru (čak i ako preljub, kao povod laganju, stavimo na stranu)
Evo lijepog primjera. :zubo:

Ne vidim ni ja što je 'lijepo' u LAGANJU partneru - ali ja bih ipak rekao da je laganje posljedica, a ne uzrok problema. Jer da je laganje 'teža' stvar od preljuba, pa onda nitko ne bi *lagao* zato da prikrije *preljub*. To bi bilo kao da ukradeš žvaku u trgovini, pa onda te vidi trgovkinja i onda je ti ucmekaš da ukloniš svjedoka te grdne pljačke. :rofl: Tako meni zvuči kad netko 'laganje' smatra onim najvažnijim problemom u preljubu.

Uostalom, pa samo se pitaj: da me moj muž/dečko 'vara' - ali da mi sve uredno ispriča, bi li bilo problema s tim? Ako ne bi, onda imaš point da je laganje problem; ali ako i dalje bi, onda lažeš sama sebi s tom teorijom. :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:22
by Morticia
Nodense, da mi on to prizna onda mi ostavlja pravo na izbor želim li ja biti u vezi s njim dok je on u vezi s još nekim.

Meni je potpuno jasno kamo ti ciljaš, ali je to toliko blesavo da mi se uopće ne ulazi u tu raspravu.
Zašto ljude boli kada ih partner vara?
Zato što smo egoisti i želimo vjerovati da smo dostatni, barem onda kad jesmo.

Još nešto? :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:23
by nodens
BoDerek » wrote:Slažem se. Pogrešno je jer zna da će taj preljub jako, jako povrijediti osobu do koje mu je stalo, te da će ga ta osoba smatrati gadom i zbog toga mu činiti gadne stvari i time mu kvariti put ka sreći.
To u slučaju da želi ostaviti partnera i ići preljubniku/ici.

Čekaj, povrijedit će AKO želi ostaviti partnera?

No, ako ne želi, nego ono - it's just sex, didn't mean anything - onda je sve u redu? :misli: :zubo: Pa u biti da, povijesno gledano žene to i jesu tolerirale, svakakvo muževljevo varanje ili kurvanje... nekak' mi se čini da je to muškarcima oduvijek bilo teže prihvatiti pa su zato žene bile mnogo diskretnije. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:29
by baja
nodens » wrote:
Ne vidim ni ja što je 'lijepo' u LAGANJU partneru - ali ja bih ipak rekao da je laganje posljedica, a ne uzrok problema. Jer da je laganje 'teža' stvar od preljuba, pa onda nitko ne bi *lagao* zato da prikrije *preljub*. To bi bilo kao da ukradeš žvaku u trgovini, pa onda te vidi trgovkinja i onda je ti ucmekaš da ukloniš svjedoka te grdne pljačke. :rofl: Tako meni zvuči kad netko 'laganje' smatra onim najvažnijim problemom u preljubu.
i laganje i preljub su posljedica poremećenih odnosa
tako da se slažem da je uzrok nešto treće
no, dok je preljub izravan odnos s ljubavnikom/com, laganje je izravan odnos s partnerom/icom
u tom smislu, nevažno (mi) je zbog čega laže

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:30
by Beta ženka
karambol » wrote:
Pitao sam se zbog čega se koristi tako ružan naziv za nešto što bi trebalo biti lijepo ili barem put ka nečemu lijepom, u svojoj konačnici.
Tom logikom - pa ne vidi niti serijski ubojica ili silovatelj ništa loše, i oni uživaju u svojem činu.
Image


Mislim, sve ok ako je tebi drago da te partnerica vara - ipak se pretpostavlja da nam je bitna partnerova sreća.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:30
by nodens
Morticia » wrote:Nodense, da mi on to prizna onda mi ostavlja pravo na izbor želim li ja biti u vezi s njim dok je on u vezi s još nekim.
Opet se izmotavaš, naravno da je zgodno imati izbor, ali mene zanima ŠTO bi odlučila. :zubo:

Jer, ako bi odlučila otići, to znači da nije 'problem' bio u nekakvom famoznom 'laganju', nego u nečemu drugom, što dolje lijepo priznaš, u biti. Hvala ti na tome. :cerek:

Morticia » wrote:Zašto ljude boli kada ih partner vara?
Zato što smo egoisti i želimo vjerovati da smo dostatni, barem onda kad jesmo.

Još nešto? :raspa:
Pa još samo nešto - jesi li svjesna koliko shizofreno zvuči da želiš zbog egoizma vjerovati da si 'dostatna', bar u nekom periodu... ako si već X puta spoznala da NISI nekome 'dostatna'? Jbt, lakše mi je shvatiti Emericzyja i njegovu 'nužnost laganja', nego to gore. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:32
by ombia
karambol » wrote:
Ma, jasno mi je to, ali mi nije jasno - zašto? Zašto zavaravanje, varanje sebe i činjenje partnera budalom, zašto mrvice...?
Čemu igra skrivača? Hormoni, midlife crisis?
Kakvo cudjenje. Imas hrpu ljudi koji imaju kredite na petsto godina, djecu, psa, vikendicu i lakse im je pojebati nesto sa strane nego sve to rasciscavati.
Nekome je to opet sport i to opetovani. Znaci nije mu lose u braku, barem ne toliko lose da se rastaje.
Nekome je nesto deseto.
Cekam Em-a. :E

K tome ovo o mracnoj strani nisam citala bas a citala sam i sudjelovala par godina na slicnim temama.

Ako te zaista zanimaju odgovori, izmedju ostalog citaj postove od Em-a na ZUD-u. :) Ima par tema.

I jos, oni koji varaju, varaju jer im je gust. Mislim nisu sadomazohisti. Druga je stvar sto ih netko mozda takvima sa strane vidi.
A nekad lazu iz prakticnih razloga i jebe im se za jos supruznika.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:33
by Morticia
Tko ti je rekao da sam ja to spoznala? :confused:

Koliko ja znam, svim svojim muškarcima do sad sam bila dostatna. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:36
by karambol
BoDerek » wrote: Naravno da nije nužno, i mnogi se ne osjećaju uopće loše varajući. Ali ja sam tražila možebitne razloge zbog čega bi se to nazivalo mračnom stranom. Nekima to zbilja je mračna strana. Zbog razloga koje sam navela.


Slažem se. Pogrešno je jer zna da će taj preljub jako, jako povrijediti osobu do koje mu je stalo, te da će ga ta osoba smatrati gadom i zbog toga mu činiti gadne stvari i time mu kvariti put ka sreći.
To u slučaju da želi ostaviti partnera i ići preljubniku/ici.
Uglavnom se činjenje preljuba tumači nekim pogrešnim postavkama zakonite veze. Dosada, zamor, partner se pretvorio u suputnika u istom kupeu koji čita novine i ne prdi, nezaintersiranost, manjak pažnje, lijenost pa do ekstremnijih nasilnika/ca svakojakih oblika.
Onda se dešava reakcija onoga tko čini preljub tako da traži i nađe nekoga tko pruža sve ono što doma nije pruženo. Čitanje iz duše kroz oči, produkcija leptirića ili bumbara u trbusima, bacanje u zrak i dočekivanje na ruke, strastveni sms-i i mailovi, vatrene priče i intergalaktičko razumijevanje s obje strane. Dijele se problemi i savršeno se razumiju. Netko želi samo skinuti gaće, a netko se zaljubi kao nekada sa 16 godina...Motivi su različiti, ali veza se konzumira. Uglavnom poskrivećki i, uglavnom, naivno vjerujući da se prema van ništa ne vidi.
I onda su dva rješenja ponuđena. Prvo, to je zajebancija i oboje su svjesni šarene laže koju si nude, ali guraju vrč dok se ne razbije. Rijetko se odustaje. Dok nekome ne postane suviše opasno ili dok se ne uvide stvarne osobine "savršenog/e" i skinu roza naočale.
Drugo, ide se s namjerom da se realizira "novi" život i traži se način kako to učiniti.
U prvom slučaju,mračna strana mi je, donekle, jasna. Sereš, muljaš, lažeš, skrivaš se, radiš idiota od partnera do kojega ti je "stalo", a za drugi slučaj - mislim da bi bilo lijepo reći - prekini, isprazni, odlazim. Može dogovor ili dvoboj?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:36
by nodens
Beta ženka » wrote: Tom logikom - pa ne vidi niti serijski ubojica ili silovatelj ništa loše, i oni uživaju u svojem činu.
Mislim da bi meni bilo nekak' primjerenije uspoređivati seks i ubijanje, takva mi je reputacija. :raspa:

Ali čudi me da se tebi to omaklo, zar nije seks nešto divno :rofl:

Je l' ti osjećaš bol u duši kad tvoj partner liže sladoled kojeg mu nisi ti kupila? :rofl:

baja » wrote: i laganje i preljub su posljedica poremećenih odnosa
tako da se slažem da je uzrok nešto treće
no, dok je preljub izravan odnos s ljubavnikom/com, laganje je izravan odnos s partnerom/icom
u tom smislu, nevažno (mi) je zbog čega laže
Doslovno nevažno? Računaš tu i tzv. 'bijele laži'? :zubo:

I drugo, tema je preljub; laganje nije nužno za preljub. Opet kažem - ako je laganje 'glavni' problem, to bi značilo da ukoliko se o preljubu uredno obavijesti partnera, onda bi taj partner valjda trebao reć - ah, ok, super. I je l' bilo lijepo? :rofl: Ili, kad sljedeći put ide na službeni put, onda mu kažeš - e, i ugodno se provedi i pojebi neku mladu koku (/nađi si nekog obdarenog crnca)... uživaj, dragi/a. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:42
by Beau
nodens » wrote:

Čekaj, povrijedit će AKO želi ostaviti partnera?

No, ako ne želi, nego ono - it's just sex, didn't mean anything - onda je sve u redu? :misli: :zubo: Pa u biti da, povijesno gledano žene to i jesu tolerirale, svakakvo muževljevo varanje ili kurvanje... nekak' mi se čini da je to muškarcima oduvijek bilo teže prihvatiti pa su zato žene bile mnogo diskretnije. :zubo:
Ne, krivo si me skužio.
Zanemari rečenicu 'U slučaju da želi ostavit partnera'. Čitaj bez nje.
Rečenicu sam dodala jer u situacijama gdje preljubnik želi ostati u svojoj vezi, razlog laganja nije: partner će mu kvariti put ka sreći. Nego je razlog laganja: partner će me ostaviti, a to ne želim.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:42
by baja
nodens » wrote:
I drugo, tema je preljub; laganje nije nužno za preljub.
da nema laži ne bi bilo ni preljuba
radilo bi se o (dogovorenom) otvorenom odnosu

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:43
by nodens
Morticia » wrote:Tko ti je rekao da sam ja to spoznala? :confused:

Koliko ja znam, svim svojim muškarcima do sad sam bila dostatna. :ne zna:
Hoćeš reći da tebe nitko još nije ostavio, nego uvijek ti ostavljaš? :cerek: Ili nešto ne funkcionira u mom hmm logičkom aparatu.

Rekoh, takav oblik partikularnog egoizma mi je nekak' nejasan... pa me intrigira kakva je geneza dotičnog i na koji način se održava... kakvim baterijama se puni. Misteriozno je sve to... kao što karambol kaže.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:43
by karambol
Beta ženka » wrote:

Mislim, sve ok ako je tebi drago da te partnerica vara - ipak se pretpostavlja da nam je bitna partnerova sreća.
Naravno, ako nekoga zaista voliš - pusti ga. :)

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:46
by Beta ženka
karambol » wrote:
Naravno, ako nekoga zaista voliš - pusti ga. :)
A što ako on hoće ostati s tobom, a nastaviti i "prelaziti na mračnu stranu"?
Uostalom, ako ga pustiš - nema niti preljuba.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:46
by Morticia
nodens » wrote:
Hoćeš reći da tebe nitko još nije ostavio, nego uvijek ti ostavljaš? :cerek: Ili nešto ne funkcionira u mom hmm logičkom aparatu.

Rekoh, takav oblik partikularnog egoizma mi je nekak' nejasan... pa me intrigira kakva je geneza dotičnog i na koji način se održava... kakvim baterijama se puni. Misteriozno je sve to... kao što karambol kaže.
Ostavljena sam jednom do sad. :giggle:
I što, to što jednome nisam bila dostatna u trenutku kad nam je veza otišla u kurac bi me nužno trebalo uvjeriti da neću biti nikad nikome drugom? :zubo:

Logika ti je malo... Khm. Nahero.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:49
by nodens
BoDerek » wrote: Rečenicu sam dodala jer u situacijama gdje preljubnik želi ostati u svojoj vezi, razlog laganja nije: partner će mu kvariti put ka sreći. Nego je razlog laganja: partner će me ostaviti, a to ne želim.
Pa da. A ako partner misli da ćeš ga ostaviti, vjerojatno to ima i neke podloge, nije valjda zabrijao bez veze.

baja » wrote: da nema laži ne bi bilo ni preljuba
radilo bi se o (dogovorenom) otvorenom odnosu
To je semantika. :cerek: Suština je ista: partner se seksa s nekim drugim. Oni kojima je to prihvatljivo to nazovu 'otvorena veza', a oni kojima nije, nazovu to 'preljub'. Činjenica 'laganja' je tu sporedna, jer rekoh, da je upravo laganje 'glavni' problem, onda bi sve veze bile otvorene i čiča miča. Ergo, laganje je posljedica, a ne 'uzrok' problema.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:53
by Beau
nodens » wrote:
Pa da. A ako partner misli da ćeš ga ostaviti, vjerojatno to ima i neke podloge, nije valjda zabrijao bez veze.
Oprosti, izgubila sam se :o
Prekompliciran si za mene :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:53
by karambol
Beta ženka » wrote:
A što ako on hoće ostati s tobom, a nastaviti i "prelaziti na mračnu stranu"?
Uostalom, ako ga pustiš - nema niti preljuba.
Pusti ga ne znači odvezati mu lanac i osloboditi ga da može kamo hoće već znači pustiti mu na volju da radi što hoće i kako hoće ne ograničavajući ga/nju nametanjem svojih želja i volje. Onako, svemirski kristalno slobodno jasno - zna da ima tvoju ljubav, ali je ti ničim ne sputavaš. Ti si izvor gdje uvijek može doći i uvijek ima vode za napiti se... Pjesnički, ne? :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:53
by nodens
Morticia » wrote:Ostavljena sam jednom do sad. :giggle:
I što, to što jednome nisam bila dostatna u trenutku kad nam je veza otišla u kurac bi me nužno trebalo uvjeriti da neću biti nikad nikome drugom? :zubo:

Logika ti je malo... Khm. Nahero.
Bit će ipak da se razilazimo oko pojma 'dostatna'.

Još bih mogao shvatiti da kažeš, u svakom trenutku, da SADA vjeruješ da si (sadašnjem) dostatna; no ako kažeš da si *bivšima* bila 'dostatna', to je meni nekako vrlo čudna terminologija. Mislim, pa teoretski bi onda neki hipotetski Casanova koja je imao tisuću žena, ali nikad nije bio s dvije odjednom - mogao reći da mu je svaka od tih 1000 bila 'dostatna' - dok je bio s njom. :zubo: Zvuči li to tebi kao logična terminologija?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:54
by baja
nodens » wrote: To je semantika. :cerek: Suština je ista: partner se seksa s nekim drugim. Oni kojima je to prihvatljivo to nazovu 'otvorena veza', a oni kojima nije, nazovu to 'preljub'. Činjenica 'laganja' je tu sporedna, jer rekoh, da je upravo laganje 'glavni' problem, onda bi sve veze bile otvorene i čiča miča. Ergo, laganje je posljedica, a ne 'uzrok' problema.
al' ga ti voliš drviti ...
s boldanim smo se već složili, zar ne?
ne radi se o tome da je jednima prihvatljivo, a drugima ne nego o tome da su se neki partneri u stanju dogovoriti, a da si drugi lažu

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:55
by blaze
karambol » wrote:Mnogo puta sam u pričama i ispovjedima preljubničkim (i ljubavničkim) čuo kako je netko zakoračio, prešao ili redovito prelazi na mračnu stranu
ja to nikad nisam čula, mračna strana. zvuči mi američki.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:57
by Morticia
nodens » wrote:
Bit će ipak da se razilazimo oko pojma 'dostatna'.

Još bih mogao shvatiti da kažeš, u svakom trenutku, da SADA vjeruješ da si (sadašnjem) dostatna; no ako kažeš da si *bivšima* bila 'dostatna', to je meni nekako vrlo čudna terminologija. Mislim, pa teoretski bi onda neki hipotetski Casanova koja je imao tisuću žena, ali nikad nije bio s dvije odjednom - mogao reći da mu je svaka od tih 1000 bila 'dostatna' - dok je bio s njom. :zubo: Zvuči li to tebi kao logična terminologija?
:facepalm: :rofl:
A što sam ja odmah napisala? :zubo:
Želimo vjerovati da smo dostatni, BAREM U TRENUTKU DOK JESMO.

Ti si uveo sve bivše ikad u računicu, ne ja. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 10:58
by nodens
karambol » wrote:Pusti ga ne znači odvezati mu lanac i osloboditi ga da može kamo hoće već znači pustiti mu na volju da radi što hoće i kako hoće ne ograničavajući ga/nju nametanjem svojih želja i volje. Onako, svemirski kristalno slobodno jasno - zna da ima tvoju ljubav, ali je ti ničim ne sputavaš. Ti si izvor gdje uvijek može doći i uvijek ima vode za napiti se... Pjesnički, ne? :D
Meni nekak' zvuči vampirski... no da, o ukusima se ne raspravlja. :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:00
by nodens
Morticia » wrote: A što sam ja odmah napisala? :zubo:
Želimo vjerovati da smo dostatni, BAREM U TRENUTKU DOK JESMO.
Pa jbt, to je tautologija, rekoh. :rofl:

Ako si mu dostatna ponedjeljkom, srijedom i petkom, a utorkom, četvrtkom, subotom i nedjeljom - baš i nisi... to i dalje znači da mu JESI dostatna bar ta tri dana u tjednu (jer je samo s tobom, a ne npr. s dvije odjednom). I tako bi se moglo gledat, zar ne? :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:03
by nodens
baja » wrote: al' ga ti voliš drviti ...
s boldanim smo se već složili, zar ne?
ne radi se o tome da je jednima prihvatljivo, a drugima ne nego o tome da su se neki partneri u stanju dogovoriti, a da si drugi lažu
Pa jbt, zar ti misliš da bi ijedan preljubnik LAGAO, kad bi 'znao' da se može dogovoriti? :rofl:

Zato i laže, jer pretpostavlja da dogovora ne bi bilo. I ti eto opet stavljaš naglasak na to tužno laganje, i time de facto lažeš sama sebi, jer ako nisi u otvorenoj vezi, onda ti je 'to nešto' veći problem od laganja. Jer, u otvorenoj vezi laganja ne bi bilo. Znači, ako te muči laganje, jer je to za nezrele ljude, a zreli se mogu dogovoriti - pa onda fino se dogovoriš za otvorenu vezu i sigurna si od tog groznog, užasnog laganja, jedinog problema u univerzumu. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:06
by Beta ženka
karambol » wrote:
Pusti ga ne znači odvezati mu lanac i osloboditi ga da može kamo hoće već znači pustiti mu na volju da radi što hoće i kako hoće ne ograničavajući ga/nju nametanjem svojih želja i volje. Onako, svemirski kristalno slobodno jasno - zna da ima tvoju ljubav, ali je ti ničim ne sputavaš. Ti si izvor gdje uvijek može doći i uvijek ima vode za napiti se... Pjesnički, ne? :D
Mhm... :misli:
Meni ovo zvuči kao prozirna fora kojom preljubnici sebi otvaraju teren - "dragi/draga, toliko te volim da ti dopuštam da radiš što želiš i s kim želiš", a zapravo već imaju kombinaciju s nekim sa strane i boli ih neka stvar za dragog/dragu. Ali to je samo moj dojam, ne mora biti tako.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:07
by Morticia
nodens » wrote:
Pa jbt, to je tautologija, rekoh. :rofl:

Ako si mu dostatna ponedjeljkom, srijedom i petkom, a utorkom, četvrtkom, subotom i nedjeljom - baš i nisi... to i dalje znači da mu JESI dostatna bar ta tri dana u tjednu (jer je samo s tobom, a ne npr. s dvije odjednom). I tako bi se moglo gledat, zar ne? :rofl:
Nisi ti baš shvatio onaj moj caps lock dio rečenice, vidim ja.
Ok, možda sam se i ja malo čudno izrazila.

Meni u trenutku dok jesmo znači svaki dan u tjednu, bez obzira jesmo li u tom momentu nas dvoje fizički jedno uz drugo ili nismo.
Dok jesmo.
Dok jedno drugo gledamo u oči i tvrdimo si da jesmo.

Kad više ne budemo bili široko mu polje.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:11
by Gazda
Morticia » wrote: Ljudi su uglavnom jadni slabići.
I onda, umjesto da izađu iz nečeg što ih ne čini sretnima, po nekoj inerciji i navici, iz sigurnosti, ostaju u tome, a istovremeno se jebu sa strane, tražeći u takvim odnosima mrvice neke sreće koju nemaju doma.
Što ne znači da su sretni, ni kući, ni sa ljubavnikom ni igdje.
Citirani dio odnosi se na žene koje čine preljub.

Muški koji čine preljub čine to jer žele svježe pičke.

Žene lažu da se ne trpaju okolo jer, kad bi njihov muž to saznao, onda bi zaključio da ima mali kurac i istukao ih.

Muški lažu jer kad bi priznali ženi, ona bi zaključila da će ih ostaviti i davati novac nekoj drugoj, te se rasplakati, a muški će učiniti sve samo da se ne nađu kraj ženskog koje plače.

I jedni i drugi su, naravno, glupi, ali to je zato što su ljudi. :D

Di je Mirković i analogija s klopanjem doma i večerom u dobrom restoranu? :misli:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:12
by baja
nodens » wrote: Pa jbt, zar ti misliš da bi ijedan preljubnik LAGAO, kad bi 'znao' da se može dogovoriti? :rofl:
bi, jer se uglavnom radi o kukavičluku i samodostatnosti, a ne o tome što 'zna'
Zato i laže, jer pretpostavlja da dogovora ne bi bilo. I ti eto opet stavljaš naglasak na to tužno laganje, i time de facto lažeš sama sebi, jer ako nisi u otvorenoj vezi, onda ti je 'to nešto' veći problem od laganja. Jer, u otvorenoj vezi laganja ne bi bilo. Znači, ako te muči laganje, jer je to za nezrele ljude, a zreli se mogu dogovoriti - pa onda fino se dogovoriš za otvorenu vezu i sigurna si od tog groznog, užasnog laganja, jedinog problema u univerzumu. :rofl:
mislim da si se malo zapetljao: maloprije je laganje bilo bitnije, a sad 'to nešto' zbog čega lažeš... :zvrko:
svakako, čitaj diskusiju od početka pa će ti možda biti jasnije otkud relativiziranje prevare u onosu na laganje

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:14
by nodens
Morticia » wrote: Nisi ti baš shvatio onaj moj caps lock dio rečenice, vidim ja.
Ok, možda sam se i ja malo čudno izrazila.

Meni u trenutku dok jesmo znači svaki dan u tjednu, bez obzira jesmo li u tom momentu nas dvoje fizički jedno uz drugo ili nismo.
Dok jesmo.
Dok jedno drugo gledamo u oči i tvrdimo si da jesmo.

Kad više ne budemo bili široko mu polje.
:ne zna: Ne razumijem zapravo to gledanje u oči i tvrdnja da 'jesmo' - ako istovremeno u svijesti imaš tu ideju 'kad više ne budemo bili....'

Valjda je to ta neka moć sadašnjeg trenutka koja je meni kristalno nejasna. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:23
by nodens
baja » wrote: bi, jer se uglavnom radi o kukavičluku i samodostatnosti, a ne o tome što 'zna'
Kojem kukavičluku? Tko se boji nečega što mu ne prijeti? Zašto bi neki muškarac lagao o preljubu, ako ne bi imao razloga vjerovati da će to biti 'problem'? Pa laže baš zato što zna da će biti problem, ili zato što ima razloga vjerovati da će biti.

baja » wrote:mislim da si se malo zapetljao: maloprije je laganje bilo bitnije, a sad 'to nešto' zbog čega lažeš... :zvrko:
svakako, čitaj diskusiju od početka pa će ti možda biti jasnije otkud relativiziranje prevare u onosu na laganje
O čemu ti? :misli: Gdje sam JA rekao da je laganje bitnije? Bit će da nisi shvatila sarkazam, pa ja cijelo vrijeme i preispitujem tu (meni čudnu) ideju da je 'laganje' GLAVNI problem s preljubom.

I čitam diskusiju od početka. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:30
by baja
nodens » wrote: Kojem kukavičluku? Tko se boji nečega što mu ne prijeti? Zašto bi neki muškarac lagao o preljubu, ako ne bi imao razloga vjerovati da će to biti 'problem'? Pa laže baš zato što zna da će biti problem, ili zato što ima razloga vjerovati da će biti.
pa, da
laže jer je kukavica suočiti se s problemom

O čemu ti? :misli: Gdje sam JA rekao da je laganje bitnije? Bit će da nisi shvatila sarkazam, pa ja cijelo vrijeme i preispitujem tu (meni čudnu) ideju da je 'laganje' GLAVNI problem s preljubom.

I čitam diskusiju od početka. :ne zna:
da čitaš, vidio bi da nitko, pa niti ja, nije rekao da je laganje glavni problem

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:36
by nodens
baja » wrote:laže jer je kukavica suočiti se s problemom
Možda ne misli da je to nekakav problem. :rofl:

baja » wrote:lda čitaš, vidio bi da nitko, pa niti ja, nije rekao da je laganje glavni problem
Nije izrijekom, ali se stalno nekako fokusiraju na to. Npr. tako što na ideju o preljubu kaže kako 'nije lijepo lagati nekome'. Iz toga se kolokvijalno može 'zaključiti' da je je glavni problem to laganje.

(Ili pak da se radi o izmotavanju. Eto Morticia je bar priznala o čemu se tu radi.)

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:37
by Beau
Nodens :rofl:

Ti obećavajuće uđeš u svaku diskusiju, al ga onda upilaš u svaku riječ pojedinačno. I to je onda teški pičvajz.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:43
by nodens
BoDerek » wrote:Nodens :rofl:

Ti obećavajuće uđeš u svaku diskusiju, al ga onda upilaš u svaku riječ pojedinačno. I to je onda teški pičvajz.
:ne zna: Kad imam dojam da me ispituju za svaku riječ.

No, u principu ima samo dvije stvari koje ja tu argumentiram: prvo, da laganje nije glavni problem, nego samo izgovor (a pravi problem je ono što je Morticia napisala) - i drugo, da je i to što je Morticia napisala nešto 'vrlo čudno' (bar meni).

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:44
by Gazda
A je, ti si našao sa ženama objašnjavat pojedine riječi..daj im lijepo laži, umjesto da petljaš :kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:45
by vrrrlet
Morticia » wrote:Tko ti je rekao da sam ja to spoznala? :confused:

Koliko ja znam, svim svojim muškarcima do sad sam bila dostatna. :ne zna:
Vjerujem da si im često bila i previše. :rofl:
BoDerek » wrote:Nodens :rofl:

Ti obećavajuće uđeš u svaku diskusiju, al ga onda upilaš u svaku riječ pojedinačno. I to je onda teški pičvajz.
Da sam ja žena, teško bih odolio da ga ne zamolim da me izliže. Ako ovo radi temama, što li tek radi klitorisima? :zvrko: Zamisli da te netko liže tri strane, pa malo tamo, pa malo amo, pa nismo ulovili još ovaj kutić, pa onaj... jedino što je bed kad bi preklinjala da ga stavi, on bi nastavio s jezikom do izlaska Hrvatske iz recesije.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:48
by Morticia
nodens » wrote:
:ne zna: Kad imam dojam da me ispituju za svaku riječ.

No, u principu ima samo dvije stvari koje ja tu argumentiram: prvo, da laganje nije glavni problem, nego samo izgovor (a pravi problem je ono što je Morticia napisala) - i drugo, da je i to što je Morticia napisala nešto 'vrlo čudno' (bar meni).
Pa eto, na svijetu nas je puno, i poprilično je realno za očekivati da svi imamo drugačije, svoje, poimanje emocije, odnosa, ljubavi, braka, čega li.

Ja sam ti svoje napisala.
Dok nam je dobro zajedno, dok osjećam da se volimo, po meni tu nema mjesta za nekog drugog, s moje ili njegove strane.
Ukoliko on u nekom trenutku odluči drugačije voljela bih da mi kaže pa da ja odlučim što dalje.
I ne, mene sama ta spoznaja da postoji mogućnost da jednom neće biti dobro uopće ne priječi da uživam u sadašnjem trenutku, kad mi jest dobro. :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:51
by Morticia
vrrrlet » wrote:
Vjerujem da si im često bila i previše. :rofl:
:o
Želiš reći da sam svinjče?! :o

:zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:58
by Gazda
Morticia » wrote:Ukoliko on u nekom trenutku odluči drugačije voljela bih da mi kaže pa da ja odlučim što dalje.
Ma, je, ti bi odlučila..sigurno jako razumno, isto..

Ja ću ti reć šta bi ti..istukla bi ga dok ne poplavi, eto šta bi ti..

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:59
by Beau
vrrrlet » wrote:



Da sam ja žena, teško bih odolio da ga ne zamolim da me izliže. Ako ovo radi temama, što li tek radi klitorisima? :zvrko: Zamisli da te netko liže tri strane, pa malo tamo, pa malo amo, pa nismo ulovili još ovaj kutić, pa onaj... jedino što je bed kad bi preklinjala da ga stavi, on bi nastavio s jezikom do izlaska Hrvatske iz recesije.
:rofl: Kakva reklama za Nodensa.

Al prije nego ga zamolim, moram u nabavku glanc novog junfa :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 11:59
by nodens
Gazda » wrote:A je, ti si našao sa ženama objašnjavat pojedine riječi..daj im lijepo laži, umjesto da petljaš :kava:
Tu ideju odbijam s indignacijom. :durica:

Morticia » wrote:Dok nam je dobro zajedno, dok osjećam da se volimo, po meni tu nema mjesta za nekog drugog, s moje ili njegove strane.
Ukoliko on u nekom trenutku odluči drugačije voljela bih da mi kaže pa da ja odlučim što dalje.
I ne, mene sama ta spoznaja da postoji mogućnost da jednom neće biti dobro uopće ne priječi da uživam u sadašnjem trenutku, kad mi jest dobro. :raspa:
Pa da, i zato mene zanima 'što zbilja' djeluje na ljude na taj način da im bude 'dobro'.

Radna hipoteza je da se radi o izvjesnim razinama pojedinih neurotransmitera u mozgu. Recimo, postoji mogućnost da meni serotonini i dopamini ne rade baš najbolje, pa sam zato od depresije napravio lifestyle. Međutim, pazi kako sjebana misao - možda baš zato što mi fali tih ... pizdarija... u mozgu, zato se nekako ježim na ideju da mi postane 'dobro' tako što 'poštelam' razine dotičnih neurotransmitera. Zajebato, je l' da?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:01
by Morticia
Gazda » wrote:
Ma, je, ti bi odlučila..sigurno jako razumno, isto..

Ja ću ti reć šta bi ti..istukla bi ga dok ne poplavi, eto šta bi ti..
Pa, ne znam da li bih baš uspjela dok ne poplavi, ali uopće nisam sigurna da ne bih u naletu bijesa pribjegla nekim tako drastičnim mjerama.
Naime, kao što si dobro zaključio, mene ne krasi neka racionalnost i suzdržanost, a bogme nisam ni nešto posebno dostojanstvena.

Međutim, meni bi, zbog vlastite (a u konačnici i njegove) dobrobiti, čak i u trenutku kad bi me prošao prvi bijes, razlaz bio najbolje, a vjerojatno i jedino rješenje.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:01
by Beta ženka
BoDerek » wrote:Nodens :rofl:

Ti obećavajuće uđeš u svaku diskusiju, al ga onda upilaš u svaku riječ pojedinačno. I to je onda teški pičvajz.
Zato ja preskačem njegove postove, ionako nemaju smisla. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:03
by ombia
karambol » wrote:
Naravno, ako nekoga zaista voliš - pusti ga. :)
Svojevremeno je bio vrlo opsiran topic o Prevarenima.
Gdje neke iznimke nisu uopce zeljele vidjeti da ih se vara.
Ili opetovano vara.
I onda kad netko "dobronamjeran" takvim ljudima ide otvarati oci nastane pakao.
usti ga ne znači odvezati mu lanac i osloboditi ga da može kamo hoće već znači pustiti mu na volju da radi što hoće i kako hoće ne ograničavajući ga/nju nametanjem svojih želja i volje. Onako, svemirski kristalno slobodno jasno - zna da ima tvoju ljubav, ali je ti ničim ne sputavaš. Ti si izvor gdje uvijek može doći i uvijek ima vode za napiti se... Pjesnički, ne
Koja logika. :rofl:
Je on ima pravo ciniti sto hoce.
I snositi posljedice svojih djela.
Posljedica nije moja daljnja bezuvjetna ljubav.
Dapace moja ljubav ima uvjete. Jasne.
Tocnije ne prestaje se nekoga voljeti na pritisak gumba ali okoncati vezu mogu.
Pa jbt, zar ti misliš da bi ijedan preljubnik LAGAO, kad bi 'znao' da se može dogovoriti
Bi.
Jer neki/neke vole sa strane al ne vole da to i njihov partner radi.
Valjda je to ta neka moć sadašnjeg trenutka koja je meni kristalno nejasna
Bas taj sadasnji trenutak je jedino i bitno. Neki si sjebu cijeli zivot jer zive u proslosti ili nekakvoj imaginarnoj buducnosti. I zaborave zivjeti sada.

Gazda je vidim savladao lekciju sa chata. :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:07
by Gazda
Morticia » wrote:
Pa, ne znam da li bih baš uspjela dok ne poplavi, ali uopće nisam sigurna da ne bih u naletu bijesa pribjegla nekim tako drastičnim mjerama.
Naime, kao što si dobro zaključio, mene ne krasi neka racionalnost i suzdržanost, a bogme nisam ni nešto posebno dostojanstvena.

Međutim, meni bi, zbog vlastite (a u konačnici i njegove) dobrobiti, čak i u trenutku kad bi me prošao prvi bijes, razlaz bio najbolje, a vjerojatno i jedino rješenje.
A zakaj bi se naljutila? Pa taj hipotetski wannabe preljubnik bi samo malo mećao penis u neku drugu pipicu, malo bi ga gurkao u neka tuđa ustašca..nije da bi ti oduzeo kruha od usta, da bi te udario, otišao po cigarete i ne vratio se, prokockao plaću, vrijeđao te, zanemario te..:kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:09
by nodens
ombia » wrote:Bi.
Jer neki/neke vole sa strane al ne vole da to i njihov partner radi.
Zaboravio sam na njih. :mad:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:11
by vrrrlet
Morticia » wrote:
:o
Želiš reći da sam svinjče?! :o

:zubo:
Ne, zaboga. Mislio sam mentalno. :D
nodens » wrote:
Tu ideju odbijam s indignacijom. :durica:
Šteta. One naime, kao i svi ljudi, radije jedu fine laži nego gorku istinu. Istinu ne žele jesti, pa su neuhranjene, živčane, i uopće ne cijene tvoje kulinarsko umijeće, njima je to fuj.
Beta ženka » wrote:
Zato ja preskačem njegove postove, ionako nemaju smisla. :zubo:
Imaš pravo, nemaju smisla, od njega ne buš kurca dobila. A koga najviše voliš čitati od muškića? :kokice:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:13
by nodens
Gazda » wrote: A zakaj bi se naljutila? Pa taj hipotetski wannabe preljubnik bi samo malo mećao penis u neku drugu pipicu, malo bi ga gurkao u neka tuđa ustašca..nije da bi ti oduzeo kruha od usta, da bi te udario, otišao po cigarete i ne vratio se, prokockao plaću, vrijeđao te, zanemario te..:kava:
Pa da, je l' da kako čudno. :cerek:

Mislim, teško je zapravo i objasniti tu logiku.

Znači, imamo jednog takvog preljubnika koji bi samo, eto, malo mećao penis... itd. I sad imamo alternativu: ili ga pustiti da radi što hoće - ili potpuno prekinuti. No, pa čak i da smatraš da time što meće u tuđu pipicu na neki način tebe 'zakida' - opet nije jasno po kojoj logici je onda lakše podnijeti da ga *uopće* više nemaš - nego samo da ga nemaš baš 100%, nego neki manji postotak.

:zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:14
by Morticia
Gazda » wrote:
A zakaj bi se naljutila? Pa taj hipotetski wannabe preljubnik bi samo malo mećao penis u neku drugu pipicu, malo bi ga gurkao u neka tuđa ustašca..nije da bi ti oduzeo kruha od usta, da bi te udario, otišao po cigarete i ne vratio se, prokockao plaću, vrijeđao te, zanemario te..:kava:
Pa napisala sam već.
Egoistična sam. :giggle:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:16
by Morticia
vrrrlet » wrote:
Ne, zaboga. Mislio sam mentalno. :D


:o :durica:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:17
by nodens
vrrrlet » wrote:Šteta. One naime, kao i svi ljudi, radije jedu fine laži nego gorku istinu. Istinu ne žele jesti, pa su neuhranjene, živčane, i uopće ne cijene tvoje kulinarsko umijeće, njima je to fuj.
Err, htio sam nešto odgovoriti na ovo, ali onda sam shvatio da nemam pojma što točno želiš reći ispod tih 14 slojeva sarkazma, pa eto odustao od odgovaranja. :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:27
by ombia
nodens » wrote:
Pa da, je l' da kako čudno. :cerek:

Mislim, teško je zapravo i objasniti tu logiku.

Znači, imamo jednog takvog preljubnika koji bi samo, eto, malo mećao penis... itd. I sad imamo alternativu: ili ga pustiti da radi što hoće - ili potpuno prekinuti. No, pa čak i da smatraš da time što meće u tuđu pipicu na neki način tebe 'zakida' - opet nije jasno po kojoj logici je onda lakše podnijeti da ga *uopće* više nemaš - nego samo da ga nemaš baš 100%, nego neki manji postotak.

:zubo:
Ako si ga prije toga imao 100% onda je odluka - barem matematicki gledano - laka.
To je kao da imam cijeli auto a onda jedngo dana nemam vise zadnji dio. Jebo auto.
Idem po drugi.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:28
by blackcoffee
Gazda » wrote:
A zakaj bi se naljutila? Pa taj hipotetski wannabe preljubnik bi samo malo mećao penis u neku drugu pipicu, malo bi ga gurkao u neka tuđa ustašca..nije da bi ti oduzeo kruha od usta, da bi te udario, otišao po cigarete i ne vratio se, prokockao plaću, vrijeđao te, zanemario te..:kava:
Jebiga gazda, odeš ginekologu, a on te pita, trpate li se u dupe? Kažeš ne, doduše muž je tražio par puta, ali nije dobio, a on veli, e pa očigledno je negde sa strane dobio, jer imate u pišici neke bakterije koje žive samo u guzi. Drugi put mu recite da se zapere nakon odnosa.
Eto, zato.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:30
by nodens
ombia » wrote:Ako si ga prije toga imao 100% onda je odluka - barem matematicki gledano - laka.
To je kao da imam cijeli auto a onda jedngo dana nemam vise zadnji dio. Jebo auto.
Idem po drugi.
Eh. :zubo:

Blaženi siromašni u duhu, njihovo je kraljevstvo nebesko. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:31
by nodens
blackcoffee » wrote: Jebiga gazda, odeš ginekologu, a on te pita, trpate li se u dupe? Kažeš ne, doduše muž je tražio par puta, ali nije dobio, a on veli, e pa očigledno je negde sa strane dobio, jer imate u pišici neke bakterije koje žive samo u guzi. Drugi put mu recite da se zapere nakon odnosa.
Eto, zato.

Znači, razlog je zato da ne pokupiš spolnu bolest. :zubo:

Divno, ah... ta romantika.... :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:35
by blackcoffee
nodens » wrote:

Znači, razlog je zato da ne pokupiš spolnu bolest. :zubo:

Divno, ah... ta romantika.... :rofl:
Nodens, zaobiđi me.
Ne da mi nisi simpatičan, ali skoro svi diskutanti na temi poznaju ono o čemu pišu, samo se ti gubiš u moru pretpostavki i ne znaš kud bi pre. Ukratko, smaraš.

OT.
Na temu tzv. "otvorenog" braka: otvoren brak se dogovara u startu. Ne može, odnosno ne sme neko ko je sa mnom stupio u solidno zatvoren brak odjednom tek tako reći, ajmo da otvorimo naš brak pa da se svako jebe gde mu je volja, a ti ćeš me uvek verno čekati kod kuće.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:38
by vrrrlet
blackcoffee » wrote: Jebiga gazda, odeš ginekologu, a on te pita, trpate li se u dupe? Kažeš ne, doduše muž je tražio par puta, ali nije dobio, a on veli, e pa očigledno je negde sa strane dobio, jer imate u pišici neke bakterije koje žive samo u guzi. Drugi put mu recite da se zapere nakon odnosa.
Eto, zato.
A zato ti nećeš nagradu... :tuzni:
ombia » wrote:
Ako si ga prije toga imao 100% onda je odluka - barem matematicki gledano - laka.
To je kao da imam cijeli auto a onda jedngo dana nemam vise zadnji dio. Jebo auto.
Idem po drugi.

Aha. Ideš po drugi. Pa ako imaš Twinga, onda ćeš lako naći drugog. Ali ako imaš neku egzotičnu beštiju iz osamdesetih, koja ti je samo takva, baš te briga što troši dvajst litara i što joj fali stražnji kraj. Pa ne trebam to ni gledati baš nešto, koliko kilometara vozimo u rikverc?
nodens » wrote:
Err, htio sam nešto odgovoriti na ovo, ali onda sam shvatio da nemam pojma što točno želiš reći ispod tih 14 slojeva sarkazma, pa eto odustao od odgovaranja. :cerek:
Odlično. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:45
by blackcoffee
vrrrlet » wrote:
A zato ti nećeš nagradu... :tuzni:
Vrrrlet, to nije bio autobiografski detalj. Ako nevini nodens može ovde prosipati pretpostavke kako bi bilo kad bi bilo, mogu i ja. Smatraj gornji iskaz naučnom fantastikom. :E

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:53
by ombia
nodens » wrote:

Znači, razlog je zato da ne pokupiš spolnu bolest. :zubo:

Divno, ah... ta romantika.... :rofl:
To je vrlo legitiman razlog. Ima gadnih bolestina. Zasto da ja cijeli zivot patim il cak umrem mlada jer se nekome trpalo ta tlane?
Aha. Ideš po drugi. Pa ako imaš Twinga, onda ćeš lako naći drugog. Ali ako imaš neku egzotičnu beštiju iz osamdesetih, koja ti je samo takva, baš te briga što troši dvajst litara i što joj fali stražnji kraj. Pa ne trebam to ni gledati baš nešto, koliko kilometara vozimo u rikverc?
Nemam Twinga. Ne palim se na Twingace.
No egzoticna bestija to prestaje biti u odredjenom kontekstu.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 12:58
by Gazda
blackcoffee » wrote: Jebiga gazda, odeš ginekologu, a on te pita, trpate li se u dupe? Kažeš ne, doduše muž je tražio par puta, ali nije dobio, a on veli, e pa očigledno je negde sa strane dobio, jer imate u pišici neke bakterije koje žive samo u guzi. Drugi put mu recite da se zapere nakon odnosa.
Eto, zato.
To je dobar razlog, ali rekao bih da je veći problem:

1) da ti njemu ne daš u dupe;
2) da trpa bez zaštite okolo i još ne pere penis.

:kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:02
by blackcoffee
Gazda » wrote: To je dobar razlog, ali rekao bih da je veći problem:

1) da ti njemu ne daš u dupe;
2) da trpa bez zaštite okolo i još ne pere penis.

:kava:
Lična higijena je neupitna stavka. :o
Bude li švrljao uzeću mu decu, kuću, psa, hrčka i sve što ima. :kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:09
by vrrrlet
blackcoffee » wrote: Bude li švrljao uzeću mu decu, kuću, psa, hrčka i sve što ima. :kava:
... i sve što ima: sifilis, gonoreju, sidu...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:10
by ombia
blackcoffee » wrote: Lična higijena je neupitna stavka. :o
Bude li švrljao uzeću mu decu, kuću, psa, hrčka i sve što ima. :kava:
Ako bude pametan na vrijeme ce srediti s odvjetnikom da je bankrotirao pa jos mozda dobijes njegove rate za otplatiti. :zubo:
K tome tesko je sa hrckom, psom i djecom imati karijeru ili dobro zaradjivati. On se rijesio vas pa moze i dalje lupati paru i trositi sekretaricu.





Zajebavam se, al eto lijepo si opisala zasto preljubnici/preljubnice lazu doma. :E

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:10
by Gazda
blackcoffee » wrote:Lična higijena je neupitna stavka. :o
Bude li švrljao uzeću mu decu, kuću, psa, hrčka i sve što ima. :kava:
Dobro, ako mu je higijena korektna, zašto bi mu uzela nekretnine, potomke i ljubimce?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:11
by ombia
vrrrlet » wrote:
... i sve što ima: sifilis, gonoreju, sidu...
:rofl: :rofl: :rofl:
Pa ako covjek ima, sta da mu se ne oduzme. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:31
by blackcoffee
Gazda » wrote: Dobro, ako mu je higijena korektna, zašto bi mu uzela nekretnine, potomke i ljubimce?
Zato što sam ja s njim stupila u klasičan zatvoren brak i nema švrljanja. Samo nek se usudi...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:33
by Gazda
blackcoffee » wrote:Zato što sam ja s njim stupila u klasičan zatvoren brak i nema švrljanja. Samo nek se usudi...
A bude se usudio, samo će ti lagat. :grli:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:35
by karambol
ombia » wrote:


Koja logika. :rofl:
Je on ima pravo ciniti sto hoce.
I snositi posljedice svojih djela.
Posljedica nije moja daljnja bezuvjetna ljubav.
Dapace moja ljubav ima uvjete. Jasne.
Tocnije ne prestaje se nekoga voljeti na pritisak gumba ali okoncati vezu mogu.





Bas taj sadasnji trenutak je jedino i bitno. Neki si sjebu cijeli zivot jer zive u proslosti ili nekakvoj imaginarnoj buducnosti. I zaborave zivjeti sada.

Gazda je vidim savladao lekciju sa chata. :cerek:
Logika je pjesnička. I kad bi nastavio tako onda ljubav ne postavlja uvjete...
sve pokriva, sve vjeruje,
svemu se nada, sve podnosi,
ljubav nikad ne prestaje.

E, ali to, uglavnom nije tako. Jer mi ne vjerujemo. I slažem se s tobom - zaboravljamo živjeti sada.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:37
by Gazda
joj, udario sam se sad u penis :cry:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:37
by vrrrlet
blackcoffee » wrote: Zato što sam ja s njim stupila u klasičan zatvoren brak i nema švrljanja. Samo nek se usudi...
Čuj, ak' si ono stvarno ti na fotkama, većina drugih ženetina nije vrijedna grijeha, kako bi to rekla moja mudra majka.

A ako si i dosadite, možete švrljati skupa. Laganje je tek treća opcija.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:38
by Morticia
Vrlete, misliš da se samo ružne žene nađu prevarene?

Mislim da se varaš.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:39
by ombia
karambol » wrote:
Logika je pjesnička. I kad bi nastavio tako onda ljubav ne postavlja uvjete...
sve pokriva, sve vjeruje,
svemu se nada, sve podnosi,
ljubav nikad ne prestaje.

E, ali to, uglavnom nije tako. Jer mi ne vjerujemo. I slažem se s tobom - zaboravljamo živjeti sada.
Bezuvjetna ljubav je direktan put u Supendarstvo. Osim ako se ne govori o roditeljskoj ljubavi.

I slazem se s Gazdom. Usuditi ce se mnogi. Samo ce lagati.
Koliko tih varaju za koje bi na guzicu pali da se izjasne, jer ne djeluju tipicno svalerski neki cak djeluju malo papucarski. :zubo:
Tiha voda...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:40
by blackcoffee
Gazda » wrote:
A bude se usudio, samo će ti lagat. :grli:
Pa ili će mi lagati, ili će reći, aj da se rastanemo. To je stvarni život, nema tu nijansi kao kod nodensa...

I ako se rastajemo, nije mi neprijatelj, ne mrzim ga. Samo ću mu uzeti sve što ima, ostaviti ga kao Japanca nakon zemljotresa pa nek gradi sve iznova :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:40
by ombia
vrrrlet » wrote:
Čuj, ak' si ono stvarno ti na fotkama, većina drugih ženetina nije vrijedna grijeha, kako bi to rekla moja mudra majka.

A ako si i dosadite, možete švrljati skupa. Laganje je tek treća opcija.
Koja logika.
Vecina prevarenih je nemali broj puta ljepsa od ljubavnice. Sto puta.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:40
by nodens
blackcoffee » wrote:Nodens, zaobiđi me.
Ne da mi nisi simpatičan, ali skoro svi diskutanti na temi poznaju ono o čemu pišu, samo se ti gubiš u moru pretpostavki i ne znaš kud bi pre. Ukratko, smaraš.
Tko ne zna, pita. :ne zna:

Ne bih se ja gubio u moru pretpostavki da to što pišete vi koji 'znate' - ima 2 grama logike. Samo što jebiga, nema, nego mi se čini da se radi o moru izgovora i izmotavanja.

Shvaćaš, koliko god ja bio neiskusan - definitivno mogu registrirati činjenicu da između 'iskusnih' diskutanata, postoje značajne razlike. Primjerice, za neiskustvo mi može prigovoriti i Emericzy; no njegovo mišljenje o prevari nije isto kao i tvoje. I što onda logika nalaže? Pa da nije jedini problem u neiskustvu, jer da jest, onda bi svi vi 'iskusni' imali slično mišljenje. A ne da nemate slično mišljenje, nego se međusobno drastično razlikujete.

Znači, ne podcjenjujem iskustvo, ali ne nauštrb logike. :raspa: Ne možeš mi prodati neku glupost zamotanu u celofan, samo na konto nekakvog famoznog iskustva.

blackcoffee » wrote:Na temu tzv. "otvorenog" braka: otvoren brak se dogovara u startu. Ne može, odnosno ne sme neko ko je sa mnom stupio u solidno zatvoren brak odjednom tek tako reći, ajmo da otvorimo naš brak pa da se svako jebe gde mu je volja, a ti ćeš me uvek verno čekati kod kuće.
Tko kaže da ne može. :ne zna: Evo Emericzy misli da može, i argumentira da može. A ja nekako ne vidim da na nebesima piše da dogovor 'mora vrijediti'. Eto možda čovjek u trenutku sklapanja 'zatvorene' veze misli jedno, no nakon 5 godina eto promijeni mišljenje, i zaključi da veza može biti i otvorena, ali da je ipak zgodno da se o tome šuti. Odakle tebi ideja da se to 'ne smije'? Tko te ovlastio da donosiš sudove o tome što se smije, što se ne smije? I što ti uopće vrijedi tvrditi da se to 'ne smije', ako ti netko napravi točno to, bez obzira na to što se ne smije?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:42
by ombia
blackcoffee » wrote: Pa ili će mi lagati, ili će reći, aj da se rastanemo. To je stvarni život, nema tu nijansi kao kod nodensa...

I ako se rastajemo, nije mi neprijatelj, ne mrzim ga. Samo ću mu uzeti sve što ima, ostaviti ga kao Japanca nakon zemljotresa pa nek gradi sve iznova :raspa:
A da ti prevaris (znam znam ne bi ti nikada) onda ti on smije uzeti sve i psa i djecu i kucu i cipele i lonce i zadnji cent s racuna?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:43
by Gazda
nodens » wrote: Tko kaže da ne može. :ne zna: Evo Emericzy misli da može, i argumentira da može. A ja nekako ne vidim da na nebesima piše da dogovor 'mora vrijediti'. Eto možda čovjek u trenutku sklapanja 'zatvorene' veze misli jedno, no nakon 5 godina eto promijeni mišljenje, i zaključi da veza može biti i otvorena, ali da je ipak zgodno da se o tome šuti. Odakle tebi ideja da se to 'ne smije'? Tko te ovlastio da donosiš sudove o tome što se smije, što se ne smije? I što ti uopće vrijedi tvrditi da se to 'ne smije', ako ti netko napravi točno to, bez obzira na to što se ne smije?
Ovaj upis sam razumio! :lux:

I slažem se, zašto se ljudi ne bi imali pravo promijeniti i reći da su se promijenili.

Inače, izgled je nebitan; bitno je da ga žena ne razumije. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:44
by karambol
ombia » wrote:
Bezuvjetna ljubav je direktan put u Supendarstvo. Osim ako se ne govori o roditeljskoj ljubavi.

I slazem se s Gazdom. Usuditi ce se mnogi. Samo ce lagati.
Koliko tih varaju za koje bi na guzicu pali da se izjasne, jer ne djeluju tipicno svalerski neki cak djeluju malo papucarski. :zubo:
Tiha voda...
Ma, naravno...I znam da će se mnogi usuditi. Iz osvete jer ovaj tupan doma ne primjećuje nikoga, čak niti sebe, samo pivo i daljinac. I nije preljub rezerviran za ibermacho fakine niti za ultraseksi fakinke. Sve je to igra. Samo mi nije bilo jasno, kad se već igraš i pobjeđuješ i još ti je dobro, zašto to netko nazove mračnim?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:45
by Morticia
ombia » wrote:
A da ti prevaris (znam znam ne bi ti nikada) onda ti on smije uzeti sve i psa i djecu i kucu i cipele i lonce i zadnji cent s racuna?
Kad sam ja prevarila (doduše ne muža) ostavila sam u stanu u kojem sam živjela 5 godina apsolutno SVE, osim svoje odjeće i obuće.
Bilo mi je bitno samo da što prije odem.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:47
by blackcoffee
ombia » wrote:
A da ti prevaris (znam znam ne bi ti nikada) onda ti on smije uzeti sve i psa i djecu i kucu i cipele i lonce i zadnji cent s racuna?
Ja sam jednostavna osoba, ako mi bude dosta njega to ću mu reći u lice.

Vrrrlete, jako se varaš u pogledu lepote ili rugobe prevarenih. Moj profa na faksu, vrlo zgodan, s jako lepom ženom, trpao je čistačicu koja je izgledala kao dupe od slona. I to ne jednom, dvaput, nego je bila burna veza... Nisam varala pa ne znam, ali mislim da lepota druge žene/mušarca nije presudna.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:48
by Morticia
blackcoffee » wrote: koja je izgledala kao dupe od slona.
Isuspok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:48
by vrrrlet
Morticia » wrote:Vrlete, misliš da se samo ružne žene nađu prevarene?

Mislim da se varaš.
Naravno da to ne mislim. Znam da je moguće da te objektivno sedam puta manje lijepa žena od tvoje napali, ali iz poštovanja prema dragoj nećeš kopulirati sve i da se ova nudi. Neki ljudi nemaju previše poštovanja, pa se i lijepe žene nađu prevarenima.

A lijepe mogu biti kladaste, dosadne i glupe jednako kao i ružne.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:49
by nodens
Gazda » wrote:A bude se usudio, samo će ti lagat. :grli:
Točno tako. :cerek:

Zatvorenim vezama je odzvonilo, jebiga. :raspa: Deal with it.

Opcije su ti otvorene veze, ili laganje. Pa si biraj.

blackcoffee » wrote:Pa ili će mi lagati, ili će reći, aj da se rastanemo. To je stvarni život, nema tu nijansi kao kod nodensa...

I ako se rastajemo, nije mi neprijatelj, ne mrzim ga. Samo ću mu uzeti sve što ima, ostaviti ga kao Japanca nakon zemljotresa pa nek gradi sve iznova :raspa:
Stvaran život je čak i ovo moje, što se skoro i ne može nazvati životom. No čujem da sve više Japanaca ima koji žive kao ja, ergo, ja sam avangarda u ovoj zaostaloj Hrvatskoj. :raspa: :rofl:

A ovo drugo ti je simpatično samozavaravanje. Đe bi ti nekoga mrzila. :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:53
by Gazda
Morticia » wrote:Kad sam ja prevarila (doduše ne muža) ostavila sam u stanu u kojem sam živjela 5 godina apsolutno SVE, osim svoje odjeće i obuće.
Bilo mi je bitno samo da što prije odem.
:facepalm: pa ti si stvarno f.n. do granice mogućeg :D
blackcoffee » wrote:Ja sam jednostavna osoba, ako mi bude dosta njega to ću mu reći u lice..
E, da mi je 10 kuna za svaki put kad sam na forumu pročitao.."ja sam uvijek mislila da neću prevariti nego da ću prekinuti, ali moj šef/susjed/forumaš XX je tak super, i slušao me dok mi je bilo teško, a muž i ja imamo kredit.."

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:55
by karambol
blackcoffee » wrote: ..., ali mislim da lepota druge žene/mušarca nije presudna.
Ofkors da nije. Presudno je da te razumije, čita ti iz očiju, sluša tvoje probleme gledajući te u oči, tu i tamo ubaci kako su krasne, kako ti je vrat satenski, prsti k'o u pijanista, onda te opet razumije, ti kužiš njega, onda se malo brineš oko njegovih problema (u braku, na poslu), onda te pita u koja 4 zida bi mogli otići sad odmah ili neki drugi dan, pa te opet razumije i pravi se kako sluša s pažnjom, tebi se to sviđa, gleda te u oči, ponire u njih do tvoje duše, a u duši ti sve piše...Još, ako imaš lijepe noge, dobar dekolte... Tek onda te razumije kao nitko na ovom svijetu... Tvoja najsavršenija polovica grbavog krumpira je tu... :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:55
by Morticia
Gazda » wrote:
:facepalm: pa ti si stvarno f.n. do granice mogućeg :D
:rofl: :rofl: :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:55
by vrrrlet
ombia » wrote:
Koja logika.
Vecina prevarenih je nemali broj puta ljepsa od ljubavnice. Sto puta.
Neke osobne traume?
karambol » wrote:
Ma, naravno...I znam da će se mnogi usuditi. Iz osvete jer ovaj tupan doma ne primjećuje nikoga, čak niti sebe, samo pivo i daljinac. I nije preljub rezerviran za ibermacho fakine niti za ultraseksi fakinke. Sve je to igra. Samo mi nije bilo jasno, kad se već igraš i pobjeđuješ i još ti je dobro, zašto to netko nazove mračnim?
Zato što ti pobjeđuješ dok netko gubi. To nije poštena igra. Treba to promijeniti, krenuti od malih, sporednih, banalnih stvari, poput nogometa. Treba promijeniti pravila tako da i dalje 22 igrača trče, ali na kraju oba tima pobjeđuju. To će dići gledanost.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:58
by baja
karambol » wrote:
Ofkors da nije. Presudno je da te razumije, čita ti iz očiju, sluša tvoje probleme gledajući te u oči, ...
čini mi se da je najčešće dovoljno samo da sluša

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:58
by blackcoffee
nodens » wrote:
A ovo drugo ti je simpatično samozavaravanje. Đe bi ti nekoga mrzila. :cerek:
Evo opet nodensa.
Ne znam kako bih ti to objasnila... Sigurno da ima graničnih situacija u kojima bi se javilo nešto slično mržnji (da mi neki od Karl Jozefovih štićenika zlostavlja dete, recimo), ali generalno, mržnja loše utiče na osobu koja mrzi, degradira je na neki način... Mržnja nije zdrava.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:59
by Morticia
baja » wrote: čini mi se da je najčešće dovoljno samo da sluša
I vidi.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 13:59
by nodens
karambol » wrote:Ofkors da nije. Presudno je da te razumije, čita ti iz očiju, sluša tvoje probleme gledajući te u oči, tu i tamo ubaci kako su krasne, kako ti je vrat satenski, prsti k'o u pijanista, onda te opet razumije, ti kužiš njega, onda se malo brineš oko njegovih problema (u braku, na poslu), onda te pita u koja 4 zida bi mogli otići sad odmah ili neki drugi dan, pa te opet razumije i pravi se kako sluša s pažnjom, tebi se to sviđa, gleda te u oči, ponire u njih do tvoje duše, a u duši ti sve piše...Još, ako imaš lijepe noge, dobar dekolte... Tek onda te razumije kao nitko na ovom svijetu... Tvoja najsavršenija polovica grbavog krumpira je tu... :zubo:
Mislim, a tebi je jasno da je to zamantavanje samog sebe, da nema tu nekakvog 'razumijevanja' nego čisto divljanje zaboravljenih hormona? :rofl:

Jebote, pa ja se doslovno divim kako ljudi to mogu. :ne zna: Meni to doslovno zvuči kao da ti liječnik da vodu umjesto lijeka i kaže - evo, ovo je zapravo obična voda, ali je zapravo tzv. 'placebo', pa ako budeš vjerovao da je to lijek, zbilja će te izliječiti. Ergo, samo nastoj zaboraviti da je to voda, i vjeruj u lju... errr, vjeruj da je to zbilja lijek - i zbilja ćeš se izliječiti. Zar nije jednostavno. :raspa: :rofl: The power of imagination... :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:00
by Gazda
karambol » wrote: Ofkors da nije. Presudno je da te razumije, čita ti iz očiju, sluša tvoje probleme gledajući te u oči, tu i tamo ubaci kako su krasne, kako ti je vrat satenski, prsti k'o u pijanista, onda te opet razumije, ti kužiš njega, onda se malo brineš oko njegovih problema (u braku, na poslu), onda te pita u koja 4 zida bi mogli otići sad odmah ili neki drugi dan, pa te opet razumije i pravi se kako sluša s pažnjom, tebi se to sviđa, gleda te u oči, ponire u njih do tvoje duše, a u duši ti sve piše...Još, ako imaš lijepe noge, dobar dekolte... Tek onda te razumije kao nitko na ovom svijetu... Tvoja najsavršenija polovica grbavog krumpira je tu... :zubo:
Svaka prevarena koja je vidjela ljubavnicu muža si, uvijek bi se iznenadila koliko je ljubavnica ružnija od nje. I neukusna seljača, k tome. Zapravo, ja si zamišljam te sve ljubavnice kao neke sirote puce iz Donje Zeline, koje obučene u trenirku i sandale jedva bauljaju do dvorišta, koliko su debele, a dalje od toga ni ne kroče, da ih netko ne skuži tak sirote neugledne..a muž ih je eto, čist slučajno pokupio kad mu se probušila guma, pa je baš u njihovu kuću išao kucat na vrata da posudi dizalicu..

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:02
by nodens
blackcoffee » wrote:Evo opet nodensa.
Ne znam kako bih ti to objasnila... Sigurno da ima graničnih situacija u kojima bi se javilo nešto slično mržnji (da mi neki od Karl Jozefovih štićenika zlostavlja dete, recimo), ali generalno, mržnja loše utiče na osobu koja mrzi, degradira je na neki način... Mržnja nije zdrava.
Da, dosadan sam k'o prdež u guzici. :rofl:

To si ti negdje pročitala da mržnja nije zdrava (ja bih rekao, prvo testiraj stvar u praksi, a ne vjeruj kojekakvim glupostima u žutoj štampi LOL) i zato nastojiš sebe uvjeriti da ne mrziš - iako ćeš mu pokupiti sve što ima itd itd itd. Jesi li kad čula za onu basnu koja završava s '... ako laže koza, ne laže rog'?

Actions speak louder than words...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:04
by vrrrlet
nodens » wrote:
Točno tako. :cerek:

Zatvorenim vezama je odzvonilo, jebiga. :raspa: Deal with it.

Opcije su ti otvorene veze, ili laganje. Pa si biraj.
Nije odzvonilo, nema pravila, postoji sasvim veliki broj ljudi koji vjeruje u to, koji želi vjerovati u to ili koji su primorani vjerovati u to.

Vidim odlične monogamne veze oko sebe, koje traju desecima godina, a vidim i nesretne dosadne monogamne veze koje traju godinu.

baja » wrote: čini mi se da je najčešće dovoljno samo da sluša
U jebemti. Moj pas odlično sluša. Želiš reći da ga svi ti depresivni mužjaci žele pojebati?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:04
by karambol
nodens » wrote:
Mislim, a tebi je jasno da je to zamantavanje samog sebe, da nema tu nekakvog 'razumijevanja' nego čisto divljanje zaboravljenih hormona? :rofl:

:rofl: The power of imagination... :zubo:
Naravno da su hormoni (kod žena) i midlife crisis (kod muškaraca, jer mi nemamo hormone, nigdje se ne spominju :D ) glavni pokretači takvog zamantavanja, a iskrica koja pali zapaljivu smjesu je indiferentnost onoga koji doma glumi sjenu i jedva zamjećuje život oko sebe...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:06
by karambol
vrrrlet » wrote:
Nije odzvonilo, nema pravila, postoji sasvim veliki broj ljudi koji vjeruje u to, koji želi vjerovati u to ili koji su primorani vjerovati u to.

Vidim odlične monogamne veze oko sebe, koje traju desecima godina, a vidim i nesretne dosadne monogamne veze koje traju godinu.




U jebemti. Moj pas odlično sluša. Želiš reći da ga svi ti depresivni mužjaci žele pojebati?
jel im se nudi? Piše li po forumima? :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:06
by ombia
Gazda » wrote: Ovaj upis sam razumio! :lux:

I slažem se, zašto se ljudi ne bi imali pravo promijeniti i reći da su se promijenili.

Inače, izgled je nebitan; bitno je da ga žena ne razumije. :rofl:
Doktorirao covjek na Harpiji i Jebezljivoj. :top:
Samo mi nije bilo jasno, kad se već igraš i pobjeđuješ i još ti je dobro, zašto to netko nazove mračnim
Ma odakle ti to o mracnoj strani? Nisam cula ni procitala a nije da se nisam bavila temom. :o
Kad sam ja prevarila (doduše ne muža) ostavila sam u stanu u kojem sam živjela 5 godina apsolutno SVE, osim svoje odjeće i obuće.
Bilo mi je bitno samo da što prije odem.
Djeca u sve to dodaju jednu drugu dimenziju. Inace i ja sam kao i ti.
No bi li ti sad da hipotetski danas prevaris ostavila sve, dijete ukljuceno. Kao sto sam blek kofi i pitala.
Osim ak te opet ne pitam previse. :zubo:

Vrlece ma kakva ti je to glupa logika? Lijepu zenu bi se trebalo postivati i ne varati, a ruznu se moze.
Znaci ak ti cura zakljuci da si ruzan, sve pet, nek se trpa s kolegom?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:07
by baja
vrrrlet » wrote:
U jebemti. Moj pas odlično sluša. Želiš reći da ga svi ti depresivni mužjaci žele pojebati?
ne nego bi on, jadan, jebavo :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:07
by blackcoffee
Gazda » wrote: Svaka prevarena koja je vidjela ljubavnicu muža si, uvijek bi se iznenadila koliko je ljubavnica ružnija od nje. I neukusna seljača, k tome. Zapravo, ja si zamišljam te sve ljubavnice kao neke sirote puce iz Donje Zeline, koje obučene u trenirku i sandale jedva bauljaju do dvorišta, koliko su debele, a dalje od toga ni ne kroče, da ih netko ne skuži tak sirote neugledne..a muž ih je eto, čist slučajno pokupio kad mu se probušila guma, pa je baš u njihovu kuću išao kucat na vrata da posudi dizalicu..
Ni slučajno. Nisu sve preljubnice u trenerkama :rofl:
Znam čoveka koji se razveo i oženio ćerku svoga šefa. Em je bila bogatija, em mlađa, lepša, kulturna, visoko obrazovana, elegantna... sve što mu žena nije bila.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:08
by nodens
Gazda » wrote: I slažem se, zašto se ljudi ne bi imali pravo promijeniti i reći da su se promijenili.
Htio si zapravo reći - zašto se ljudi ne bi imali pravo promijeniti i NE reći da su se promijenili. :E :rofl:

Gazda » wrote:Inače, izgled je nebitan; bitno je da ga žena ne razumije. :rofl:
Daaaa. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:09
by ombia
vrrrlet » wrote:
Neke osobne traume?st.
Koliko znam nisam bila prevarena. Varala jesam. Jednom al jesam.
Oba su bila lijepi. :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:10
by Morticia
ombia » wrote:
Djeca u sve to dodaju jednu drugu dimenziju. Inace i ja sam kao i ti.
No bi li ti sad da hipotetski danas prevaris ostavila sve, dijete ukljuceno. Kao sto sam blek kofi i pitala.
Osim ak te opet ne pitam previse. :zubo:
Naravno da ne bi.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:11
by Gazda
blackcoffee » wrote:Ni slučajno. Nisu sve preljubnice u trenerkama :rofl:
Znam čoveka koji se razveo i oženio ćerku svoga šefa. Em je bila bogatija, em mlađa, lepša, kulturna, visoko obrazovana, elegantna... sve što mu žena nije bila.
Pa šta nisi rekla da imaš para?? Sise na pm - odma!

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:13
by nodens
vrrrlet » wrote:Nije odzvonilo, nema pravila, postoji sasvim veliki broj ljudi koji vjeruje u to, koji želi vjerovati u to ili koji su primorani vjerovati u to.
Nitko nije primoran vjerovati da je Zemlja ravna ploča. :zubo:

Kad kažem 'odzvonilo' upravo i mislim na neka općedruštvena kretanja, a ne na neke specifične pojedince. Kojekakvih neprilagođenih čudaka uvijek ima u svim društvima. :zubo:

karambol » wrote:Naravno da su hormoni (kod žena) i midlife crisis (kod muškaraca, jer mi nemamo hormone, nigdje se ne spominju :D ) glavni pokretači takvog zamantavanja, a iskrica koja pali zapaljivu smjesu je indiferentnost onoga koji doma glumi sjenu i jedva zamjećuje život oko sebe...
Kod žena se radi o ciklusu izmjene progesterona i estrogena, a kod muškaraca o natopljenosti testosteronom koji se konstantno luči. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:14
by ombia
nodens » wrote:
Da, dosadan sam k'o prdež u guzici. :rofl:

s...
:rofl: :rofl: :rofl:



Morticia e pa to sam i pitala kofi. Jel bi on njoj smio oduzeti djecu, svu imovinu, sve zivo da ona sad prevari.

E da, kad citate Preljubnice onda su naravno sve zakonite debele, glupe i nedepilirane. :E

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:14
by vrrrlet
karambol » wrote:
jel im se nudi? Piše li po forumima? :zubo:
Ne, nije informatički pismena. Ali sluša po cesti. Sve čuje. :crying:
ombia » wrote:
Vrlece ma kakva ti je to glupa logika? Lijepu zenu bi se trebalo postivati i ne varati, a ruznu se moze.
Znaci ak ti cura zakljuci da si ruzan, sve pet, nek se trpa s kolegom?
Sve žene bi trebalo poštovati i ne varati. Međutim, lijepe žene više dižu pimpeke nego ružne, to je neosporna znanstvena činjenica. Premisa varanja je dignut pimpek, bez uzdignuća nema penetracije. Sposobna si za zaključak sama.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:14
by blackcoffee
Gazda » wrote: Pa šta nisi rekla da imaš para?? Sise na pm - odma!
Sviđa mi se vrrrlet :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:14
by nodens
ombia » wrote: Koliko znam nisam bila prevarena. Varala jesam. Jednom al jesam.
Oba su bila lijepi. :cerek:

S dva odjednom? :eek:

Uf, naježio sam se. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:15
by ombia
Gazda » wrote: Pa šta nisi rekla da imaš para?? Sise na pm - odma!
:rofl: :rofl: :rofl:

A ko je jednom taj ce lakse drugi put.
Prvi put je najteze.
Mislim na rastavljanje i zamjenjivanje starijeg modela novijim. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:16
by blackcoffee
ombia » wrote:
:rofl: :rofl: :rofl:



Morticia e pa to sam i pitala kofi. Jel bi on njoj smio oduzeti djecu, svu imovinu, sve zivo da ona sad prevari.
Sigurno da bi. :kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:16
by ombia
vrrrlet » wrote:

Sve žene bi trebalo poštovati i ne varati. Međutim, lijepe žene više dižu pimpeke nego ružne, to je neosporna znanstvena činjenica. Pa.
Ma da?
Zasto onda muski varaju zene s ruznijim od onog sto imaju doma?
Pojma nemas. :ne zna:


Nisam ruzna. Bas ne skroz. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:16
by Morticia
ombia » wrote:Prvi put je najteze.
Noup, neistina.
Meni je prvi put bilo k'o od šale. :o
Zadnji put mi je bilo najteže.
Jer sam bila starija, veza je bila ozbiljnija, bili su veći emocionalni ulozi u igri.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:16
by baja
karambol » wrote:
Naravno da su hormoni (kod žena) i midlife crisis (kod muškaraca, jer mi nemamo hormone, nigdje se ne spominju :D ) glavni pokretači takvog zamantavanja, a iskrica koja pali zapaljivu smjesu je indiferentnost onoga koji doma glumi sjenu i jedva zamjećuje život oko sebe...
iskrica :D
na jednom sastanku smo sjedili oko radnog stola dotičnog; gledajući zapravo u prazno, pogled mi je bio usmjeren na hrpu papira
primjetivši to, dotični je nervozno preklopio hrpu
sad je, naravno, kod mene proradila znatiželja pa kad je bio prisiljen, u potrazi za drugim papirima, opet okrenuti hrpu, dobro sam pogledala - profili s iskrice
čo'ek oženjen, otac, koji izgleda i laže loše :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:19
by ombia
Morticia » wrote:
Noup, neistina.
Meni je prvi put bilo k'o od šale. :o
Zadnji put mi je bilo najteže.
Jer sam bila starija, veza je bila ozbiljnija, bili su veći emocionalni ulozi u igri.
Rastavljala si se? Mislim ono bas izlazila iz braka. Jer sam o tome pisala.
Izlazila sam iz veza ali izaci iz visegodisnjeg braka je nesto drugo.
Nije mi bilo lako.
Mislim da bi mi drugi razvod lakse pao nego prvi. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:19
by Morticia
A ne, to nisam.
Mislila sam da misliš na prevaru, nevezano za brak.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:23
by blackcoffee
Pitanje za karambola.
Gde si ti čuo da neko varanje naziva mračnom stranom? Znam dosta i preljubnika i preljubnica, ali nikom ne bi palo na pamet da svoju aktivnost nazove mračnom. Mislim na stvarne, žive ljude.
Ako si to pročitao na forumima, svi su oni trolovi. Nikog ti ne jebu, u jednoj ruci miš a drugom rola svoju kožicu... :facepalm:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:23
by Beta ženka
vrrrlet » wrote:
Zato što ti pobjeđuješ dok netko gubi.
I nije niti pristao na takva pravila igre. Drugim riječima - nema šanse.
vrrrlet wrote:
Sve žene bi trebalo poštovati i ne varati. Međutim, lijepe žene više dižu pimpeke nego ružne, to je neosporna znanstvena činjenica. Premisa varanja je dignut pimpek, bez uzdignuća nema penetracije. Sposobna si za zaključak sama.
Nije prevara samo s penetracijom.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:24
by vrrrlet
nodens » wrote:
Nitko nije primoran vjerovati da je Zemlja ravna ploča. :zubo:

Kad kažem 'odzvonilo' upravo i mislim na neka općedruštvena kretanja, a ne na neke specifične pojedince. Kojekakvih neprilagođenih čudaka uvijek ima u svim društvima. :zubo:
Ti bi silom htio biti poseban zato što si nevin i sjeban. E pa dragoviću moj, nevinost u tvojim godinama jest statistički mala, ali ta činjenica sama za sebe ne čini od tebe niti zanimljiviju niti jadniju osobu.

A sjebani su svi od reda. Jedina tvoja komparativna prednost nad pukom je što se prilično lako zajebavaš s vlastitim traumama, što je jedini ispravan put ka izliječenju. Većina ljudi će umrijeti bolesno.


Želim reći da usprkos tvojoj velikoj želji - biti vitez koji se bori za čednost - i dalje stoji činjenica da je većina društva vitezasta. Većina ubračenih ljudi ne vara svoje partnere. Većina brakova se ne raspada. Raspada ih se više nego prije, ali danas imamo i više ekonomske i ine slobode. Pa ipak, usprkos tim slobodama, većina ljudi i dalje nastoji ostvariti sretnu monogamnu vezu, a i ovi koji su u preljubu su većinom željeli to isto, dok ih malo nije pojebao život.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:25
by nodens
Beta ženka » wrote: Nije prevara samo s penetracijom.

Baš sam ga htio pitat znači li mu ono da ako bi njegovu ženu lizao neki invalid oduzet od vrata na niže (Stephen Hawking recimo :zubo:) - da on to ne bi računao pod 'prevaru'. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:26
by Beta ženka
blackcoffee » wrote: Sviđa mi se vrrrlet :o
Ali je ustaša. :(

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:27
by karambol
blackcoffee » wrote:Pitanje za karambola.
Gde si ti čuo da neko varanje naziva mračnom stranom? Znam dosta i preljubnika i preljubnica, ali nikom ne bi palo na pamet da svoju aktivnost nazove mračnom. Mislim na stvarne, žive ljude.
Ako si to pročitao na forumima, svi su oni trolovi. Nikog ti ne jebu, u jednoj ruci miš a drugom rola svoju kožicu... :facepalm:
Na forumu, onom...tamo je na chatu za p bilo nekoliko puta spomenuto to "mračna strana", a ne čine mi se trolovima. E, sad gdje točno...nemam pojma i ne da mi se tražiti, ali vidio sam par puta i već me dugo muči to pitanje. Sad je izronilo pa sam ga postavio... :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:31
by nodens
vrrrlet » wrote:
Ti bi silom htio biti poseban zato što si nevin i sjeban. E pa dragoviću moj, nevinost u tvojim godinama jest statistički mala, ali ta činjenica sama za sebe ne čini od tebe niti zanimljiviju niti jadniju osobu.

A sjebani su svi od reda. Jedina tvoja komparativna prednost nad pukom je što se prilično lako zajebavaš s vlastitim traumama, što je jedini ispravan put ka izliječenju. Većina ljudi će umrijeti bolesno.


Želim reći da usprkos tvojoj velikoj želji - biti vitez koji se bori za čednost - i dalje stoji činjenica da je većina društva vitezasta. Većina ubračenih ljudi ne vara svoje partnere. Većina brakova se ne raspada. Raspada ih se više nego prije, ali danas imamo i više ekonomske i ine slobode. Pa ipak, usprkos tim slobodama, većina ljudi i dalje nastoji ostvariti sretnu monogamnu vezu, a i ovi koji su u preljubu su većinom željeli to isto, dok ih malo nije pojebao život.
:eek: Nevjerojatno, pa ti znaš biti i ozbiljan, jednom svake prestupne godine. :rofl:

Rekoh, negdje sam čitao da ima valjda 40% ili tako neka čudovišna brojka, nevinih Japanaca starijih od 25. (Ili čak 30, ne sjećam se sad). Ergo, nisam uopće tako poseban. :zubo:

Nego, samo promatram kretanje onog kolektivnog nesvjesnog. Znam da je u modi tvrditi kako su ljudi 'uvijek isti' - ali ja ipak ne bih baš podcjenjivao utjecaj društva i kulture na ljudsku psihu. Ljudi danas nastoje ostvariti 'monogamnu' vezu iz razloga što je ta 'ideja' još uvijek relativno jaka u društvu (liberatura, pjesme, filmovi, tradicija, pretci...). No zašto je 'jaka'? Pa iz čiste tromosti kolektivne svijesti. :ne zna: Ili bar se meni tako čini. Zato pokušavam vidjeti postoji li ikakve čvršće osnove ('logike') u toj ideji nekakve 'monogamne' veze - ili se zaista doslovno radi o toj tromosti kolektivne svijesti. Ako je ovo potonje, onda je ipak monogamnim vezama odzvonilo. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:31
by vrrrlet
blackcoffee » wrote: Sviđa mi se vrrrlet :o
Onda pošalji njemu. :rofl:
Beta ženka » wrote:
Nije prevara samo s penetracijom.
Prevare bez penetracije su još bolnije. Ima veći kurac od tebe, a nije ga ni vidjela.
Beta ženka » wrote:
Ali je ustaša. :(
Oh, bio sam i četnik, sve po potrebi. Znaš da nama anarhistima ništa nije sveto. Čak ni Dinamo.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:35
by blackcoffee
Beta ženka » wrote:
Ali je ustaša. :(
Nikad dva dobra zajedno. :o

karambol » wrote:
Na forumu, onom...tamo je na chatu za p bilo nekoliko puta spomenuto to "mračna strana", a ne čine mi se trolovima. E, sad gdje točno...nemam pojma i ne da mi se tražiti, ali vidio sam par puta i već me dugo muči to pitanje. Sad je izronilo pa sam ga postavio... :D
Aha, na forumu. Pa vrag bi ga znao, možda je neko i iskren na forumima. Ali nekad čoveka povuče tema pa se raspiše spontano. Znam forumaše koji su preljubnici, homoseksualci, predsednici političkih stranaka, imaju probleme s decom, kompjuterom, kolima, zubnom protezom... a u stvari nemaju ništa od toga.

Tamna strana mi deluje previše samokritički. Da neko tako misli sumnjam da bi varao.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:37
by Beta ženka
vrrrlet » wrote:

Oh, bio sam i četnik,
Isto sranje, drugo pakovanje. :kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:37
by vrrrlet
nodens » wrote:
:eek: Nevjerojatno, pa ti znaš biti i ozbiljan, jednom svake prestupne godine. :rofl:

Rekoh, negdje sam čitao da ima valjda 40% ili tako neka čudovišna brojka, nevinih Japanaca starijih od 25. (Ili čak 30, ne sjećam se sad). Ergo, nisam uopće tako poseban. :zubo:

Nego, samo promatram kretanje onog kolektivnog nesvjesnog. Znam da je u modi tvrditi kako su ljudi 'uvijek isti' - ali ja ipak ne bih baš podcjenjivao utjecaj društva i kulture na ljudsku psihu. Ljudi danas nastoje ostvariti 'monogamnu' vezu iz razloga što je ta 'ideja' još uvijek relativno jaka u društvu (liberatura, pjesme, filmovi, tradicija, pretci...). No zašto je 'jaka'? Pa iz čiste tromosti kolektivne svijesti. :ne zna: Ili bar se meni tako čini. Zato pokušavam vidjeti postoji li ikakve čvršće osnove ('logike') u toj ideji nekakve 'monogamne' veze - ili se zaista doslovno radi o toj tromosti kolektivne svijesti. Ako je ovo potonje, onda je ipak monogamnim vezama odzvonilo. :ne zna:
Ja sam ozbiljan i kad sam neozbiljan. Zapravo, onda sam najozbiljniji.

Nije im odzvonilo, niti neće, mene sigurno ne motiviraju norme ove civilizacije (barem ne dok ih dobro ne propitam), pa si opet želim monogamnu vezu. Ali je opet ne želim toliko da bih smatrao lošu monogamnu vezu boljom od dobre poligamne, otvorenog braka ili biti bez veze.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:38
by baja
vrrrlet » wrote:
Oh, bio sam i četnik, sve po potrebi....
:eek: Rade, to si ti?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:40
by Gazda
blackcoffee » wrote:Nikad dva dobra zajedno. :o
Two bad, Miloš dead.

Pardon. :(

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:41
by Beta ženka
blackcoffee » wrote:

Tamna strana mi deluje previše samokritički. Da neko tako misli sumnjam da bi varao.
Mhm, jes čitala onu (najvjerojatnije trol-) temu "U vezi 6 godina, a varam ga s njegovim najboljim prijateljem" - ženska puši liku u WC-u na godišnjici mature dok joj je dečko za stolom s društvom, jebava se na nekakvoj prozorskoj dasci, plače zbog svega kad ju ne vide itd.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:41
by Morticia
Gazda » wrote: Two bad, Miloš dead.

Pardon. :(
:(

Ana voli Milovana.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:41
by vrrrlet
Beta ženka » wrote:
Isto sranje, drugo pakovanje. :kava:
Većinu svog života bio sam partizan. :raspa: Kaj ćeš sad, tuko? :rofl:
baja » wrote: :eek: Rade, to si ti?
Nisam... :crying: ... Rade je umro. Njegovo veliko srce nije izdržalo onu prokletu djevojčicu koju je silovao.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:41
by blackcoffee
Gazda » wrote: Two bad, Miloš dead.

Pardon. :(
Dragutine, jes to ti? :eek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:42
by Morticia
Beta ženka » wrote:
Mhm, jes čitala onu (najvjerojatnije trol-) temu "U vezi 6 godina, a varam ga s njegovim najboljim prijateljem" - ženska puši liku u WC-u na godišnjici mature dok joj je dečko za stolom s društvom, jebava se na nekakvoj prozorskoj dasci, plače zbog svega kad ju ne vide itd.
To je vrlo čest slučaj.
Mislim, ne taj taj, ali takvi ili slični slučajevi.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:43
by Morticia
vrrrlet » wrote:
Većinu svog života bio sam partizan. :raspa: Kaj ćeš sad, tuko? :rofl:



Nisam... :crying: ... Rade je umro. Njegovo veliko srce nije izdržalo onu prokletu djevojčicu koju je silovao.
Pa mislim da Ines baš i nije djevojčica.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:44
by blackcoffee
Beta ženka » wrote:
Mhm, jes čitala onu (najvjerojatnije trol-) temu "U vezi 6 godina, a varam ga s njegovim najboljim prijateljem" - ženska puši liku u WC-u na godišnjici mature dok joj je dečko za stolom s društvom, jebava se na nekakvoj prozorskoj dasci, plače zbog svega kad ju ne vide itd.
Jesam. Ali sam čitala i žensku koja piše da se leči od raka, a uopšte nema rak. Ništa ja njima ne verujem.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:44
by Gazda
blackcoffee » wrote: Dragutine, jes to ti? :eek:
Dobro je, ribo, sad znam da nećeš da varaš..dobićeš novu bundu kada se vratim kući. :E

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:49
by nodens
vrrrlet » wrote: Ja sam ozbiljan i kad sam neozbiljan. Zapravo, onda sam najozbiljniji.

Nije im odzvonilo, niti neće, mene sigurno ne motiviraju norme ove civilizacije (barem ne dok ih dobro ne propitam), pa si opet želim monogamnu vezu. Ali je opet ne želim toliko da bih smatrao lošu monogamnu vezu boljom od dobre poligamne, otvorenog braka ili biti bez veze.
Pa to me zanima, ako te ne motiviraju norme civilizacije - što te onda motivira? :ne zna: Što će ti 'monogamna' veza?

Mislim, još bih (nekako :zubo:) shvatio, da ovog trenutka imaš nekoga s kime eto želiš biti monogaman. :cerek: Zapravo je i to teško shvatiti, ali eto bar nekako. No ne kužim baš zašto bi unaprijed sanjao o nekakvoj monogamnoj vezi, kad to nema nikakav kontekst - još ne znaš ni koja bi to bila miss Specijalna s kojom bi čak ti bio monogaman. Ergo, radi se o fantaziji. A teško ćeš me uvjeriti da fantazija nema veze s civilizacijskim kontekstom, jebiga.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:49
by blackcoffee
Gazda » wrote: Dobro je, ribo, sad znam da nećeš da varaš..dobićeš novu bundu kada se vratim kući. :E
:rofl: :rofl: :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=7QmDCjrAx5I

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:49
by baja
Morticia » wrote:
Pa mislim da Ines baš i nije djevojčica.
:rofl:
a i zasigurno je već prešla na mračnu stranu pošto on ne zna slušati nego samo pričati

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:52
by ombia
Morticia » wrote:A ne, to nisam.
Mislila sam da misliš na prevaru, nevezano za brak.
Mislila sam na rastavljanje, tj nadovezala se na kofi i njenu pricu, rastao se lik i zamijenio za mladji model...
A ko je jednom taj ce lakse drugi put.
Prvi put je najteze.
Mislim na rastavljanje i zamjenjivanje starijeg modela novijim
Na temu
Na forumu, onom...tamo je na chatu za p bilo nekoliko puta spomenuto to "mračna strana", a ne čine mi se trolovima. E, sad gdje točno...nemam pojma i ne da mi se tražiti, ali vidio sam par puta i već me dugo muči to pitanje. Sad je izronilo pa sam ga postavio
Ma da? Promaklo mi. A visila sam danima tamo.
I naravno da su tamo zene od krvi i mesa koje itekako jebu. Bez obzira sto kofi mislila da su nestvarne. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:57
by Morticia
baja » wrote: :rofl:
a i zasigurno je već prešla na mračnu stranu pošto on ne zna slušati nego samo pričati
Ne samo to, on je nagovara na mračnu stranu! :o

...prevari muža odlazeći da se počešljaš u nekom boljem hotelu... :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:58
by blackcoffee
ombia » wrote:
Na temu



Ma da? Promaklo mi. A visila sam danima tamo.
I naravno da su tamo zene od krvi i mesa koje itekako jebu. Bez obzira sto kofi mislila da su nestvarne. :zubo:
Ma verujem ti, i tebi i jebežljivim forumašicama.. Ali imam ljude u firmi koji kad se nađu u noćnoj smeni kažu, ajmo na forum, napisati da smo pederi pa nek nas pljuju... :giggle: :giggle:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 14:59
by vrrrlet
Morticia » wrote:
Pa mislim da Ines baš i nije djevojčica.
Ines je u Beogradu, ovu malu je silovao kod Žepča devedes'četvrte.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:00
by blackcoffee
Morticia » wrote:
Ne samo to, on je nagovara na mračnu stranu! :o

...prevari muža odlazeći da se počešljaš u nekom boljem hotelu... :cerek:
...prevari moderatora odlazeći da se uloguješ na nekom boljem forumu... :giggle:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:04
by Gazda
nodens » wrote: Pa to me zanima, ako te ne motiviraju norme civilizacije - što te onda motivira? :ne zna: Što će ti 'monogamna' veza?
Valjda mu žena ima puno para, pa ne želi riskirati da to izgubi.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:09
by Morticia
blackcoffee » wrote: ...prevari moderatora odlazeći da se uloguješ na nekom boljem forumu... :giggle:
E moja P... :no: :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:10
by nodens
Gazda » wrote:
Valjda mu žena ima puno para, pa ne želi riskirati da to izgubi.
Koliko sam ja shvatio, on sad momentalno nema neku onako, baš po ukusu, s kojom bi eto bio monogaman. Nego se troši, tj. obnavlja s kojekakvim tranzicijskim djevama, da ne bi bio zakinut za seks, što bi rekla Eowyn. Ergo, ne radi se o nekakvim rizicima itd, nego baš o maštanju, o fantaziji o 'onoj pravoj', za koju vrrrlet ozbiljno misli da nije posljedica civilizacijskih normi. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:13
by blackcoffee
Morticia » wrote:
E moja P... :no: :rofl: :rofl: :rofl:
Citat iz pesme posvećene administratoru, za člana nema potrebnu težinu. :giggle:

Nodense, zašto bi on na silu bio poligaman? Sad će mu neko vreme jedna biti prava, pa koliko potraje... :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:15
by Beta ženka
vrrrlet » wrote:
Većinu svog života bio sam partizan. :raspa: Kaj ćeš sad, tuko? :rofl:
Mama ti je tuka.

Nažalost, ništa. :( Inače bi već išao na strijeljanje da se mene pita.

Hrani guju da te ujede. :rolleyes:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:20
by nodens
blackcoffee » wrote:Nodense, zašto bi on na silu bio poligaman? Sad će mu neko vreme jedna biti prava, pa koliko potraje... :ne zna:
Gdje sam ja rekao da bi na 'silu' morao biti poligaman. :zubo:

Samo kažem da ne vjerujem da je to nešto nezavisno od civilizacijskih normi. I onda na temelju toga se bavim statističkim predviđanjima o budućim kretanjima u društvu.

A eto na mene su djelovale civilizacijske norme iz 19-tog stoljeća, ono, Do100jevski, Tol100j i ostali tikvani. I štaš. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:20
by jednokratni klon
Ni teme o preljubu nisu što su bile.
Sad sam se sjetila da mi fali shicki. :tuzni:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:21
by Morticia
jednokratni klon » wrote:Ni teme o preljubu nisu što su bile.
Istina. :tuzni:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:23
by Perzefona
Mogu probati glumiti Pozitivu. Ne obećajem uspjeh. :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:23
by Beau
Istina :tuzni:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:24
by Morticia
Perzefona » wrote:Mogu probati glumiti Pozitivu. Ne obećajem uspjeh. :cerek:
:rofl: :rofl:

Prihvaćam bilo što. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:25
by blackcoffee
nodens » wrote:
A eto na mene su djelovale civilizacijske norme iz 19-tog stoljeća, ono, Do100jevski, Tol100j i ostali tikvani. I štaš. :rofl:
A na mene one iz 20. 100ppard i slični. I šta ću... :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:25
by jednokratni klon
Perzefona » wrote:Mogu probati glumiti Pozitivu. Ne obećajem uspjeh. :cerek:
Spasi nas. :lux:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:30
by Beta ženka
Perzefona » wrote:Mogu probati glumiti Pozitivu. Ne obećajem uspjeh. :cerek:
Držim fige! :cerek:

(nije htjela doći na Trkeljanje, zahvalila se i rekla da će razmisliti - šteta. Kad vidim njezin post, dođe mi da prvo ispečem kokice i pripremim pivu :rofl: )

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:30
by nodens
blackcoffee » wrote: A na mene one iz 20. 100ppard i slični. I šta ću... :ne zna:
Hmm pa da. :cerek: Ništa, valjda, bit će da smo ipak samo marionete u apsurdnoj lutkarskoj predstavi koju izvodi neki demijurg s čudnim smislom za humor. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:41
by vrrrlet
nodens » wrote:
Koliko sam ja shvatio, on sad momentalno nema neku onako, baš po ukusu, s kojom bi eto bio monogaman. Nego se troši, tj. obnavlja s kojekakvim tranzicijskim djevama, da ne bi bio zakinut za seks, što bi rekla Eowyn. Ergo, ne radi se o nekakvim rizicima itd, nego baš o maštanju, o fantaziji o 'onoj pravoj', za koju vrrrlet ozbiljno misli da nije posljedica civilizacijskih normi. :zubo:
Zapravo je nebitno za raspravu je li to posljedica civilizacijskih normi ili ne. Pošto nisam pao s Marsa, neke civilizacijske norme su neminovno dio mog identiteta. Ali to nije nametnuto, nego izabrano, pošto je bilo podvrgnuto propitivanju.

Fantazija je da postoji "ona prava", istina je da postoje "one prave". Siguran sam da na ovom svijetu ima preko sto žena u koje bih se zaljubio do smrti, i nadam se da ću još koju upoznati.

Ti ćeš pitati zašto ih onda ne nađem svih sto, naravno, umro bi da to ne pitaš. Ali Nodenše moj, da si ikada živio sa ženom, shvatio bi da je čak i kad je krajnje jednostavna, žena i dalje dovoljno komplicirano biće da nije zgodno imati više od jednog komada.

Da je Bog htio da budemo s više žena, imali bi penis i na čelu i po rukama i nogama. Zamisli da svakoga moraš izdrkati samo dva puta dnevno, a? Nije neki život...
Beta ženka » wrote: Mama ti je tuka.

Nažalost, ništa. :( Inače bi već išao na strijeljanje da se mene pita.

Hrani guju da te ujede. :rolleyes:
O, pa jasno je meni da bi me komunisti strijeljali najkasnije 1945.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:46
by Gazda
vrrrlet » wrote:Ali Nodenše moj, da si ikada živio sa ženom, shvatio bi da je čak i kad je krajnje jednostavna, žena i dalje dovoljno komplicirano biće da nije zgodno imati više od jednog komada.
Ma, kolega, ovo jednostavno nije točno. Sve žene su apsolutno iste i kad jednu skužiš, sve si ih skužio. To da su one "komplicirane" i "teške" i slične gluposti je njihova propaganda, koja je razvijena zato da mi izgubimo volju pokušavati općiti sa stotinama njih. Slično onoj propagandi da je pranje veša u mašini komplicirano - mislim, kad skužiš da nije, šta će ti onda žena doma?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:47
by karambol
jednokratni klon » wrote:Ni teme o preljubu nisu što su bile.
Sad sam se sjetila da mi fali shicki. :tuzni:
Pa kad ovo nije prava tema o preljubu. Ovo je tema o poimanju preljuba...kod nekih, koji su, eto otkrića, rijetki jer sam izgleda vidio samo ja. Tj. zapamtio taj termin "mračna strana" i kopao me... :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:48
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Pa kad ovo nije prava tema o preljubu. Ovo je tema o poimanju preljuba...kod nekih, koji su, eto otkrića, rijetki jer sam izgleda vidio samo ja. Tj. zapamtio taj termin "mračna strana" i kopao me... :D
Ne znam, meni se stalno vrti "come to the dark side, we have cookies", ne mogu se dovoljno uživjeti. :D
A i čekam zagovornike preljuba i oštre moraliste, no toga ovdje nema. :tuzni:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:50
by karambol
Gazda » wrote:
Ma, kolega, ovo jednostavno nije točno. Sve žene su apsolutno iste i kad jednu skužiš, sve si ih skužio. To da su one "komplicirane" i "teške" i slične gluposti je njihova propaganda, koja je razvijena zato da mi izgubimo volju pokušavati općiti sa stotinama njih. Slično onoj propagandi da je pranje veša u mašini komplicirano - mislim, kad skužiš da nije, šta će ti onda žena doma?
Ja nisam skužio niti jednu... :tuzni: Mislio sam kako jesam, a ono ćorak... Sve mi se čini kako je to misterij poput onih čestica u švicarskom tunelu ili konstantno imam krivi izračun... :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:52
by karambol
jednokratni klon » wrote:
Ne znam, meni se stalno vrti "come to the dark side, we have cookies", ne mogu se dovoljno uživjeti. :D
A i čekam zagovornike preljuba i oštre moraliste, no toga ovdje nema. :tuzni:
Meni je Darth Vader pred očima... :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:53
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Ja nisam skužio niti jednu... :tuzni: Mislio sam kako jesam, a ono ćorak... Sve mi se čini kako je to misterij poput onih čestica u švicarskom tunelu ili konstantno imam krivi izračun... :ne zna:
To ti je zato što ženama pristupaš s respektom. :E

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:56
by karambol
jednokratni klon » wrote:
To ti je zato što ženama pristupaš s respektom. :E
Nego kako treba??? Uhvatim je za ramena i dobro protresem lamatajući njenom glavom ili pristupam s platinastom karticom...? :misli:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:57
by blackcoffee
karambol » wrote:
Pa kad ovo nije prava tema o preljubu. Ovo je tema o poimanju preljuba...kod nekih, koji su, eto otkrića, rijetki jer sam izgleda vidio samo ja. Tj. zapamtio taj termin "mračna strana" i kopao me... :D
Bolje da si otvorio pravu preljubničku jer ovo mi ne pije vodu. Kao što sam napisala u prvom postu, ako se već upuštam u to, gledaću da mi bude lepo. Ako je neko toliko opterećen krivicom da mu se čini kako je ono što radi mračno, onda bolje nek ne vara.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:58
by vrrrlet
Gazda » wrote:
Ma, kolega, ovo jednostavno nije točno. Sve žene su apsolutno iste i kad jednu skužiš, sve si ih skužio. To da su one "komplicirane" i "teške" i slične gluposti je njihova propaganda, koja je razvijena zato da mi izgubimo volju pokušavati općiti sa stotinama njih. Slično onoj propagandi da je pranje veša u mašini komplicirano - mislim, kad skužiš da nije, šta će ti onda žena doma?
A ne, nikako se ne slažem. Žene nisu iste. To već vidimo na cesti, ne dignu nam sve onu stvarčicu. Zatim kad otvaraju usta, odmah vidiš da neke nemaju zube, a neke mozga, često u kombinaciji.

Pranje veša nije komplicirano u idealnim uvjetima, ali neke mašine imaju svoju volju, cure prije važnih sastanaka, pomiču se pri centrifugi i samozaključaju se u kupaonici, ispuštaju hrđu, bučne su za popizdit'...

Moje veš mašine su uglavnom bile odlične, ali nikada mi nije palo na pamet imati dvije. Čak i kad bih imao viška novaca, kupio bih nešto drugo, recimo sokovnik "Tigar". :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 15:59
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Nego kako treba??? Uhvatim je za ramena i dobro protresem lamatajući njenom glavom ili pristupam s platinastom karticom...? :misli:
Ne znam, trolam iz dosade. To bi ti bolje objasnili pripadnici mračne strane. Hinjeni respekt, npr. Ili, toljagaši. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:02
by Gazda
karambol » wrote: Ja nisam skužio niti jednu... :tuzni: Mislio sam kako jesam, a ono ćorak... Sve mi se čini kako je to misterij poput onih čestica u švicarskom tunelu ili konstantno imam krivi izračun... :ne zna:
Jednostavno je, evo ti three step program:

1) budi gazda
2) budi pristojan
3) dobro izgledaj.

Mislim, može se sažeti i u one step:

1) budi Gazda.
blackcoffee » wrote:Kao što sam napisala u prvom postu, ako se već upuštam u to, gledaću da mi bude lepo
Znao sam :mad:

Ima da te bijem!

Potpis: Dragutin

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:03
by Beta ženka
Gazda » wrote:
Ma, kolega, ovo jednostavno nije točno. Sve žene su apsolutno iste i kad jednu skužiš, sve si ih skužio. To da su one "komplicirane" i "teške" i slične gluposti je njihova propaganda, koja je razvijena zato da mi izgubimo volju pokušavati općiti sa stotinama njih. Slično onoj propagandi da je pranje veša u mašini komplicirano - mislim, kad skužiš da nije, šta će ti onda žena doma?
Oprosti, ali to je VAŠA propaganda - da ste debili prazne glave kojima funkciju mozga imaju kurac i eventualno leđna moždina pa vam je teško skužiti veš mašinu, peglu (naravno, samo izgovor za lijenost) i žene (izgovor za pravit sranja pa onda svaljivati na žene, tipa da su krive za ratove - Helena je kakti kriva što se Parisu dig'o kurac na nju :facepalm: ).
One čiji mužjak skuži ove stvari su presretne.

Daj molim te, nazovimo stvari pravim imenom. :kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:03
by karambol
blackcoffee » wrote: Bolje da si otvorio pravu preljubničku jer ovo mi ne pije vodu. Kao što sam napisala u prvom postu, ako se već upuštam u to, gledaću da mi bude lepo. Ako je neko toliko opterećen krivicom da mu se čini kako je ono što radi mračno, onda bolje nek ne vara.
Pa čuj, nije to mračno na početku već kad te dobrano uzme i shvatiš kako od nekoga radiš budalu gledajući ga u oči... Mislim da je to ulazak u mračnu stranu onima kojima to tako izgleda.
Mislim da ih spopada mrak jer se čini da bezazlen flert i razgovor postaju stanje frenetične zaljubljenosti i da se otvaraju svakojaka vrata... Od vrata ljubavi, vrata leptirića, vrata strasti, vrata puberteta, vrata nespavanja, vrata erotskih snova i fantazija i još mnoga, a onda shvatiš da si usidren/a i da baš nije lako otploviti...Nekada te sidro zadrži, a nekada ga potrgaš i odeš... :ne zna:
A koja bi bila dobra preljubnička tema?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:05
by Beta ženka
karambol » wrote:
Pa čuj, nije to mračno na početku već kad te dobrano uzme i shvatiš kako od nekoga radiš budalu gledajući ga u oči... Mislim da je to ulazak u mračnu stranu onima kojima to tako izgleda.
Mislim da ih spopada mrak jer se čini da bezazlen flert i razgovor postaju stanje frenetične zaljubljenosti i da se otvaraju svakojaka vrata... Od vrata ljubavi, vrata leptirića, vrata strasti, vrata puberteta, vrata nespavanja, vrata erotskih snova i fantazija i još mnoga, a onda shvatiš da si usidren/a i da baš nije lako otploviti...Nekada te sidro zadrži, a nekada ga potrgaš i odeš... :ne zna:
A koja bi bila dobra preljubnička tema?
Meni već ovaj opis zvuči dovoljno mračno.
Mračno mi zvuči i ostajanje u nezadovoljavajućem odnosu, pa i bez prevare.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:05
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Pa čuj, nije to mračno na početku već kad te dobrano uzme i shvatiš kako od nekoga radiš budalu gledajući ga u oči...
Onda počinje racionalizacija. Ti stvarno misliš da preljubnike, nakon što odvoze prvih par krugova, muči savjest? C'mon. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:06
by ombia
jednokratni klon » wrote:Ni teme o preljubu nisu što su bile.
Sad sam se sjetila da mi fali shicki. :tuzni:
:rofl: i meni :cerek:
Mogu probati glumiti Pozitivu. Ne obećajem uspjeh
:rofl:
. Slično onoj propagandi da je pranje veša u mašini komplicirano - mislim, kad skužiš da nije, šta će ti onda žena doma?
Nista ti nece.
Ves peres sam a ljubavnicu financiras. Da sve bude po pravilima.

Sokovnik Tigar :xlux:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:08
by blackcoffee
Beta ženka » wrote:
Mračno mi zvuči i ostajanje u nezadovoljavajućem odnosu, pa i bez prevare.
Ovo je intrigantnije: prevario bi, možda i otišao, ali iz nekog razloga se ne usudiš... i to može da potraje godinama.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:08
by ombia
karambol » wrote:
Pa čuj, nije to mračno na početku već kad te dobrano uzme i shvatiš kako od nekoga radiš budalu gledajući ga u oči... Mislim da je to ulazak u mračnu stranu onima kojima to tako izgleda.
Mislim da ih spopada mrak jer se čini da bezazlen flert i razgovor postaju stanje frenetične zaljubljenosti i da se otvaraju svakojaka vrata... Od vrata ljubavi, vrata leptirića, vrata strasti, vrata puberteta, vrata nespavanja, vrata erotskih snova i fantazija i još mnoga, a onda shvatiš da si usidren/a i da baš nije lako otploviti...Nekada te sidro zadrži, a nekada ga potrgaš i odeš... :ne zna:
A koja bi bila dobra preljubnička tema?
Sto se tice mracne strane, malo u mraku napikavas neke spoznaje. Tudje. Al rado bi a da nikoga ne zaboli napravio jednom poskrivecki i svoju vlastitu. :o
Onda počinje racionalizacija. Ti stvarno misliš da preljubnike, nakon što odvoze prvih par krugova, muči savjest? C'mon
:zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:09
by karambol
jednokratni klon » wrote:
Onda počinje racionalizacija. Ti stvarno misliš da preljubnike, nakon što odvoze prvih par krugova, muči savjest? C'mon. :rofl:
Ne muči ih savjest već kako se bezbolno izvući iz svega s bilo kojim rješenjem. Ili nastavkom života sa zakonitim/om ili započinjanje života s novom ljubavi svog života.
To ih muči, barem tako mislim...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:12
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Ne muči ih savjest već kako se bezbolno izvući iz svega s bilo kojim rješenjem. Ili nastavkom života sa zakonitim/om ili započinjanje života s novom ljubavi svog života.
To ih muči, barem tako mislim...
Well, to je logistika.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:12
by Gazda
ombia » wrote:Nista ti nece.
Ves peres sam a ljubavnicu financiras. Da sve bude po pravilima.

Sokovnik Tigar :xlux:
Zaboga, veš se opere tak da platiš spremačicu, a ljubavnica..mislim stvarno. Pa imati ljubavnicu nije f.o. Imaš prijateljicu. Mislim, osnove se ovdje ne kuže..

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:16
by karambol
jednokratni klon » wrote:
Well, to je logistika.
Vrlo zajebana ponekad. Društveno moralne ograde i postavke, mame, tate, prijatelji, kolege s posla...djeca...krediti, ostavština (materijalna i emotivna)...svega tu ima. Odlazi li žena jer je našla nekoga stvar je puno zajebanija od one kada odlazi muški kurviš...

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:19
by vrrrlet
Gazda » wrote: Zaboga, veš se opere tak da platiš spremačicu, a ljubavnica..mislim stvarno. Pa imati ljubavnicu nije f.o. Imaš prijateljicu. Mislim, osnove se ovdje ne kuže..
Dragi kolega, opet moram izraziti neslaganje. Spremačicu je izlišno imati pošto kućni poslovi uigranom timu oduzimaju ciglih petnaestak minuta dnevno. Pri čemu jeftino kupuješ bodove jer si, zamisli, oprao tanjur ili stavio sušiti veš. Zašto bih PLAĆAO da mi žena NEMA pogled zaljubljenog soba?

Da ne kažem da ti spremačica može popušiti drogu, otkriti oružje ili treći ce u podrumu.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:20
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Vrlo zajebana ponekad. Društveno moralne ograde i postavke, mame, tate, prijatelji, kolege s posla...djeca...krediti, ostavština (materijalna i emotivna)...svega tu ima. Odlazi li žena jer je našla nekoga stvar je puno zajebanija od one kada odlazi muški kurviš...
Ma odlazak je jednostavnije ishendlati. "Pošten i jeben" je već umijeće. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:22
by blackcoffee
Gazda » wrote:


Znao sam :mad:

Ima da te bijem!

Potpis: Dragutin
Boooože Dragutine... ne sme čovek ni da se našali :o
Povukla me tema, eto :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:23
by karambol
jednokratni klon » wrote:
Ma odlazak je jednostavnije ishendlati. "Pošten i jeben" je već umijeće. :zubo:
Toga nema... Ni kada sve uvjeriš u to ne možeš samog sebe... :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:24
by jednokratni klon
karambol » wrote:
Toga nema... Ni kada sve uvjeriš u to ne možeš samog sebe... :D
Ima, ima. :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:27
by Gazda
vrrrlet » wrote: Dragi kolega, opet moram izraziti neslaganje. Spremačicu je izlišno imati pošto kućni poslovi uigranom timu oduzimaju ciglih petnaestak minuta dnevno. Pri čemu jeftino kupuješ bodove jer si, zamisli, oprao tanjur ili stavio sušiti veš. Zašto bih PLAĆAO da mi žena NEMA pogled zaljubljenog soba?

Da ne kažem da ti spremačica može popušiti drogu, otkriti oružje ili treći ce u podrumu.
Kolega, opet se ne slažemo.

To što si sam oprao tanjur (žena ti ga, naravno, neće oprati, jer je zauzeta gledanjem turske sapunice), možda se čini kao ušteda.

Međutim, napravimo bilancu stanja.

Trošak spremačice: 40 kn/h, odnosno oko 200-400 kn mjesečno.

Mjesečni trošak žene, i to ekonomičnog, gradskog diesel modela:

- odjeća i obuća - 2.000 kn
- hrana - 2.000 kn
- šminka, higijena - 1.500 kn
- izlasci na nekakve stvari koje te ne zanimaju, ali moraš - 1.000 kn
- putovanja (tak mi je dosadno, ajmo nekam) - 1.000 kn
- dijete (koje nećeš izbjeći) - 5.000 kn

Osim ako nađeš ženu s prihodima od 12.200 kn ili više, razvidno je da je žena neisplativa. Nadalje, žena s takvim prihodima će vjerojatno biti i zahtjevnija, pa će realno opet potrošiti više nego što donese.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:31
by karambol
Gazda » wrote: Kolega, opet se ne slažemo.

To što si sam oprao tanjur (žena ti ga, naravno, neće oprati, jer je zauzeta gledanjem turske sapunice), možda se čini kao ušteda.

Međutim, napravimo bilancu stanja.

Trošak spremačice: 40 kn/h, odnosno oko 200-400 kn mjesečno.

Mjesečni trošak žene, i to ekonomičnog, gradskog diesel modela:

- odjeća i obuća - 2.000 kn
- hrana - 2.000 kn
- šminka, higijena - 1.500 kn
- izlasci na nekakve stvari koje te ne zanimaju, ali moraš - 1.000 kn
- putovanja (tak mi je dosadno, ajmo nekam) - 1.000 kn
- dijete (koje nećeš izbjeći) - 5.000 kn

Osim ako nađeš ženu s prihodima od 12.200 kn ili više, razvidno je da je žena neisplativa. Nadalje, žena s takvim prihodima će vjerojatno biti i zahtjevnija, pa će realno opet potrošiti više nego što donese.

O, Bože...ja sam f.n. a imam još i škodu....to je + 1.000 kuna... :tuzni:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:37
by vrrrlet
Gazda » wrote: Kolega, opet se ne slažemo.

To što si sam oprao tanjur (žena ti ga, naravno, neće oprati, jer je zauzeta gledanjem turske sapunice), možda se čini kao ušteda.

Međutim, napravimo bilancu stanja.

Trošak spremačice: 40 kn/h, odnosno oko 200-400 kn mjesečno.

Mjesečni trošak žene, i to ekonomičnog, gradskog diesel modela:

- odjeća i obuća - 2.000 kn
- hrana - 2.000 kn
- šminka, higijena - 1.500 kn
- izlasci na nekakve stvari koje te ne zanimaju, ali moraš - 1.000 kn
- putovanja (tak mi je dosadno, ajmo nekam) - 1.000 kn
- dijete (koje nećeš izbjeći) - 5.000 kn

Osim ako nađeš ženu s prihodima od 12.200 kn ili više, razvidno je da je žena neisplativa. Nadalje, žena s takvim prihodima će vjerojatno biti i zahtjevnija, pa će realno opet potrošiti više nego što donese.
:nono: Postoje metode. Recimo, ženi iz tvog izračuna treba samo kupiti trave za tisuću kuna, pa će više ostajati doma, putovati u glavi, a manje će je boljeti kurac za odjeću i obuću. Uštede su znatne. Jedina stavka koja može biti problematična je jelo, ali tu si ti da se pobrineš da joj je stalno nešto u ustima. Postoji meso koje ako često stavljaš u usta, gubiš kile. Sve što treba je tu kobasicu neodoljivo aranžirati.

Dijete jest trošak, i cijelogodišnji plan kojeg se valja pridržavati, ali sve to dođe na svoje kad ga prodaš u Italiju.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:39
by karambol
vrrrlet » wrote:
:nono: Postoje metode. Recimo, ženi iz tvog izračuna treba samo kupiti trave za tisuću kuna, pa će više ostajati doma, putovati u glavi, a manje će je boljeti kurac za odjeću i obuću. Uštede su znatne. Jedina stavka koja može biti problematična je jelo, ali tu si ti da se pobrineš da joj je stalno nešto u ustima. Postoji meso koje ako često stavljaš u usta, gubiš kile. Sve što treba je tu kobasicu neodoljivo aranžirati.

Dijete jest trošak, i cijelogodišnji plan kojeg se valja pridržavati, ali sve to dođe na svoje kad ga prodaš u Italiju.
I to je to? Monogamna veza ili otvoreni brak? :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:43
by vrrrlet
karambol » wrote:
I to je to? Monogamna veza ili otvoreni brak? :ne zna:
Načelno, monogamna veza. Dobra žena će biti kurva s tisuću lica, što je praktičnije od tisuću kurvi. I puno jeftinije.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:46
by Gazda
vrrrlet » wrote:Načelno, monogamna veza. Dobra žena će biti kurva s tisuću lica, što je praktičnije od tisuću kurvi. I puno jeftinije.
Možda je jeftinije u nečijoj glavi kad se napuši, u stvarnosti je puno skuplje.

Pojašnjenje ranijeg unosa: trošak hrane obračunan je temeljem cijena iz Lidla, a ukupni iznos visok je ne zbog cijena po proizvodu, nego zbog količina.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:49
by A.P.
Nije mi jasno zašto ljudi koji toliko vole varati partnere i jebavati sve što hoda uopće imaju potrebu imati tog stalnog partnera? Mislim, šta će ti uopće cura/žena/cimerica ako možeš i želiš jebati sve što se kreće? Nije li ona uteg?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:53
by vrrrlet
Gazda » wrote: Možda je jeftinije u nečijoj glavi kad se napuši, u stvarnosti je puno skuplje.

Pojašnjenje ranijeg unosa: trošak hrane obračunan je temeljem cijena iz Lidla, a ukupni iznos visok je ne zbog cijena po proizvodu, nego zbog količina.
Dragi kolega, ne znam koliko vaša žena teži i koje količine proždire, ali moja računica je bila drugačija. Za finu kurvu morao bih trošiti oko 6.000 eura mjesečno, što višestruko nadmašuje moja primanja, a kućanski poslovi se duplaju, kurve ti ne pomažu pospremati.

Brak je i danas ekonomska kategorija, i biti će sve dok kurve drastično ne snize cijene, što neće jer im samo ime kaže da su kurve.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:53
by karambol
blackcoffee » wrote: Ovo je intrigantnije: prevario bi, možda i otišao, ali iz nekog razloga se ne usudiš... i to može da potraje godinama.
Prvo - prevario bi, zvuči ružno. Učinio preljub iz nekog razloga, to bolje zvuči i bezbolnije iako prijevara znači nekoga držati trajno u zabludi s nekom namjerom (npr. namjerom da se ševiš s nekim drugim/om).
Drugo - možda bi i otišao... Što, ako nema namjere odlaska? Već samo oplemenjivanja svog života i obogaćivanja s nekim zanimljivim? Možda nije opcija. Ili bi ili ne bi.
Treće - ne usudiš se. Zato što? Mogao bi ti biti ugrožen život ili socijalni status? Da, mogao bi. Nikada ne znaš što najveći dobrica može učiniti kada shvati da se neki drugi dripac naslađivao spolovilom njegove (iako je to njeno spolovilo)zakonite...To zna biti zajebano procijeniti.
Socijalni status uvijek možeš iznova izgraditi u drugom okruženju. U svom starom okruženju ostaješ drolija za vjeke vjekova. Ili kurviš, ali to se lakše podnosi, odnosno, ima viši položaj u hijerarhiji od žene koju smatraju drolijom.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:54
by Gazda
vrrrlet » wrote:Dragi kolega, ne znam koliko vaša žena teži i koje količine proždire, ali moja računica je bila drugačija. Za finu kurvu morao bih trošiti oko 6.000 eura mjesečno, što višestruko nadmašuje moja primanja, a kućanski poslovi se duplaju, kurve ti ne pomažu pospremati.

Brak je i danas ekonomska kategorija, i biti će sve dok kurve drastično ne snize cijene, što neće jer im samo ime kaže da su kurve.
Poštovani kolega, već sam spomenuo u tekstu iznad da nije potrebno korištenje usluga djelatnica u prostitucijskoj industriji, budući da je dostupan i praktički besplatni institut prijateljice.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:56
by karambol
A.P. » wrote:Nije mi jasno zašto ljudi koji toliko vole varati partnere i jebavati sve što hoda uopće imaju potrebu imati tog stalnog partnera? Mislim, šta će ti uopće cura/žena/cimerica ako možeš i želiš jebati sve što se kreće? Nije li ona uteg?
Nije uteg. Prije spojler na nakićenoj karoseriji...To mislim na ove koje spominješ - serijske jebače i jebačice... :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 16:58
by karambol
Gazda » wrote: Poštovani kolega, već sam spomenuo u tekstu iznad da nije potrebno korištenje usluga djelatnica u prostitucijskoj industriji, budući da je dostupan i praktički besplatni institut prijateljice.
Nađeš ih gdje? :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:00
by Gazda
karambol » wrote:
Nađeš ih gdje? :ne zna:
Na forumu Image

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:10
by nodens
vrrrlet » wrote:Zapravo je nebitno za raspravu je li to posljedica civilizacijskih normi ili ne. Pošto nisam pao s Marsa, neke civilizacijske norme su neminovno dio mog identiteta. Ali to nije nametnuto, nego izabrano, pošto je bilo podvrgnuto propitivanju.
A jesi li kad 'propitao' mogućnost da je i to propitivanje nekako zadano civilizacijskim normama? :zubo:

Uostalom, zar se nećeš složiti da uvijek treba još malo propitivati. Evo ja sad propitujem naglas, dosadilo mi propitivati sam za sebe. :cerek:

vrrrlet » wrote:Fantazija je da postoji "ona prava", istina je da postoje "one prave". Siguran sam da na ovom svijetu ima preko sto žena u koje bih se zaljubio do smrti, i nadam se da ću još koju upoznati.
Po čemu je ovo prvo fantazija, a ovo drugo nije? Zašto 100? Pa to je neki užasno mizeran, nerealističan postotak. Ako bih baš išao procjenjivati, ziher ih ima bar jedno pedeset tisuća, ako ne i više. :rofl:

Jebote, 100 žena? Pa Zagreb ima samo milijun ljudi, znači morao bi u prosjeku pročešljati 60-70 Zagreba da bi na jednu jedinu miss Specijalnu naletio. Depresivno mi to nekako zvuči. :mama:

vrrrlet » wrote:Ti ćeš pitati zašto ih onda ne nađem svih sto, naravno, umro bi da to ne pitaš. Ali Nodenše moj, da si ikada živio sa ženom, shvatio bi da je čak i kad je krajnje jednostavna, žena i dalje dovoljno komplicirano biće da nije zgodno imati više od jednog komada.
Da, točno to ću pitati. Ako već smatraš da postoji više onih pravih, onda zašto ne? Ako može Franjo Milićević, što ne bi i ti mogao. :zubo: Letimičnim pogledom na biologiju spolova, proizlazi da je logično da muškarcima treba više, i raznovrsnijeg seksa (wiki Coolidge effect) nego ženama; koje seks češće koriste (nesvjesno ili svjesno) kao 'alat' za vezanje muškarca. Dakako, to što muškarcima 'treba' više seksa, ne znači da će ga svi moći dobiti. :zubo: Nego samo oni najkvalitetniji. :cerek:

Ergo, očito je Franjo Miličević vrlo kvalitetan primjerak homo sapiensa i zato ima pet, tj. četiri žene u svom kokošinjcu. Da ih ima 14, bio bi još veća faca, ali valjda mu libido nije baš toliki, ili nema baš toliku potrebu za onom... sakramentalnom kopulacijom. :rofl:

vrrrlet » wrote:Da je Bog htio da budemo s više žena, imali bi penis i na čelu i po rukama i nogama. Zamisli da svakoga moraš izdrkati samo dva puta dnevno, a? Nije neki život...
Mužjak lava isto ima samo jedan penis, a ipak nekoliko lavica u 'obitelji'. Ergo, argument ti je zakurac, vrrrrletu moj. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:10
by blue
A.P. » wrote:Nije mi jasno zašto ljudi koji toliko vole varati partnere i jebavati sve što hoda uopće imaju potrebu imati tog stalnog partnera? Mislim, šta će ti uopće cura/žena/cimerica ako možeš i želiš jebati sve što se kreće? Nije li ona uteg?
Ma nije uteg nego sigurna luka, ne bih ti znala elaborirati, samo sam čula za taj argument :serek:

karambol wrote:
Prvo - prevario bi, zvuči ružno. Učinio preljub iz nekog razloga, to bolje zvuči i bezbolnije iako prijevara znači nekoga držati trajno u zabludi s nekom namjerom (npr. namjerom da se ševiš s nekim drugim/om).
Jel ti ovo ozbiljno :rofl: Učiniti preljub je puno bolje od prevariti? Onako, zvuči skoro pa nevino - nije do mene, desilo se :ne zna: :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:19
by Perzefona
jednokratni klon » wrote:
Ma odlazak je jednostavnije ishendlati. "Pošten i jeben" je već umijeće. :zubo:
Ja mislim obratno. Najjednostavnije je otići. Vjerujem da to poželi svaki koji vara i svaki tko je prevaren.

Da je lako prekinuti ne samo brak, nego čak i lošu vezu, pa o čemu bismo mi čitali i raspravljali na forumu?

Mislim, tehnički je lako. Okreneš se i odeš. Ako varaš, za novom srećom, ako si prevaren, goni te ljutnja, što li. Ali što dalje? Na tom se pitanju mnogi predomisle. I onda im ne bude lako otići.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:22
by jednokratni klon
Ne kažem da je lako. Ali mislim da je manje naporno i jednostavnije od vođenja dvostrukog života godinama. Ako taj život uključuje stalnu ljubavnicu ili više njih, ali dugotrajnih, a ne povremene kratkotrajne avanture i ONS-ove. Mislim da je potrebno dosta energije za hendlanje toga, ne naravno ni fizičke nego mentalne.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:25
by nodens
blue » wrote:Jel ti ovo ozbiljno :rofl: Učiniti preljub je puno bolje od prevariti? Onako, zvuči skoro pa nevino - nije do mene, desilo se :ne zna: :raspa:
Mene podsjeća na Andriju ja-ne-lažem-ja-samo-nekad-govorim-neistinu Hebranga. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:26
by blackcoffee
nodens » wrote:
Letimičnim pogledom na biologiju spolova, proizlazi da je logično da muškarcima treba više, i raznovrsnijeg seksa (wiki Coolidge effect) nego ženama; koje seks češće koriste (nesvjesno ili svjesno) kao 'alat' za vezanje muškarca.
Za vezanje? Bože na nebesima! On treba mene koliko i ja njega.
Zašto ti ženama stalno pripisuješ podle namere?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:38
by nodens
blackcoffee » wrote: Za vezanje? Bože na nebesima! On treba mene koliko i ja njega.
Zašto ti ženama stalno pripisuješ podle namere?
Errr, nije to nikakva 'podla namjera' - to je tvoja kvalifikacija. :ne zna: Meni to nekako zvuči evolucijski logično, a ne 'podlo'.

BTW, lijepo ti piše 'svjesno ILI nesvjesno' (tj. trebalo je pisati 'podsvjesno'). Znači, možeš se tješiti da je u tvom slučaju to na podsvjesnoj razini i tako ti onda može savjest biti čista što se 'podlosti' tiče. :cerek:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:43
by blackcoffee
nodens » wrote:
Errr, nije to nikakva 'podla namjera' - to je tvoja kvalifikacija. :ne zna: Meni to nekako zvuči evolucijski logično, a ne 'podlo'.

BTW, lijepo ti piše 'svjesno ILI nesvjesno' (tj. trebalo je pisati 'podsvjesno'). Znači, možeš se tješiti da je u tvom slučaju to na podsvjesnoj razini i tako ti onda može savjest biti čista što se 'podlosti' tiče. :cerek:
Ja da se tešim?!
Mogu samo da izrazim sažaljenje (ovo :bicedobro: ) nad tvojim nepoznavanjem prirode muško-ženskog odnosa.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:51
by nodens
blackcoffee » wrote: Ja da se tešim?!
Mogu samo da izrazim sažaljenje (ovo :bicedobro: ) nad tvojim nepoznavanjem prirode muško-ženskog odnosa.
Hvala, cijenim iskreno suosjećanje. :zubo:

Nego, a kako ti zapravo znaš 'prirodu' mž odnosa? Možeš eventualno znati prirodu tih tvojih nekoliko (2, 3, 4?) odnosa; kako znaš da je to 'tipično' u smislu da ih možeš generalizirati na 'prirodu' takvih odnosa općenito, kao za sve ljude? :misli:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 17:58
by blackcoffee
nodens » wrote:
Hvala, cijenim iskreno suosjećanje. :zubo:

Nego, a kako ti zapravo znaš 'prirodu' mž odnosa? Možeš eventualno znati prirodu tih tvojih nekoliko (2, 3, 4?) odnosa; kako znaš da je to 'tipično' u smislu da ih možeš generalizirati na 'prirodu' takvih odnosa općenito, kao za sve ljude? :misli:
Upravo o tome se radi. Ja i većina učesnika na ovoj temi pišemo o onom što znamo iz iskustva. Niti "generaliziramo", niti pišemo "o svim ljudima". Ni Karambol nije postavio temu "o svim ljudima", nego samo o onim koji vanbračne izlete nazivaju mračnom stranom.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 18:07
by nodens
blackcoffee » wrote: Upravo o tome se radi. Ja i većina učesnika na ovoj temi pišemo o onom što znamo iz iskustva. Niti "generaliziramo", niti pišemo "o svim ljudima". Ni Karambol nije postavio temu "o svim ljudima", nego samo o onim koji vanbračne izlete nazivaju mračnom stranom.
Imaš li ti iskustvo da te netko varao godinu ili više dana, a ti za to nisi znala, nego tek kasnije?

(Ili alternativno, imaš li iskustvo da ti nekog varaš godinu ili više, a da on za to ne zna :zubo: nego misli da ljubav cvjeta :cerek: )

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 18:12
by blackcoffee
nodens » wrote:
Imaš li ti iskustvo da te netko varao godinu ili više dana, a ti za to nisi znala, nego tek kasnije?
Niko me još nije varao (ima vremena), ali sam kao i autor teme dosta čitala forumske ispovesti, od kojih je zapravo sve i počelo. Čovek po navici sve svodi na sebe, pa su takvi i naši odgovori (ja bih ovo, ja bih ono, ja sam uradio ovako...).

Nemam ni alternativno iskustvo, ne cveta mi bog zna kako, ali nisam varala. Kao što rekoh, svi se oslanjaju/mo na forumske ispovesti...Ni karambol nije čuo preljubnika koji kaže "uh jebote, na mračnoj sam strani" :facepalm:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 18:16
by nodens
blackcoffee » wrote: Niko me još nije varao (ima vremena), ali sam kao i autor teme dosta čitala forumske ispovesti, od kojih je zapravo sve i počelo. Čovek po navici sve svodi na sebe, pa su takvi i naši odgovori (ja bih ovo, ja bih ono, ja sam uradio ovako...).
Znači, nitko te nije varao (bar koliko znaš, trebalo bi i njih pitati :rofl: ) - ti nisi nikoga varala - a pišeš na temi o mračnoj strani preljuba.

Koliko se meni čini, radiš isto što i ja - pišeš iz neiskustva, jedino što je moje neiskustvo nešto 'opširnije' nego tvoje. I ja sam puno čitao forumske ispovijesti... a čuo sam i nekih priča iz druge-treće-četvrte ruke... i tako. :ne zna: A osim toga sam - ne'š vjerovat - također čovjek pa se mogu pokušati i uživjeti u neke situacije. U svakom slučaju, ne vidim da 'generaliziram' imalo više od bilo koga drugog, sa svojim partikularnim životnim iskustvima.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 18:23
by blackcoffee
nodens » wrote:
Znači, nitko te nije varao (bar koliko znaš, trebalo bi i njih pitati :rofl: ) - ti nisi nikoga varala - a pišeš na temi o mračnoj strani preljuba.

Koliko se meni čini, radiš isto što i ja - pišeš iz neiskustva, jedino što je moje neiskustvo nešto 'opširnije' nego tvoje. I ja sam puno čitao forumske ispovijesti... a čuo sam i nekih priča iz druge-treće-četvrte ruke... i tako. :ne zna: A osim toga sam - ne'š vjerovat - također čovjek pa se mogu pokušati i uživjeti u neke situacije. U svakom slučaju, ne vidim da 'generaliziram' imalo više od bilo koga drugog, sa svojim partikularnim životnim iskustvima.
Koliko se meni čini upadljivo se razlikuje tvoje pisanje od svih ostalih. Ako si i čitao forumske ispovesti i slušao priče, to se iz tvog pisanja ne vidi. Ako si se i pokušao uživeti, nisi uspeo. Ne tvrdim da nemaš iskustva (to si ti rekao), samo kažem da ti je argumentacija nikakva.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 18:36
by nodens
blackcoffee » wrote: Koliko se meni čini upadljivo se razlikuje tvoje pisanje od svih ostalih. Ako si i čitao forumske ispovesti i slušao priče, to se iz tvog pisanja ne vidi. Ako si se i pokušao uživeti, nisi uspeo. Ne tvrdim da nemaš iskustva (to si ti rekao), samo kažem da ti je argumentacija nikakva.
Jebiga. :o :ne zna:

Vidim da nisi skopčala neke stvari... :zubo: no, nije tema.

Nego, koja točno 'argumentacija' mi je nikakva?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 18:56
by blackcoffee
nodens » wrote:
Jebiga. :o :ne zna:

Vidim da nisi skopčala neke stvari... :zubo: no, nije tema.

Nego, koja točno 'argumentacija' mi je nikakva?
Jebiga :durica:

Kad te niko na par tema ne razume, teško da im se može reći "niste skopčali". Ali ne radi se o tome.

Odazvale su me roditeljske dužnosti, a muškarac koga sam seksom vezala za sebe sad mi traži ovo i ono. Nastavićemo. Nađi neke argumente za vezivanje muškarca seksom, tu si najtanji.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 19:37
by nodens
blackcoffee » wrote: Jebiga :durica:

Kad te niko na par tema ne razume, teško da im se može reći "niste skopčali". Ali ne radi se o tome.

Odazvale su me roditeljske dužnosti, a muškarac koga sam seksom vezala za sebe sad mi traži ovo i ono. Nastavićemo. Nađi neke argumente za vezivanje muškarca seksom, tu si najtanji.
Ne znam, nisam siguran da me nitko ne razumije, nije teško reći 'ne razumijem te', bilo to istina ili neistina :zubo: No, čak i da ne razumije, to može značiti i da sam loš pedagog, recimo, i ništa drugo. :rofl:

A ovo s vezanjem nisam ja najtanji, nego eventualno evolucijska psihologija. Nije da ja vjerujem 100% evolucijskoj psihologiji, što se mene tiče to je možda i gomila pizdarija, no zvuči nekak' logično, a na to sam slab. Evo recimo pročitaj ovaj pasus... i ono, razmatraj. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 19:56
by karambol
blue » wrote: Ma nije uteg nego sigurna luka, ne bih ti znala elaborirati, samo sam čula za taj argument :serek:



Jel ti ovo ozbiljno :rofl: Učiniti preljub je puno bolje od prevariti? Onako, zvuči skoro pa nevino - nije do mene, desilo se :ne zna: :raspa:
Da. Netko ne ide u preljub s mislima, e, sad cu poseviti ga/nju, vec krene sporo, trazeci kompanjona za razgovor ili dopisivanje na forumu, npr. I moze se, eto, desiti... Jebiga, meni prijevara postaje tek kasnije kad nastave dalje i opet i jos, a bez namjere razvaljivanja svojih zivota i zajednica. Osim toga, na onom forumu, citao sam i svjedocio nekim dobro isprofiliranim lovcima na usamljene i tuzne zene koji vrlo spretno i vjesto pisu i predstavljaju se kao iberliberali po svim stavovima, ljubavnici samo takvi, sucutni i puni razumijevanja, a najbolje znaju kako se bezbolno moze biti u dosadnom braku i imati njega za ljubavnika. Gotovo pa daju garanciju na diskreciju. Vazno je samo nekoj skinuti gacice i sebi dokazati koji su jebaci. I znam neke osobe, zenske, koje su se i zaljubile u njega s foruma, iako je mnogima to SF.
I eto, desilo se. Nekome se desilo,a kasnije je postalo i prijevarom.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 20:20
by Beta ženka
blackcoffee » wrote: Ovo je intrigantnije: prevario bi, možda i otišao, ali iz nekog razloga se ne usudiš... i to može da potraje godinama.
Meni i to spada u ovaj odnos kakav sam navela.

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 22:54
by ombia
vrrrlet » wrote:
Dragi kolega, opet moram izraziti neslaganje. Spremačicu je izlišno imati pošto kućni poslovi uigranom timu oduzimaju ciglih petnaestak minuta dnevno. Pri čemu jeftino kupuješ bodove jer si, zamisli, oprao tanjur ili stavio sušiti veš. Zašto bih PLAĆAO da mi žena NEMA pogled zaljubljenog soba?

Da ne kažem da ti spremačica može popušiti drogu, otkriti oružje ili treći ce u podrumu.
:cerek:
Trošak spremačice: 40 kn/h, odnosno oko 200-400 kn mjesečno.
40 kuna sat a ni jedna ti nece doci za 2-3 sata. Obicno dolaze na 4+. Valjda pociste jednom tjedno. 160 kuna, ajd nek je 150 puta cetiri.
A na prijateljicu ne trosis nis od ovog sto bi potrosio na zenu?
U svom starom okruženju ostaješ drolija za vjeke vjekova.
Mozda u Zagorju. Ili ne znam Posavini.
U normalnim okruzenjima nisi drolja ni prije ni poslije.
Ma nije uteg nego sigurna luka, ne bih ti znala elaborirati, samo sam čula za taj argume
Ae. neki se boje zivjeti sami. Da uglavnom neki muskarci.
Ne kažem da je lako. Ali mislim da je manje naporno i jednostavnije od vođenja dvostrukog života godinama. Ako taj život uključuje stalnu ljubavnicu ili više njih, ali dugotrajnih, a ne povremene kratkotrajne avanture i ONS-ove. Mislim da je potrebno dosta energije za hendlanje toga, ne naravno ni fizičke nego mentalne.
Tebi i meni mozda da.
Nekima ne. Znam lika koji godinama ima ljubavnice, obicno svaku po 4-5 godina. Kaze ne da mu je naporno nego mu je super. U jednom gradu radi i tu je ljubavnica, vikendom putuje u drugi grad i tu je obitelj.
A ovo s vezanjem nisam ja najtanji, nego eventualno evolucijska psihologija. Nije da ja vjerujem 100% evolucijskoj psihologiji,
Otkad ti uopce vjerujes psihologiji?
Osim toga, na onom forumu, citao sam i svjedocio nekim dobro isprofiliranim lovcima na usamljene i tuzne zene koji vrlo spretno i vjesto pisu i predstavljaju se kao iberliberali po svim stavovima, ljubavnici samo takvi, sucutni i puni razumijevanja, a najbolje znaju kako se bezbolno moze biti u dosadnom braku i imati njega za ljubavnika. Gotovo pa daju garanciju na diskreciju. Vazno je samo nekoj skinuti gacice i sebi dokazati koji su jebaci. I znam neke osobe, zenske, koje su se i zaljubile u njega s foruma, iako je mnogima to SF.
I eto, desilo se. Nekome se desilo,a kasnije je postalo i prijevarom.
Opa, kako ja tog nisam zamjetila?

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 23:20
by kuki
ombia » wrote: A na prijateljicu ne trosis nis od ovog sto bi potrosio na zenu?
Ne. Prijateljici kažeš da ti donese neš za jest, ili kolu, ili cigarete, ili nešto. :D

Re: Mračna strana?

Posted: 27 Mar 2012, 23:58
by blackcoffee
nodens » wrote:A ovo s vezanjem nisam ja najtanji, nego eventualno evolucijska psihologija. Nije da ja vjerujem 100% evolucijskoj psihologiji, što se mene tiče to je možda i gomila pizdarija, no zvuči nekak' logično, a na to sam slab. Evo recimo pročitaj ovaj pasus... i ono, razmatraj. :ne zna:
Nodenše, pokušaj da razgovaraš sa mnom kao ja s tobom. Mogu i ja na sve teme da odgovorim linkovima, ali ne želim. Želim tvoje lično mišljenje, ok?

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 02:30
by Tea Tree
karambol » wrote: Osim toga, na onom forumu, citao sam i svjedocio nekim dobro isprofiliranim lovcima na usamljene i tuzne zene koji vrlo spretno i vjesto pisu i predstavljaju se kao iberliberali po svim stavovima, ljubavnici samo takvi, sucutni i puni razumijevanja, a najbolje znaju kako se bezbolno moze biti u dosadnom braku i imati njega za ljubavnika. Gotovo pa daju garanciju na diskreciju. Vazno je samo nekoj skinuti gacice i sebi dokazati koji su jebaci. I znam neke osobe, zenske, koje su se i zaljubile u njega s foruma, iako je mnogima to SF.
Ovo je odlično! :rofl:
Ček, samo mi nije jasno, jel' tih lovaca više ili je to neki jedan u kojeg su se te neke zaljubile?

Daj detalja malo, ovo je stvarno zabavno. :rofl:

A, što im kaže, zašto bi se uopće bilo u dosadnom braku?

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 08:53
by karambol
Tea Tree » wrote: Ovo je odlično! :rofl:
Ček, samo mi nije jasno, jel' tih lovaca više ili je to neki jedan u kojeg su se te neke zaljubile?

Daj detalja malo, ovo je stvarno zabavno. :rofl:

A, što im kaže, zašto bi se uopće bilo u dosadnom braku?
Bilo ih je nekoliko i još se pojavljuju sljedbenici. Bilo je i samohvale i hvaljenja gospođe ljubavnice njegovim vještinama. A zašto bi ostale u dosadnom braku? Zato jer im tamo, zapravo, i nije tako loše. Čist društveni status, muž je podnošljiv ili čak dobar, malčice predvidljiv i dosadan, ali sve ostalo radi kako treba, pazi dijete, donosi novce kući, ne tuče, ne pije...ispunjava i bračne dužnosti tj. ševi po rasporedu i ne loše, ali je DOSADAN nakon 15-20 godina braka, ne?
Ovo što gospodin Faca nudi su leptirići, razumijevanje, slušanje, seks, a kao garanciju da neće tražiti više nudi svoju zakonitu vezu do koje mu je stalo, ali, eto, malo začiniti život, oplemeniti ga novim poznanstvima, novim sokovima...što je tu loše?? :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 08:55
by karambol
Gazda » wrote: Na forumu Image
Imaš neki obrazac koji trebaju ispuniti za stjecanje tog statusa? :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 09:16
by nodens
blackcoffee » wrote:Nodenše, pokušaj da razgovaraš sa mnom kao ja s tobom. Mogu i ja na sve teme da odgovorim linkovima, ali ne želim. Želim tvoje lično mišljenje, ok?
Jbt, jedan jedini link sam poslao, i to samo iz razloga što se si začudila nečemu što sam samo preuzeo iz evolucijske psihologije. Da ja sad tebi to 'argumentiram' tako što ti ukratko izložim evolucijsku psihologiju? To više ne bi bio argument, nego poduka. A poduka nije besplatna... doduše, budući da ja nisam materijalist, naknada za poduku što se mene tiče može biti i u naturi. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 09:16
by Morticia
karambol » wrote:
Imaš neki obrazac koji trebaju ispuniti za stjecanje tog statusa? :zubo:
SS. :o :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 09:47
by Gazda
kuki » wrote:Ne. Prijateljici kažeš da ti donese neš za jest, ili kolu, ili cigarete, ili nešto. :D
:top:
karambol » wrote: Imaš neki obrazac koji trebaju ispuniti za stjecanje tog statusa? :zubo:
već je odgovoreno:
Morticia » wrote: SS. :o :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 09:47
by karambol
Morticia » wrote:
SS. :o :zubo:
To sam skuzio, ali to je,valjda, tek otvaranje vrata, a onda ide ispunjavanje obrasca s pitanjima i afinitetima... Jebote, pa onda, moguce je, i on jedan od tih lovaca samo s prosirenom ponudom. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 10:15
by vrrrlet
nodens » wrote:
Mužjak lava isto ima samo jedan penis, a ipak nekoliko lavica u 'obitelji'. Ergo, argument ti je zakurac, vrrrrletu moj. :zubo:
Ti živiš s lavovima? Ajde kaži Grrroargh.
blackcoffee » wrote: Niko me još nije varao (ima vremena), ali sam kao i autor teme dosta čitala forumske ispovesti, od kojih je zapravo sve i počelo. Čovek po navici sve svodi na sebe, pa su takvi i naši odgovori (ja bih ovo, ja bih ono, ja sam uradio ovako...).

Nemam ni alternativno iskustvo, ne cveta mi bog zna kako, ali nisam varala. Kao što rekoh, svi se oslanjaju/mo na forumske ispovesti...Ni karambol nije čuo preljubnika koji kaže "uh jebote, na mračnoj sam strani" :facepalm:

Otvori temu. :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 10:21
by nodens
vrrrlet » wrote:Ti živiš s lavovima? Ajde kaži Grrroargh.
Ne živim s lavovima, samo ti pokazujem koliko smisla ima argument da imaš 'samo jedan kurac'. :ne zna:

I taj jedan može naizmjenično opsluživati više njih, bez ikakvog problema. Recimo, ako je libido Franje Miličevića 48, a libido svake od njegove 4 žene oko 16, onda je taj njihov aranžman perfect match, zar ne. :rofl:

Kako god okreneš, teško da tvoja ideja monogamije nije proizlašla iz civilizacijskih normi. A ako se to tvoje 'promišljanje' svodi na to da si prebrojao koliko imaš 'organa', pa to povezao s činjenicom da i žena ima samo jedan 'onaj' organ i onda rekao 'heureka! zato smo monogamni!' - onda jebiga. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 10:26
by Gazda
karambol » wrote: To sam skuzio, ali to je,valjda, tek otvaranje vrata, a onda ide ispunjavanje obrasca s pitanjima i afinitetima... Jebote, pa onda, moguce je, i on jedan od tih lovaca samo s prosirenom ponudom. :zubo:
Za tečaj komunikacije s forumašicama, obratiti se na PM. Samo ovaj mjesec - akcijska cijena!

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 10:29
by Morticia
Gazda » wrote:
Za tečaj komunikacije s forumašicama, obratiti se na PM. Samo ovaj mjesec - akcijska cijena!
:facepalm: :rofl:

Zavadi pa vladaj. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 11:09
by karambol
Gazda » wrote:
Za tečaj komunikacije s forumašicama, obratiti se na PM. Samo ovaj mjesec - akcijska cijena!
Garancija uspješnosti? Neke reference? Ne bih htio biti f.n. pa baciti lovu u bunar, ne? Nego koje su osnovne smjernice, koji se cilj postiže završetkom tečaja??
:D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 11:26
by vrrrlet
nodens » wrote:
Ne živim s lavovima, samo ti pokazujem koliko smisla ima argument da imaš 'samo jedan kurac'. :ne zna:

I taj jedan može naizmjenično opsluživati više njih, bez ikakvog problema. Recimo, ako je libido Franje Miličevića 48, a libido svake od njegove 4 žene oko 16, onda je taj njihov aranžman perfect match, zar ne. :rofl:

Kako god okreneš, teško da tvoja ideja monogamije nije proizlašla iz civilizacijskih normi. A ako se to tvoje 'promišljanje' svodi na to da si prebrojao koliko imaš 'organa', pa to povezao s činjenicom da i žena ima samo jedan 'onaj' organ i onda rekao 'heureka! zato smo monogamni!' - onda jebiga. :rofl:
Budalo, kada bi jedan frajer imao više žena, toliko koliko on žena ima, toliko bi bilo isfrustriranih frajera koji moraju jebati koze. Onda bi oni napravili navijački klub, pa gostovanja, na kraju bi se pobili, i eto ti svjetski rat.

Nego Nodenše, bi li ti htio/mogao biti jedan od muževa neke hipotetske šeikice? Recimo Ponedjeljko?

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 11:31
by Gazda
vrrrlet » wrote: Budalo, kada bi jedan frajer imao više žena, toliko koliko on žena ima, toliko bi bilo isfrustriranih frajera koji moraju jebati koze. Onda bi oni napravili navijački klub, pa gostovanja, na kraju bi se pobili, i eto ti svjetski rat.

Nego Nodenše, bi li ti htio/mogao biti jedan od muževa neke hipotetske šeikice? Recimo Ponedjeljko?
Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 11:38
by nodens
vrrrlet » wrote:Budalo, kada bi jedan frajer imao više žena, toliko koliko on žena ima, toliko bi bilo isfrustriranih frajera koji moraju jebati koze. Onda bi oni napravili navijački klub, pa gostovanja, na kraju bi se pobili, i eto ti svjetski rat.
Gle gle, slične nekakve ideje su se i meni vrtjele po glavi, osim što sam ja došao do zaključka da je to de facto neizbježno, tj. da se ne može zaobići klasičnom serijskom tzv. monogamijom. :zubo:

vrrrlet » wrote:Nego Nodenše, bi li ti htio/mogao biti jedan od muževa neke hipotetske šeikice? Recimo Ponedjeljko?
Ne bih. :ne zna: Mislim, kako suvišno pitanje. :rofl: Osim što je besmisleno to mene pitati s obzirom na ono što sam već ranije napisao - po zaključcima evolucijske psihologije bespredmetno je uspoređivati poliginiju i poliandriju; to su dva posve različita fenomena koji veze nemaju jedan s drugim.

U svakom slučaju, to što ja ne bih, kakve to veze ima? One žene od Franje Miličevića očito dokazuju da 'takvih' žena definitivno ima, već negdje. :ne zna: Znači, samo treba strpljivo tražiti. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 11:44
by karambol
Gazda » wrote: Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
:rofl: :rofl: :rofl:
Kako jasno sažeto. Čestitam!
No, tu je i pitanje... Bi li, da se ne jebavaju svi unakrsno, preživio monogamni oblik veze u većem postotku? Bi li trud uložen u osvajanje nekoga drugog bio koristan kad bi ga primjenio na svom zakonitom partneru?
Znam, nije zabavno, ali pitam, čisto teorije radi...

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 11:46
by nodens
Gazda » wrote: Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
Ne budi okrutan, uništavaš mu monogamne viteške fantazije. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:03
by vrrrlet
Gazda » wrote: Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
Pričamo o hipotetskom društvu, gdje je sakrament ženidbe svet, a ne o kurvarluku.

I ružno od tebe što sve muškarcima nazivaš glupima. Neki znaju da se njihova žena jebe s drugima, neki čak to i potiču.
nodens » wrote:
Gle gle, slične nekakve ideje su se i meni vrtjele po glavi, osim što sam ja došao do zaključka da je to de facto neizbježno, tj. da se ne može zaobići klasičnom serijskom tzv. monogamijom. :zubo:




Ne bih. :ne zna: Mislim, kako suvišno pitanje. :rofl: Osim što je besmisleno to mene pitati s obzirom na ono što sam već ranije napisao - po zaključcima evolucijske psihologije bespredmetno je uspoređivati poliginiju i poliandriju; to su dva posve različita fenomena koji veze nemaju jedan s drugim.

U svakom slučaju, to što ja ne bih, kakve to veze ima? One žene od Franje Miličevića očito dokazuju da 'takvih' žena definitivno ima, već negdje. :ne zna: Znači, samo treba strpljivo tražiti. :zubo:
Ljudi, ja ću prijeći na mračnu stranu i ubiti Nodensa.
nodens wrote:
Ne budi okrutan, uništavaš mu monogamne viteške fantazije. :zubo:
O ne, uništio mi je lak na konju ključevima! :gaah:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:08
by Morticia
vrrrlet » wrote:
Ljudi, ja ću prijeći na mračnu stranu i ubiti Nodensa.
:rofl: :rofl: :rofl:
Da, djeluje on tako na ljude. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:23
by baja
vrrrlet » wrote:
Ljudi, ja ću prijeći na mračnu stranu i ubiti Nodensa.
:rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:35
by *jezebel*
baja » wrote: :rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
tako da nodens pobijedi na fotografskom natjecaju.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:40
by karambol
baja » wrote: :rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
Puštat će mu nove stvari Petra Graše...??? :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:54
by vrrrlet
baja » wrote: :rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
Jebat ga u mozak? A joj, to ne smijem, onda neće umrijeti nevin. Puštat ću mu Cecu dok ne umre.
karambol » wrote:
Puštat će mu nove stvari Petra Graše...??? :ne zna:
Ili Petra. A taj je još živ? Zašto se ne ugledaju u Tošu, taj je znao što sa svojim životom.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 12:58
by nodens
karambol » wrote:
Puštat će mu nove stvari Petra Graše...??? :ne zna:
Neeeeeeeeeee

Na to bih reagirao kao Rade Pendrek na Mozarta. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:10
by ombia
karambol » wrote:
Bilo ih je nekoliko i još se pojavljuju sljedbenici. Bilo je i samohvale i hvaljenja gospođe ljubavnice njegovim vještinama.

di kako treba, pazi dijete, donosi novce kući, ne tuče, ne pije...ispunjava i bračne dužnosti tj. ševi po rasporedu i ne loše, ali je DOSADAN nakon 15-20 godina braka, ne? D
Dobro pa koja je to tema?! Bila sam kuhana i pecena na ZUD-u al ovo je novo.

Boldano, nemojmo se zavaravati. :zubo:
. Bi li, da se ne jebavaju svi unakrsno, preživio monogamni oblik veze u većem postotku? Bi li trud uložen u osvajanje nekoga drugog bio koristan kad bi ga primjenio na svom zakonitom partneru?
To sam ja nedavno pitala Em-a. Kad je rekao da treba znati odrzati zanimljivost u braku sve te godine. Pa sam ga pitala jel mozda zanimljivije bilo u braku bas zato jer se razonodio sa strane.
To na stranu, neki brakovi i opstaju bas zahvaljujuci preljubu. :E
Naravno neotkrivenom.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:43
by karambol
ombia » wrote:
Dobro pa koja je to tema?! Bila sam kuhana i pecena na ZUD-u al ovo je novo.

Boldano, nemojmo se zavaravati. :zubo:




To sam ja nedavno pitala Em-a. Kad je rekao da treba znati odrzati zanimljivost u braku sve te godine. Pa sam ga pitala jel mozda zanimljivije bilo u braku bas zato jer se razonodio sa strane.
To na stranu, neki brakovi i opstaju bas zahvaljujuci preljubu. :E
Naravno neotkrivenom.
Jesi. Čitao sam. No, to nisu tipovi koji uletavaju - ošsejebavat - spikom već su mudrice, tzv. muškarci osvajači. Znam jednoga. Onda sam ih počeo drugačije čitati...pa mislim kako sam ih našao još, iako je temeljni poriv većine muškaraca koji se javljaju - umočiti ga, u konačnici... Neki su spretniji, a neki ostaju zauvijek na virtuali.

Hm, zanimljivo...je, ima i toga (boldano), ali mi se čini rijetko...

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:45
by Morticia
Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:50
by vrrrlet
Morticia » wrote:Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
Čemu čudnja? Osoba koja nema kriterija može vrlo lako doći do seksa na forumu.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:51
by Gazda
Morticia » wrote:Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
Kak ti znaš da je na jebodromu? Možda je u Esplanadi.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:52
by Morticia
Gazda » wrote: Kak ti znaš da je na jebodromu? Možda je u Esplanadi.
Pa ako je s tobom onda jedino možda ako ona plati. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:53
by Morticia
vrrrlet » wrote:
Čemu čudnja? Osoba koja nema kriterija može vrlo lako doći do seksa na forumu.
Pa jasno mi je, da.
Ali svejedno, zar nije onda lakše otići na Smokvu, nego trošit vrijeme i prosipat riječi po forumu? :misli:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:54
by Gazda
Morticia » wrote:
Pa ako je s tobom onda jedino možda ako ona plati. :zubo:
Isuse, naravno da nisam mislio na sebe. Htio sam ti ukazati na to što, možda, propuštaš :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:54
by karambol
Morticia » wrote:Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
Da. Ne samo očajne već one koje su tužne jer im muževi doma nit smrde nit mirišu, one kojima je dosadno i hormoni luduju, a one traže nekoga tko će im začiniti život, da se osjete poželjne, lijepe, žive na koncu konca... I gotovo u pravilu javljaše mu se samo na PM, a onda ide komunikacija mailom, telefon i poziv na kavu....pa zavođenje, nakon prve "prijateljske" faze pune razumijevanja i laskanja, pričanja svega onoga što žele čuti...zatim strastvene poruke i diskretni pozivi na seks s puno epiteta upućenim njenim dijelovima tijela...na koncu, poziv u neka 4 zida, jer on više ne može trpjeti tu požudu, vulkan strasti i želi, manijakalno želi, samo nju...i samo nju...
Traje koliko traje, zavisno od njene zaluđenosti njim.
Ukratko, to je, eto, u formi izvješća njegovo izlaganje... :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:54
by baja
vrrrlet » wrote:
Čemu čudnja? Osoba koja nema kriterija može vrlo lako doći do seksa na forumu.
čemu ograničavanje na forume? :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:54
by ombia
karambol » wrote:
J

Hm, zanimljivo...je, ima i toga (boldano), ali mi se čini rijetko...
Ima i ne malo. Ucini "nepodnosljiv" brak podnosljivim za one koji se nemaju muda ili zelje rastati.

Ajd pliiiiiiz sapni ime lika na pp.
Iako ako pikira na kucanice, nikad me osloviti nece.

Mimo toga, jedan forumas je ne tajno nego javno potrosio dobar dio forumasica s jdne teme. Al to fakat nije bila tajna.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:55
by Morticia
Gazda » wrote: Isuse, naravno da nisam mislio na sebe. Htio sam ti ukazati na to što, možda, propuštaš :rofl:
Ja mogu biti sve, al' nikad od mene kućanice. :tuzni:
Peglu nisam uključila 2 godine. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:56
by ombia
karambol » wrote:
Da. Ne samo očajne već one koje su tužne jer im muževi doma nit smrde nit mirišu, one kojima je dosadno i hormoni luduju, a one traže nekoga tko će im začiniti život, da se osjete poželjne, lijepe, žive na koncu konca... I gotovo u pravilu javljaše mu se samo na PM, a onda ide komunikacija mailom, telefon i poziv na kavu....pa zavođenje, nakon prve "prijateljske" faze pune razumijevanja i laskanja, pričanja svega onoga što žele čuti...zatim strastvene poruke i diskretni pozivi na seks s puno epiteta upućenim njenim dijelovima tijela...na koncu, poziv u neka 4 zida, jer on više ne može trpjeti tu požudu, vulkan strasti i želi, manijakalno želi, samo nju...i samo nju...
Traje koliko traje, zavisno od njene zaluđenosti njim.
Ukratko, to je, eto, u formi izvješća njegovo izlaganje... :zubo:
Znas previse informacija. Da nisi ti taj? :raspa:

edit: Morticia pa ni prosjecna kucanica ne pegla, gleda tv, surfa i krade bogu... :no:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:58
by Morticia
karambol » wrote:Ukratko, to je, eto, u formi izvješća njegovo izlaganje... :zubo:
:facepalm: :rofl: :rofl:

Ne znam zašto, prvo što mi je palo na pamet nakon ovog opisa je slika olinjalog lešinara. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 13:59
by karambol
ombia » wrote:

Znas previse informacija. Da nisi ti taj? :raspa:

edit: Morticia pa ni prosjecna kucanica ne pegla, gleda tv, surfa i krade bogu... :no:
Ne, nisam. Nemam ja kapacitete za takve "pothvate"...

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:01
by *jezebel*
jel' potjeh taj o kojem pricate? mora da je potjeh!!! :hekla:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:02
by Morticia
*jezebel* » wrote:jel' potjeh taj o kojem pricate? mora da je potjeh!!! :hekla:
Potjeh nije olinjali lešinar. :durica:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:02
by Gazda
Morticia » wrote: Ja mogu biti sve, al' nikad od mene kućanice. :tuzni:
Peglu nisam uključila 2 godine. :o
Već ti je gospođa centrifugalni džozluci rekla - prava kućanica leži na kauču s pljugom i bulji u teve..da actually čisti i pegla, ne bi joj pizdarije padale na pamet :kava:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:05
by Morticia
Nikad ne ležim na kauču s pljugom u gubici, a ni tv ne gledam. :zubo:

Nego, stvarno, zar nije lakše otić na Smokvu? :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:26
by karambol
Morticia » wrote:Nikad ne ležim na kauču s pljugom u gubici, a ni tv ne gledam. :zubo:

Nego, stvarno, zar nije lakše otić na Smokvu? :ne zna:
Najlakše je platiti i jebati, ali gdje je tu izazov za pravog lovca?? :D
Ovako možeš pokazati i dokazati svoju intelektualnu i fizičku sposobnost, staviti sve na test i likovati u svakoj pobjedi... Igra. Čitao je, vjerujem, ovo http://igniss.blog.hr/ jer je puno teorija i citata koje sam čuo upravo tu.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:28
by Morticia
Kako to misliš- platiti? :misli:
Pa ne moraš ništa platiti ako nađeš partnericu za seks na smokvi. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:32
by karambol
Morticia » wrote:Kako to misliš- platiti? :misli:
Pa ne moraš ništa platiti ako nađeš partnericu za seks na smokvi. :ne zna:
Najlakše je platiti i ševiti, mislio sam na klasični oblik pružanja usluge u prostitucijskoj djelatnosti. Na smokvi moraš otvoriti račun, tipkati, i kajjaznam što sve još i gubiti vrijeme, na koncu. Imati izbor itd....
Mislio sam na samu lakoću procesa kojim se dolazi do snošaja ili čega već... :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:41
by ombia
Morticia » wrote:Nikad ne ležim na kauču s pljugom u gubici, a ni tv ne gledam. :zubo:

Nego, stvarno, zar nije lakše otić na Smokvu? :ne zna:
Pa i izjasnila si se da NISI prava kucanica. Tak da nitko ne bi ni pomislio da to radis.
Kao sto je gospon zelim se ogrebati za snosaj plus pivu napisao.
edit: jos cekam pm :o

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:45
by Morticia
karambol » wrote:
Najlakše je platiti i ševiti, mislio sam na klasični oblik pružanja usluge u prostitucijskoj djelatnosti. Na smokvi moraš otvoriti račun, tipkati, i kajjaznam što sve još i gubiti vrijeme, na koncu. Imati izbor itd....
Mislio sam na samu lakoću procesa kojim se dolazi do snošaja ili čega već... :D
Pa to ti i govorim, na smokvi je to sto puta lakše nego na forumu.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:57
by Maleficent
karambol » wrote:Igra. Čitao je, vjerujem, ovo http://igniss.blog.hr/ jer je puno teorija i citata koje sam čuo upravo tu.
Požalila sam što sam kliknula. Koja seksistička đubrenica od bloga. Dam se kladit da taj ne jebe nikoga, osim možda sam sebe.

Zakaj ne idu na Smokvu? Predmnijevam da im smrdi na "prljavštinu" i iskrenost. Oni bi finu kućanicu koja bi se uprljala samo za njih i laskala da su joj prvi i jedini ikad. I da sve izgleda kao ful slučajno, a ne ko na placu.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:57
by karambol
Morticia » wrote:
Pa to ti i govorim, na smokvi je to sto puta lakše nego na forumu.
Da, ali nije izazov. Lakše je i voziti po trotračnom, praznom, autoputu, ali je zanimljivije ići zavojitim magistralnim cestama s krasnim pejsažima...

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:58
by karambol
Maleficent » wrote:
Požalila sam što sam kliknula. Koja seksistička đubrenica od bloga. Dam se kladit da taj ne jebe nikoga, osim možda sam sebe.

Zakaj ne idu na Smokvu? Predmnijevam da im smrdi na "prljavštinu" i iskrenost. Oni bi finu kućanicu koja bi se uprljala samo za njih i laskala da su joj prvi i jedini ikad. I da sve izgleda kao ful slučajno, a ne ko na placu.
Da. Tako nekako....

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 14:59
by Morticia
Maleficent » wrote:
Zakaj ne idu na Smokvu? Predmnijevam da im smrdi na "prljavštinu" i iskrenost. Oni bi finu kućanicu koja bi se uprljala samo za njih i laskala da su joj prvi i jedini ikad. I da sve izgleda kao ful slučajno, a ne ko na placu.
E, s ovim se slažem.

Ja mislim da su to malo poremeće osobe. :(
Mislim, ako to stvarno postoji.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:01
by Maleficent
Morticia » wrote: Ja mislim da su to malo poremeće osobe. :(
Mislim, ako to stvarno postoji.
Ko je poremećen? Nisam skužila.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:03
by Morticia
Pa ti i takvi, koji imaju potrebu sami pred sobom izvoditi igrokaz ne bi li si dokazali nešto, jebući očajne žene željne malo ljubavi i pažnje, lažući im i muljajući pritom.

Onako, jbte, to zvuči stvarno, stvarno loše.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:06
by Maleficent
Morticia » wrote:Pa ti i takvi, koji imaju potrebu sami pred sobom izvoditi igrokaz ne bi li si dokazali nešto, jebući očajne žene željne malo ljubavi i pažnje, lažući im i muljajući pritom.

Onako, jbte, to zvuči stvarno, stvarno loše.
Ma ko jebe očajne kućanice s foruma? To su mitovi.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:07
by Morticia
Pa nemam pojma, evo, kaže karambol tako.
Cijela ova tema se oko toga vrti. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:08
by karambol
Maleficent » wrote:
Ma ko jebe očajne kućanice s foruma? To su mitovi.
Pa zar su samo kućanice očajne, usamljene i željne pažnje??

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:12
by Maleficent
A nisam čitala temu, samo par zadnjih strana.

Kaj su zbilja forumi švalerajsko leglo?
Pa kak ja nikad nisam dobila nepoćudni PM? :crying:
Osim toga, kolko ja čitam babe po forumima, uopće nemam dojam da su to neke očajnice željne pažnje, da ne kažem nepristojniju riječ.
Il sam kompletno naivna .
:ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:13
by Morticia
Maleficent » wrote:A nisam čitala temu, samo par zadnjih strana.

Kaj su zbilja forumi švalerajsko leglo?
Pa kak ja nikad nisam dobila nepoćudni PM? :crying:
Osim toga, kolko ja čitam babe po forumima, uopće nemam dojam da su to neke očajnice željne pažnje, da ne kažem nepristojniju riječ.
Il sam kompletno naivna .
:ne zna:
Ja sam znala dobit pokoji nepoćudni pm, al' to su uglavnom bile slike penisa, tako da to nisam ozbiljno shvatila. :o :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:13
by ElliQuinn
karambol » wrote:
Pa zar su samo kućanice očajne, usamljene i željne pažnje??
A kakve bi sad ti? Očajne, usamljene sportašice željne pažnje? Glumice? Tete sa šaltera?

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:14
by ombia
Maleficent » wrote:A nisam čitala temu, samo par zadnjih strana.

Kaj su zbilja forumi švalerajsko leglo?
Pa kak ja nikad nisam dobila nepoćudni PM? :crying:
Osim toga, kolko ja čitam babe po forumima, uopće nemam dojam da su to neke očajnice željne pažnje, da ne kažem nepristojniju riječ.
Il sam kompletno naivna .
:ne zna:
A nisi? Ocito nisi pisala na pravim temama. :zubo: :o
Da slazem se sa Karambolom, smokva nije izazov, tu je sve jasno tko sto nudi i trazi.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:15
by Morticia
karambol » wrote:
Pa zar su samo kućanice očajne, usamljene i željne pažnje??
Ma normalno da nisu, to je došlo iz zajebancije. :o :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:16
by karambol
Maleficent » wrote:A nisam čitala temu, samo par zadnjih strana.

Kaj su zbilja forumi švalerajsko leglo?
Pa kak ja nikad nisam dobila nepoćudni PM? :crying:
Osim toga, kolko ja čitam babe po forumima, uopće nemam dojam da su to neke očajnice željne pažnje, da ne kažem nepristojniju riječ.
Il sam kompletno naivna .
:ne zna:
Ma, neee...nije to nikakvo leglo već samo pojava koja nije konstantna. Bilo je u jednom periodu i malo popularnija (što znači da su u godini dana 2 - 3 takva forumska "galeba" kliktala i tražila nezadovolj(e)ne ženice)...i naravno, nisi naivna i nisu tamo žene levatorice...
Jebemti, kako pojedinačni slučaj brzo poprima značajke trenda i raste kao balon....uf,uf....haug! :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:19
by Maleficent
ombia » wrote: A nisi? Ocito nisi pisala na pravim temama. :zubo: :o
Da slazem se sa Karambolom, smokva nije izazov, tu je sve jasno tko sto nudi i trazi.
A koje su prave teme ako ne ljesovske?! :rolleyes:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:21
by ombia
Maleficent » wrote:
A koje su prave teme ako ne ljesovske?! :rolleyes:
Nista ne znas. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:22
by vrrrlet
ombia » wrote:
A nisi? Ocito nisi pisala na pravim temama. :zubo: :o
Da slazem se sa Karambolom, smokva nije izazov, tu je sve jasno tko sto nudi i trazi.
Dakle, ako se čovjek želi jebati, neće ići na stranice specijalizirane za pronalaženje partnera za kopulaciju pošto tu nema izazova.

Složio bih se. Meni isto nije izazov sjesti u slastičarnicu i naručiti baklavu. Ja fino odem na Velebit, spustim se u duboku rupu, naručim baklavu, i čekam. To je izazov, to je strepnja.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:23
by Morticia
:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:27
by kuki
:rofl: :rofl:

Pih, da nije foruma, ja bih bila idealna žena za nodensa.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:27
by vrrrlet
kuki » wrote::rofl: :rofl:

Pih, da nije foruma, ja bih bila idealna žena za nodensa.
Želiš reći da te je jebao forum?

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:43
by karambol
vrrrlet » wrote:
Dakle, ako se čovjek želi jebati, neće ići na stranice specijalizirane za pronalaženje partnera za kopulaciju pošto tu nema izazova.

Složio bih se. Meni isto nije izazov sjesti u slastičarnicu i naručiti baklavu. Ja fino odem na Velebit, spustim se u duboku rupu, naručim baklavu, i čekam. To je izazov, to je strepnja.
Ne, ne...ako se čovjek želi jebati bez ulaganja napora, na najlakši mogući način ići će rukom u novčanik ili na smokvu, iskru, pizdumaterinu....
Ako pak hoće pričati o tome i naslađivati se, bira drugačiji put... Zamisli kako bi ti zavidjeli da dobiješ naručenu baklavu na Velebitu.... :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:53
by ombia
vrrrlet » wrote:
Dakle, ako se čovjek želi jebati, neće ići na stranice specijalizirane za pronalaženje partnera za kopulaciju pošto tu nema izazova.

Složio bih se. Meni isto nije izazov sjesti u slastičarnicu i naručiti baklavu. Ja fino odem na Velebit, spustim se u duboku rupu, naručim baklavu, i čekam. To je izazov, to je strepnja.
Ni ti nista ne znas. :o
Pa nije tim galebovima primarno do tjelesne tjelovjezbe.
Njima je do emocija a to im te sa smokve nit nude nit zele dati.
Niti je izazov poseviti nekog sa smokve. Izazov je poseviti nekog tko nikad ne bi.
Izazov.
Blakava je sranje od izazova.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 15:56
by ombia
Mislim evo jel se tebi ljepse voziti asfaltiranom cestom, ravnom i dooooosaaaadnom i doci do mjesta za izlet il ti je ljepse ic sumarkom, brdascem, proplankom, doc doma malo prasnjav i blatnjav al zadovoljen.
Mislim jel kuzis barem ovo? :o

Pravim galebovima je do leptirica. Oni su njihova ultimativna nagrada. Leptirici koje ona ima kad ga gleda.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 16:27
by vrrrlet
karambol » wrote:
Ne, ne...ako se čovjek želi jebati bez ulaganja napora, na najlakši mogući način ići će rukom u novčanik ili na smokvu, iskru, pizdumaterinu....
Ako pak hoće pričati o tome i naslađivati se, bira drugačiji put... Zamisli kako bi ti zavidjeli da dobiješ naručenu baklavu na Velebitu.... :D
Od priče nema selameta. Nodens priča, vrlo temeljito, analizira do beskraja, uz Undu najbeskrajniji argumentator, ali još uvijek je nevin.

A do tog jednog koji bi dobio baklavu u pećini treba dvjesto njih umrijeti od gladi.
ombia » wrote:
Ni ti nista ne znas. :o
Pa nije tim galebovima primarno do tjelesne tjelovjezbe.
Njima je do emocija a to im te sa smokve nit nude nit zele dati.
Niti je izazov poseviti nekog sa smokve. Izazov je poseviti nekog tko nikad ne bi.
Izazov.
Blakava je sranje od izazova.
Onda neka probaju pojebati Nodensa ako im je do toga. Nema bolje. :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 16:41
by blue
*jezebel* » wrote:
tako da nodens pobijedi na fotografskom natjecaju.
:rofl: :rofl:

Nego, ajd karambol baci par linkova na te forumske galebare :S Možemo pratit djelovanje i napravit sociološko istraživanje za naše potrebe :D :o Nešto kao interforumski trač :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 16:45
by ombia
blue » wrote: :rofl: :rofl:

Nego, ajd karambol baci par linkova na te forumske galebare :S Možemo pratit djelovanje i napravit sociološko istraživanje za naše potrebe :D :o Nešto kao interforumski trač :zubo:
A jel? I ti bi? :E
Bila je vec jedna na Preljubnicama koja je jelte nakon hrpetine postova i mjeseci i mjeseci pisanja, izjavila da ona to samo za istrazivanje. :facepalm:
Kad se grlica usere jel.

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 17:00
by nodens
Morticia » wrote: Pa jasno mi je, da.
Ali svejedno, zar nije onda lakše otići na Smokvu, nego trošit vrijeme i prosipat riječi po forumu? :misli:
Poše tebe... pa još jednostavnije je nać profesionalku, pa svejedno to nije svima po ukusu. Tako nije ni smokva svima po ukusu, neki vole malo drugačije... valjda. Nagađam. :zubo: :rofl:

karambol » wrote:Najlakše je platiti i jebati, ali gdje je tu izazov za pravog lovca?? :D
Ovako možeš pokazati i dokazati svoju intelektualnu i fizičku sposobnost, staviti sve na test i likovati u svakoj pobjedi... Igra. Čitao je, vjerujem, ovo http://igniss.blog.hr/ jer je puno teorija i citata koje sam čuo upravo tu.
This.

Maleficent » wrote: Požalila sam što sam kliknula. Koja seksistička đubrenica od bloga. Dam se kladit da taj ne jebe nikoga, osim možda sam sebe.

Zakaj ne idu na Smokvu? Predmnijevam da im smrdi na "prljavštinu" i iskrenost. Oni bi finu kućanicu koja bi se uprljala samo za njih i laskala da su joj prvi i jedini ikad. I da sve izgleda kao ful slučajno, a ne ko na placu.
Evo još jedne. :zubo: Zaboga, kad vi žene mislite uzeti u obzir činjenicu da postoji prostitucija? A to što ne koriste svi muškarci usluge prostitutki, to znači da im se ukusi razlikuju. Nekome se sviđaju prostitutke, nekome žene sa Smokve, nekome curice s facebooka, nekome očajne kućanice s foruma, nekome već fuckin' nešto. :madkava:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 17:05
by nodens
vrrrlet » wrote:
Želiš reći da te je jebao forum?
Čini mi se da hoće reći da je putem foruma izgubila nevinost. :zubo: Tj. to da na forumu nalazi dečke, to je već negdje napisala :stalker_alert: ali ovo sad zvuči kao da joj je čak i 'prvi' bio s već nekog lijevog foruma.

Je li tako, kuki? :cerek: Ili sam nešto hmm krivo protumačio. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 20:19
by blackcoffee
nodens » wrote:
Evo još jedne. :zubo: Zaboga, kad vi žene mislite uzeti u obzir činjenicu da postoji prostitucija? A to što ne koriste svi muškarci usluge prostitutki, to znači da im se ukusi razlikuju. Nekome se sviđaju prostitutke, nekome žene sa Smokve, nekome curice s facebooka, nekome očajne kućanice s foruma, nekome već fuckin' nešto. :madkava:
a nekome ništa. :D

kuki » wrote: Pa nije cijeli, jel znaš ti koliko je to ljudi!?
Ali nisu svi potentni :misli:

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 20:23
by kuki
Mislim da precjenjuješ moje kapacitete. :D

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 21:33
by Tea Tree
Ganuta crticama o forumskim galebovima, molila bih stvarno malo detalja. :cerek:

Dakle, shvaćamo što im je izazov i da su ciljana skupina nezadovoljne i usamljene žene.

Nego, mene zanimaju detalji da nekako pokušam shvatiti kako im se da? Galebovima, jel.
To sve skupa zahtijeva neko vrijeme i neki trud pa se nameće zaključak da ih toliko rajca to što uspiju zavesti tim divnim riječima koje govore samo njoj i samo sad :zubo: da im to uopće ne predstavlja napor, dapače.

Galeb uspije u tome svemu, ona padne pokošena, on je napušta, ona suze roni. Njemu je zasigurno neizrecivo žao zbog nje, ona je ipak tu bitnija. :rofl: Ispravan je on, dakako.

I dobro, završi to sve, on napravi neki lagani osvrt na cijelu priču u svojoj glavi i pomisli - što?

Jeben sam frajer! Imam vrhunsku priču! Ili što?

Re: Mračna strana?

Posted: 28 Mar 2012, 21:45
by Tea Tree
karambol » wrote: ....No, to nisu tipovi koji uletavaju - ošsejebavat - spikom već su mudrice, tzv. muškarci osvajači. Znam jednoga. Onda sam ih počeo drugačije čitati...pa mislim kako sam ih našao još, iako je temeljni poriv većine muškaraca koji se javljaju - umočiti ga, u konačnici... Neki su spretniji, a neki ostaju zauvijek na virtuali....
E, vidiš, a pogotovo ovi koji zauvijek ostaju na virtuali. Nakon uspješno obavljenog zavođenja, zavale se u naslonjač, što bi se pjesnički reklo, možda čak zapale kakvu cigaru i naliju čašu konjaka :rofl: , sa zanesenim smješkom pogledaju kroz prozor i zaključe: jebo te, što sam dobar! :rofl:
Jel' to u pitanju?

Edit: znam! Impotentni su! :lux:

Jesu li? :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 21:30
by Potjeh
*jezebel* » wrote:jel' potjeh taj o kojem pricate? mora da je potjeh!!! :hekla:
Laskaš mi. :rofl:
Tea Tree wrote: Nego, mene zanimaju detalji da nekako pokušam shvatiti kako im se da? Galebovima, jel.
U prethodnoj rečenici si odgovorila na ovo pitanje. Izazov.

Malo koji lovac ide u šumu jer sanja o gulašu na lovački. Motiv i užitak je lov. Ili ona svevremenska o putovanju a ne o cilju. Sigurno bi se pronašla još koja izreka u tom stilu.

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 21:55
by jednokratni klon
Potješe, ali kakav je izazov zbariti očajnu kućanicu i sl. usamljene i sjebane žene? One su lak plijen. :ne zna: To je kao da netko krene barit one nesretnike s US-a koji bi prodali lijevo jaje da se poševe. S tim da očajne kućanice više padaju na spiku pa je to još patetičnije. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 22:28
by ombia
Nisu nuzno kucanice u pitanju.
A usamljena i sjebana je mnogokoja zena, cesto i ubracena.
Nije se tesko nakalemiti na njenu muku, tesko je nju dobiti da fakat prevari. Da se zaljubi vec je lakse.

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 23:14
by Potjeh
jednokratni klon » wrote:Potješe, ali kakav je izazov zbariti očajnu kućanicu i sl. usamljene i sjebane žene? One su lak plijen. :ne zna:
Izazov je u nepostojanju univerzalnog 'lijeka' za te očajne i sjebane žene. Emocije su zajebana tema. Negdje sam nekoć pročitao - sretni ljudi su slični jedni drugima, nesretni ljudi su sjebani svak na svoj način.

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 23:29
by blue
Potjeh » wrote:
Izazov je u nepostojanju univerzalnog 'lijeka' za te očajne i sjebane žene. Emocije su zajebana tema. Negdje sam nekoć pročitao - sretni ljudi su slični jedni drugima, nesretni ljudi su sjebani svak na svoj način.
Mislim da je to parafraza citata iz Ane Karenjine - sve sretne obitelji sretne su na isti način, sve nesretne na svoj način.. tako nešto :)

Ja još ne znam tko je forumski galeb koji bari očajne kućanice :mama:

:zamka-mode-on:
Ja sam jedna baš jako nesretna kućanica :zubo: Buuhuu :crying:
Mic mic :D
:zamka.mode-off:

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 23:31
by blue
Potjeh » wrote:
Izazov je u nepostojanju univerzalnog 'lijeka' za te očajne i sjebane žene. Emocije su zajebana tema. Negdje sam nekoć pročitao - sretni ljudi su slični jedni drugima, nesretni ljudi su sjebani svak na svoj način.
Eh, tu mislim da si u krivu - univerzalni lijek za sve očajne žene i muškarce je pokazivanje pažnje. Mislim da svatko na to pada, a svatko stvarno nesretan pada dublje :ne zna:

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 23:40
by kuki
Potjeh » wrote:
Izazov je u nepostojanju univerzalnog 'lijeka' za te očajne i sjebane žene. Emocije su zajebana tema. Negdje sam nekoć pročitao - sretni ljudi su slični jedni drugima, nesretni ljudi su sjebani svak na svoj način.
Imam dojam da su sjebanosti zapravo prilično univerzalne i da što čovjek bolje upozna svoju lakše može rilejtati s golemom većinom tuđih.

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 23:41
by ombia
A zasto mislite da su te zene bile duboko ocajne? Neke sigurno da. Ali ne sve.
Zavede te netko samo kad zelis biti zaveden.
Neke su prevarile samo zato jer je seks doma los ili nepostojeci, te se nikad ne bi rastavljale.
Pisem o curama s kojima godinama tipkam tamo.

Re: Mračna strana?

Posted: 31 Mar 2012, 23:47
by jednokratni klon
ombia » wrote:A zasto mislite da su te zene bile duboko ocajne? Neke sigurno da. Ali ne sve.
Zavede te netko samo kad zelis biti zaveden.
Neke su prevarile samo zato jer je seks doma los ili nepostojeci, te se nikad ne bi rastavljale.
Pisem o curama s kojima godinama tipkam tamo.
Koje žene?
Ja uopće ne znam o kojim se ženama radi, osim toga što je Karambol rekao, a to je da su očajne kućanice i generalno sjebane.
Stoga se čudim kako ikome može biti zadovoljstvo takve prevoditi žedne preko vode. No, ima nas svakakvih.
Kad je čovjek istinski gladan onda i ne može vidjeti tko stoji pred njim i nudi mu mrvicu šećera. Tek kad se najede (a neće se najesti od lovaca) može vidjeti tko je tko i što mu nudi.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:01
by blue
jednokratni klon » wrote:
Koje žene?
Ja uopće ne znam o kojim se ženama radi, osim toga što je Karambol rekao, a to je da su očajne kućanice i generalno sjebane.
Stoga se čudim kako ikome može biti zadovoljstvo takve prevoditi žedne preko vode. No, ima nas svakakvih.
Kad je čovjek istinski gladan onda i ne može vidjeti tko stoji pred njim i nudi mu mrvicu šećera. Tek kad se najede (a neće se najesti od lovaca) može vidjeti tko je tko i što mu nudi.
Ja isto ne znam koje konkretno žene, samo ovaj okvirni pojam koji je karambol napisao.

ex anais, da :top:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:07
by ombia
Sad cemo opet o kliseju, lovac, preveo ju zednu preko vode itd.
Ponavljam, zavedes samo onog koji zeli biti zaveden.
Mozda karambol samo misli da su te zene iskoristene. Citajuci cure znam da nisu.
On je valjda citao neku drugu temu. :ne zna:
Nije ljubavnica uvijek zrtva a pogotovo nije ako je ubracena. :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:19
by jednokratni klon
Ček, ti znaš koje su to žene? :misli:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:21
by blue
Pa ne mislim da je ljubavnica uvijek žrtva :ne zna:
Ali da postoje ljudi (i muškarci i žene) koji funkcioniraju po daj šta daš principu, postoje. A za upucat slona s 5 metara i ne moraš bit neki strijelac. Pa ako je takav ulov nekome trofej - a joj :facepalm:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:23
by jednokratni klon
blue » wrote:Pa ne mislim da je ljubavnica uvijek žrtva :ne zna:
Ali da postoje ljudi (i muškarci i žene) koji funkcioniraju po daj šta daš principu, postoje. A za upucat slona s 5 metara i ne moraš bit neki strijelac. Pa ako je takav ulov nekome trofej - a joj :facepalm:
Ja sam karambola razumjela onako kako je napisao. Niti imam pojma tko su te žene niti tko je taj lovac, ali ako je istina što kaže, to je prilično lejm.

A to da ne postoje očajne i tužne žene i tipovi koji to nanjuše i iskoriste, jebiga, to naprosto nije istina. To sigurno ne znači da su sve takve, ali ja bih i zatvorenih očiju naciljala bar pet šest takvih po određenim pdf-ovima tamo. Time odišeš, ili ne.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:27
by ombia
jednokratni klon » wrote:Ček, ti znaš koje su to žene? :misli:
Ne, nego se osvrcem na cure s chata tamo.
Neke su kucanice, neke zavedene, neke bas od likova s istog chata, al ocajne ni prevedene zedne preko vode nisu.
@blue Ja mislim da je ljubavnica cesto zrtva. Jer se vraca u prazan stan i sama je na sve njoj bitne dane u godini. Jer dijeli. On nju najcesce ne dijeli ni sa kim.
Preljubnica (udana ljubavnica :zubo: ) je druga prica i tu je odnos prilicno uravnotezen. Na ZUD-u postoje obje teme, ali nisu obje jednako nesretne.
Izazov je nekog tko se pred bogom i ljudima obecao biti vjeran navesti na blud. Mislim meni nije to izazov al nekima je.

edit: anais, naravno da postoje ocajne zene i naravno da to netko iskoristi. Samo nisu sve takve, ne sve koje su imale ljubavnika.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:28
by jednokratni klon
Pa definitivno u karambolovom opisu ne bih nikad prepoznala cure s chata preljubnica jer mi ne djeluju ni očajno ni tužno. :zubo: Nekako ne vjerujem da je mislio na njih.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:30
by ombia
jednokratni klon » wrote:Pa definitivno u karambolovom opisu ne bih nikad prepoznala cure s chata preljubnica jer mi ne djeluju ni očajno ni tužno. :zubo: Nekako ne vjerujem da je mislio na njih.
A gdje jos na forumu pisu udane preljubnice? :zubo:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:34
by jednokratni klon
ombia » wrote:
A gdje jos na forumu pisu udane preljubnice? :zubo:
Pa nisam stekla dojam da je riječ o preljubnicama nego kućanicama koje još nisu prevarile muža. Nemam pojma zapravo, nemam pojma ni otkud mu te informacije ako mu neka osobno nije ispričala detalje. Sve mi je ovo priličan SF. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:41
by blue
ombia » wrote: @blue Ja mislim da je ljubavnica cesto zrtva. Jer se vraca u prazan stan i sama je na sve njoj bitne dane u godini. Jer dijeli. On nju najcesce ne dijeli ni sa kim.
E, jebi ga, ne vidim takvu osobu kao žrtvu jer je takva situacija izbor. Ako netko izabere bit u nepovoljnom položaju, zašto bi ju ja žalila :ne zna: Žao mi je npr. maltretiranih žena jer tu je izbor zamućen ne samo emotivno, nego ukupno psihički, a često i financijski.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 00:44
by ombia
blue » wrote: E, jebi ga, ne vidim takvu osobu kao žrtvu jer je takva situacija izbor. Ako netko izabere bit u nepovoljnom položaju, zašto bi ju ja žalila :ne zna: Žao mi je npr. maltretiranih žena jer tu je izbor zamućen ne samo emotivno, nego ukupno psihički, a često i financijski.
Ma ne moras ju zaliti. Ali svakako je nesretnija za vrijeme i nakon odnosa nego preljubnica.

Anais a to. Onda fakat ne znam koja je to tema. :ne zna: Vidis da ni galeba nisam uocila. A mislila sam da sam specijalizirala to podrucje. :E

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 17:04
by Potjeh
blue » wrote: Eh, tu mislim da si u krivu - univerzalni lijek za sve očajne žene i muškarce je pokazivanje pažnje. Mislim da svatko na to pada, a svatko stvarno nesretan pada dublje :ne zna:
Ne slažem se. Bilo koja žena, na forumu, može odmah dobiti pažnju muškaraca. Kvaka je u tome što njoj ne treba bilo kakva pažnja. Ono što ona traži je prvenstveno zadovoljenje svojih emotivnih potreba. Muškarci su tu puno površniji makar odlazim u prevelike generalizacije sada.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 17:51
by jednokratni klon
Potjeh » wrote:
Ne slažem se. Bilo koja žena, na forumu, može odmah dobiti pažnju muškaraca. Kvaka je u tome što njoj ne treba bilo kakva pažnja. Ono što ona traži je prvenstveno zadovoljenje svojih emotivnih potreba. Muškarci su tu puno površniji makar odlazim u prevelike generalizacije sada.
Istina. Treba joj pažljivo doziranje jeftinih sapuničastih klišeja. Kladim se da bih ja mogla zavesti te sirotice s par vješto sročenih rečenica. :raspa:

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 18:14
by ombia
jednokratni klon » wrote:
Istina. Treba joj pažljivo doziranje jeftinih sapuničastih klišeja. Kladim se da bih ja mogla zavesti te sirotice s par vješto sročenih rečenica. :raspa:
Pa mogla bi. Jer si tako bila i zavedena. :o Ko i ja. :o

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 21:19
by Potjeh
Mogla bi. Ipak, istaknut ću da si žena. Nije irelevantno.

Re: Mračna strana?

Posted: 01 Apr 2012, 22:39
by blue
Potjeh » wrote:
Ne slažem se. Bilo koja žena, na forumu, može odmah dobiti pažnju muškaraca. Kvaka je u tome što njoj ne treba bilo kakva pažnja. Ono što ona traži je prvenstveno zadovoljenje svojih emotivnih potreba. Muškarci su tu puno površniji makar odlazim u prevelike generalizacije sada.
Ma joj, naravno da obraćanje pažje tipa "e baš sam te zamijetio, postovi su ti glupi, jel si uz to i ružna u RL? :confused: " ili "baš sam te uočio, đes mala, ša imaa? :djecoljub: " neće uroditi plodom. Pod pokazivanje pažnje, sam mislila na pozitivnu vrstu zainteresiranosti i razumijevanja ili "razumijevanja".

Re: Mračna strana?

Posted: 02 Apr 2012, 02:44
by jednokratni klon
Potjeh » wrote:Mogla bi. Ipak, istaknut ću da si žena. Nije irelevantno.
Na internetu možeš biti što god hoćeš. :rofl:

Re: Mračna strana?

Posted: 02 Apr 2012, 09:05
by karambol
jednokratni klon wrote:
Na internetu možeš biti što god hoćeš. :rofl:

Točno tako.
Potjeh wrote:
Ne slažem se. Bilo koja žena, na forumu, može odmah dobiti pažnju muškaraca. Kvaka je u tome što njoj ne treba bilo kakva pažnja. Ono što ona traži je prvenstveno zadovoljenje svojih emotivnih potreba. Muškarci su tu puno površniji makar odlazim u prevelike generalizacije sada.

Na to sam mislio. Nemam nikakvih linkova koje bi vam mogao priuštiti, niti ću baratati nickovima i prozivati nekoga. Radi se o dojmu koji sam imao čitajući neke od tih priča. Dojam je vjerojatno vrlo pojačan doživljajem jednog od tzv. galebova kojeg sam imao priliku čuti u obliku samohvalisave birtaške ispovjedi koja, čim je takva, je uveličana ili uljepšana zbog samopromocije govornika.
Dakle, ne radi su tu o nikakvom pravilu već o nekim crticama koje su mi upale u oči.
Radi se o sasvim "normalnim i prosječnim" osobama koje emotivne rupe nastale u dugoj i dosadnoj vezi pokušavaju zatrpati, i ponekad uspijevaju, virtualnom vezom koja, eto ponekad, preraste i u preljubničku i onda kada se nađu u takvom zaljubljenom, novom stanju, probuđenih emocija, probuđene strasti, to stanje zbog, uvjetno rečeno, nesnalaženja i osjećaja da čine nešto krivo - nazivaju to mračnom stranom.
Otprilike tako...

Re: Mračna strana?

Posted: 02 Apr 2012, 18:32
by Potjeh
jednokratni klon » wrote:
Na internetu možeš biti što god hoćeš. :rofl:
Možeš pokušati biti što god hoćeš. Da ja kojim slučajem poželim biti dominantan muškarac mislim da bih vrlo brzo izazvao salve smijeha. Nije lako baš izaći iz svoje kože pa čak i virtualno.

Karambol je dobro sažeo jedan vid mračne strane. Mračnom stranom bi se mogao nazvati onaj dio osobnosti kojeg skrivamo od svih ostalih iz bilo kojeg razloga.

Re: Mračna strana?

Posted: 02 Apr 2012, 23:02
by jednokratni klon
Potjeh » wrote:
Možeš pokušati biti što god hoćeš. Da ja kojim slučajem poželim biti dominantan muškarac mislim da bih vrlo brzo izazvao salve smijeha. Nije lako baš izaći iz svoje kože pa čak i virtualno.
To je istina. Samo treba biti malo duže na nekom mjestu da skužiš autentičnost ili fejkanje.