Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 19:45

karambol » wrote:Šta će mu toliko drva? Da nije Vakuline prognoze slušao? :D
pušt ti stat... ka o3,14zdi bura ode to se loži ki u titaniku


TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 20:11

jadan naš prognani predsjednik, nema s kim laprdati :kiss:

a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 28 Oct 2015, 20:28

Orak » wrote:jadan naš prognani predsjednik, nema s kim laprdati :kiss:

a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
Tretiraj to vise kao lokalni birc, a manje kao frankfurtski aerodrom. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 28 Oct 2015, 21:04

karambol » wrote:Šta će mu toliko drva? Da nije Vakuline prognoze slušao? :D
..pa sta ti je pet metara? kad zahladi, meni ode metar u tri tjedna, pa i krace.. :kokice:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 28 Oct 2015, 21:22

Orak » wrote:jadan naš prognani predsjednik, nema s kim laprdati :kiss:

a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
Ih, ih...

Pa ovo su osnovale one tvoje pernate laprdače s kokošinjca, durile se neko vrijeme, a onda ih je Anderlonče pozvalo da se vrate.
Joj, što sam uživao kad ga je netko banirao, ne sjećam se više tko...

Kurve bile, kurve ostale...

Sad ti tu ne bu više ni Sedmice, kad Karamarko skuži da je ustašovanje po ovom forumu apsolutno besmisleno...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 28 Oct 2015, 21:24

..a unda » wrote: ..pa sta ti je pet metara? kad zahladi, meni ode metar u tri tjedna, pa i krace.. :kokice:
Zanimljivo, ja sam za vas južne pizdeke Konan Bre Berberin, pa opet ne trošim više drva...
Sjevernjačka muskulatura, valjda, volja za preživljavanjem i glad za krvlju - ne znam što bi drugo moglo biti? :misli:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 21:25

ti si muskulus pitarus
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 28 Oct 2015, 21:43

judolino » wrote: Zanimljivo, ja sam za vas južne pizdeke Konan Bre Berberin, pa opet ne trošim više drva...
Sjevernjačka muskulatura, valjda, volja za preživljavanjem i glad za krvlju - ne znam što bi drugo moglo biti? :misli:
..ajebiga, ti ovo, ti ono. ja sam zimogrozan, a mogu ti rec i macke su mi.. :D

ali vise nas ubije kisa i vlaga, nego bura. a kad nalozim pec po juzini, ne znam jel vise dimi il gori.. :D
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 22:21

jebeš ti grijanje koje nije na botun
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 22:45

judolino » wrote: Ih, ih...

Pa ovo su osnovale one tvoje pernate laprdače s kokošinjca, durile se neko vrijeme, a onda ih je Anderlonče pozvalo da se vrate.
Joj, što sam uživao kad ga je netko banirao, ne sjećam se više tko...

Kurve bile, kurve ostale...

Sad ti tu ne bu više ni Sedmice, kad Karamarko skuži da je ustašovanje po ovom forumu apsolutno besmisleno...
ovdje ga baniralo? jebeno.:rofl:

pih, baš će se sedmica dat otjerat, pogotovo kad zna da ga čitam. :raspa:
bez zezancije, šta vam nije zabavno nadjebavat se s nekim tko ne misli isto, a ne da klimate sami sebi? :ne zna:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 22:47

..a unda » wrote: ..ajebiga, ti ovo, ti ono. ja sam zimogrozan, a mogu ti rec i macke su mi.. :D

ali vise nas ubije kisa i vlaga, nego bura. a kad nalozim pec po juzini, ne znam jel vise dimi il gori.. :D
jao da, to je grozno dole uz vodu po zimi, ubije te vlaguština. :(
koliko miculjaka sad imaš? mene strah pitat moje, sad se sve ovo poslijesezonsko njima dovuklo na koštu. pričam danas s tajom a u pozadini kakofonija mjaukanja.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 28 Oct 2015, 23:08

..a unda » wrote: ..ajebiga, ti ovo, ti ono. ja sam zimogrozan, a mogu ti rec i macke su mi.. :D

ali vise nas ubije kisa i vlaga, nego bura. a kad nalozim pec po juzini, ne znam jel vise dimi il gori.. :D
A i tu si, druže, u pravu, jebo snjeg i led, južina i vlaga ubijaju...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 28 Oct 2015, 23:12

Orak » wrote:
ovdje ga baniralo? jebeno.:rofl:

pih, baš će se sedmica dat otjerat, pogotovo kad zna da ga čitam. :raspa:
bez zezancije, šta vam nije zabavno nadjebavat se s nekim tko ne misli isto, a ne da klimate sami sebi? :ne zna:
Pa je, zabavno je, ali do neke mjere... Kad je netko plaćen za širenje dezinformacija kako bi se lopovi vratili na vlast pod svaku cijenu, bez obzira na štetu, onda je teško zadržati nekakvu "kulturu dijaloga".
To je dno dna, nema tu nekog pretjeranog veselja u komunikaciji.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 23:36

glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 28 Oct 2015, 23:40

Nitko ne plače, sve je okej.
Također, nitko nije ni banan.
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 23:46

kaj sam ć fulala? e jebiga, hoče to. :D
ma tamo banan.. al nebitno.
nije mi neka špica pričat o nekome dok ga nema.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 28 Oct 2015, 23:59

Orak » wrote:glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
miki.. miki ce se napricat s njim.. :D
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 29 Oct 2015, 06:47

Orak » wrote:glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
Mijesanje je uvijek dobrodoslo. :zubo:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 07:25

vako, judolino je cangrizava pedercina pa njega ne uzimam ozbiljno al brine me da ima i tute bedaka koji misle da cim netko nije uz njih da je placenik. kako tako dalje s takim buzdovanima punim termita. nemerete smisleno pisat pa je logicno da potezete pitanje financija al drugovi dragi, nije vam ovo partija vise, nema svinjskih polovica (osim kad neki od vas padne pod cirkular koji diobom od jednog napravi dva druga jednako uboga ko oni prvi). sa kasmo to rascistili mozemo dalje.

dis orak, sa ima :D
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 29 Oct 2015, 09:13

Orak » wrote:glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
Daj se saberi, zar netko može besplatno drukati za Karamarka kao premijera i vladu od ekipe ministara iz doba Sanadera?
Mislim, može, ali ovaj nije baš toliko bedast.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 29 Oct 2015, 09:15

vidi logicara judu, ajde ako ja drukam za karamarka pisuci da je milanovic olos - znaci li ti da ti drukas za milanovica kad svakoga ko pljuje po njemu nazivas placenikom.

cut jebate, ne odgovara se na retoricka pitanja :D
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 11:36

napušite se vi i politika. uostalom ka ćete prić u viši nivo postojanja i svatit da je hdz=sdp?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 11:41

Quark » wrote:napušite se vi i politika. uostalom ka ćete prić u viši nivo postojanja i svatit da je hdz=sdp?
Precijenio si trenutne mogucnosti trkeljasa ;)

Osim mene, Euklida i Judolina, niko jos nije dosao do te spoznaje, nazalost :tuzni:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 11:44

ha ha ha :S

ka vidin da se svađaju hadezeovci i esdepeovci dođe mi da pojedem continental unutrašnju gumu od bicikle
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 29 Oct 2015, 12:00

Quark » wrote:ha ha ha :S

ka vidin da se svađaju hadezeovci i esdepeovci dođe mi da pojedem continental unutrašnju gumu od bicikle
Nek se oni svadjaju ali nek mene ne uvlace u o'to. Jedni mi kazu da sam kradezeovac, a drugi da sam kukuleovac :facepalm: :gaah:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests