pušt ti stat... ka o3,14zdi bura ode to se loži ki u titanikukarambol » wrote:Šta će mu toliko drva? Da nije Vakuline prognoze slušao?
Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
jadan naš prognani predsjednik, nema s kim laprdati
a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
Tretiraj to vise kao lokalni birc, a manje kao frankfurtski aerodrom.Orak » wrote:jadan naš prognani predsjednik, nema s kim laprdati![]()
a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
..pa sta ti je pet metara? kad zahladi, meni ode metar u tri tjedna, pa i krace..karambol » wrote:Šta će mu toliko drva? Da nije Vakuline prognoze slušao?
Ih, ih...Orak » wrote:jadan naš prognani predsjednik, nema s kim laprdati![]()
a stvarno vas je malo ovdje i slabo ste aktivni. ovi svi forumski nikovi su u hibernaciji, to je bio neki zbijeg u prošlosti valjda. malo je spuki, kao nek sf, ono kad se iskrcaš na napuštenu svemirsku postaju.
Pa ovo su osnovale one tvoje pernate laprdače s kokošinjca, durile se neko vrijeme, a onda ih je Anderlonče pozvalo da se vrate.
Joj, što sam uživao kad ga je netko banirao, ne sjećam se više tko...
Kurve bile, kurve ostale...
Sad ti tu ne bu više ni Sedmice, kad Karamarko skuži da je ustašovanje po ovom forumu apsolutno besmisleno...
Zanimljivo, ja sam za vas južne pizdeke Konan Bre Berberin, pa opet ne trošim više drva.....a unda » wrote: ..pa sta ti je pet metara? kad zahladi, meni ode metar u tri tjedna, pa i krace..
Sjevernjačka muskulatura, valjda, volja za preživljavanjem i glad za krvlju - ne znam što bi drugo moglo biti?
..ajebiga, ti ovo, ti ono. ja sam zimogrozan, a mogu ti rec i macke su mi..judolino » wrote: Zanimljivo, ja sam za vas južne pizdeke Konan Bre Berberin, pa opet ne trošim više drva...
Sjevernjačka muskulatura, valjda, volja za preživljavanjem i glad za krvlju - ne znam što bi drugo moglo biti?
ali vise nas ubije kisa i vlaga, nego bura. a kad nalozim pec po juzini, ne znam jel vise dimi il gori..
ovdje ga baniralo? jebeno.judolino » wrote: Ih, ih...
Pa ovo su osnovale one tvoje pernate laprdače s kokošinjca, durile se neko vrijeme, a onda ih je Anderlonče pozvalo da se vrate.
Joj, što sam uživao kad ga je netko banirao, ne sjećam se više tko...
Kurve bile, kurve ostale...
Sad ti tu ne bu više ni Sedmice, kad Karamarko skuži da je ustašovanje po ovom forumu apsolutno besmisleno...
pih, baš će se sedmica dat otjerat, pogotovo kad zna da ga čitam.
bez zezancije, šta vam nije zabavno nadjebavat se s nekim tko ne misli isto, a ne da klimate sami sebi?
jao da, to je grozno dole uz vodu po zimi, ubije te vlaguština...a unda » wrote: ..ajebiga, ti ovo, ti ono. ja sam zimogrozan, a mogu ti rec i macke su mi..
ali vise nas ubije kisa i vlaga, nego bura. a kad nalozim pec po juzini, ne znam jel vise dimi il gori..
koliko miculjaka sad imaš? mene strah pitat moje, sad se sve ovo poslijesezonsko njima dovuklo na koštu. pričam danas s tajom a u pozadini kakofonija mjaukanja.
A i tu si, druže, u pravu, jebo snjeg i led, južina i vlaga ubijaju.....a unda » wrote: ..ajebiga, ti ovo, ti ono. ja sam zimogrozan, a mogu ti rec i macke su mi..
ali vise nas ubije kisa i vlaga, nego bura. a kad nalozim pec po juzini, ne znam jel vise dimi il gori..
Pa je, zabavno je, ali do neke mjere... Kad je netko plaćen za širenje dezinformacija kako bi se lopovi vratili na vlast pod svaku cijenu, bez obzira na štetu, onda je teško zadržati nekakvu "kulturu dijaloga".Orak » wrote:
ovdje ga baniralo? jebeno.
pih, baš će se sedmica dat otjerat, pogotovo kad zna da ga čitam.![]()
bez zezancije, šta vam nije zabavno nadjebavat se s nekim tko ne misli isto, a ne da klimate sami sebi?
To je dno dna, nema tu nekog pretjeranog veselja u komunikaciji.
glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
miki.. miki ce se napricat s njim..Orak » wrote:glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
Mijesanje je uvijek dobrodoslo.Orak » wrote:glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
vako, judolino je cangrizava pedercina pa njega ne uzimam ozbiljno al brine me da ima i tute bedaka koji misle da cim netko nije uz njih da je placenik. kako tako dalje s takim buzdovanima punim termita. nemerete smisleno pisat pa je logicno da potezete pitanje financija al drugovi dragi, nije vam ovo partija vise, nema svinjskih polovica (osim kad neki od vas padne pod cirkular koji diobom od jednog napravi dva druga jednako uboga ko oni prvi). sa kasmo to rascistili mozemo dalje.
dis orak, sa ima
dis orak, sa ima
AJ EM BAK!
Daj se saberi, zar netko može besplatno drukati za Karamarka kao premijera i vladu od ekipe ministara iz doba Sanadera?Orak » wrote:glupo mi se miješat jer stvarno ne pratim, ne zanima me nit me se tiće uostalom, al čovjek je tamo mjesecima banan na politici- šta ne bi ako je hdzbara onda s nekim klonom agitirao dalje umjesto što se zajebava po kutku? i jesu li onda i takvi ostrašćeni s druge strane plačenici?
Mislim, može, ali ovaj nije baš toliko bedast.
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
vidi logicara judu, ajde ako ja drukam za karamarka pisuci da je milanovic olos - znaci li ti da ti drukas za milanovica kad svakoga ko pljuje po njemu nazivas placenikom.
cut jebate, ne odgovara se na retoricka pitanja
cut jebate, ne odgovara se na retoricka pitanja
AJ EM BAK!
Precijenio si trenutne mogucnosti trkeljasaQuark » wrote:napušite se vi i politika. uostalom ka ćete prić u viši nivo postojanja i svatit da je hdz=sdp?
Osim mene, Euklida i Judolina, niko jos nije dosao do te spoznaje, nazalost
Nek se oni svadjaju ali nek mene ne uvlace u o'to. Jedni mi kazu da sam kradezeovac, a drugi da sam kukuleovacQuark » wrote:ha ha ha![]()
ka vidin da se svađaju hadezeovci i esdepeovci dođe mi da pojedem continental unutrašnju gumu od bicikle
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot, SemrushBot and 0 guests
