Naše malecko čudo redovito zaspi iza ponoći (zadnje dvije noći zaspao je tek oko 2) i onda lijepo odspava do 10 ili 11h ujutro. Mama se odmori ali tata koji mora ustati na posao?
Kako je uopće došlo do toga? Dugo smo se mučili sa kolikama. Upravo u to vrijeme bi ga grčevi pustili dovoljno da zaspi. Čini se da je stekao svoju rutinu samo, nama se ne sviđa baš i mijenjali bi je. Dosadašnji pokušaji da rutinu postignemo sa ranijim kupanjem, tišinom, zamračivanjem i sl. nije nešto pomaknula stvar. Možda nismo dovoljno uporni?
Eh da, beba ima 6 mjeseci.
P.S. Ako i ne uspijemo, nema veze. Navodno je i Tesla jako malo spavao.
