Čizme za ciču zimu!

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

19 Nov 2011, 21:26

klonka » wrote:Campers, neki od zimskih modela. Imala sam ove i rado bih ponovo kad bih našla broj. Divno nešto, toplo, mekano, udobno, prava koža, ne propušta ni kišu ni snijeg, skupe su, ali traju godinama.

Alternativu sam našla u Panama Jacku, kod njih još nađem svoj broj, vrijedi isto što i za Campers.


A za prokleti snijeg si kupi buce u Pitarellu.
puno mi je dat toliko! a i previše su mi sportske (špigete :xzubo:)

ma neću buce, ne mogu njih nosit na posa npr! :ne zna:


libertango: one koje si linkala mi se ne sviđaju! previše su...:misli: elegantne! i ona peta mi ne odgovara! :xzubo:
ja sam stvarno jako čudna po pitanju čizmi! :crying:

p.s. bem vam marte! njih neću! :gaah:
a da si odvojite raspravu o martama, pa da svi pišu recenzije? :ne zna: vi prijavite post gazdi, ako se njemu uopće bude dalo premještat :rofl:


meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
rajderica
Posts: 53
Joined: 19 Sep 2011, 09:19

19 Nov 2011, 22:22

Ove za cjelodnevni štrapac i traperice. Imam ih već 3 godine, izvrsne su.
Camper

http://photos5.spartoo.co.uk/photos/576 ... _350_A.jpg
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

19 Nov 2011, 22:25

Gdje ima tih Camperica za kupiti, ako i ima?
User avatar
rajderica
Posts: 53
Joined: 19 Sep 2011, 09:19

19 Nov 2011, 22:34

rh4ps0dy » wrote:Gdje ima tih Camperica za kupiti, ako i ima?
Ove sam kupila u Londonu, treba pogledati u Zg u Jes-u, zadnje što sam vidjela nisu imali baš neke po mom ukusu.
Dobre su mi ove;
Guliver

http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... m.jpg/sr=1
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Nov 2011, 22:54

AdMulica » wrote:


takve rebatinke i nosim! :xzubo: ne pratim modu! :rofl:
Ni ja, al mi se takve hlače smoče po bljuzgi. :zubo:


e da, što se tiče tih zimskim čizmi u dajhmana! koliko je to pametno kupit? imaju odlične modele, odlične boje, cijene su super....ali se uvik pitam koliko je to vodonepropustno, zimonepropusno...i sl? jesi ih nosila po pljusku i jesi izdržale? što se potpetice tiče, kupila bi si one sa malo debljom petom, al ne visokom...oko 5-6cm! npr:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... PyfYx3jbxg

al sad prvo tribam kupir basic čizme, bez pete! za svaki dan, trčanje po gradu i tako to! :xzubo:
Ove sa slike mi se sviđaju, idu na sve i svašta.

A Deichmann - ja bih ih preporučila, vrlo su povoljni, često kupujem kod njih i raspale su mi se u jednoj sezoni samo jedne šminkerske čizme koje sam, istina, svagdje forsirala. Poslije sam obratila malo pažnju na izradu i zadovoljna sam. Pogotovo jer ne pazim na obuću :zubo: , a Deichmann mi izdrži 2-3 sezone bez problema. :D Evo treću godinu nosim jedne cipele i tek sad su se počele odljepljivati gore na "špicu". S tim da ne nosim kožu pa su najskuplje cipele/čizme koje kupim kod njih nekih 270 kn. Nisam baš gacala po lokvama, ali ove koje sam spomenula bez problema tjeram po snijegu i ledu.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

19 Nov 2011, 22:55

O, da, Tamaris i Rieker :s Riekerice znaju biti bapske, ali ima neloših modela.
Ja imam ove Tamaris. Nisu svačiji đir ali ja izgledam jebeno moćno u njima :cerek:
Kupljene prošle zime u AM-u, tad su već bile "prošlogodišnja" kolekcija a i imali su sniženje, pa su s 680 snižene na 340kn. Mislim da su mi svega jednom promočile, kad je bila baš mećava. Preživjele su i snijeg i poledicu a klizale su mi se samo i isključivo na mokrim sjajnim pločicama. U kantini faksa. Pred konobarima i profesorima i svima ikad :facepalm:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Nov 2011, 22:56

E, da - sprej za impregnaciju je super stvar. ;)

Rosey - lijepe čizme.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

19 Nov 2011, 23:03

rajderica » wrote:
Ove sam kupila u Londonu, treba pogledati u Zg u Jes-u, zadnje što sam vidjela nisu imali baš neke po mom ukusu.
Dobre su mi ove;
Guliver

http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... m.jpg/sr=1
ove guliverove lajkam! :xlux:
Beta ženka wrote: Ove sa slike mi se sviđaju, idu na sve i svašta.
da, i nisu previše fensi! :cerek: i nije previsoka peta pa da su neudobne! :s
samo se prvo tribam porbinut za betpotpetne! :xzubo:
A Deichmann - ja bih ih preporučila, vrlo su povoljni, često kupujem kod njih i raspale su mi se u jednoj sezoni samo jedne šminkerske čizme koje sam, istina, svagdje forsirala. Poslije sam obratila malo pažnju na izradu i zadovoljna sam. Pogotovo jer ne pazim na obuću :zubo: , a Deichmann mi izdrži 2-3 sezone bez problema. :D Evo treću godinu nosim jedne cipele i tek sad su se počele odljepljivati gore na "špicu". S tim da ne nosim kožu pa su najskuplje cipele/čizme koje kupim kod njih nekih 270 kn. Nisam baš gacala po lokvama, ali ove koje sam spomenula bez problema tjeram po snijegu i ledu.
super :s
onda ću i kod njih bacit oko! :xlux:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

19 Nov 2011, 23:11

E Tamaris :top: najudobnije salonke koje imam sam tamo kupila.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

19 Nov 2011, 23:16

Beta ženka » wrote:E, da - sprej za impregnaciju je super stvar. ;)
Vrlo!
Hvala :)
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Nov 2011, 23:25

AdMulica » wrote:
super :s
onda ću i kod njih bacit oko! :xlux:[/quote]
Jeee, nek mi plate za reklamu! :D
E, da - kod njih su označene vodonepropusne.

Uostalom -> http://www.deichmann.hr
(ne radim za njih, samo da se zna)
Almost Rosey wrote: Vrlo!
Hvala :)

Nema na čem. :)
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

20 Nov 2011, 01:55

Čizme za ciču zimu su meni još uvijek martensice :o
I još jedne vojničke koje sam si dala davno izraditi.
Imam u dobrom stanju crne i tamnoljubičaste, ne bih ih dala ni za što na svijetu. Nikad nisu propustile.

Ne volim čizme koje iznutra imaju puno zagrijavajućeg materijala :D jer mi se noga preznoji i onda mi bude hladno kasnije. To mi se ne dešava s martensicama.

Za sve ostale mi je svejedno, nosim ih ionako kad računam na prijevoz i ne namjeravam skakati po lokvama i gacati po snijegu :D

I da, mažem ih tom impregnirajućom kremom.
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Nov 2011, 10:35

Melody » wrote:I da, mažem ih tom impregnirajućom kremom.
Ne treba ti to. Imaš li svinjske masti? Namaži cipele njome, a zatim uzmi fen i zagrij ih tako da koža dobro upije mast. Onda ih ostavi jednu noć. Sutradan ih samo očetkaj, da nestanu bijeli tragovi od masti.

To je stari recept za impregniranje, i odličan je. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

20 Nov 2011, 10:49

ooodlične :cerek:

što se marti tiče; iako nikad nisu propustile, uvijek mi je bilo hladno u njima
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

20 Nov 2011, 11:11

Hekatonhir » wrote:
Ne treba ti to. Imaš li svinjske masti? Namaži cipele njome, a zatim uzmi fen i zagrij ih tako da koža dobro upije mast. Onda ih ostavi jednu noć. Sutradan ih samo očetkaj, da nestanu bijeli tragovi od masti.

To je stari recept za impregniranje, i odličan je. :cerek:
Nema više potrebe za tim. :o
Neverwet
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Nov 2011, 11:14

A koliko ga često nanosiš? I koliko košta?

Stvar je u tome da onako impregnirane cipele više nema potrebe dirati. Nanovo ih mažeš tek iduće zime. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

20 Nov 2011, 11:19

Nanotehnologija je sjajna stvar ali meni prvo pada na pamet mast iz pačje trtice kojom si maže perje. To je efikasno vijekovima.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

20 Nov 2011, 12:44

Hekatonhir » wrote:
Ne treba ti to. Imaš li svinjske masti? Namaži cipele njome, a zatim uzmi fen i zagrij ih tako da koža dobro upije mast. Onda ih ostavi jednu noć. Sutradan ih samo očetkaj, da nestanu bijeli tragovi od masti.

To je stari recept za impregniranje, i odličan je. :cerek:
Jel onda psi trče za tobom? :zubo:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Nov 2011, 12:53

rh4ps0dy » wrote:
Jel onda psi trče za tobom? :zubo:
Ne, trče mačke. :cerek:

Ne šalim se, jedna frendica ima mačka frajera. Nikoga ne voli, osobito ne nepoznate ljude. No meni je odmah prišao. Onjušio me i cijelo se vrijeme motao oko mojih nogu. Njoj je to bio dokaz da sam divan dečko. Naravno, mudro sam šutio, nisam joj objasnio razlog. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

20 Nov 2011, 13:24

Hekatonhir » wrote:A koliko ga često nanosiš? I koliko košta?

Stvar je u tome da onako impregnirane cipele više nema potrebe dirati. Nanovo ih mažeš tek iduće zime. ;)
Pa jednom je dovoljno, koliko sam skužila.
Ma, tko zna kad će to u širu upotrebu.
:)

Ja kao vege-terorist tražim alternative, a ovo se čini odličnim ako zaživi - ipak ne možeš platnene tenisice mazati mašću. Mislim, možeš, ali kako bi to onda izgledalo. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

20 Nov 2011, 13:27

Hekatonhir » wrote:
Ne treba ti to. Imaš li svinjske masti? Namaži cipele njome, a zatim uzmi fen i zagrij ih tako da koža dobro upije mast. Onda ih ostavi jednu noć. Sutradan ih samo očetkaj, da nestanu bijeli tragovi od masti.

To je stari recept za impregniranje, i odličan je. :cerek:
Šta fakat? :misli:
Nemam nikakvu mast u kući, ali lako mu ju je kupiti. Jeftinije mi je od kreme u svakom slučaju, ali nemoj samo da mi počnu propuštati :zubo:
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Nov 2011, 13:46

A imaš li slanine, to ti je isto? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

20 Nov 2011, 14:04

Hekatonhir » wrote:A koliko ga često nanosiš? I koliko košta?
Ja sam sprej za impregnaciju neki iz Alpine po martama špricala dvaput na zimu.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

20 Nov 2011, 14:46

Hekatonhir » wrote:A imaš li slanine, to ti je isto? :D
Imam, ali sve i da jeste isto, ne bih ju za to koristila :rofl:

Gajim neki čudan rešpekt kad je u pitanju nešto što previše liči na hranu, kad je u pitanju njegovo meljanje po čizmama :zubo:
Uzet ću mast :D
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Nov 2011, 21:02

Neki dan sam u "Planet Obući" vidjela sijaset krasnih čizmica, preporučam pogledati.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
Post Reply