Komentari, kritike i pohvale
- Beta ženka
- Posts: 1999
- Joined: 17 Sep 2011, 23:40
Jebat ga, nema mi veze sa sranjem i "serekanjem".Ajvi » wrote:Nogice.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
jezebel*jezebel* » wrote:
mulice, prijavila sam ti post.
drugi put kad ne budes skuvala po mom receptu :du rica:, napravit cu vudu lutkicu od bundeve, napisati na nju ''mulica'' i otkotrljati je... ne znam kamo. :m ad: uglavnom, prijavila sam ti post.
nikad neces postati mod.
ljubica. :cer ek:
moja je juha bolja i pomiri se s tim
tvoju vudu lutkicu ja već imam
jel te peče guz'ca? koji psiho post
meg ti je glupa!!! :xlux:
- Beta ženka
- Posts: 1999
- Joined: 17 Sep 2011, 23:40
Perverznjakušo.Mustique » wrote:- penisogutajući smajlić
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
mjaumjau koalicija!Pješčana » wrote:Mulice, trebala bi slijediti primjere vođe.
udruži se s nekim u koaliciju, za veću šansu.
oš ti sa mnom u koaliciju?

možemo i lovit moderaturu na psikologiji na krstarici!
meg ti je glupa!!! :xlux:
Za
- ovisi o kontekstu.
Previše koristim smajlije. Ne mogu si pomoći.
I mislim da biste trebali dodati onog s noćnom kapicom šta vuče dekicu za sobom.
Previše koristim smajlije. Ne mogu si pomoći.
I mislim da biste trebali dodati onog s noćnom kapicom šta vuče dekicu za sobom.
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
nego, ti ćeš sad prebaciti sporcke postove na sport ili ja? ako ja, reci mi kako?
Nek(v)arljiva.
šta je to šedov?Morticia » wrote:Btw, tko god je bude učio i pomagao, k'o Boga vas molim- objasnite joj i brisanje shadowa.
U suprotnom se osjećam k'o Wolf, čisteći za vama.![]()
![]()
![]()
Nek(v)arljiva.
To ti je kad seliš temu s jednog pdf-a na drugi.
Postoji mogućnost da tzv. "šedov" te teme ostaviš na pdfu na kojem je otvorena.
I onda to visi.
Znači, kad seliš trebaš i to kliknuti, da se makne s prvog pdfa.
Kako i gdje ne pitaj me, zaboravila sam.
Postoji mogućnost da tzv. "šedov" te teme ostaviš na pdfu na kojem je otvorena.
I onda to visi.
Znači, kad seliš trebaš i to kliknuti, da se makne s prvog pdfa.
Kako i gdje ne pitaj me, zaboravila sam.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
-
babsjohnson
- Posts: 26
- Joined: 10 Nov 2011, 02:52
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests




