To se ne čestita.Pastir wrote:Svima želim sretan Dan antifašističke borbe!
Partizani svih zemalja...
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19309
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Jasno da se čestita, jesi li s kruške pala? Doslovce svake godine razni gradonačelnici, župani i ostali političari građanima upućuju čestitku. I to ne od jučer. 
Potpisi su za budale.
- Pastir
- Posts: 1494
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1414 times
- Been thanked: 604 times
- Gender:
Shvaćaš da je to relativno, da su tvoji kriteriji proizvoljni? Što je s Bajramom? Hanukom? Danom žena?
Čestita se sve što je ljudima važno.
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19309
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Apsolutno. Društva obilježavaju kulturne, civilizacijske i druge dosege, a pobjeda nad nacizmom i fašizmom to neupitno jest. Iz toga je proizašla i današnja politička vizura svijeta (Ujedinjeni narodi primjerice nastali su nakon Drugog svjetskog rata kao organizacija koja bi trebala čuvati mir).
Potpisi su za budale.
Ja ljudima iskreno čestitam samo na uspjesima, ali njihovim. Ne uspjesima predaka. Za rođendan i imendan nitko osobno nije zaslužan, pa je čestitanje samo formalno, tj. dio nekog društvenog rituala. Kao takvo, nije bez veze.
Meni otpor fašizmu (iako je fašizam u konačnici pobijedio) zvuči nekako plemenito, pa ga nagrađujem čestitkom
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19309
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
- Marsovac7
- Svemirka
- Posts: 903
- Joined: 27 Mar 2019, 16:14
- Location: Negdje u svemiru
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 56 times
- Gender:
Samo što su nakon 4 godine pružanja otpora svemu tome još jedno 40 i sami činili zločine, nepravde i ugnjetavanje.Stitch wrote:Pa i jest plemenit. Svaki je otpor zlu, zločinu, mržnji, nepravdi i ugnjetavanju takav.
Ja sam antitotalitarist.
Wow, postala sam moderatorica. :)
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19309
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 2 guests
