David Icke uklonjen s Facebooka i YouTubea

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

12 May 2020, 19:15

dobar dan i dozvolite da se ubacim u ovu raspravu oko ickea :)
ickea triba izbrisat iz tkiva prostorvremena, a ne samo sa fejsa i jutuba (ne znam da li je izbrisan, ovo ode mi je prva informacija). katkad budem i ja slabe koncentracije pa dozvolim u rl da budem uvučen u raspravu oko teza i tvrdnji dotičnog. kad se samo sjetim koliko je vremena, intelektualnog truda, neprospavanih noći mnogih pametnih ljudi bilo potrebno samo da bi rekli andromeda nije zvijezda, to je druga galaksija dođe mi fizički slabo kad pročitam ovog tupana kad napiše da se engleska kraljica transformira u guštera. to se kosi sa apsolutno svim zakonima fizike, a on to izvuče iz guzice i ljudi to puše.
također spominjanje "njih". "oni" ne postoje. postoje samo ljudi čiji su preci mislili dugo unaprijed pa su umjesto u kafane i kažine zaradu investirali u djecu i obrazovanje. koliko vas je spremno danas investirati samo pišljivih 10 kiloeura koje više nikad nećete vidjeti, ali će svaki unuk zato imati 100?
"oni" postoje samo u glavama neobrazovane rulje kojoj je krajnji domet kad se domogne 50 kilokuna da rođo iz minkena dotira bendžu 3 jahre, kao nov, sa alu felgama.
ja uvik imam spreman test: kad god ustanovim da neko prosipa gluposti od ickea i spominje "njih" dam mu da nacrta C iz rješenja neodređenog integrala u kartezijevom kooridnatnom sustavu.


TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

12 May 2020, 21:57

Quark wrote:
12 May 2020, 19:15
dobar dan i dozvolite da se ubacim u ovu raspravu oko ickea :)
ickea triba izbrisat iz tkiva prostorvremena, a ne samo sa fejsa i jutuba (ne znam da li je izbrisan, ovo ode mi je prva informacija).
Dobro nam došao. :top:

O svemu je svojedobno izvijestio BBC, a prenijeli su to mnogi mediji. Ništa nisam izmislio. :D

Coronavirus: David Icke's channel deleted by YouTube

Coronavirus: David Icke kicked off Facebook
Quark wrote:
12 May 2020, 19:15
katkad budem i ja slabe koncentracije pa dozvolim u rl da budem uvučen u raspravu oko teza i tvrdnji dotičnog. kad se samo sjetim koliko je vremena, intelektualnog truda, neprospavanih noći mnogih pametnih ljudi bilo potrebno samo da bi rekli andromeda nije zvijezda, to je druga galaksija dođe mi fizički slabo kad pročitam ovog tupana kad napiše da se engleska kraljica transformira u guštera. to se kosi sa apsolutno svim zakonima fizike, a on to izvuče iz guzice i ljudi to puše.
Mah, ja ne raspravljam s takvima. Jednostavno nemam vremena. Život je previše dragocjen da bih ga trošio na pizdarije. Samo se dignem sa stolca i odem. :rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

12 May 2020, 22:41

Meh, pametniji možda popušta, al zato ne jebe lep nego uporan. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

12 May 2020, 22:51

Zaboravio si onu: tko drugom jamu kopa, dvije sreće grabi. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

12 May 2020, 22:57

Pih, i to ćemo preglasat. :raspa: Na referendumu. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

13 May 2020, 08:54

btw icke se ubija od para i putuje po svijetu dok ekipa koja viruje u njegove pizdarije kupuje duvan za motanje u lokalnog švercera.
integrali braćo, integrali i derivacije. udri po njima pa da vidiš kad riješiš 200-300 limesa kako ćeš drukčije gledat na anunakije
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

13 May 2020, 09:21

Ja zbog kretena Šuvara i njegove idiotske reforme školstva nisam učila integrale, derivacije i limese. :gaah: :bonk:

Majku mu bezobraznu komunjarsku! :bruce:
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

13 May 2020, 09:44

sad kad sam ja tu... možda i naučiš štoko...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

13 May 2020, 09:48

Ne znam hoće li mi se dati pod stare dane (ja sam još 8 godina starija od tebe) učiti još nesavladane dijelove matematike, ali hvala na ponudi. Vidim da me to neznanje svrstava u drugu, krivu grupu. :(
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

13 May 2020, 10:36

kakvi te stari dani napali ženo :)
tek smo sad mladi
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

13 May 2020, 10:58

Ma ne osjećam se ja staro, kaj ti je? U glavi imam jedno 16. Vječni pubertet. :D
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

13 May 2020, 13:27

Marsovac7 wrote:
13 May 2020, 09:21
Ja zbog kretena Šuvara i njegove idiotske reforme školstva nisam učila integrale, derivacije i limese. :gaah: :bonk:
Kako nisi? Bila si kulturnjakinja? Kao matematičar-informatičar, imao sam matematiku, statistiku, informatiku - sve po pojačanom programu - fiziku, kemiju, biologiju... Išao sam na natjecanja iz prirodnih znanosti, a posebno sam volio astronomiju. Zato me (i) danas zanima astrofizika, pogotovo pulsari, kvazari, magnetari i crne rupe. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

13 May 2020, 14:15

i ja isto... stiče, a jes ti prima matematičko fizički list? jesan mu se veselija ko budala modroj lasti :)
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

13 May 2020, 14:19

stiče... znan da nije tema, ali... pokla san se sa rođakom na mrtvo ime nisan govorija s njme misec dana oko interstelara. on je tvrdija da je film znanstveno ispravan jer je sudjelovalo ko fol pun k... znanstvenika kao savjetnika, a ja san tvrdija da nije jer je narušen zakon o očuvanju energije. naime informacija se stvorila u sustavu "sama od sebe" (metju je sam sebi posla koordinate) i to nije ispravno. onda je on reka da šta san ja glupan pametniji od njih iljadu sa doktoraton na šta san ja odgovorija i da je hawking izgubija black hole war od vodoinstalatera...
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

13 May 2020, 14:46

Quark wrote:
13 May 2020, 14:15
i ja isto... stiče, a jes ti prima matematičko fizički list? jesan mu se veselija ko budala modroj lasti :)
Jesam. Ali i "Prirodu", časopis Hrvatskoga prirodoslovnog društva, pa o astronomiji "Čovjek i svemir", "Galaksiju", "Vasionu", pola pisanu latinicom, pola ćirilicom... :D

Što se Interstellara tiče, to je znanstvenofantastični film, nisam ga ozbiljno shvatio. Relativno malo o crnim rupama znamo - unutar horizonta događaja sigurno postoji vremenska dilatacija uzrokovana enormnom, nezamislivom gravitacijskom silom. Neupitna je također zakrivljenost prostor-vremena oko nje, kao i to da je posrijedi velika masa zbijena u malu točku čija je gravitacija toliko jaka da je apsolutno ništa ne može napustiti. Zato su mi hipoteze o putovanju kroz nju, paralelnim svemirima i sličnim stvarima u strogom smislu riječi neznanstvene.

Teorijski su fizičari bahata bagra koja malo toga može dokazati i, što je još važnije, ponoviti u svim eksperimentima. A to je bitan kriterij znanstvenosti. :o
Potpisi su za budale.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

13 May 2020, 21:17

Stitch wrote:
13 May 2020, 13:27
Kako nisi? Bila si kulturnjakinja? Kao matematičar-informatičar, imao sam matematiku, statistiku, informatiku - sve po pojačanom programu - fiziku, kemiju, biologiju... Išao sam na natjecanja iz prirodnih znanosti, a posebno sam volio astronomiju. Zato me (i) danas zanima astrofizika, pogotovo pulsari, kvazari, magnetari i crne rupe. :cerek:
Dvoumila sam se između klasične i matematičke gimnazije. U osnovnoj su mi dobro išli i matematika i klasični jezici. Opredijelila se za Klasičnu jer je skoro cijeli razred prešao tamo. Imali smo suludi program, samo 2 sata matematike tjedno :bonk:, a 7 sati tehničkog (od čega 5 strojopisa). U četvrtom razredu matematiku uopće nismo imali. Nakon toga ni studij matematike nije dolazio u obzir, pa sam otišla na Filozofski, ali završila na informatici (društveno-humanističkoj, ali ipak).

I ja sam voljela astronomiju, u višim razredima osnovne išla sam na astronomsku, matematičku i fizikalnu grupu i na natjecanja. Isto sam čitala "Čovjek i svemir", Galaksiju, Matematički list i slično.
Wow, postala sam moderatorica. :)
Post Reply