Da, to je jedini razlog.
Zašto LJES više nije prpošan pdf?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ili nam trebaju male plave s pitanjima tipa "popušila sam mu, jesam li trudna", što je oduvijek poticajno nama isluženim ljesovcima. 
Potpisi su za budale.
To svakako. Samo ti nisi kvalificiran. Iz svega ovdje pročitanog, čini mi se da si ubračen. Da si, bar jednom, probao seksić. Što znači da ne znaš šta pričaš. Da nikakva mala plava ne može od tebe doznati ništa pametnoga. Ili od bilo koga tvoje vrste.
Za to su izmišljeni gore spomenuti. Oni o svemu znaju sve. Dodaju linkove, grafikone, istraživanja i you tube klipove. Osim toga su silno ponosni, poučni i i prosti. Joj da, i veleposjednici su ogromnih pimpekof. Da ne govorim da im je mašta na visokim okretajima.
Za to su izmišljeni gore spomenuti. Oni o svemu znaju sve. Dodaju linkove, grafikone, istraživanja i you tube klipove. Osim toga su silno ponosni, poučni i i prosti. Joj da, i veleposjednici su ogromnih pimpekof. Da ne govorim da im je mašta na visokim okretajima.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Nemamo mi ovdje dovoljno malih plavih da primame takve. Pita me neki dan jedan FB frend isplati li se regati ovdje, ima li dobrih komada. I što da mu kažem? Ima, ali su većinom udane? 
MmeTipfeler wrote: ↑28 Mar 2017, 17:19Bez obzira na sve, ali, Mugen, jesam ti već rekla da te jako volim?Nemoj se slučajno pokupiti odavde zbog ovoga našeg mrguda.
![]()
Jesi luda?! Ne idem ja nikud (samo me obaveze i zdravlje stišću, jbmu sve), a mrgud mi je drag i ima moj hjudž rispekt, bez obzira na naše razilaženje u mišljenju.
A naša se dragost i milina vide iz donjeg posta.
EDIT ALERT: Mislim na post u kojem ga citiraš i gdje on tako slatko ponavlja da sam mu draga.
(p.s. Zbljuvat ću se od ovoliko smiješenja, lol.)
Ja sam to rekla.
I tebi jedan
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
Alo!MmeTipfeler wrote:Nemamo mi ovdje dovoljno malih plavih da primame takve. Pita me neki dan jedan FB frend isplati li se regati ovdje, ima li dobrih komada. I što da mu kažem? Ima, ali su većinom udane?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nemam ništa protiv. Ionako bih mogao registrirati i treći 'nick', malo su mi dva.MmeTipfeler wrote: ↑06 Apr 2017, 11:48A da ja FB frendu došapnem kako si ti zapravo sisata plavuša?![]()
Potpisi su za budale.
Mislim da je ovdje vecina zena slobodna, a gotovo svi muskarci ozenjeni 
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Vas dvojica govorite o Trkeljanju ili Fhr-u?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
U uvodnom postu Trkeljanje se spominje tek naknadno. Tema se odnosi na Forum.hr. 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Aha. Kako ono? Možeš forumaša izvući iz Fhr-a, ali ne možeš Fhr iz forumaša.
Prvo od čega nam je novi član krenuo, to su teme o Fhr-u.
P. S. Zašto opet brkam zvučne i bezvučne glasove, a nisu ni blizu na tastaturi? Mrtvo hladno napisala sam od čeka.
P. S. Zašto opet brkam zvučne i bezvučne glasove, a nisu ni blizu na tastaturi? Mrtvo hladno napisala sam od čeka.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19293
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Louise Hay dala mu je parcijalu na LJES-u i US-u zbog chata. Razumijem ga, tamo se ne može izraziti. Razumijem i nju, doduše, ondje se teme strože moderiraju. Zato sam skribomanima i rekao da se prebace ovamo. Ako smo mogli izdržati kraj Adisa, možemo sve.
Potpisi su za budale.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
