Tehnikalije foruma - tekuća pitanja

Vaši upiti i sugestije
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 15 Mar 2017, 16:53

Herbicidna wrote:
15 Mar 2017, 16:20
Tebi triba neku nagradu dodijelit za poslušno pisanje po uputama uredništva. Koja agilnost jebateled! :S
:kava:
Ispravak netočnog navoda: ako pogledaš prijašnje postove, vidjet ćeš da su te već zazivali i bit će ti jasno da je ovo Adis na pisao na vlastitu inicijativu.


User avatar
Herbicidna
Posts: 1127
Joined: 08 Feb 2017, 17:20
Been thanked: 1 time

Post 15 Mar 2017, 16:54

Atmosfera je odlična. :raspa: :tulum: :hek:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 6472
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 291 times
Been thanked: 304 times

Post 15 Mar 2017, 16:54

ElliQuinn wrote:
15 Mar 2017, 16:43
Hah.

"Gle, mlaćenje jastucima je baš fora!"
"Mene to boli."
"Kako te to može boljeti?" - mlati sebe jastukom. "Baš je fora."
"Mene to boli."
Lupne je jastukom.
"Au! Boli!"
"Ali nikoga drugoga to ne boli. Ne može te boljeti" - mlati sebe jastukom za primjer. Lupne i nju jastukom.
"Boli me!"
"Ali tučnjava jastucima je baš fora, gle, možeš me mlatiti jastukom koliko god hoćeš."
"Neću. Mene to boli i ne uživam u tome."
"Daaaaj. Probaj. To nikoga ne boli."
"Idi u tri krasna k... i ti i jastuk. Koliko ti puta moram reći da MENE to boli?!"
"Što se odmah ljutiš?"
Ona laže. :kava:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 6472
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 291 times
Been thanked: 304 times

Post 15 Mar 2017, 16:57

Herbicidna wrote:
15 Mar 2017, 16:54
Atmosfera je odlična. :raspa: :tulum: :hek:
Al nas strola, jeeee... :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 15 Mar 2017, 17:00

Šabović Adis wrote:
15 Mar 2017, 16:57
Al nas strola, jeeee... :rofl:
totalno :rofl:

iđen čistit nešto :bara:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 6472
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 291 times
Been thanked: 304 times

Post 15 Mar 2017, 20:16

MmeTipfeler wrote:
15 Mar 2017, 16:50
Patnicu. Može i paćenicu. Nismo se valjda za to borili da se za žene ne upotrebljava odgovarajući parnjak čak i kad već odavno postoji i ne treba ga tražiti. :D Parnjakinja, zapravo. :raspa:
Parnjača. (prim. aut. prev. op. trt. gevezn. zajn.) :kava:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
zecopas
Posts: 64
Joined: 22 Feb 2017, 21:24

Post 15 Mar 2017, 20:24

vratimo se mi temi. treba li onda haramu novi avatar ili ne? mozda je sada dok je pod banom dozivio brejn demiđ, tako da ga sadasnji avatar ne prezentira dobro.
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 15 Mar 2017, 20:33

Ko je u qurtzu'?

:chili diže ruku:


ko još?




Ajmo ispočetka!!
Herbi. welcome (Ovo se NE odnosi na prvo pitanje u postu)
Dobrodošlica je neovisna. Ne da mi se prevodit.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 15 Mar 2017, 21:53

zecopas wrote:
15 Mar 2017, 20:24
vratimo se mi temi. treba li onda haramu novi avatar ili ne? mozda je sada dok je pod banom dozivio brejn demiđ, tako da ga sadasnji avatar ne prezentira dobro.
Ma Haram će to muški podnijeti, kao i uvijek do sada. :D Nadajmo se da će ubuduće i muški odustati od nepotrebne svađe i svega ostaloga. :mig:

A avatar mu nećemo mijenjati iza leđa.
Chilimama wrote:
15 Mar 2017, 20:33
Ko je u qurtzu'?

:chili diže ruku:

ko još?

Ajmo ispočetka!!
Jebiga, ja sam partibrejkerica kako god okreneš. Momentalno nekako nisam, a zapravo stalno jesam. :mama:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 15 Mar 2017, 22:10

Chilimama wrote:
15 Mar 2017, 20:33
Ko je u qurtzu'?









Ajmo ispočetka!!
Herbi. welcome
Baš tako.
User avatar
zecopas
Posts: 64
Joined: 22 Feb 2017, 21:24

Post 16 Mar 2017, 14:41

MmeTipfeler wrote:
15 Mar 2017, 21:53
Ma Haram će to muški podnijeti, kao i uvijek do sada. :D
ako cemo muskost suditi po broju kartona, banova, permabanova...haram je jedan od najvecih, ako ne i najveci muskarac :zubo:
MmeTipfeler wrote:
15 Mar 2017, 21:53
Nadajmo se da će ubuduće i muški odustati od nepotrebne svađe i svega ostaloga. :mig:
:jumping:
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 16 Mar 2017, 15:08

zecopas wrote:
16 Mar 2017, 14:41
ako cemo muskost suditi po broju kartona, banova, permabanova...haram je jedan od najvecih, ako ne i najveci muskarac :zubo:
Ima ih ovdje još, bez brige. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 16 Mar 2017, 18:49

Ban će mu isteći u jedan u noći. Onda se možete do mile volje družiti. Dok se ne uplete u nepotrebne okršaje. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 17 Mar 2017, 16:14

E. Ne znam di da ovo pitam. Di su one strelice ili nekakvi indikatori da smo škrabali po nekoj temi? Počinjem se sve teže snalaziti di sam, šta sam. Pisala. Trenutno nemam egzistencijalističkih problema. :zubo:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1932
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 34 times
Gender:

Post 17 Mar 2017, 16:17

Ovisi o predlošku, svaki ima drukčije oznake. Ali postoje. :)
Stitch
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 17 Mar 2017, 17:23

admin wrote:
17 Mar 2017, 16:17
Ovisi o predlošku, svaki ima drukčije oznake. Ali postoje. :)
Dakle, Mugen, reci nam koji si stil (predložak) odabrala za prikaz foruma.
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 19 Mar 2017, 15:37

MmeTipfeler wrote:
17 Mar 2017, 17:23
Dakle, Mugen, reci nam koji si stil (predložak) odabrala za prikaz foruma.
Absolution. :raspa:

Edit dopisivanje: Shodno mome odgovoru, molim da mi objasnite di to vidim. Naime, jedva sam se sjetila da sam i ovo ovdje postala. I'm loosing it. I dalje je riječ o forumu.


Jebemu, di ste svi? Ne mogu ovako. Sama samcata na Trkeljanju, trkeljam sa starim postovima. :tuzni:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 19 Mar 2017, 16:32

Jesi li se probala poslužiti opcijom quick links (lijevo gore) pa odabrati your posts? Za ostalo je zadužen Stitch. Sad će on, bez brige. :mig:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 19 Mar 2017, 17:08

MmeTipfeler wrote:
19 Mar 2017, 16:32
Jesi li se probala poslužiti opcijom quick links (lijevo gore) pa odabrati your posts? Za ostalo je zadužen Stitch. Sad će on, bez brige. :mig:
Mugen wrote:
19 Mar 2017, 15:37
Absolution. :raspa:

Edit dopisivanje: Shodno mome odgovoru, molim da mi objasnite di to vidim. Naime, jedva sam se sjetila da sam i ovo ovdje postala. I'm loosing it. I dalje je riječ o forumu.
Osim ovoga što je napisala Didi, Absolution ima dvije vrste ikonica kojima su označene teme. Na njima piše 'Old' i 'New', što znači da nema odnosno ima novih postova. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 19 Mar 2017, 19:34

Stitch wrote:
19 Mar 2017, 17:08
Osim ovoga što je napisala Didi, Absolution ima dvije vrste ikonica kojima su označene teme. Na njima piše 'Old' i 'New', što znači da nema odnosno ima novih postova. :)
To je je li uopće netko pisao na nekoj temi, opće ne znači da sam ja tamo bila. :durica:

MmeTipfeler wrote:
19 Mar 2017, 16:32
Jesi li se probala poslužiti opcijom quick links (lijevo gore) pa odabrati your posts? Za ostalo je zadužen Stitch. Sad će on, bez brige. :mig:
Nisam. :shy:

Idem probati. Jao tebi ako mi to ne bude to. :E


Edit dodatak: Notifikacije ne pokrivaju sve.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 19 Mar 2017, 19:58

:S Tippi, to je to!

Skrušeno povlačim svoju bahatu prijetnju. :shy:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 19 Mar 2017, 20:06

Mugen wrote:
19 Mar 2017, 19:58
:S Tippi, to je to!

Skrušeno povlačim svoju bahatu prijetnju. :shy:
Image
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1932
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 34 times
Gender:

Post 19 Mar 2017, 20:33

Mugen wrote:
19 Mar 2017, 19:58
Skrušeno povlačim svoju bahatu prijetnju. :shy:
I bolje ti je. Nekako si mi prirasla srcu, žao bi mi bilo da te moram udaljiti. ;)
Stitch
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 19 Mar 2017, 20:54

admin wrote:
19 Mar 2017, 20:33
I bolje ti je. Nekako si mi prirasla srcu, žao bi mi bilo da te moram udaljiti. ;)
End agen - :mikrocerek:


No, progledat ću kroz prste na ove sitne prijetnje i uskratiti svoj odgovor na njih. Da ne ubijem romantiku. :cerekava:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 19 Mar 2017, 21:14

admin wrote:
19 Mar 2017, 20:33
I bolje ti je. Nekako si mi prirasla srcu, žao bi mi bilo da te moram udaljiti. ;)
Mugen wrote:
19 Mar 2017, 20:54


End agen - :mikrocerek:


No, progledat ću kroz prste na ove sitne prijetnje i uskratiti svoj odgovor na njih. Da ne ubijem romantiku. :cerekava:
Zbilja ne vidim što se on ima miješati između nas. :raspa:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests