Tehnikalije foruma - tekuća pitanja

Vaši upiti i sugestije
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 09 Mar 2017, 04:25

Image

Al ga praši po sinapsama!

Madamm... uspjela si! :S


... a uspjeli ste se i posvaditi vidim, i to skroz bez moje pomoći :cerek:

mislim da je vrijeme za jedan
Image


what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 09 Mar 2017, 06:54

haram wrote:
09 Mar 2017, 04:25
... a uspjeli ste se i posvaditi vidim, i to skroz bez moje pomoći :cerek:
Sad ćeš se hvaliti po internetsima kako su se žeMske zbog tebe počupale, priznaj. Image
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 09 Mar 2017, 10:53

Herbicidna wrote:
08 Mar 2017, 17:22
Rekoh da sam pogriješila što sam samo gledala koje je kilaže, a nisam probala upload. Nije sad uoće bitno čiji avatar haram ima, nek se izjasni kad dođe i vidi ga.
Nisam nikad tvrdila da sam stručnjak za grafiku, niti mi se sviđa ovakav ton rasprave. Skužaj ako sam se preveć razmahala u pridonošenju grafičkoj opremi foruma. Ako sam vašoj trenutnoj uređivačkoj strukturi nepodobna, uvijek me možete lijepo zamolit da se maknem s ovog foruma, pa mi slobodno prišij kastmtajtl kakav bi ti htjela. Osjećam se sad jako neugodno.
Hvala.
Khm. :nogica:
Ja se uopće ne razumijem u kilaže i uploade. Indolentno šećem svijetom i pravim se da su mi ti pojmovi važni koliko i ovoj dami na sličici lijevo/desno od upisa.
Ali, ponešto se razumijem u ljudske odnose. Virtualna komunikacija ima jednu veliku manu - ne vidiš sugovornikovo lice. Često se događa da njegov smajlić tebi znači nešto dijametralno udaljeno. Stoga razumijem povrijeđenost. Razumijem i da su se najveći nesporazumi događali jer sam odbijala prihvatiti da postoji i drugo viđenje stvari.
Ako odlučiš otići, želim da znaš da će mi biti žao. Inteligentna si, duhovita, ugodan si sugovornik. Takvu je osobu dobro imati blizu. :najtopliji smajlić pod kapom nebeskom:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 09 Mar 2017, 10:58

gđo Karambol?

Vi ste jedna fina dama.


Drago mi je da ste nam se pridružili.


:istina:
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 09 Mar 2017, 13:49

MmeTipfeler wrote:
09 Mar 2017, 06:54
Sad ćeš se hvaliti po internetsima kako su se žeMske zbog tebe počupale, priznaj. Image
Već stavio link u profil na Iskrici :zubo:


A daj @Herbi, give us :grli:, sigurno tu nitko nije mislio ništa loše :)
I zahvalan sam vam objema šta ste se potrudile za mene, nije važno koja je uspjela :mig:


Isuse! Sjetio sam se zaš' mi se ti zagrljaji stalno motaju po tintari -ima jedan doktor psihologije, koji propisuje zagrljaje, oksitocin, dopamin i tako to, i onda i sam manijakalno grli svakoga ko mu dopadne šaka, zovu ga dr. Love - već vidim neonski natpis sa puno treptajućih srčeka za novu temu na psihologiji :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 09 Mar 2017, 18:06

haram wrote:
09 Mar 2017, 13:49
Već stavio link u profil na Iskrici :zubo:
Moje beštije pitaju smiju li one plivati za pedalinom? :raspa:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 09 Mar 2017, 22:48

:misli:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 10 Mar 2017, 06:47

User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 10 Mar 2017, 19:13

Hehehe :cerek: ... može :)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
zecopas
Posts: 64
Joined: 22 Feb 2017, 21:24

Post 11 Mar 2017, 20:56

samo pozdrav
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 11 Mar 2017, 21:40

zecopas wrote:
11 Mar 2017, 20:56
samo pozdrav
A i malo da pokažeš avatar. :p
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 11 Mar 2017, 22:41

zecopas wrote:
11 Mar 2017, 20:56
samo pozdrav
Hehehehe... i tebi druže!
Prenesi moje pozdrave LUNatiku, Rokiju i Memulici, reci da ponekad kliknem tamo da se dobro nasmijem kada sam u bedu :giggle:

I dont bi šaj da tipneš štogod na PZ, recimo jako me zanima što ti misliš o hladnoj fuziji ;)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
zecopas
Posts: 64
Joined: 22 Feb 2017, 21:24

Post 11 Mar 2017, 22:55

MmeTipfeler wrote:
11 Mar 2017, 21:40
A i malo da pokažeš avatar. :p
zelis li reci da je los? mislim da je bolji nego haramov, a toliko je htio pokazati kako mu mozak brzo radi :zubo:
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
User avatar
zecopas
Posts: 64
Joined: 22 Feb 2017, 21:24

Post 11 Mar 2017, 22:59

haram wrote:
11 Mar 2017, 22:41
Hehehehe... i tebi druže!
Prenesi moje pozdrave LUNatiku, Rokiju i Memulici, reci da ponekad kliknem tamo da se dobro nasmijem kada sam u bedu :giggle:

I dont bi šaj da tipneš štogod na PZ, recimo jako me zanima što ti misliš o hladnoj fuziji ;)

nema ovdje ekipe kao tamo, gustoca debila na onom podforumu je kao u neutonskoj zvijezdi.
a da mogao bih malo pisati, mozda da razjebemo quarka?
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 11 Mar 2017, 22:59

zecopas wrote:
11 Mar 2017, 22:55
zelis li reci da je los? mislim da je bolji nego haramov, a toliko je htio pokazati kako mu mozak brzo radi :zubo:
Zašprehava te jer želi da ostaneš, kako ne kužiš znakove? ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 11 Mar 2017, 23:13

Stitch wrote:
11 Mar 2017, 22:59
Zašprehava te jer želi da ostaneš, kako ne kužiš znakove? ;)
Baš moraš odati sve moje tajne? :p
User avatar
zecopas
Posts: 64
Joined: 22 Feb 2017, 21:24

Post 12 Mar 2017, 00:10

Stitch wrote:
11 Mar 2017, 22:59
Zašprehava te jer želi da ostaneš, kako ne kužiš znakove? ;)
ako je lijepa ko quark :zubo:, pametna i lajava ko haram ja sam vas
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Mar 2017, 00:31

zecopas wrote:
12 Mar 2017, 00:10
ako je lijepa ko quark :zubo:, pametna i lajava ko haram ja sam vas

:bliss: :lux: :five:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 12 Mar 2017, 01:45

MmeTipfeler wrote:
11 Mar 2017, 23:13
Baš moraš odati sve moje tajne? :p
Ne sve, samo one vrijedne odavanja. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 12 Mar 2017, 13:02

harame vrati kerija i ne pizdi
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 14 Mar 2017, 09:37

Quark wrote:
12 Mar 2017, 13:02
harame vrati kerija i ne pizdi
AGRRRR!! Jel mogu imat dva odjednom? :zubo:

Auf... zašto je tvoj 4x veći sad?
Avatar mislim, jasno, šta bi drugo... ovaj...
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 14 Mar 2017, 10:05

To te biće Herbicidna sjebala :)
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 14 Mar 2017, 10:28

Quark wrote:
14 Mar 2017, 10:05
To te biće Herbicidna sjebala :)
Ma ne vjerujem, nebi to ona meni, kužimo se na kraju, to je do trulog susrava...

A zaš nje nema, a? :gaah:
Ajmo ju zvat... ako nećete vi, mene nikad nije sram...

HEEERBIIII!!!!... VRATIIISEEEE!!!! SKUVAO SAM TI PAŠTAŠUTU!!!!
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 14 Mar 2017, 21:26

Ja jedva čekam da se Haram i Herbicidna vrate .
kurvanjski avatar, a
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 6472
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 291 times
Been thanked: 304 times

Post 14 Mar 2017, 22:49

+1
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot, Google [Bot] and 0 guests