Koji nam je kurac?

Blago onom tko rano poludi
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Jun 2016, 16:38

Mislio sam se gdje postavit ovu temu...ma neka je ovdje...

Dakle...

Moj sin osnovnoskolac nesto lakse usvaja skolsko gradivo te ga profesorica jednog predmeta postavi za ispitivaca ostaloj djeci...on je ispitivao djecu pet pitanja po njegovoj zelji i na osnovu tih odgovora je profesorica ocjenjivala, a njega je ocjenjivala tako da je on trebao dat odgovor na ona pitanja koja su ostala neodgovorena....I sad je dosla na red jedna djevojcica, nazovimo je Ona...Ona je dobila 5 pitanja koja je znala jer je znala koja ce pitanja dobiti, jer je to boze moj Ona. E sada, profesorica skuzi da ona nikako ne moze znati odgovore na ta pitanja jer eto profesorica ipak zna tko koliko zna i profesorica postavi nekoliko pitanja njoj, i na zalost svih upletenih nije znala nijedan odgovor, i dobije Asa crvenom preko nekoliko rubrika, a on, moj sin opasku velikim slovima da je varalica.

Istina je da su varali, istina je da bi Ona dobila ocjenu koju u stvarnosti i nezasluzuje, ali me zanima:

Zasto se ne potice kolegijalnost i snalazenje?
Zasto profesorica nije za javnost njega kaznila, a poslije nastave rekla: bravo, svaka cast sto si pravi drug i sto pomazes drugima u nevolji???
Zasto sustavno od najmanje dobi proizvodimo nehumanost i otudjenost jednih prema drugima?
Zasto se protezira sebicnost?
Koji nam je kurac?


User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

05 Jun 2016, 18:45

Jel Ona termonuklearna ljubav tvog potomka?. :cerek:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

05 Jun 2016, 19:31

Učiteljica je dobro postupila. Ako si izvukli pouku Ona i tvoj ljubimac , ima nade za buduće generacije. To nema nikakve veze s kolegijalnošću.
kurvanjski avatar, a
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

05 Jun 2016, 19:45

Zasto se ne potice kolegijalnost i snalazenje?
Zato što ovo kako je tvoj sin uradio nije kolegijalnost i snalaženje nego zloupotreba službenog položaja.
Zasto profesorica nije za javnost njega kaznila, a poslije nastave rekla: bravo, svaka cast sto si pravi drug i sto pomazes drugima u nevolji???
Zato što to nije drugarstvo i drugarica nije bila ni u kakvoj nevolji, nego je to zloupotreba službenog položaja
Zasto sustavno od najmanje dobi proizvodimo nehumanost i otudjenost jednih prema drugima?
Nije da sustavno to ima veze sa ovim slučajem, ali pitanje je dobro.
Zasto se protezira sebicnost?
I ovo je dobro pitanje.
Koji nam je kurac?
Ne znam ali nije nam dobro, ono svima nam nije dobro, ali učiteljica, to je drugi razred, ona mi izgleda udarena za jedno trista bofora više od prosjeka. To djetetu da piše da je varalica, ružno je i blesavo je. Mali je oportunista, ali to ponašanje učiteljice prema djetetu nije zdravo.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Jun 2016, 20:23

Leteća » wrote:Jel Ona termonuklearna ljubav tvog potomka?. :cerek:
A moze bit, svasta moze bit :)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Jun 2016, 20:32

Chilimama » wrote:Učiteljica je dobro postupila. Ako si izvukli pouku Ona i tvoj ljubimac , ima nade za buduće generacije. To nema nikakve veze s kolegijalnošću.
Zbog cega je dobro postupila :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

05 Jun 2016, 20:38

miky0 » wrote:
Zbog cega je dobro postupila :ne zna:
jer je kaznišvši Onu i Njega pokazala drugima da nije lijepo varati. Neki se trude učiti, znaš .Oni koji nisu dobili odgovore unaprijed su bili u lošijem položaju od One koja je imala rješenja. To nije pomaganje drugu u nevolji, niti je drugarica u nevolji, kako reče i ostružnica. Druga pitanja nemaju veze s ovim slučajem.

Naime, ja ne vidim protežiranje sebičnosti. Iz opisanog slučaja se nit ne nazire nehumanost...
falija si i loptu i stadion
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Jun 2016, 20:41

ostruznicagornja » wrote:
Zato što ovo kako je tvoj sin uradio nije kolegijalnost i snalaženje nego zloupotreba službenog položaja.



Zato što to nije drugarstvo i drugarica nije bila ni u kakvoj nevolji, nego je to zloupotreba službenog položaja



Nije da sustavno to ima veze sa ovim slučajem, ali pitanje je dobro.



I ovo je dobro pitanje.



Ne znam ali nije nam dobro, ono svima nam nije dobro, ali učiteljica, to je drugi razred, ona mi izgleda udarena za jedno trista bofora više od prosjeka. To djetetu da piše da je varalica, ružno je i blesavo je. Mali je oportunista, ali to ponašanje učiteljice prema djetetu nije zdravo.
Zasto to nije kolegijalnost :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Jun 2016, 20:44

Chilimama » wrote:
jer je kaznišvši Onu i Njega pokazala drugima da nije lijepo varati. Neki se trude učiti, znaš .Oni koji nisu dobili odgovore unaprijed su bili u lošijem položaju od One koja je imala rješenja. To nije pomaganje drugu u nevolji, niti je drugarica u nevolji, kako reče i ostružnica. Druga pitanja nemaju veze s ovim slučajem.

Naime, ja ne vidim protežiranje sebičnosti. Iz opisanog slučaja se nit ne nazire nehumanost...
falija si i loptu i stadion
To je varanje u smislu dobroljudskih odnosa, i kao takvo je trebalo biti nagradjeno ;)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

05 Jun 2016, 21:00

miky0 » wrote:
A moze bit, svasta moze bit :)
Propitaj ga malo. ;)

Ako je tako, onda učiteljica ima manjak peniscilina u krvotoku i morat ćeš se žrtvovati za spas mladih naraštaja.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Jun 2016, 21:09

Leteća » wrote:
Propitaj ga malo. ;)

Ako je tako, onda učiteljica ima manjak peniscilina u krvotoku i morat ćeš se žrtvovati za spas mladih naraštaja.
Na neki nacin je, mada je njemu draza neka druga mala, al ova za onu ne zna, tako nekako :zubo:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

05 Jun 2016, 22:08

Ma Miky, Miky, Miky...odi učiteljici i rec joj da nek dođe ljetovat u tvoj apartman. :zubo: I nek ga sam čisti, mijenja posteljinu o svom trošku i nek usput okreči.
Kaka je to glupost da klinac iz osnovne radi njen poso?
Očito da nije riječ o nekakvoj vježbi iz predmeta tipa pedagogija, logika il štajaznam, jer mali iđe u osnovnu. Nije sposoban, a nit je školovan, za ispitivanje. Imala sam ja jednu sličnu u osnovnoj, fiziku je predavala. Njoj je raja iz 7. i 8. ispravljala ispite koje smo pisali mi iz 5. razreda. Mabogati.
Jebateled malo jih je previše koji bi htjeli da jim neko drugi poso radi, a oni da plaću dobiju. Pitaj tu ljenguzu jel ti malom kakvu proviziju ponudila.
I traži točno da u imenik upiše iz kojeg je to područja mali asa popijo. (Ono, tipa zalaganje, pismeni, usmeni i tako to.)

Ja b to ravnatelju/ici prijavla pa nek se vidi ko tu koga.
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

05 Jun 2016, 22:15

Zasto to nije kolegijalnost
Pa jebote Miki ne mogu da vjerujem da pitaš zašto to nije kolegijalnost. Nije valjda da mu je samo ta djevojčica bitna od svih tih koji su u razredu s njim, i kako se onda osjećaju ovi ostali koji su morali da uče i na kraju dobiju manju ocjenu i imaju lošiji uspjeh.
To je posebna psihologija života mi, odje je to način života, ono na mufte da dobiješ nešto, to je pozitivna stvar ako te ne uhvate. I kad striko dodje na položaj i onda čini i rodbini, prijateljima, ljubavnicama i svima kojima može i izadje na glas što odje vele kao "učinjen čovjek", od toga bolje ne možeš da kažeš o čovjeku, ako je učinjen to je onda čovjek i po. To što čini ljudima koje zna iz tudjeg džepa i od tudjih para, a čini štetu i nepravdu ljudima koje ne zna, pa ko jebe one koji strika ne znaju.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

05 Jun 2016, 22:17

miky0 » wrote:
Na neki nacin je, mada je njemu draza neka druga mala, al ova za onu ne zna, tako nekako :zubo:
Isti ćaća. :kava:

Niš, morat ćeš kvalitetno isprcat učiteljicu.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

06 Jun 2016, 09:34

miky0 » wrote:Mislio sam se gdje postavit ovu temu...ma neka je ovdje...

Dakle...

Moj sin osnovnoskolac nesto lakse usvaja skolsko gradivo te ga profesorica jednog predmeta postavi za ispitivaca ostaloj djeci...on je ispitivao djecu pet pitanja po njegovoj zelji i na osnovu tih odgovora je profesorica ocjenjivala, a njega je ocjenjivala tako da je on trebao dat odgovor na ona pitanja koja su ostala neodgovorena....I sad je dosla na red jedna djevojcica, nazovimo je Ona...Ona je dobila 5 pitanja koja je znala jer je znala koja ce pitanja dobiti, jer je to boze moj Ona. E sada, profesorica skuzi da ona nikako ne moze znati odgovore na ta pitanja jer eto profesorica ipak zna tko koliko zna i profesorica postavi nekoliko pitanja njoj, i na zalost svih upletenih nije znala nijedan odgovor, i dobije Asa crvenom preko nekoliko rubrika, a on, moj sin opasku velikim slovima da je varalica.

Istina je da su varali, istina je da bi Ona dobila ocjenu koju u stvarnosti i nezasluzuje, ali me zanima:

Zasto se ne potice kolegijalnost i snalazenje?
Zasto profesorica nije za javnost njega kaznila, a poslije nastave rekla: bravo, svaka cast sto si pravi drug i sto pomazes drugima u nevolji???
Zasto sustavno od najmanje dobi proizvodimo nehumanost i otudjenost jednih prema drugima?
Zasto se protezira sebicnost?
Koji nam je kurac?
Ti bi van sezone trebao održavati seminare za mlade hadezeovce da ti apartmani ne budu prazni, a kad posao krene, osnovati Obrazovni centar za uhljebljenje i korupciju.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

06 Jun 2016, 12:16

miky0 » wrote:Istina je da su varali, istina je da bi Ona dobila ocjenu koju u stvarnosti i nezasluzuje... (sic!)
Kako to misliš, ne zaslužuje? Koju je ocjenu trebala dobiti ako nije znala odgovoriti ni na jedno pitanje?

Priklanjam se Judolinovom prijedlogu. Taxis - Splitska izvansezonska škola (ili gdje već imaš apartmane). Gdje bi Karamarku bio kraj da je imao takvo obrazovanje? INA / MOL bio bi pičkin dim... :kava:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Jun 2016, 22:35

Ajdete...jebo vas bog na ravnanje :mad: kod vas nikad imocanin ne bi bija imocanin :facepalm:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Jun 2016, 22:38

MmeTipfeler » wrote: Kako to misliš, ne zaslužuje? Koju je ocjenu trebala dobiti ako nije znala odgovoriti ni na jedno pitanje?
Lapsus ;)
MmeTipfeler » wrote: Priklanjam se Judolinovom prijedlogu. Taxis - Splitska izvansezonska škola (ili gdje već imaš apartmane). Gdje bi Karamarku bio kraj da je imao takvo obrazovanje? INA / MOL bio bi pičkin dim... :kava:
Zasto se pravit da smo njemci kad nismo :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Jun 2016, 22:39

judolino » wrote: Ti bi van sezone trebao održavati seminare za mlade hadezeovce da ti apartmani ne budu prazni, a kad posao krene, osnovati Obrazovni centar za uhljebljenje i korupciju.
Moram ti priznat da imas nos za biznis :top:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Jun 2016, 18:14

E ovo je fakat tema za Psihologiju. :lol:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Jun 2016, 19:11

nina williams » wrote:...
Ja b to ravnatelju/ici prijavla pa nek se vidi ko tu koga.
Ravnatelj/ica ne smije ni prdnut da joj sindikat ne skoči na kičmu.
what we've got here is failure to communicate
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

10 Jun 2016, 10:13

http://www.vijesti.me/caffe/za-varanje- ... vor-891562

Dobro koji je kurac nama, to znamo da nam inače nije dobro, ali koji je kurac Kinezima pa djecu na sedam godina u zatvor za prepisivanje.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Jun 2016, 11:21

Takvi bi zakoni nama trebali za zastrašivanje. Parkiranje na mjestu za invalide : smrtna kazna. Parkiranje na dva mjesta : rezanje udova
Nedopušteno poluokretanje, puna crta i to: vješanje na stupu sramote.
Sve zbog nedostupne policije i nemogućnosti da sve to uoče i kazne, dodajem i javni linč kao općeprihvatljiv pravni lijek za zločine na cestama.

Ostale zločine i prekršaje , napose ova varanja u školama , drugi put. Sad sam ih već nekoliko presudila vizualizirajuć ..i oznojila se od bijesa i muke zbog nepoštivanja propisa.
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jun 2016, 13:53

Sve koji zive po hrvatskim propisima -STRELJAT

:amen:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Jun 2016, 13:58

miky0 » wrote:Sve koji ne zive po propisima -STRELJAT

:amen:


lektorirano
kurvanjski avatar, a
Post Reply