Registar štraca

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 May 2016, 20:25

Ne znam znate li da je jučer u Zadru na misi u Arbanasima kardinal Puljić izjavio s oltara http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti ... ete-strace ?

Nevažno i ako ne znate i znate, neću sad o tome da je to daleko od nauka kojim se oni diče , nekako mi čudno zvuči da je to Isus rekao Mariji Magdaleni, al samo sam vas htjela obavijestiti da je na fejsu otvvrena grupa tj registar štraca pa ako kog zabima može se uključit- Žene su lude, samo se zajebavaju .


kurvanjski avatar, a
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

12 May 2016, 08:38

Chilimama » wrote:Ne znam znate li da je jučer u Zadru na misi u Arbanasima kardinal Puljić izjavio s oltara http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti ... ete-strace ?

Nevažno i ako ne znate i znate, neću sad o tome da je to daleko od nauka kojim se oni diče , nekako mi čudno zvuči da je to Isus rekao Mariji Magdaleni, al samo sam vas htjela obavijestiti da je na fejsu otvvrena grupa tj registar štraca pa ako kog zabima može se uključit- Žene su lude, samo se zajebavaju .
Već jesam. :cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 May 2016, 09:33

Razmišljao sam čak da se učlanim, da razbijem malo taj circle-jerk na grupi. :zubo:

Zvuči kao kvalitetan materijal za posvađat se, uostalom...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

12 May 2016, 10:05

Ne znam sto bih mislila o tome. :ne zna:

S jedne strane, potiskivanje seksualnosti nije zdravo ( nodens, nista osobno :D ) a s druge strane, pretjerana seksualnost o5 nije zdrava.

Kuzim da je fejsbucka akcija tek reakcija na Puljicevu propovjed ali i tu imam problem s tim da ne znam sto da mislim o tome.
Kad jos malo vise mislim, vidim da mi razmisljanje sve teze ide. :facepalm:
Zato nekad nije lose ne mislit. :D
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

12 May 2016, 10:44

Bara huda » wrote:Ne znam sto bih mislila o tome. :ne zna:

S jedne strane, potiskivanje seksualnosti nije zdravo ( nodens, nista osobno :D ) a s druge strane, pretjerana seksualnost o5 nije zdrava.

Kuzim da je fejsbucka akcija tek reakcija na Puljicevu propovjed ali i tu imam problem s tim da ne znam sto da mislim o tome.
Kad jos malo vise mislim, vidim da mi razmisljanje sve teze ide. :facepalm:
Zato nekad nije lose ne mislit. :D

Baro :kiss: , vratila se ti nama s dalekih putovanja..

Ma o čemu misliš? o promiskuitetu? nije to tema
tema je zezanje naših ljudi na svaki pa i najmanji povod koji nam stiže s vrhova
tema je glupost koja se širi ko karcinom
tema je jad i bijeda što nas okružuju s blagoslovom crkve i u scenariju vladajućih ma koji god bili. sve nešto msilim da to nema više veze ni s hadezejom ni esdepejom ni štrcprcom nego odnekud dalje
ali i dalje se ljudi zabavljaju


kruha i igara :trio: :tulum: :usama: :cheer:



sex t-rex keks šeks ....
kurvanjski avatar, a
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 May 2016, 11:30

Chilimama » wrote: Ma o čemu misliš? o promiskuitetu? nije to tema
tema je zezanje naših ljudi na svaki pa i najmanji povod koji nam stiže s vrhova
Pa nije nužno s vrhova. :zubo:

Ne mogu ne primijetiti da su reakcije na Puljića vrlo slične kao reakcije ovog foruma na moje postove na temi 'Virgo intacta'. A ja baš nisam nekakav 'vrh' nečega.

:rofl:

ERGO, po intenzitetu tih reakcija zaključujem da tu ima nešto 'nezgodno'. Nisam jedino siguran što točno... imam raznih teorija...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

12 May 2016, 12:37

Chilimama » wrote:

Baro :kiss: , vratila se ti nama s dalekih putovanja..

Ma o čemu misliš? o promiskuitetu? nije to tema
tema je zezanje naših ljudi na svaki pa i najmanji povod koji nam stiže s vrhova
tema je glupost koja se širi ko karcinom
tema je jad i bijeda što nas okružuju s blagoslovom crkve i u scenariju vladajućih ma koji god bili. sve nešto msilim da to nema više veze ni s hadezejom ni esdepejom ni štrcprcom nego odnekud dalje
ali i dalje se ljudi zabavljaju


kruha i igara :trio: :tulum: :usama: :cheer:



sex t-rex keks šeks ....
Je, dosla davno da sam vec i zaboravila da sam bila. A imala sam volju napisati sto je bilo dalje ali eto, mene to kratko drzi. :D

Sto se tice teme, nije tu bitan promiskuitet ili nevinost do kraja.
Smijeh i zezanciju smatram pozitivnima, izrugivanje i ismijavanje je uvijek bilo jedno od mocnijih orudja kritiziranja ne samo vlasti, nego i onog loseg iz neposredne okoline.

Ali mi se cini da je sad modernije spustit onome tko kaze nego sto bi se ismijavanje ticalo onoga o cemu se govori.
Ja se ne slazem s Puljicem da treba bit nevin do braka pa sto Bog da. Isto kao sto ne mislim da se razlicita mjerila trebaju primjenjivat obzirom na spol. Jer on govori samo o zenskom dijelu familije ali valjda zato jer je procesija u cast blagdana Gospe pa je zenskadija u centru paznje. :zubo:
Ali biti straca nije pozitivna stvar. Ni za koga. Ne vjerujem da bi ijedan roditelj pozelio djetetu da bude straca.
Koliko se ja sjecam, taj se izraz odnosio na ofucanu krpu, robu, kao i na los karakter. ili je ocufana? :misli:
Makar mi ocufano vise vuce na ono sa franzama. :D

A tako nesto se dogadja i u drugim stvarima. Evo nasi politicari svi u teoriji imaju isti cilj...boljitak drustva i svih pojedinaca a praksi se nadjebavaju uzduz i popreko.
Drustvo odgovara preko drustvenih mreza ismijavanjem. Ovi ne jebu zivu silu nego nastavljaju gluho-mutavi show. Raja voli takve predstave jer onda i ona sebi moze dat oduska i tako idu dani.

Prije su se takve strasti ispucavale na lokalnoj razini, ono...tracanjem uz plot u selu, na nedjeljnoj misi :D i eventualno je Krnje ogadio koga je imao kad je bio Fasnik a sad je internet to podigao na visi nivo.

Iako, velika prednost neta je da ga mozes iskljuciti kad ti dopizdi. Mana je sto postanes ovisan pa to nije tako lako napraviti. :gaah:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

12 May 2016, 12:51

nodens » wrote:
Pa nije nužno s vrhova. :zubo:

Ne mogu ne primijetiti da su reakcije na Puljića vrlo slične kao reakcije ovog foruma na moje postove na temi 'Virgo intacta'. A ja baš nisam nekakav 'vrh' nečega.

:rofl:

ERGO, po intenzitetu tih reakcija zaključujem da tu ima nešto 'nezgodno'. Nisam jedino siguran što točno... imam raznih teorija...
Nisam ja shvatila da je tvoj glavni problem -jebat il nejebat, pitanje je sad - bar sto se tehnicke izvedbe tice, nego ti kao da zelis potisnuti emocionalnu stranu ljudskog povezivanja.
U stilu....kako ti neko moze bit drag, pa onda vise nije taj nego netko drugi, pa naleti opet netko tko ti bude mio i tako to.

Crkva moze govoriti protiv promiskuiteta i propagirati jednog partnera za cijeli zivot, ali nije da se bas petlja u emocionalne odnose. Ok, kaze da se maknes od napasti vrazje ako te zasvrbi, ali kao da i ona kuzi kako se u ljudske emocije nije previse za petljati i naredjivati ljudima koga ce volit. Kao sto to moze kad je rijec o seksanju.

Prije je naglasak na postovanju partnera iz kojeg bi se onda, jelte, mogla razviti ljubav.
Ma sto to vec znacilo.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

12 May 2016, 13:26

Bara huda » wrote:Nisam ja shvatila da je tvoj glavni problem -jebat il nejebat, pitanje je sad - bar sto se tehnicke izvedbe tice, nego ti kao da zelis potisnuti emocionalnu stranu ljudskog povezivanja.
U stilu....kako ti neko moze bit drag, pa onda vise nije taj nego netko drugi, pa naleti opet netko tko ti bude mio i tako to.

Crkva moze govoriti protiv promiskuiteta i propagirati jednog partnera za cijeli zivot, ali nije da se bas petlja u emocionalne odnose. Ok, kaze da se maknes od napasti vrazje ako te zasvrbi, ali kao da i ona kuzi kako se u ljudske emocije nije previse za petljati i naredjivati ljudima koga ce volit. Kao sto to moze kad je rijec o seksanju.

Prije je naglasak na postovanju partnera iz kojeg bi se onda, jelte, mogla razviti ljubav.
Ma sto to vec znacilo.
Hmm. :misli:

Pa nije li očito da je i 'nemoguće' nekome narediti što da *osjeća*? Možda bude moguće jednog dana (što je jeziva ideja zapravo) - ali do danas to jednostavno nije moguće. Pa čemu uopće i pokušavat?

Dapače, ne samo 'naređivati' nego čak i sugerirati, savjetovati. Ne možeš nekome savjetovati da 'osjeti' nešto, a ne nešto drugo - to je besmislen savjet.

S druge strane, naravno da je suvislo 'savjetovati' nekome, kako da se *ponaša*. Jer, ljudi ipak imaju slobodu izbora, koliko god se nekad skrivali iza vlastitih slabosti i tvrdili da je nešto 'jače od njih'. :zubo: Jest - osjećaji jesu 'jači' od tebe - ali postupci nisu. Njih ipak sam biraš. (Ok, ako zanemarimo neke stvari tipa refleksi itd.)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

13 May 2016, 09:08

nodens » wrote:
Pa nije nužno s vrhova. :zubo:

Ne mogu ne primijetiti da su reakcije na Puljića vrlo slične kao reakcije ovog foruma na moje postove na temi 'Virgo intacta'. A ja baš nisam nekakav 'vrh' nečega.

:rofl:

ERGO, po intenzitetu tih reakcija zaključujem da tu ima nešto 'nezgodno'. Nisam jedino siguran što točno... imam raznih teorija...
Na koje reakcije mislis, jel na ismijavanje? :misli:
Hoces rec da Puljic i ti imate slicne ili cak iste stavove?
Bar sto se nevinosti prije braka tice.



nodens wrote:
Hmm. :misli:

Pa nije li očito da je i 'nemoguće' nekome narediti što da *osjeća*? Možda bude moguće jednog dana (što je jeziva ideja zapravo) - ali do danas to jednostavno nije moguće. Pa čemu uopće i pokušavat?

Dapače, ne samo 'naređivati' nego čak i sugerirati, savjetovati. Ne možeš nekome savjetovati da 'osjeti' nešto, a ne nešto drugo - to je besmislen savjet.

S druge strane, naravno da je suvislo 'savjetovati' nekome, kako da se *ponaša*. Jer, ljudi ipak imaju slobodu izbora, koliko god se nekad skrivali iza vlastitih slabosti i tvrdili da je nešto 'jače od njih'. :zubo: Jest - osjećaji jesu 'jači' od tebe - ali postupci nisu. Njih ipak sam biraš. (Ok, ako zanemarimo neke stvari tipa refleksi itd.)

Suvislo je savjetovati a nekad je korisno i narediti ljudima kako da se ponasaju. Tome zakoni, izmedju ostalog, i sluze. Da se izbjegne kaos i tko jaci, njegova divojka. :D
Sad je jedino stvar koliko je savjet smislen i funkcionalan u odredjenim okolnostima.

Ono sto je nekad bilo prikladno, danas mozda nije. Bolji je standard, bolje mogucnosti, lakse se zivi pa se i ne treba trapiti kao prije.
Sto ne znaci da se nerazumno trebaju priglrliti sve pogodnosti koje taj laksi zivot omogucava. Ne treba se uvijek podilaziti svojim tamnim stranama, ne vjerujem da itko to zastupa.

Sloboda izbora je ogranicena posljedicama koje taj izbor donosi u paketu.
Ali izbor je nekad odredjen cudnim stvarima za koje na prvu ne bi rekao da mogu imati tolikog utjecaja na osobu.
Naravno da uvijek postoji ekstremnost pa se covjek moze drzati svog izbora pod svaku cijenu ( sto takodje nije uvijek dobro rijesenje) ali povremeno analiziranje, promisljanje i korigiranje stavova isto ne cini stete.


A sad moram ic, posao ne ceka a trkeljanje mi nece utec.
Ti samo pisi i pojasni se.
Ugodan vikend :zecow:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 May 2016, 13:59

Prije stoljeće, dva dok je Htrvatska bila primarno društvo žene su ulazile u brak s prosječno 18-20 godina.

Danas u tercijarnom razdoblje prosjek godina za ulazak u brak je 28-30 god.

Aj ti sad izdrži do 30. bez seksanja da ne bi ispala štraca.

Crkva u Hrvata po običaju živi van vremena i prostora, da ne kažem svemira...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 May 2016, 14:09

Image

(Powered by frubar.net)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 May 2016, 14:15

Image


:rofl: :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Jun 2016, 16:42

Je da je već stara vijest (2 tjedna) :o al ovo zadnje nisam još vidjela. Zakon :rofl: :rofl:

Što se tiče štraciranja, više mi je to smiješno, nego zabrinjavajuće. Dobro, društveni trend u koji se štraciranje uklapa je prilično zabrinjavajuć, al izjava kao takva, mene se ne dotiče. To je neki pop rekao na nekoj misi, šta ja znam, nisam mu publika, baš me briga.
Post Reply