Dajte mi razlog da opet odem do salona, jer je jednostavno zelim smotat da padne
Otezavajuca okolnost je da je udata i da ima klinca, a olaksavajuca okolnost je ta da znam kako sam joj zanimljiv. Jednostavno znam kako se gledamo
Svi nasi zajednicki pogledi u zadnjih deset dana, sve sale koje sam joj ispalija u ovih deset dana, i svi nasi telefonski razgovori su zaokruzili pricu ovim danasnjim pogledomNenia Salonitana » wrote:ne možeš baš sve doznati iz jednog pogleda, massimo je ipak malo pretjerao.
Nemoj me plasitMmeTipfeler » wrote:Ako je u pitanju ovaj auto, mislim da neće biti problem naći sto i jedan razlog.
cestitam na novom autumiky0 » wrote:...eto, po ko zna koji put sam se zatreskao u lipu curu. Martina je super cura koja mi je prodala auto, i danas kad sam dosao po polog kojeg sam dao, i dok sam s jednim likom pricao, martinine oci su se sparile s mojima i tako smo se snimali dok ona nije izasla iz zajednickog vidokruga,...fenomenalna cura
Dajte mi razlog da opet odem do salona, jer je jednostavno zelim smotat da padneili barem vidit
Otezavajuca okolnost je da je udata i da ima klinca, a olaksavajuca okolnost je ta da znam kako sam joj zanimljiv. Jednostavno znam kako se gledamo
dexter » wrote:
cestitam na novom autu
sto se tice martine drzi se ti barenja turistkinja, kod njih mozda lakse prodjes
Stitch » wrote:Zajebi ševu, reci Martini da ti na displeju kurčevog auta koji ti je prodala ne piše brzina vožnje nego imena jebenih pjesama pa neka to popravi ili nek se goni u tri pičke materine.
Ovo ni ja ne bi ljepše reko...Stitch » wrote:Zajebi ševu, reci Martini da ti na displeju kurčevog auta koji ti je prodala ne piše brzina vožnje nego imena jebenih pjesama pa neka to popravi ili nek se goni u tri pičke materine.
miky0 » wrote:...eto, po ko zna koji put sam se zatreskao u lipu curu. Martina je super cura koja mi je prodala auto, i danas kad sam dosao po polog kojeg sam dao, i dok sam s jednim likom pricao, martinine oci su se sparile s mojima i tako smo se snimali dok ona nije izasla iz zajednickog vidokruga,...fenomenalna cura
Dajte mi razlog da opet odem do salona, jer je jednostavno zelim smotat da padneili barem vidit
Otezavajuca okolnost je da je udata i da ima klinca, a olaksavajuca okolnost je ta da znam kako sam joj zanimljiv. Jednostavno znam kako se gledamo
da je bračanin ima bi 256bitnu enkripciju na takuinugđa Karambol » wrote:Da je Bračanin, kupio bi Martinu da ga nosa po Tučepima, a on bi se hvalio kako ju je povoljno dobio?
Users browsing this forum: AhrefsBot, ClaudeBot and 2 guests