Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 10:30

Orak » wrote:oli sam trebala odgovorit? :o

7, nije bio mercedes, zašto pitaš? jel imaš neš za podijelit s nama? :D

ae, blato su kao gospari, luka težaci i ribari pa se zato klasno jebu.
Pa ono, mislija sam da ces rec, nes'ti tajanstvnoati :zubo:


User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 10:36

jarunsko jezero, otok mladosti, jebo te mutava, dice orak s aristokrackim tenom na juznjacko sunce.
AJ EM BAK!
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 10:49

Orak » wrote: ae, blato su kao gospari, luka težaci i ribari pa se zato klasno jebu.
I Velalučanima uopće nije problem ako su u rodu. :facepalm:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 10:53

to baš za lučane specifično? ajde ona mjesta u unutrašnjosti, tamo u staračkom živi svašta... al ovi na obali su ipak imali doticaja sa svježom krvi, šta ne?
7nationarmy » wrote:jarunsko jezero, otok mladosti, jebo te mutava, dice orak s aristokrackim tenom na juznjacko sunce.
jel vidiš koji je to zajeb. sofijin izbor, oću čuvat ljepotu i mladolikost ili stjerat sve u kurac i zajebavat se oronula?
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 10:55

Jesu, ali zimi ostane 24 čovika u mistu. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 11:06

Orak » wrote:to baš za lučane specifično? ..
..je. :kokice:

inace, ja sam s manusa. :kokice:
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 11:07

:rofl:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 11:11

pih, kako vulgarno tako se ogoliti. ja volim lebditi u oblaku misterioznosti. to je ženstveno. :raspa:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 11:15

MightyMe » wrote:Jesu, ali zimi ostane 24 čovika u mistu. :zubo:
da ih je milijun mislim da bi se to i dalje medjusobno krizalo. to je takav sklop. znam jednog lika koji je sanjao otic u australiju vozit neke ogromne kamione s jednog kraja na drugi. dobra lova, siguran posao - eto njega nazad, ne moze bez otoka i svojeg kafica.
AJ EM BAK!
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 30 Oct 2015, 11:24

Orak » wrote:pih, kako vulgarno tako se ogoliti. ja volim lebditi u oblaku misterioznosti. to je ženstveno. :raspa:
Lučani mogu bit i stanovnici Lučca, kvarta u centru Splita koji je odma do Manuša, drugog kvarta u centru Splita. I oni se, normalno, volU.
7nationarmy wrote:da ih je milijun mislim da bi se to i dalje medjusobno krizalo. to je takav sklop. znam jednog lika koji je sanjao otic u australiju vozit neke ogromne kamione s jednog kraja na drugi. dobra lova, siguran posao - eto njega nazad, ne moze bez otoka i svojeg kafica.
Vrlo moguće. Svi su oni malo pam pam.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 11:32

Sta to trkeljate bezeveze. Jesam li ja frknut? Nisam, eto vidite :samar:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 11:38

miki, šta si ti inbrid?

ja skroz obrnuto. padne mi nekad na pamet da je zato šteta što nemam djece, kad su se već ljudi tako potrudili bit kreativni. a ništa, mogla bi se donirat znanosti, možda se može nešto iskoristit i ovako.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 12:15

nemoras oma u pornografiju, pomalo.
AJ EM BAK!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 12:19

MightyMe » wrote:
Lučani mogu bit i stanovnici Lučca, kvarta u centru Splita koji je odma do Manuša, drugog kvarta u centru Splita. I oni se, normalno, volU.
..lucani, manusani, to su nasa, splicka posla. i te kako smo ujedinjeni protiv ovih hajlender rednekova varosana.. :kokice:
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 12:25

a šta su vam getani? i ovi iza po kaštelima, jel to kao dubrava kod nas?

internet je ubio pornografiju. možda se desi neki rivajval al sumnjam.
isuse kako serem :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Oct 2015, 13:06

Orak » wrote:a šta su vam getani? i ovi iza po kaštelima, jel to kao dubrava kod nas?

internet je ubio pornografiju. možda se desi neki rivajval al sumnjam.
isuse kako serem :facepalm:
..ne, kod nas su ovi s brda..kvart brda, jel, to su nasi.. e, kae zisku bum dubrava. :D

sta ubio, sta pornografija..orak, orak, orak..prijem? :D
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 13:32

orak, ma tosu sve cigici, pizde igraju picigin cijeli dan pa se ljute kad zagore.

neka je sracke, ustedices na suvim sljivama.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 13:58

fuj
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 14:31

cigici il suve sljive? malo tolerantnosti prema nasim musavim prijateljima.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 30 Oct 2015, 14:33

aaa, lisica si. :D to je bilo testno da vidim za šta ćeš ze zakačit.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 14:45

a unda je zatrokiro, pokusava se resetirat jadan al umjesto f5 stisce enter, moras oprezno pisat :D
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 14:53

radi li ode iko išta? samo laprdate
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 14:57

nego. narucio novi samsung ssd i prodo jednu elektricnu gitaru.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 30 Oct 2015, 15:02

7nationarmy » wrote:nego. narucio novi samsung ssd i prodo jednu elektricnu gitaru.
ja danas zaokružija jedanajsti misec. sa ću se izdrkavati tjedan dana i posvetiti nekim projektima. za početak dajem singlespeed na pjeskarenje :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 30 Oct 2015, 15:03

glavno je imat plan. ja vec znam da cu veceras opet skoro jebat.
AJ EM BAK!
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot and 0 guests