Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...
Nije za ludu ona da nas hadezeovci sisaju ka ovce
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Ti si informatičar, zar ne? Možeš s računalima što god ti padne na pamet?Quark » wrote:
deder ti reci pa će striko kvark vit šta se da napravit
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
jes vidio cudaka, skroz mi sjebo vibru, sad moram dalje ic razmisljat.
AJ EM BAK!
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
ja san neki ko fol samouki informatičar... drugim riječima seljo beškolegđa Karambol » wrote:
Ti si informatičar, zar ne? Možeš s računalima što god ti padne na pamet?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
E jeste bedasti...
Orak veli da bi za svog omiljenog fašista bila i francuska kurva ako treba...
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
eh kud nije koji fasist malo tebi popravio obiteljske gene, mozdab danas bio i ti crn, visok i jebac.
AJ EM BAK!
Ovo sve ukurcu...svi te ka nesto potezu za rukav al nista od njih. Nek gledaju...Orak » wrote:eh, davno mi je već tata rekao da sam ja tip žene kojoj kur.., muškarac dođe glave ali nisam onako mlada i naivna znala na šta misli.
Kad dodjes do splita sa zeljom odlaska na tvoj otok, idemo minimalno na jedno pice. Draga Orak, moze?
Nije pošteno...
Ti dobio kolaboracionističku kurvu, a ja onoga ko je kriv za to...
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
a ja pomoga susjedu unit sceste u drvarnicu 5 metara drva pa mi je obeća ispjeskarit biciklukarambol » wrote:Danas nisam ulovio mamuta...al sam ubo levisice 501 za 25 ojera.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
