Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 27 Oct 2015, 10:22

ma nemam ti ja nikakav fetiš dok mi se ne desi. :D


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 27 Oct 2015, 10:23

karambol » wrote:
Ima fetiš na ćelavice? :zubo:
Nije za ludu ona da nas hadezeovci sisaju ka ovce ;)
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 27 Oct 2015, 10:27

miky0 » wrote:
Nije za ludu ona da nas hadezeovci sisaju ka ovce ;)
Koji sad hadezeovci? U sred snubljenja ubacio ha de ze... :zubo:
User avatar
gđa Karambol
Posts: 410
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

Post 27 Oct 2015, 10:47

Quark » wrote:
deder ti reci pa će striko kvark vit šta se da napravit
Ti si informatičar, zar ne? Možeš s računalima što god ti padne na pamet?
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 27 Oct 2015, 12:46

karambol » wrote:
Koji sad hadezeovci? U sred snubljenja ubacio ha de ze... :zubo:
jes vidio cudaka, skroz mi sjebo vibru, sad moram dalje ic razmisljat.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 27 Oct 2015, 20:16

gđa Karambol » wrote:
Ti si informatičar, zar ne? Možeš s računalima što god ti padne na pamet?
ja san neki ko fol samouki informatičar... drugim riječima seljo beškole :brukica:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 27 Oct 2015, 21:18

Aj sad reci da je neradnik. Jel vidis kako prebacuje? :zubo:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 27 Oct 2015, 21:19

karambol » wrote:Aj sad reci da je neradnik. Jel vidis kako prebacuje? :zubo:
je ka njemu iđe u piriju :S
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 27 Oct 2015, 21:20

bija san davno admin na jednom šibenskom forumu. nebi više bija ni mod ni smod ni admin ni da mi plaćaju. jebo ti to.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 27 Oct 2015, 22:45

Ovdje placamo samo pivo, rakiju i kavu.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 28 Oct 2015, 12:43

karambol » wrote:
Ima fetiš na ćelavice? :zubo:
E jeste bedasti...
Orak veli da bi za svog omiljenog fašista bila i francuska kurva ako treba...
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 28 Oct 2015, 13:21

eh kud nije koji fasist malo tebi popravio obiteljske gene, mozdab danas bio i ti crn, visok i jebac.
AJ EM BAK!
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 15:52

eh, davno mi je već tata rekao da sam ja tip žene kojoj kur.., muškarac dođe glave ali nisam onako mlada i naivna znala na šta misli. :tuzni:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 16:16

Orak » wrote:eh, davno mi je već tata rekao da sam ja tip žene kojoj kur.., muškarac dođe glave ali nisam onako mlada i naivna znala na šta misli. :tuzni:
Ovo sve ukurcu...svi te ka nesto potezu za rukav al nista od njih. Nek gledaju...

Kad dodjes do splita sa zeljom odlaska na tvoj otok, idemo minimalno na jedno pice. Draga Orak, moze? ;)
User avatar
Orak
Posts: 169
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

Post 28 Oct 2015, 16:18

tak se to dela! dogovoreno. :five:

e: namjerno iritantno kajkam, ne govorim tako inače,
to da te dodatno raspalim. :o

ah, ne, rekla sam da više neću koristit taj :o

e: ček, evo i ovo BBB :rozi:
ne znam kolko imaš godina i kolko ti treba poticaja dodatnih
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 16:20

Aaaaaaaaaaa jeli vidite ;)

:Pivo:

:lux: :lux: :lux:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 16:20

Ex...nisam zaboravija na te ;)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 28 Oct 2015, 18:37

miky0 » wrote:Aaaaaaaaaaa jeli vidite ;)

:Pivo:

:lux: :lux: :lux:
Nije pošteno...
Ti dobio kolaboracionističku kurvu, a ja onoga ko je kriv za to... :tuzni:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 18:40

dobro nis dobija dvi zauši
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 19:08

jeben vas pomaknute u fazi za Pi/2. ka ja dođen nema pasa
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 28 Oct 2015, 19:23

Quark » wrote:jeben vas pomaknute u fazi za Pi/2. ka ja dođen nema pasa
To ti je vječiti misterij tu. :ne zna:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 19:25

a e. inače šta ima?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 28 Oct 2015, 19:29

Danas nisam ulovio mamuta...al sam ubo levisice 501 za 25 ojera. :raspa:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 28 Oct 2015, 19:33

karambol » wrote:Danas nisam ulovio mamuta...al sam ubo levisice 501 za 25 ojera. :raspa:
a ja pomoga susjedu unit sceste u drvarnicu 5 metara drva pa mi je obeća ispjeskarit biciklu :)
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 28 Oct 2015, 19:38

Šta će mu toliko drva? Da nije Vakuline prognoze slušao? :D
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests